Jump to content

WG Community statement for 2.8 update

Public statement 2.8 reworked

• Please log in to reply
44 replies to this topic

_W4RO_ #1 Posted 10 April 2016 - 10:31 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 40739 battles
  • 141
  • [W4RO]
After Second Global Clan Meeting

WG Community statement

First, I would like to say that we are all here because we love the game, we invest a good amount of our time and hard earned money into it, we are concerned about the changes in 2.8 and the impact they have had on our gameplay.

1. The balance of the new economy credit system is not good because we see that in battle results. Decreasing repair cost doesen't help when you also decrease profitability. You decreased profitability on the most important lines of the game like E100, IS7 and T110E5 and so on, except British tanks wich we can see that they where improved not just on the paper. WG producers have historically been quoted in the past that tier 6 and 7 are supposed to be places where we can earn credits to fund higher tier play/tanks, this is now very difficult.
2. The change to consumables items has significantly decreased their quality or time, but their prices have remained the same. Blitz battles are very short, we all have an average of 3 minutes for most battles, which means we don’t really get to use the consumables a second time that's why we think now adrenaline and engine power boost will be directly ignored by most of the players because they are almost useless after reducing their time to 15 seconds. Provisions are a good idea but reducing the engine power boost by taking 10% from him and add them to one of the items in provisions just to make a provision item and have a lower quality in consumables is not necesary, players are now forced to use provisions and consumables at the same time to have the same benefits like before only with consumables but for a higher price of credits.
3. WG has always told us that we are not expected to earn credits in tier 10, and that is ok but with the new economy however, and with tier 10 being very competitive, we find ourselves losing a lot of more credits than before update.

In this situation, even premium account users lose out an important ammount of credits after the update. We understand the concept of paying for premium accounts to be able to use high quality consumables / equipment and have more benefits. This was the way the pre 2.8 economy credit system worked. Now in the 2.8 economy, with extra provisions and modifications to normal consumables, it is no longer affordable to run high-end provisions/equipment/consumables even WITH a premium account. The 2.8 economy credit system now REQUIRES GRIND WITH premium tank, AND premium account at the same time to afford gameplay at the high tiers or to earn credits and move up to top tiers, there is a "pay to win" situation for tier9 and tier10 tanks.

We consider that we need a change and we propose WG the next REALISTIC things that can encourage both parts ( customers and producers ) to get in a common agree. Make consumables back as they was before update, old consumables can be again useful and can help us make a few more credits in some situations, let provision items like they are to make the difference between "gold" players who afford them and if there won't be a balance between the old consumables and provisions you can make provisions 15% more expensive with the same characteristics, or at the same price you can lower their abilities. All tanks that you decrease profitability must receive a 50% increasing profitability from the number of decreased profitability WITHOUT changing anything on repair cost of the tanks after 2.8 update, for example after 2.8 update you decrease profitability on E100 with 27%, we propose to decrease it only 13,5%, at a half of the decreased number, you decrease MAUS profitability with 4%, we propose only 2% of decreased profitability. In conclusion we want premium accounts TO COUNT again and we think these changes will fix this uncomfortable situation and will be possible for producers to agree with their customers. We wait for a public answer about the situation we have presented until 15.04.2016 00:00 UTC timezone hopping that WG will take note about what we propose and considering it a solution. Thank you for listening us ! 

Beet00n, representant of major WG Communities in NA, EU, RU and Asia servers.

Edited by beet00n, 10 April 2016 - 10:39 AM.

W4RO - UNDEFEATED

BubakGS #2 Posted 10 April 2016 - 06:26 PM

Sergeant

• Player
  • 4897 battles
  • 405
  • [SCRY_]

Tazke kolegove z ceskych, sloveskych nebo cesko-slovenskych klanu - zucastnil jsem se vcerejsiho shromazdeni zastupcu klanu z americkeho, evropskeho, ruskeho I asijskeho serveru. Vysledky jsou zatim dva:

• na pozadani pres PM zaslu vlastnorucni prepis meziklanove porady
  • beet00n nam sem taky nakopiroval vyse uvedene spolecne prohlaseni americkych, evropskych, ryuskych a asijskych klanu k situaci po update 2.8

Prohlaseni WG komunity:

Za prve, bych rad sdelil, ze jsme tu vsichni proto, ze mame tuto hru radi, investovali jsme do ni solidni mnozstvi casu i tezce vydelanych penez a delaji nam starosti zmeny predstavene v yupdatu 2.8 a vliv, ktery maji na jeji hratelnost.

1. Vyvazeni nove ekonomiky kreditniho systemu neni dobre a vsichni to vidime na hernich vysledcich. Snizeni cen oprav nepomaha, pokud k tomu take snizite ziskovost. Snizili jste ziskovost na tech nejdulezitejsich tankovych vetvich ve hre jako jsou E100, IS7 a T110E5 a tak dale s vyjimkou britskych tanku u kterych vidime, ze nebyly vylepseny jen na papiru.  WG producenti byli v minulosti historicky citovani, ze tiery 6 a 7 maji byt tim mistem, kde se daji finacovat hry s tanky na nejvyssich tierech. A to je ted velice obtizne.

2. Zmeny spotrebnich doplnku prinesly dramaticke snizeni v kvalite nebo v casu pouziti ale jejich cena zustala stejna. Bitvy v Blitzu jsou velmi kratke, mame v prumeru okolo 3 minut na jednu bitvu, coz znamena, ze se v podstate ani nedostaneme k pouziti spotrebnich doplnku po druhe a proto si myslime, ze ted bude adrenalin nebo zvyseni vykonu motoru vetsinou hracu ignorovan, protoze jsou v podstate nepouzitelne  po zredukovani casu jejich pouziti na 15 vterin. Spotrebni dolplnky jsou obecne dobry napad ale zredukovani ucinku zvyseni vykonu motoru o 10% a pridanim dalsiho podobneho doplnku nizski kvality (ucinku) je zbytecne, hraci jsou ted nuceni pouzivat vsechno dostupne, aby si zachovali efekt veskere vybavy jako driv - jenom za mnohem vyssi ceny v kreditech.

3. WG nam vzdycky tvrdilo, ze neocekava ze budeme vydelavat kredity na Tieru 10 a to je v poradku, ale s touhle novou ekonomikou a diky tomu ze je tier 10 velmi soutezivy, zjistujeme, ze prodelavame mnohem vic kreditu nez pred updatem

V teto situaci  dokonce i uzivatele premiovych uctu prichazeji o dulezite castky v kreditech po tomto update. My chapeme, ze princip pouziti premiovych uctu je v tom mit moznost pouzit lepsi spotrebni doplnky / vybaveni  a ziska tt ak vic vyhod. Takto fungovala ekonomika hry pred updatem 2.8. Nyni po update 2.8 si ekonomiku s dalsimy zasobami a modifikacemi puvodnich spotrebnich doplnku nemuzeme dovolit dokonce ani s premiovymi ucty. System ekonomiky kreditu 2.8 nyni vyzaduje vyzkum/hry nejen s premiovym uctem ale taky s premiovym vozidlem najednou k tomu, abychom si mohli dovoti hrat na vyssich tierech - takze jsme na tierech 9 a 10 v situaci "zaplat a hrej".  

Zvazujeme, ze potrebujeme zmenu a navrhujeme WG dalsi realisticke veci ktere by smerovaly obe strany (producety a hrace) k nalezeni vseobecneho kompromisu.  Udelejte spotrebni doplnky jak byly pred updatem, tak aby ty puvodni byly zase optet uzitecne a pomohly nam vydelat par kreditu v nekterych situacich a nove doplnky nechte jak jsou at jsou k dispozici "gold" hracum, kteri si je mohou dovolit a pokud tam nebude zadne vyvazeni mezi puvodnim spotrebakem a doplnky/zasobami, muzete udelat doplnky/zasoby o 15% drazsi se stejnymi vlastnostmi nebo za stejnou cenu s nizsim ucinkem.   Vsem tankum, kterym jste snizili ziskovost musi dostat 50% navyseni ziskovosti proti provedenym zmenam beze zmen cen oprav po update 2.8, napriklad po update 2.8 jsem snizili ziskovost u E100 o 27%, navrhujeme snizit ziskovost jen o 13.5% - polovinu toho snizeni, u MAUSe jste snizili ziskovost o 4%, my navrhujeme jen o 2% snizenou ziskovost. Konec koncu chceme aby se premiove ucty zase pocitaly k dobru a tyto zmeny by mely zlepsit tuto neprijemnou situaci a verime, ze se producetni dokazi domluvit s nami - zakazniky.  Budeme ocekavat verejnou/oficialni odpoved od WG na tuto situaci do 15.04.2016 00:00 UTC a doufame, ze WG si nasich navrhu vsimne a ze je zvazi do nejakeho reseni. Dekujeme ze nas vyslysite!

Beet00n, zastupce vetsinovych WG komunit severoamerickeho, evropskeho, ruskeho a asijskeho serveru.

Pozn. prekl. - nenam na zadnem kompu cestinu, pisu jak datel a jsem disgrafik, takze po sobe nevidim chyby a preklepy (prestoze ovladam asi 5 svetovych jazyku slovem i pismem). 

Edited by BubakGS, 10 April 2016 - 06:57 PM.

Diplomatic Officer of StopCry!  WoT Blitz CZ-SK clan.

fjutik #3 Posted 11 April 2016 - 06:06 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 30368 battles
  • 584
  • [SCRY]

Bubaku super prace:)

Tady odkaz pro zastupce klanu

http://forum.wotblit...zastupce-klanu/

Omlouvam se za moji gramatiku, ale za poslednich 20 let ziju vsude mozne, jen ne v CR ;-)

Petr

arathorrn #4 Posted 11 April 2016 - 06:14 AM

First Sergeant

• Player
  • 28024 battles
  • 1,783
  • [TFCZ]
Krásná práce. Na to rozhodnutí jsem zvědav.

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

jindrich73 #5 Posted 11 April 2016 - 06:45 AM

Sergeant

• Player
  • 33435 battles
  • 408
  • [SCRY]
Ještě nutno dodat další věc, dalším upravovaným parametrem je penetrace. Pokud se vám tedy zdá, že to nějak divně neprochází, tak se vám to opravdu nezdá. Info o úpravě penetrace bylo potvrzeno z oficiálního zdroje. Na to, že mne nějakým zázrakem dlouhodobě zázračně prostřelují hráči s WR pod 50% a já je zase zázračně neprostřeluji, jsem si nerad začal zvykat. Tahle fičurka ale v Blitzu již nějaký pátek běží, takže nic nového, ale abych např. s TD měl problém probít tanky stejného tieru už i z boku do věže, tak to je hodně špatné. Nerozumím motivaci lidí ve WG, aby takhle mrvili hru každou aktualizaci a dělali pořád nějaké "vylepšování" ,které z  hry dělají paskvil.

fjutik #6 Posted 11 April 2016 - 07:06 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 30368 battles
  • 584
  • [SCRY]

View Postjindrich73, on 11 April 2016 - 06:45 AM, said:

Ještě nutno dodat další věc, dalším upravovaným parametrem je penetrace. Pokud se vám tedy zdá, že to nějak divně neprochází, tak se vám to opravdu nezdá. Info o úpravě penetrace bylo potvrzeno z oficiálního zdroje. Na to, že mne nějakým zázrakem dlouhodobě zázračně prostřelují hráči s WR pod 50% a já je zase zázračně neprostřeluji, jsem si nerad začal zvykat. Tahle fičurka ale v Blitzu již nějaký pátek běží, takže nic nového, ale abych např. s TD měl problém probít tanky stejného tieru už i z boku do věže, tak to je hodně špatné. Nerozumím motivaci lidí ve WG, aby takhle mrvili hru každou aktualizaci a dělali pořád nějaké "vylepšování" ,které z  hry dělají paskvil.

Ja to tusil. Co od 2.8 nepenetruju, jsem jeste nezazil a kdyz penetruju, tak za 0. Tady priklad, kdy jsem tablet malem rozmlatil o podlahu. 9 vystrelu , 8x jsem trefil, 7x jsem penetroval a DMG 1343. 1 zabity tanky, mel 300HP. Takze mi prosli 4 strely z 7. 

Attached Files

• Attached File   Screenshot_2016-04-10-09-07-55.jpg   957.83K
  • Attached File   Screenshot_2016-04-10-09-07-49.jpg   940.15K

Edited by fjutik, 11 April 2016 - 07:10 AM.

Omlouvam se za moji gramatiku, ale za poslednich 20 let ziju vsude mozne, jen ne v CR ;-)

Petr

arathorrn #7 Posted 11 April 2016 - 07:14 AM

First Sergeant

• Player
  • 28024 battles
  • 1,783
  • [TFCZ]

View Postjindrich73, on 11 April 2016 - 06:45 AM, said:

Pak to nechápu, protože já mám pod 50% ale neprochází mi výstřely. Poslední dobou se mi stává často, že nepenetruji tank stejného tieru zboku a to stojím cca 2m od něj! Že bych ho netrefil je blbost. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

esprit_cz #8 Posted 11 April 2016 - 07:38 AM

First Sergeant

• Player
  • 40286 battles
  • 5,049
  • [SCRY]

View Postarathorrn, on 11 April 2016 - 07:14 AM, said:

Pak to, protože já mám pod 50% ale neprochází mi výstřely. Poslední dobou se mi stává často, že nepenetruji tank stejného tieru zboku a to stojím cca 2m od něj! Že bych ho netrefil je blbost. 

Oni to zase nemůžou udělat až tak okatě. Mě se nestalo, abych 3x za sebou dingnul. Ted úplně normálně. Včera jsem jel s SU-85. Téměř celého Anko jsem rozštípal, a když mu zbylo pár života, začal zdrhat. Nabil jsem HE a poslal mu ji do zadku: "střela se odrazila!"

Už nějaký pátek přemýšlím, co je tohle za hru, když někdo sedí u MM a rozhoduje o průběhu bitvy!

Edited by esprit_cz, 11 April 2016 - 07:47 AM.

arathorrn #9 Posted 11 April 2016 - 07:57 AM

First Sergeant

• Player
  • 28024 battles
  • 1,783
  • [TFCZ]

View Postesprit_cz, on 11 April 2016 - 07:38 AM, said:

Oni to zase nemůžou udělat až tak okatě. Mě se nestalo, abych 3x za sebou dingnul. Ted úplně normálně. Včera jsem jel s SU-85. Téměř celého Anko jsem rozštípal, a když mu zbylo pár života, začal zdrhat. Nabil jsem HE a poslal mu ji do zadku: "střela se odrazila!"

Už nějaký pátek přemýšlím, co je tohle za hru, když někdo sedí u MM a rozhoduje o průběhu bitvy!

Potvrzuji, tohle se mi stává taky. Zvláštní je, že HE by se odrazit neměla, ne? 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

jindrich73 #10 Posted 11 April 2016 - 10:15 AM

Sergeant

• Player
  • 33435 battles
  • 408
  • [SCRY]

View Postarathorrn, on 11 April 2016 - 08:14 AM, said:

Pak to nechápu, protože já mám pod 50% ale neprochází mi výstřely. Poslední dobou se mi stává často, že nepenetruji tank stejného tieru zboku a to stojím cca 2m od něj! Že bych ho netrefil je blbost. 

Jakmile se mi tohle stane opět, tak ti to sem postnu. Mám to tak jednou za 15-20 her a většinou tohle setkání třetího druhu nepřežiju. Naposledy jsem se takhle potkal s IS6 a já ve Ferdinandovi. Prostřelil jsem ho z 6 ran pouze jednou a on mne dingnul naopak pouze jednou. Stál ve ztraceném chrámu na pagodě jako tele úplně nekrytý. Já se schoval za barákem a úhloval se co to dalo, procházelo to do mne pokaždé neskutečným zázrakem. Takhle když běžně stojím mne dingají desítky, ne tak nějaká IS6. Chlapec se nakonec osmělil a dojel si pro mne a po cestě jsem ho samozřejmě opět APCR 3x dingnul. Jakmile jsem zhynul tak jsem mu psal, že to bude hráč pod 50% WR, že takové má WG rád a ať si to teda užije. Pak se kouknu do garáže a ejhle, 44%WR a 600 her celkem,to se mi chtělo smát. Tohle je zcela standartní průběh s takovýmhle hráčem. Neděje se to nějak často, ale děje se to. Jakmile mi někdo zázračně vzdoruje, tak je to vždy hráč hluboko pod 50% WR, kolem kterého se klidně točím v medku a neprostřelím ho ani do zadku APCR a věř tomu, že to APCR tam ve chvíli, kdy dingnu dvakrát prostě okamžitě narvu. Tohle mi prostě hlava nebere a scénář je prostě vždy stejný, jakmile nějaká lamka má sérii proher, kterou systém zřejmě vyhodnotí jako kritickou mez, tak musí vyhrát za každou cenu alespoň souboj F2F v následující bitvě. Neřeším, když dingnu někoho na větší vzdálenost opakovaně a ještě se hýbe, to je jasné že to ne vždy trefím i 3x posobě. Tohle se mi stává a je to pro mne v pohodě, sice na to vejrám ale beru to. Jakmile ale narazím na někoho F2F, který je v nějakém módu "nesmrtelnost" zapnutý od WG, tak nestačím zírat, co se děje. To je prostě takový masakr, že to není ani možné.

Edited by jindrich73, 11 April 2016 - 10:17 AM.

arathorrn #11 Posted 11 April 2016 - 10:30 AM

First Sergeant

• Player
  • 28024 battles
  • 1,783
  • [TFCZ]

View Postjindrich73, on 11 April 2016 - 10:15 AM, said:

Jakmile se mi tohle stane opět, tak ti to sem postnu. Mám to tak jednou za 15-20 her a většinou tohle setkání třetího druhu nepřežiju. Naposledy jsem se takhle potkal s IS6 a já ve Ferdinandovi. Prostřelil jsem ho z 6 ran pouze jednou a on mne dingnul naopak pouze jednou. Stál ve ztraceném chrámu na pagodě jako tele úplně nekrytý. Já se schoval za barákem a úhloval se co to dalo, procházelo to do mne pokaždé neskutečným zázrakem. Takhle když běžně stojím mne dingají desítky, ne tak nějaká IS6. Chlapec se nakonec osmělil a dojel si pro mne a po cestě jsem ho samozřejmě opět APCR 3x dingnul. Jakmile jsem zhynul tak jsem mu psal, že to bude hráč pod 50% WR, že takové má WG rád a ať si to teda užije. Pak se kouknu do garáže a ejhle, 44%WR a 600 her celkem,to se mi chtělo smát. Tohle je zcela standartní průběh s takovýmhle hráčem. Neděje se to nějak často, ale děje se to. Jakmile mi někdo zázračně vzdoruje, tak je to vždy hráč hluboko pod 50% WR, kolem kterého se klidně točím v medku a neprostřelím ho ani do zadku APCR a věř tomu, že to APCR tam ve chvíli, kdy dingnu dvakrát prostě okamžitě narvu. Tohle mi prostě hlava nebere a scénář je prostě vždy stejný, jakmile nějaká lamka má sérii proher, kterou systém zřejmě vyhodnotí jako kritickou mez, tak musí vyhrát za každou cenu alespoň souboj F2F v následující bitvě. Neřeším, když dingnu někoho na větší vzdálenost opakovaně a ještě se hýbe, to je jasné že to ne vždy trefím i 3x posobě. Tohle se mi stává a je to pro mne v pohodě, sice na to vejrám ale beru to. Jakmile ale narazím na někoho F2F, který je v nějakém módu "nesmrtelnost" zapnutý od WG, tak nestačím zírat, co se děje. To je prostě takový masakr, že to není ani možné.

Já ti to samozřejmě věřím, spíš jde o to, že já jsem pod 50% ale mám ten samý problém. Podle mě to bude souviset spíš s přesností zásahů. Já se zlobím o to víc, protože chci teda taky "nesmrtelnost" abych se konečně dostal na těch 50% a dál. Jsem pak za lamu dvakrát, těžko můžu někomu vysvětlovat, že jsem zasáhl ale ono to neprošlo ani weak spotem. Holt spravedlnost podle WG. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Apsyrtos #12 Posted 11 April 2016 - 10:30 AM

Sergeant

• Player
  • 57861 battles
  • 493
  • [CB-CZ]

View Postjindrich73, on 11 April 2016 - 10:15 AM, said:

Jakmile se mi tohle stane opět,.......

Já jsem to hrával na PC, kde není až tak moc hráčů lepších než já a toto dingání se mi stávalo pořád!!!!!!

Proto jsem tu hru smazal a poslal Wg do sedinky!!!!

Až tu uvidím kladné hodnocení dalších aktualizací a nějaký posun ve hře, tak ji opět nainstaluju a budu klidně paltit, ale do té doby ani prd.............

Edited by Apsyrtos, 11 April 2016 - 10:31 AM.

fjutik #13 Posted 11 April 2016 - 10:35 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 30368 battles
  • 584
  • [SCRY]

Ted jsem to mel zase. 11 strel, jedenact penetraci a 2159 DMG s tankem, co ma 350 prumer !!! Tohle nikdy nebyvalo. Vsak jsem mel mit aspon 3000 a vyhrali bychom bitvu!!!!! 3x jsem penetroval E75 z boku, na vzdalenost 6ti tanku za 0 slovy NULA. Pak jsem 1 x penetroval do motoru T54 za 0 slovy NULA. WTF? Diky tomu jsme prohrali. Esprit ty E75 nakladal ze predu, ja z boku a od tusim 2x neprobil a ja 3x sice probil, ale za 0 slovy NULA!!!!!!! 

Vydelek taky super. Mam ho ale ful vybaveny.

Attached Files

• Attached File   Screenshot_2016-04-11-12-11-48.jpg   1.12MB
  • Attached File   Screenshot_2016-04-11-12-11-24.jpg   944.78K

Edited by fjutik, 11 April 2016 - 10:41 AM.

Petr

Sariel_ #14 Posted 11 April 2016 - 10:59 AM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951

View Postjindrich73, on 11 April 2016 - 11:15 AM, said:

Jo, presne tohle. O tzv. noob protectu jsem tu mluvil uz mnohokrat. Cim horsi hrac, tim vic RNG.

Samsung Galaxy S6 Edge, Android 6.0

[H4PKY] náborové vlákno   My YT channel   Twitch - streaming clan battles

OkavangoCZ #15 Posted 11 April 2016 - 11:16 AM

Lance-corporal

• Player
  • 17389 battles
  • 96
  • [SCRY]
Já včera s Proťákem 2x odingal špice frajer měl 42%

Ivana_Drago #16 Posted 11 April 2016 - 11:55 AM

Sergeant

• EU Community
  • 560 battles
  • 469

View PostBubakGS, on 10 April 2016 - 06:26 PM, said:

Spoiler

Ahoj, moc díky za tento post, ve kterém je velmi jasně shrnuto, co se komunitě nelíbí a jak by podle hráčů bylo možné situaci vyřešit ke všeobecné spokojenosti. Vaše zpětná vazba bude předaná výše a v dohledné době se vám pokusíme přinést nové informace ohledně dalších případných kroků z naší strany. :honoring:

SokarSG #17 Posted 11 April 2016 - 11:59 AM

Sergeant

• Player
  • 9650 battles
  • 290
ja už som to tu niekde písal, všeobecne sa nadáva na MM a že práve táto súčasť degraduje hru, ale ono opak je pravdou, najviac ničí hru RNG a už vyššie popísané problémy od kolegov... až sa desím hrania ked to tu čítam

moorwind #18 Posted 11 April 2016 - 12:16 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 16632 battles
  • 199
A já si blbec myslel že neumím mířit včera sem čelně potkal s AT15  IS3 Defa a dostal ode mně čelně 15 slovy patnact ran než slavnostně zhynul on mně vesele propral 2x do mantletu což snad ani nejde. Počet střel vím protože sem se po bitvě díval jak mi to bylo divný maník 43% WR . A to neřeším že sem ho pral cca z 30 metru do toho sameho místa a to AT ma celkem kulomet dělo.

Tuvoc #19 Posted 11 April 2016 - 12:26 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 18089 battles
  • 725
  • [SCRY_]

View Postfjutik, on 11 April 2016 - 11:35 AM, said:

Ted jsem to mel zase. 11 strel, jedenact penetraci a 2159 DMG s tankem, co ma 350 prumer !!! Tohle nikdy nebyvalo. Vsak jsem mel mit aspon 3000 a vyhrali bychom bitvu!!!!! 3x jsem penetroval E75 z boku, na vzdalenost 6ti tanku za 0 slovy NULA. Pak jsem 1 x penetroval do motoru T54 za 0 slovy NULA. WTF? Diky tomu jsme prohrali. Esprit ty E75 nakladal ze predu, ja z boku a od tusim 2x neprobil a ja 3x sice probil, ale za 0 slovy NULA!!!!!!! 

Vydelek taky super. Mam ho ale ful vybaveny.

Jestli ty nas tady netahas za nos a nepujcil sis delo z Caernavorna...Tvuj prumernej DMG na ranu tomu odpovida....:trollface:

Pokud je tomu tak,tak si se moc nepredvedl...Dat pouze jedenact ran s delem s takovym reloadem je ostuda...:trollface:

Edited by Tuvoc, 11 April 2016 - 12:27 PM.

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz? Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení.

flakk_cz #20 Posted 11 April 2016 - 12:47 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 20861 battles
  • 608
  • [CZECH]

View Postmoorwind, on 11 April 2016 - 01:16 PM, said:

A já si blbec myslel že neumím mířit včera sem čelně potkal s AT15  IS3 Defa a dostal ode mně čelně 15 slovy patnact ran než slavnostně zhynul on mně vesele propral 2x do mantletu což snad ani nejde. Počet střel vím protože sem se po bitvě díval jak mi to bylo divný maník 43% WR . A to neřeším že sem ho pral cca z 30 metru do toho sameho místa a to AT ma celkem kulomet dělo.

Do mantletu? Jak si tím můžeš být jistý... 

Also tagged with Public statement 2.8 reworked

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users