Jump to content

Kredi Problemi

Sahan415

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Sahan415 #1 Posted 12 April 2016 - 11:06 PM

Lance-corporal

• Player
  • 49126 battles
  • 54
  • [MERCY]

Son güncelleme ile beraber oyunun kontrolünün tamamen keyfi olarak yapıldığını herkes gördü. 2 yıldır oyunu aktif olarak oynuyorum ve X seviyede savaşıyorum. 1 hafta içinde 15 milyondan fazla kredi gitmiş durumda ki premium tanklar ile önceden 20 maçta 1 milyon kazanırken şimdi 20 maçta 400-450k arası kazanma oluyor. Bu durum bizleri zorlar iken premium hesap ve premium olmayan arkadaşlar ne yapacak ? Kısaca Savaş Oyunu değil Zengin Oyunu oldu. Ayrıca harita üzerinde yapılan değişikler ayrı saçmalık. Bu değişimi yapmadan önce topluluk katılımcılarına veya diğer adminlere değil, oyunda tecrübe ve bilgi bakımından daha çok olan normal oyunculara sorulması gerekir. Oyun rus yapımı ve haritaların Sovyet tankları için şekillendirildiği bariz biçimde belli. Düz ve ufak çıkıntılı haritalar yapılıyor. Bu genellikle hızı yüksek tanklar için ideal. Rockfield ve Bakırova haritalarının X seviyeden çıkartılması bu haritalarda ağır tank avcılarının başarısı yüzündendir. Son olarak oyuniçi bazı cc dediğimiz topluluk katılımcılarının durup dururken hakaret ettiği ss' ler mevcut. Yakın zamanda youtube'a bu konu hakkında video yükleyeceğim. Malum burada veya diğer gruplar da gerçekleri konuşunca kimse görmesin diye kaldırıyorlar :)

Sahan415 olarak oyunu düzelene kadar bıraktım. Sizlere tavsiyem aynı kararı almanız.

_MupTeLa_Tr #2 Posted 12 April 2016 - 11:24 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 34845 battles
  • 553
  • [ZIRH-]
Bende bıraktım sayılır . Kasitli olarak yapıldığını düsunuyorum . Sonuçta uptade yayınlanmadan önce beta sureci oluyor . Klasik Rus Mantalitesi - taktigi denilebilir .
Yabancı klanlar updatenin yayınlanmasının hemen ardından örgutlenebiliyorken , bizdeki klanlar bir tür küçük görme , benim borum öter ideolojisinde oldukları için adım atarken sadece kendi keyiflerinin yerine gelmesi gerekiyor . Keyifleri istemedikten sonra 100 tane başlık açılsın yine dikkate alınmaz ...

Edited by Cezzar_Turk, 12 April 2016 - 11:31 PM.

Youtube & Steam & PUBG Mobile Klan ; Special'Forces              

Sinan_TR #3 Posted 12 April 2016 - 11:45 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 27293 battles
  • 813
  • [ULUS_]
Haritalarda yükselti ve tepeliklerin azalması rus tanklarını avantajlı hale getiriyor. Malum top eğilimleri kötü rusların

efetenekeci #4 Posted 13 April 2016 - 06:57 PM

Sergeant

• Player
  • 9945 battles
  • 469
  • [RAKI-]
Bıraktım ben guncellenmiyor oyun :D
Ama bırakın bence protesto edin bari
5ustu oynanmaz oldu

Dogrulukla(!)tamiri artirip kârı azalttılar

Also tagged with Sahan415

1 user(s) are reading this topic