Jump to content

Jak to je s kredity?

• Please log in to reply
6 replies to this topic

marvoc #1 Posted 16 September 2014 - 11:37 AM

Lance-corporal

• Player
  • 3259 battles
  • 17

Ahoj,

zajimalo by me jestli to mam jen ja nebo to je nejakej bug, anebo umysl ve hre, ale pak jej absolutne nechapu.

Jedna se o to kdyz skonciom bitvu napise mi to kolik mam dostat XP aniz jsem premiovej ucet, to je druha kolonka, ktera me ted nezajima.

No ale ty penize nedostanu vsechny, pro me to znamena tri moznosti:

1 - bud je to odmena pro cely tym a kdyz hraju blbe, tak z toho mam male %

2 - nebo cim vyssi tier (ted priklad u III) tak tim in i zakladnich zkusenosti, to chapu, ale nechapu proc by to tam psalo vyssi cislo

3 - nakonec, pokud mam u vsech tanku automatiucke loadovani munice, tak jestli to nevycucne to, ale zase kdyz ty tanky moc nestridma, tak ostatni zustanou prece nabity porad, dokud je nepouziju...

tak nevim, jsem z toho zmatenej ;)

baloun_ #2 Posted 16 September 2014 - 12:28 PM

Lance-corporal

• Player
  • 4812 battles
  • 22
4 - to číslo je bez nákladů. Podívej se na statistiku z bitvy, tam to je.

maho325 #3 Posted 16 September 2014 - 12:35 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 15571 battles
  • 154
  • [CB-CZ]

Jestli dobře chápu to, na co si stěžuješ, tak to je v pořádku.

Ten výdělek kreditů a zkušeností je hrubý zisk za bitvu, od toho se Ti ale obvykle automaticky (podle toho, jak to máš nastavené) odečtou kredity za:

1. Opravu Tvého poškozeného či zničeného tanku

2. Doplnění v této bitvě vystřílené munice

3. Doplnění spotřebáků - použité opravy, hasičák nebo třeba adrenalin.

Kolik Ti to odečetlo najdeš v tabulce výsledků z bitvy vpravo dole jako náklady.

Do peněz hodně leze zejména použití premiové munice (srovnej si ceny munice, kterou používáš na konkrétním děle), a pak spotřebáky, které se spotřebují automaticky při vstupu do bitvy (např čokoláda u Němců).

Edited by maho325, 16 September 2014 - 12:38 PM.

iPad mini model MF432NF/A, ver.: 9.3.5

Tanks: E50M, E100, Leopard PTA, Tiger I, Jagdpanther II,  VK 30.01 (H)

Premium : Löwe, Pz.Kpfw IV hydrostat.

marvoc #4 Posted 16 September 2014 - 12:47 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3259 battles
  • 17

View Postmaho325, on 16 September 2014 - 01:35 PM, said:

Jestli dobře chápu to, na co si stěžuješ, tak to je v pořádku.

Ten výdělek kreditů a zkušeností je hrubý zisk za bitvu, od toho se Ti ale obvykle automaticky (podle toho, jak to máš nastavené) odečtou kredity za:

1. Opravu Tvého poškozeného či zničeného tanku

2. Doplnění v této bitvě vystřílené munice

3. Doplnění spotřebáků - použité opravy, hasičák nebo třeba adrenalin.

Kolik Ti to odečetlo najdeš v tabulce výsledků z bitvy vpravo dole jako náklady.

Do peněz hodně leze zejména použití premiové munice (srovnej si ceny munice, kterou používáš na konkrétním děle), a pak spotřebáky, které se spotřebují automaticky při vstupu do bitvy (např čokoláda u Němců).

Super bomba dik, tak tohle by nekde mohlo byt znaceno lepe, mi prijde, u munice to chapu je tam zaskrtavatko na auto dobiti, ale to ze spotrebaky mi stoji kazdou bitvu nove penize me vubec nenapadlo...

Uvedene je to asi je nekde v tom shrnuti, ale kdyz to lidi detailne nestudujou a pak na ne vypadne velka tabulka s velkymi cislicemi tak se asi jako ja podle toho ridi. no to budou ty  spotrebaky.

Jedine co nezere nanovo penize je to pevne vybaveni, ze?

maho325 #5 Posted 16 September 2014 - 02:29 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 15571 battles
  • 154
  • [CB-CZ]
Pokud si jako vybavu vybereš např. samostatnej hasičák a v bitvě ho nepoužiješ (buď nehoříš, nebo to někdy nestihneš použít dříve než shoříš (třeba když Ti zbývá málo života nebo se včas netrefíš prstem :-)  )), tak ho máš bezplatně k použití do další bitvy. Některé se použijí a spotřebují vstupem do bitvy (zmiňovaná čokoláda u Němců), a některé nevím - kombinovany hasičák + opravy + lékárnička netuším zda se spotřebuje vstupem či použitím.

Edited by maho325, 16 September 2014 - 02:29 PM.

iPad mini model MF432NF/A, ver.: 9.3.5

Tanks: E50M, E100, Leopard PTA, Tiger I, Jagdpanther II,  VK 30.01 (H)

Premium : Löwe, Pz.Kpfw IV hydrostat.

KuubaCZLOL123 #6 Posted 08 November 2014 - 09:03 AM

Private

• Player
  • 0 battles
  • 1
Dostavas min protoze platis za opravu tanku a za naboje PROBLEM VYRESEN :)

PictusCZ #7 Posted 08 November 2014 - 01:39 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 2372 battles
  • 149

View Postmarvoc, on 16 September 2014 - 12:47 PM, said:

Super bomba dik, tak tohle by nekde mohlo byt znaceno lepe, mi prijde, u munice to chapu je tam zaskrtavatko na auto dobiti, ale to ze spotrebaky mi stoji kazdou bitvu nove penize me vubec nenapadlo...

Uvedene je to asi je nekde v tom shrnuti, ale kdyz to lidi detailne nestudujou a pak na ne vypadne velka tabulka s velkymi cislicemi tak se asi jako ja podle toho ridi. no to budou ty  spotrebaky.

Jedine co nezere nanovo penize je to pevne vybaveni, ze?

Ano, proto je tam část Detaily, záložka Kredity, kde se to dočteš... Ale jak píšeš - když to lidi detailně nesledujou, tak se pak jak blbí ptají na forech :)

Herní HW: iPad mini retina 32GB

Stroje: M26 Pershing || E-75 || T-127 || T-25 || Hetzer || T20

Jsem fanoušek německé techniky, ale VK3002M je peklovehikl...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users