Jump to content

Black princeye buff

Black prince

• Please log in to reply
35 replies to this topic

_GooDeR_ #21 Posted 10 May 2016 - 07:11 PM

First Sergeant

• Player
  • 18432 battles
  • 1,368
  • [_PAX_]
Bu tankın yan ile arka zırhı berbat arkadan HE bile yiyebilir dikkat etmen lazım.Fakat önünü binaya gösterip açılı çıkarsan yüksek tierlerin mermilerini durdurursun.Taret zırhı süper zaten.

View PostGepanzertTiger, on 10 May 2016 - 07:10 PM, said:

İşte dostum oda paletin ön kısmından hasar aldığı için çok etkili olmuyor.Önü duvara dayadın adam paletini görüyor mu bitti işin.Yapaması zor.

Müsaitsin eğitim odasına girelim senle ? o durumda o açıda düşman paletine sıkarsa.Hasar zor yersin daha çok paletin patlar. [merged]

Edited by semm, 13 May 2016 - 05:37 PM.
Bu konu forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı moderasyon takımının bir üyesi üyesi tarafından editlenmiştir-semm

GepanzertTiger #22 Posted 10 May 2016 - 07:14 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 3845 battles
  • 763
...

Edited by GepanzertTiger, 11 May 2016 - 12:50 AM.

_GooDeR_ #23 Posted 10 May 2016 - 07:57 PM

First Sergeant

• Player
  • 18432 battles
  • 1,368
  • [_PAX_]

View PostGepanzertTiger, on 10 May 2016 - 07:14 PM, said:

Tankı aldığımda söz senle girecem odaya biliyorsun bu hesap yeni:)

Palet durumu şu şekilde ilk atışlar ya paleti kırıyor yada hasar veriyor ikinci üçüncü hem palet kırıyor hem de tankın canı gidiyor.

Dediğim gibi çok denedim sidescrap işini gerçekten iyi yapacaksın mesele açı değil açıyı veriyorsun o kısım basit ama adamlar paletini yakaladımı mahvoluyorsun seni çiviliyorlar ondan insiyatif onlarda doğru yere sıktılarmı işin bitik.

Yaparken paletin ön kısmını kapatacaksın düşman sadece orta ve arka kısımları görecek böyle bi kötü yanı var.

Yani etkili bir sidescrap tankının yanlarında çıkıntı olmamalı bunu diyorum bunun gibi tankların işi zor.Adam senin önünde durup paletinden hasar verebiliyorsa o tank sidescrap yaparken zorlanıyor.

Bir Tiger1 ile yaptığın sidescrapi bunla kolayca yapamazsın.

Arkadaşım ne kötüledin be tankı :D Tiger I le nasıl rahat sidescrap yaparsın? tigera black princedeki gibi okadar açı veremezsin hemen yana çakarlar :)

Açı verirken palete sıkarlarsa seker yada palet patlar nasıl hasar almayı beceriyon kardeş ?

Bi eğitim odasına girmek lazım senle :D

GepanzertTiger #24 Posted 10 May 2016 - 08:06 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 3845 battles
  • 763
...

Edited by GepanzertTiger, 11 May 2016 - 12:50 AM.

berkeemrecengiz #25 Posted 10 May 2016 - 08:14 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 24907 battles
  • 620
  • [F0RGE]
Ön tarafında 2 tane yeşil çizginin göründüğü pozisyon bp nin ideal duruşu bence. Orta mesafede, hele birde iyi nişan alan tankın yoksa, o iki çizgiyi tutturması hakkaten zor. Benim bp, ikide bir hatta çoğu zaman üçte bir yiyordu yedinci seviyelerden bile. 5-6-7 tier oynarken 30-40 civarı mermi sektirdiğimi bilirim. Yinede 6-7 seviyeye bile hafif dansetmek iyi olur tabii.

M10 la oynarken o iki çizgiyi vurmak için zorlanırım hala. Çünkü hızlı topu var, önünde beklemeye gelmiyor.

GepanzertTiger #26 Posted 10 May 2016 - 08:24 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 3845 battles
  • 763

View Postberkeemrecengiz, on 10 May 2016 - 08:14 PM, said:

Ön tarafında 2 tane yeşil çizginin göründüğü pozisyon bp nin ideal duruşu bence. Orta mesafede, hele birde iyi nişan alan tankın yoksa, o iki çizgiyi tutturması hakkaten zor. Benim bp, ikide bir hatta çoğu zaman üçte bir yiyordu yedinci seviyelerden bile. 5-6-7 tier oynarken 30-40 civarı mermi sektirdiğimi bilirim. Yinede 6-7 seviyeye bile hafif dansetmek iyi olur tabii.

M10 la oynarken o iki çizgiyi vurmak için zorlanırım hala. Çünkü hızlı topu var, önünde beklemeye gelmiyor.

Evet uzun mesafe için ideal.

Bir de şu var zaten senin bahsettiğin tankın topu black prince için yeterli delişe sahip değil zorlanması doğaldır.Bir çok tier7 med zorlanıyor bu tankın ön zırhında zor deliyor hatta delemiyor.(Goldsuz)

Edited by GepanzertTiger, 11 May 2016 - 01:00 AM.

_GooDeR_ #27 Posted 10 May 2016 - 08:49 PM

First Sergeant

• Player
  • 18432 battles
  • 1,368
  • [_PAX_]

View PostGepanzertTiger, on 10 May 2016 - 08:06 PM, said:

Sidescrap diyorum Gooder okumuyor musun yoksa o pozisyonu bilmiyor musun

önü kapatıyorsun mesele yan taraflar.

Bu tankı kötüleme meselesi değil güzel fakat çok abartılı yorumlar gördüm zırhıyla ilgili yok hafif açı verince sekti bilmem ne bu kadar iyi olmadığını söylemeye çalıştım.Benim oyun tarzım gereği ilerleme yolumdaki tankları en ince ayrıntısına kadar incelerim programlar yardımıyla ve teorileri oyun sırasında denerim bir çok deneme yaptıktan sonra bu sonuca ulaştım burda açıklıyorum.

Kendimce ulaştığım sonuçta şu zırhı dans ettirdiğin zaman daha etkili oluyor, açı vermek yetersiz kalıyor, sidescrap yapmak içinde ideal bir tank değil.

Sen tanka elini sürmemişsin gelip beni alaya alıyorsun.En azından bir kullan ondan sonra gel benle yine alay et.

Yani bu tankla karşılaştığım zamanlarda da bir çok kez palet kırıldıktan sonra hasar aldığını gözlemledim hatta çaprazdan palete sıkıyoruz ön zırhı zor delen bir tankla bakıyoruz bazı atışlar yerini buluyor hasar veriyor insan merak ediyor ne var burada böyle araştırıyor.

En abartılı yorumlardan biride T95le vurdum sekti yorumu olmuş, bu olabilir nadir olan gülünç bir durum ama tankın zırhının bu kadar iyi olduğu izlenimi yaratmasın sende.

Bu arada aç biraz daha gövdeyi incele armor inspector indir daha rahat bakarsın daha resim falan atmıyacam. Paletten nasıl hasar alınıyor anlarsın.

Ön paletten nasıl hasar almayı beceriyon kardeş falan diyorsun sanki ben o kadar şeyi kafadan sallıyorum değilmi amacım hepinize yalan yanlış şeyler söylemek zaten.Yada gerçekten çok rezilim adam karşımda paletim kırılırken bile hasar alıyorum demi

yapma kardeşim yapma azıcık incele bir şeyler araştır bak burada bu tankla kaç el atmışlığım var bir şey söylüyorsak boş demiyoruz demi göz var nizam var güzel bak şu tanka.

Al bu resmi sana özel koyuyorum iyi bak anla nasıl bir gövdesi var ideal bir sidesicrap tankı değil.

Resimde tankın sadece gövde zırhı gözüküyor.İyi incele.

Not: Yaw kardeşim resim bile koydum sen hala paletten nasıl hasar almayı beceriyorsun diyorsun.Olayıda açıkladım sen anlamak istemiyorsan daha ne yapam ben?

SideScrap olayını biliyorum kardeşim ben sana diyorum önünü binaya göster yan tarafı açılı bir şekilde düşmanın karşısına çık.

Ben tankı hiç kullanmadım doğrudur fakat düşman black princeleri öldürüken çok zorlandım çünkü açı verince çok zor deliniyor. sen zırh olayını çok abartıyorsun.Tigerdan daha iyi bi zırhı var.Açı vermeyi öğren kardeşim.

Senle alay etmiyorum nerden çıkardın bunu? Ne ALAKA? sana bişi anlatmaya çalışıyoz anlamıyon.

Abartılı yorum demişsin bu bir gerçek kardeşim.Attığım resimdeki gibi bi açı ver bak bakim yan tarafını deliyormu.Tiger I o attığım resimdeki gibi açı verse bütün 9 level tanklar deler emin ol.Ben o maçımda cidden karşıma Black Prince çıktı adam süper açı vermiş ben gövdesini zayıf görmeme rağmen sıktım sekti.Adam açı vermeyi biliyor kardeşim.Zayıf göründüğüne bakma zayıf görünsede sık seker.Zaten taretini delemiyorsun.

Ben tankların zayıf noktaları duruş pozisyonları vs hepsine bakıyorum kardeşim.Fakat sen açı vermediğin için paletten hasar yiyor diyorsun.Açı vermeyi öğrenirsen paletten hasar yemezsin Bazen bende hata yapıyorum E75 le açı veriyorum paletten hasar yiyorum.Açıyı güzel ayarlarsan paletten hasar yemezsin.

SideScrap tankı iyi değil demişsin.Bence sen biraz tankları araştır kardeşim Black Pince en uygun SideScrap tankı sana ne diyorum açılı durursan 9 levellerin mermisini durdurabilirsin.O attığım resimlerdeki gibi açı vermen gerekir senin attığın resimdeki gibi açı verirsen tabi paletten hasar yersin.E75 tankı o attığın resimdeki gibi açı verse O bile paletten yer.

Bak benim attığım resimlerdeki gibi açı verirsen yüksek tier tankların mermisini durdurursun.Abartı değil bu Black Prince nin zırh yapısı çok süper.

O attığın resimdeki gibi açı verme sakın yoksa yanlardan çok hasar yersin.Yanı zayıf bi tank.Açıyı çok vermiceksin benim attığım resimdeki gibi vermen gerekir.

GepanzertTiger #28 Posted 10 May 2016 - 08:59 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 3845 battles
  • 763
...

Edited by GepanzertTiger, 11 May 2016 - 12:49 AM.

_GooDeR_ #29 Posted 10 May 2016 - 10:13 PM

First Sergeant

• Player
  • 18432 battles
  • 1,368
  • [_PAX_]

Arkadaşım sana ne diyorum o açıyla paletten çok rahat yersin.Açıyı iyi vermen gerekir Black Princeyle sağlam açı verirsen Tiger I IS bu tanklardan mermi sektirirsin onu geçtim açıyı daha güzel ayarlarsan T95 gibi bi avcıdan da mermi sektirirsin.Şu paletten yeme olayı banada oluyor ama bende çok olmuyor.Adamla kafa kafaysan paletine sık patlar.Çünkü paleti dümdüz görüyorsun.Çok fazla açı verirsen paletin hasar alabilir.Fazla açı vermiceksin.O attığım resimlerdeki gibi açı verirsen paletin ya patlar yada düşmanın mermisi seker.

Bak kardeşim SU-152 nin topundan adama karşı böyle duracaksınki seni delmesin.Böyle açıda önünü binaya göstermene bile gerek yok.Böyle açı verirsen PALETTENDE HASAR YEMEZSİN!.

Bak buda E75 in topu 9 level tank yüksek tierlere açıyı daha az vereceksin ve önünü binaya göstereceksin yoksa ön gövdeden hasar yersin.Fazla açı verirsen yandan delerler.BU DURUMDADA PALETTEN HASAR YEMEZSİN.

Yani kardeşim aynı bu resimdeki gibi açı vermen lazım düşman seni deler.Bu açıyı 9 level için konuştum düşük tierler varsa bu kadar az açı vermene gerek yok biraz daha fazla açı verebilirsin.BU DURUMDADA PALETTEN HASAR YEMEZSİN.

,

Paletten hasarı aşağıdaki resim gibi alırsın kardeşim adam ön tekere sıkarsa işte bu zaman HASAR ALIRSIN.Fakat kendi tierleri yanlarına sıkarsa seker.Burda sadece Ön tekerden hasar alırsın.

Edited by _GooDeR_, 10 May 2016 - 10:16 PM.

_GooDeR_ #30 Posted 10 May 2016 - 10:17 PM

First Sergeant

• Player
  • 18432 battles
  • 1,368
  • [_PAX_]
Resimle anlattım anla diye.Umarım anlarsın.

Edited by _GooDeR_, 10 May 2016 - 10:17 PM.

GepanzertTiger #31 Posted 10 May 2016 - 10:25 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 3845 battles
  • 763

... [merged]

Edited by semm, 13 May 2016 - 05:41 PM.
Bu konu forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı moderasyon takımının bir üyesi üyesi tarafından editlenmiştir-semm

susuco #32 Posted 10 May 2016 - 11:43 PM

Sergeant

• Player
  • 15922 battles
  • 319
  • [F0RA]
Bu tankın tek kötü yanı max 20km/h  hız yapabilmesi. Ben stock topu ile tank ası almıştım.  Gayet iyi bir tank.  Hatta bir ara 4 e 1 kaldım. Karşıdaki 3 tanesi de noob idi. Adamlar önüme sıkıyor sıkıyor delemiyorlar. Ben geri viteste giderken 4'ünede sıka sıka maçı aldım. :D  Karşıda noob olup delemeyenler olunca pek bir keyifli oluyor. Bu tank 160 vuruyor da kaç saniyede vuruyor ?. 8. seviyesi hatta stock 9. seviyeside öyle. Her tankın bir özelliği var onu kullanabilmek önemli.

GepanzertTiger #33 Posted 11 May 2016 - 12:15 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 3845 battles
  • 763

...

Güven tamamen benim hatam kusura bakma.

Buraya kadar sanıyorum benim sonuca ulaştırma istediğim yüzünden geldi.

Halbuki bazı şeylerin sonuca ulaşması gerekmez fikir ayrılıkları olabilir.Uzattığım için özür diliyorum.İyi oyunlar... [merged]

Edited by semm, 13 May 2016 - 05:42 PM.

sam3t #34 Posted 11 May 2016 - 08:10 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 22771 battles
  • 171
Arkadaslar ben seviye 7 panther ile rahat deliyom siz nasil t95 ile delemiyorsunuz ve tank is3 u bile delemiyo

_GooDeR_ #35 Posted 11 May 2016 - 11:28 AM

First Sergeant

• Player
  • 18432 battles
  • 1,368
  • [_PAX_]

View Postsam3t, on 11 May 2016 - 08:10 AM, said:

Arkadaslar ben seviye 7 panther ile rahat deliyom siz nasil t95 ile delemiyorsunuz ve tank is3 u bile delemiyo

O adam oynamayı bilmiyordur.Bendeki adam açıyı çok süper vermiş heryerini kırmızı gördüm nereye sıkacağımı şaşırdım T95 gibi bir tankla.

berkeemrecengiz #36 Posted 11 May 2016 - 01:16 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 24907 battles
  • 620
  • [F0RGE]
Ön tarafının avantajı şu, çizgi çizgi zırhı var, bi deliniyor, bi delinmiyor. İyi nişan almayınca mermi sapıp sağlam yere gidebiliyor. Mesela tiger1 öyle değil, ön alt tarafındaki zayıf yerin alanı çok geniş, attığın deliyo, bunda biraz daha nişan almak lazım, yoksa üst tieri bile bazen süpriz şekilde sektiriyor.

Fazlada uzatmaya gerek yok, az çok anlaşılmıştır artık tank :)  

Edited by berkeemrecengiz, 11 May 2016 - 01:23 PM.

Also tagged with Black prince

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users