Jump to content

FV215B YOLU YARDIM

• Please log in to reply
8 replies to this topic

_V1LLA1N #1 Posted 01 May 2016 - 09:06 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 29324 battles
  • 133
  • [H3VOC]

Fv215B tankını bir yakınımın hesabını alarak kullanmıştım yaklaşık 1 ay kadarıyla..Tank  hoşuma gitmişti..Şimdide kendi hesabımda bu tiere başladım.. Bazı sorularım olacak..

-- Black Prince 'in motoru ve paleti açmalımıyım bariz farklar yaratırmı ?

-- Caernarvon IX serisi 56k deneyimlik topunu açmalımıyım yoksa 16k deneyimlik toplamı devam etmeliyim ?

-- Caernarvon'da motor deneyimleri bayaa gözümü korkuttu..Tankın stok motoru işimi görürmü ?

Bu seride OP olmuş tankçılar cevaplarsa memnun olurum.. Teşekkürler iyi oyunlar :)

Edited by WW2_Sturzkampfflugzeug, 01 May 2016 - 09:07 PM.

Sinan_TR #2 Posted 02 May 2016 - 04:36 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 26024 battles
  • 813
  • [ULUS_]

View PostWW2_Sturzkampfflugzeug, on 01 May 2016 - 11:06 PM, said:

Fv215B tankını bir yakınımın hesabını alarak kullanmıştım yaklaşık 1 ay kadarıyla..Tank  hoşuma gitmişti..Şimdide kendi hesabımda bu tiere başladım.. Bazı sorularım olacak..

-- Black Prince 'in motoru ve paleti açmalımıyım bariz farklar yaratırmı ?

-- Caernarvon IX serisi 56k deneyimlik topunu açmalımıyım yoksa 16k deneyimlik toplamı devam etmeliyim ?

-- Caernarvon'da motor deneyimleri bayaa gözümü korkuttu..Tankın stok motoru işimi görürmü ?

Bu seride OP olmuş tankçılar cevaplarsa memnun olurum.. Teşekkürler iyi oyunlar :)

Pek bir op olmuşluğum yok daha yeni edindim fv215b yi. Istatistiklerim de pek iç açıcı değil malum mürettebat daha toy. Arada bir stop ettiriyorlar tankı alışamadılar daha :trollface: Ama bu yolu iyi kötü deneyimledim stock conqueror tam bir kabustu. Sana elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım.

Black prince in paleti açmana çok da gerek yok. Ama motoru kesin aç. Çünkü ikinci motor hem daha hafif hem de 250 bg daha güçlü. Hızlanma ve dönüşler iyileşir. Ilki bedford ikincisi rolls royce aradaki farkı sen düşün :) Hem avcı fv yoluna gidersen at15te de bu motor var fullerken zorlanmasın.

Caernarvon un o 56k deneyim isteyen topunu kesinlikle ama kesinlikle aç. Çünkü conqueror u fullerken zaten çok sıkıntı yaşayacaksın bir de bu 56k lık topu açmak için stok tankla daha fazla oynamak zorunda kalırsın eğer bu topu caernarvonda açmadıysan. 

Motorlar da top gibi conquerorde kullanılan motorlar. Stok motor işini kesinlikle görmez. Son motoru aç kesinlikle. Tankı fullemeden sakın conqueror e geçme. Caernarvon parçalarını açarken şöyle bir yol izle. Ilk olarak taret ve seviye 8 olan taretten sonra açılan top. Ilk işin bunları almak olsun. Sonra motorların hepsini aç. Palet sana kalmış. Ben genelde herşeyi açmadan diğer tanka geçmem o yüzden paleti açmıştım. Çok da bi gerekliliği yok aslında. En son 56k deneyim isteyen seviye 9 topu aç. Öyle geç conqueror e. 

Bu seride palet hariç bütün parçalar hayatidir. Sadece paletler opsiyoneldir. Conqueror'ün stok halinde çok zorlanacaksın. Yolun çok zor. Ama sondaki tank için değer. Tam bir med katili. Rus medleri goldsuz fv215b yi zor deler. Bir de hulldown yapmışsan hiç şansları yok. 

Şimdiden kolay gelsin başarılar.

Edited by Sinan_TR, 02 May 2016 - 04:43 AM.

_V1LLA1N #3 Posted 02 May 2016 - 05:23 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 29324 battles
  • 133
  • [H3VOC]

View PostSinan_TR, on 02 May 2016 - 04:36 AM, said:

Pek bir op olmuşluğum yok daha yeni edindim fv215b yi. Istatistiklerim de pek iç açıcı değil malum mürettebat daha toy. Arada bir stop ettiriyorlar tankı alışamadılar daha :trollface: Ama bu yolu iyi kötü deneyimledim stock conqueror tam bir kabustu. Sana elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım.

Black prince in paleti açmana çok da gerek yok. Ama motoru kesin aç. Çünkü ikinci motor hem daha hafif hem de 250 bg daha güçlü. Hızlanma ve dönüşler iyileşir. Ilki bedford ikincisi rolls royce aradaki farkı sen düşün :) Hem avcı fv yoluna gidersen at15te de bu motor var fullerken zorlanmasın.

Caernarvon un o 56k deneyim isteyen topunu kesinlikle ama kesinlikle aç. Çünkü conqueror u fullerken zaten çok sıkıntı yaşayacaksın bir de bu 56k lık topu açmak için stok tankla daha fazla oynamak zorunda kalırsın eğer bu topu caernarvonda açmadıysan. 

Motorlar da top gibi conquerorde kullanılan motorlar. Stok motor işini kesinlikle görmez. Son motoru aç kesinlikle. Tankı fullemeden sakın conqueror e geçme. Caernarvon parçalarını açarken şöyle bir yol izle. Ilk olarak taret ve seviye 8 olan taretten sonra açılan top. Ilk işin bunları almak olsun. Sonra motorların hepsini aç. Palet sana kalmış. Ben genelde herşeyi açmadan diğer tanka geçmem o yüzden paleti açmıştım. Çok da bi gerekliliği yok aslında. En son 56k deneyim isteyen seviye 9 topu aç. Öyle geç conqueror e. 

Bu seride palet hariç bütün parçalar hayatidir. Sadece paletler opsiyoneldir. Conqueror'ün stok halinde çok zorlanacaksın. Yolun çok zor. Ama sondaki tank için değer. Tam bir med katili. Rus medleri goldsuz fv215b yi zor deler. Bir de hulldown yapmışsan hiç şansları yok. 

Şimdiden kolay gelsin başarılar.

Saol bilgiler için..Gerçekten zor bir yol

X_T_E_R_M_I_N_A_T_O_R_TR #4 Posted 02 May 2016 - 10:30 AM

First Sergeant

• Player
  • 17031 battles
  • 1,061
Fv215b güzeldir kullanabilene,BlackPrınce den tut Conqueroro kadar hepsini fullemende yarar var tabi imkanın ve zamanın varsa..Full tankla oynamanın zevki bambaşka hangi tıer olursa olsun özellikle mürettebat ful olacak.

_KANSIZ_TR_ #5 Posted 10 August 2016 - 06:00 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 22276 battles
  • 128
Yalnız hakketen müthiş tank ya üzerime basan 4 kişiye karşı mürhiş savunma yaptım tank bi harika

Attached Files

• Attached File   image.png   1.4MB

_KANSIZ_TR_ #6 Posted 12 August 2016 - 10:31 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 22276 battles
  • 128
Beyler bu tank ön taraftan paletten yiyiyomu bana mı öyle geliyo  ?

GepanzertTiger #7 Posted 12 August 2016 - 10:44 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 3845 battles
  • 763

Al kardeş resim burda palet hasarı aldıktan sonra çok dikkatli ol sidescrap falanda yapma yani yanımı göstereyim nasılsa vuramaz yok atış yaptıktan sonra gövdeyi tamamen sakla.

Ha bir de şu var bunun zayıf noktası Fv4202'nin yanında hiçbir şey 4202de o yeşil bölge devasa zaten oynarken acı bir ders vermişti bana kendisi ben hep yedim sonra inceledim o zamanlar öyleydim halbuki yemeden önce incele:)

Bak bu da senin dediğin pozisyon, aslında ön paletten yemiyor paletin en arka kısmındaki tekerden yiyor.Tabi bu sırada paletin kırılıyor.

Bir kere palet hasarı alınca çok dikkatli olacaksın.

Konusu açılmışken Fv4202de bu halde daha da vahim

[merged]

Edited by semm, 16 August 2016 - 01:31 PM.
Bu konu forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı moderasyon takımının bir üyesi üyesi tarafından editlenmiştir-semm

Turkbalasi_12 #8 Posted 14 August 2016 - 02:53 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 2195 battles
  • 196

View PostGepanzertTiger, on 12 August 2016 - 11:07 PM, said:

Konusu açılmışken Fv4202de bu halde daha da vahim

Helal olsun,çok iyi anlatmışsın. ;):)

GepanzertTiger #9 Posted 14 August 2016 - 04:08 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 3845 battles
  • 763

View PostTurkbalasi_12, on 14 August 2016 - 05:53 PM, said:

Helal olsun,çok iyi anlatmışsın. ;):)

Sağol kardeşim.Aslında benim anlatmama gerek yok programı kullansanız çok bilgi içeriyor oyun hakkında.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users