Jump to content

Zakladny tankovy vycvik

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Leaderoftanks_2015 #1 Posted 22 April 2016 - 04:55 PM

Sergeant

• Player
  • 18099 battles
  • 320
  • [CZECH]

Si novacik? Myslis si, ze si v hre strateny? Vadi ti, ze ti ludia pisu noob? Nevies, aku taktiku zvolit na danu

mapu? Ale mas nejake ine otazky, ako napriklad pouzivanie, ako pouzivat rozne tipy nabojov alebo potrebujes pomoc s volbou vhodneho tanku,

popripade s postupom skumania na danom tanku? Nevies ake vybavenie pouzivat, ako doplnky a

spotrebaky? Nepoznas niektore vyrazy, ktore sa bezne v hre pouzivaju? TAK SI NA SPRAVNOM MIESTE!

V com bude taky zakladny tankovy vycvik spocivat? Hmm, to je otazka. Bude spocivat v tom, ze

skusenejsi hraci ( zatial len ja (nie som sice Sariel_ ale velku kopu veci ovladam) ale snad sa neskor

pripoja aj iny hraci) budu hrat vycvikovky a neskor aj random hry so zaciatocnikmi  aby sa novacikovia

naucili taktiky, pouzivanie nabojov, typy nabojov, mierenie, jazdu, ako si vybrat ten spravny tank

popripade aj ine veci, ktore ma ovladat kazdy tankista v tejto hre ( kopa to neovlada, preto hra vyzera

tak, ako vyzera :) ).

To je Zakladny tankovy vycvik, samozrejme, ak ma dakto z mierne pokrocilych hracov otazku, popripade

sa chce tiez zucastnit Zakladneho tankoveho vycviku, nemam s tym ziadny problem :)

Ako sa so mnou spojis, ak mas zaujem? Jednoducho, napis mi PM na fore, alebo aj priamo v hre.

Dohodneme si cas, vycvik moze zacat.

PS.: Sorry za chyby v gramatike,

Edited by Leaderoftanks_2015, 23 April 2016 - 08:02 PM.

Ivana_Drago #2 Posted 23 April 2016 - 05:38 PM

Sergeant

• EU Community
  • 560 battles
  • 469
  • [WGEU]
Tohle je moc fajn nápad, jak se dají využít výcvikovky :)

DavidB_137 #3 Posted 24 April 2016 - 10:18 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 13508 battles
  • 577
  • [SCF]

Tiež si myslím, že je to veľmi dobrý nápad!

Dúfam, že aspoň čiastočne s výcvikovkami ubudne "noobov", lebo sa mi zdá, že čím ďalej, tým je to horšie :amazed:.

A ak teda budem môcť, pravdepodobne by som sa neskôr pripojil do tejto akcie aj ja :justwait:. Tiež nie som profík ako napríklad Sariel_, ale hádam aspoň niečo viem :P.

Edited by DavidB_137, 24 April 2016 - 10:18 AM.

Samsung Galaxy Note 4, Android 6.0.1
David's PC, Windows 10 Pro

Web klanu [SCF]Moja webstránka / My website YouTube

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users