Jump to content

Streamování klanových bitev

stream twitch H4PKY

• Please log in to reply
61 replies to this topic

Sariel_ #1 Posted 09 May 2016 - 07:54 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951

Zdravíčko dámy a pánové,

rozhodl jsem se, že začnu streamovat klanové bitvy ve výcvikovkách. Vedlo mě k tomu více důvodů, především, když tady na fóru vidím, kolik lidí si stěžuje na stav publicu, tak si myslím, že by to pro hodně lidí mohlo být dobré odreagování nebo třeba inspirace pro vlastní klan. Streamování bude včetně komunikace na TSku (budu streamovat z PC). Začneme tuto středu od cca 19:45 (na streamu bude zhruba 5 minut zpoždění, aby nemohl protější tým sledovat taktiku), pojedeme asi do 21:00 a bude to série bitev proti klanu Legion [LGN]. Počítejte prosím s tím, že to bude první stream, takže spousta věcí se bude testovat. Proto také budu potřebovat vaši pomoc v podobě feedbacku, co je potřeba vylepšit, jestli je dobře nastaven poměr zvuku atd. Streamuju přes program OBS a ten bohužel z nějakého neznámého důvodu nedetekuje Blitz jako hru, a proto ji nejde streamovat samotnou v okně, musím streamovat celou obrazovku, což dělá potíže, pokud si potřebuju skočit na internet atd., nepotřebuju to všem na streamu ukazovat. Kdyby někdo tušil, jak to spravit, tak bych byl vděčnej. Předem děkuji všem, co se přijdou podívat :) pokud všechno půjde dobře, tak pak budeme pokračovat dalšími klanovými bitvami, včetně klanové ligy, která začíná někdy příští týden. Odkaz na stream zde: 

https://www.twitch.tv/sariel__

:honoring:

Ještě menší otázka..chtěli byste v pozadí nějakou hudbu nebo ne? Případně jakou.

Edited by Sariel_, 09 May 2016 - 08:04 PM.

Samsung Galaxy S6 Edge, Android 6.0

[H4PKY] náborové vlákno   My YT channel   Twitch - streaming clan battles

xxxFIREFOXxxx #2 Posted 10 May 2016 - 04:53 AM

First Sergeant

• Player
  • 10892 battles
  • 1,314
Jj, muzika musi byt, gramo rokkaz .

Nepriatelov sa nebojim, na mnozstvo nehladim

Slovenskoooooooooo #3 Posted 11 May 2016 - 04:03 PM

Senior Sergeant

• Community Contributor
  • 10313 battles
  • 607
  • [CB-CZ]

Bude možnosť neskoršieho pozretia offline? Alebo sa dá toto pozerať len online?

Sariel_ #4 Posted 11 May 2016 - 04:12 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951

View PostSlovenskoooooooooo, on 11 May 2016 - 05:03 PM, said:

Bude možnosť neskoršieho pozretia offline? Alebo sa dá toto pozerať len online?

bude tam zázam + sestřih nejpěknějších bitev pak dám na YT pravděpodobně

Slovenskoooooooooo #5 Posted 11 May 2016 - 04:13 PM

Senior Sergeant

• Community Contributor
  • 10313 battles
  • 607
  • [CB-CZ]
Super, osobne sa na to moc teším. Dúfam že aj v zázname bude počuť ako velíš.

Sariel_ #6 Posted 11 May 2016 - 04:18 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951

View PostSlovenskoooooooooo, on 11 May 2016 - 05:13 PM, said:

Super, osobne sa na to moc teším. Dúfam že aj v zázname bude počuť ako velíš.

Samozřejmě, záznam bude to stejný. Teď už akorát to zahrát co nejlíp a neztrapnit se :D

Sariel_ #7 Posted 11 May 2016 - 05:47 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951
Za 5 minut začínáme

Sariel_ #8 Posted 11 May 2016 - 08:21 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951

:hiding::hiding::hiding::deer:

Takže sme dostali docela solidně na prdel, byla to souhra mnoha chyb, detailně sem to celé popsal na eng fóru (http://forum.wotblit...144#entry364144).

Primárně jsem netrénovali dostatečně, vůbec sme netrénovali na konkrétní mapy, především z časových důvodů. Pak také používám taktiky z PC verze a ty jednoduše používat na Blitzu nejdou, budu si muset prostě zvyknout na něco jinýho. V Blitzu nemáte šanci překvapit nepřítele svou taktikou, jedno medko vjede doprostřed mapy a hned ví, kde všichni jsou. V kostce řečeno, musíme ještě hodně trénovat. Určitě je dobře, že sme si takto "nameleli hubu" už teď, protože máme čas všechno zlepšit a ponaučit se z chyb, než kdyby se nám to stalo později. Chybami se člověk učí. 

Co mě ale překvapilo, bylo 70 lidí celou dobu na streamu, na prvním streamu, což je číslo, které sem nečekal ani ve snu (o to víc mě štve, že sme zahráli tužku). Pevně doufám, že příště už to bude uplně něco jinýho. Pokud máte jakýkoliv připomínky, tak piště, každej feedback je potřebný. Taky mě zajímá, jestli chcete další podobný streamy, nebo jestli chcete i stream z random bitev atp.

Kapitan_Ondrej #9 Posted 11 May 2016 - 08:48 PM

Sergeant

• Player
  • 20892 battles
  • 365
  • [SCRY]
já se rád mrknu na týmovky i random, za mě palec nahoru. a gratulace k tolika divákům

DeltaIndiaDelta #10 Posted 11 May 2016 - 08:52 PM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

View PostSariel_, on 11 May 2016 - 09:21 PM, said:

...

Bez ohledu na to, co budou říkat ostatní, za mě i za SCRY hluboko smekám, protože jít takhle s kůží na trh formou živého streamingu, to chce skutečně kuráž. Bravo. Je jedno jak jste dopadli, ukázali jste k čemu má tahle hra sloužit. A v neposlední řadě, všichni kdo mají mozek se budou snažit poučit z vašich chyb i chyb soupeře (kupodivu i LGN je dělali), protože to je vždy levnější než se poučit z vlastních.

Co mě docela mrzí, to byly komentáře některých "hráčů" v chatu na twichi. Styděl jsem se i za ně. Ignoruj je a nenechej se tím znechutit.

Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

arathorrn #11 Posted 11 May 2016 - 09:02 PM

First Sergeant

• Player
  • 25858 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

Koukal jsem jen na tři bitvy, hodně to žere data, zbytek si pustím zítra přes WiFi. Mě se to líbilo. Bylo zajímavé vidět, že i elitní hráči jsou jen lidi. Každopádně doporučuji pokračovat, protože, jak je napsáno výše, hodně se člověk poučí. Komentářů si nevšímej ono se vždy dobře kritizuje a když dojde na věc hledají se výmluvy, proč za to mohl někdo jiný. Takových "odborníků" přitáhne náš kocour do rána padesát. Však se ti kybicové můžou sami ukázat, jak se to má dělat. 

Hodně štěstí přeji do budoucí práce, budu ji sledovat. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

PK1945 #12 Posted 11 May 2016 - 09:02 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 65583 battles
  • 114
  • [-RZ-]
super, nahodou lepsie jak v kine :) bez hlasov by to bolo o nicom, skoda prehier . je to ine ako random. 3 sme to pozerali na mobile v bare pri pive jak na rozum ludia hokej, my tanky :) 
pk1945_by_eng.jpeg

Sariel_ #13 Posted 11 May 2016 - 09:07 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951

Diky, takovy komentare me, ale i ostatni nase hrace (pro ktery to taky nebylo vůbec prijemny) urcite povzbudi. Ja jsem hlavne rad ze mi to otevrelo oci, musime tomu dat mnohem vic, samo to nikdy nepujde. Ted budeme v klanu trenovat denne a diskutovat taktiky na mapy + se budu snazit udelat na kazdou mapu serii taktik ve videu, ktery pak zverejnim nasim clenum, to by melo pomoc. No to uz sou spis nase interni veci, ktery vas ai uz nezajimaji.

K tem par lidem v chatu se nema cenu vyjadrovat. Byl to nas oblibenej Pavlik a jeden jeho kamarad. Udelal jsem chybu, protoze sem zapomnel dat nejakym lidem admina, aby kontrolovali chat.

Tuvoc #14 Posted 12 May 2016 - 02:46 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 18088 battles
  • 726
  • [SCRY_]

Uz jsem to psal na nasem klanovym foru...Je skoda ze na techle mapach nejdou pouzit taktiky ala PC,hra by byla mnohem zajimavejsi...Co se mi potvrdilo i z tech par bitev,co jsem stihnul zkouknout na tvem streamu je,ze jedina ucina taktika je ala Tankova pest...Jakmile se tym trochu rozprskne po mape,je vymalovany...

Pridavam se k Deltovi s obdivem a uznanim,ze jste hned takhle na startu vysli na verejnost...Myslim ze v teto serii bitev neslo ani tak o to kdo vyhraje,ale o ziskani cennych zkusenosti do budoucna,hlavne pro vas...Slo videt,ze nebyl cas na nejake poradne sehrani a i kluci z vaseho klanu se toho musi spoustu naucit (ale neboj nejste jedini)...

Co se tyka ,,odbornych poznamek" na chatu od nekterych lidi...Kazdej stream ma sve cerne ovce a z tech lidi mluvi hloupost a neznalost veci...

Jedna mala rada...Na priste (nejlepe dopredu) si s druhym klanem dohodnete mapy a kdo bude tym A a kdo tym B (pokud jsem spravne pochopil,toto rozhoduje o strane mapy,na ktere zacinate)...Odstranite tim nezadouci random efekt a hlavne tobe se ulehci prace,pac nemusis na rychlo reagovat a urcovat taktiku behem par vterin...Budes si moct dopredu ,,nacrtnout" hrubou taktiku,kterou dopredu proberes s klukama z tvyho klanu a pak uz staci jen doladit detaily napr. podle slozeni enemy tymu...

Diky a at se dari pilovat taktiku...

Edited by Tuvoc, 12 May 2016 - 02:57 AM.

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz? Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení.

janobohdal #15 Posted 12 May 2016 - 08:13 AM

Lance-corporal

• Player
  • 23669 battles
  • 74
  • [SCRY]
palec hore aj odo mňa. Možno len taká malá otázka, prečo si nehral s IS7, s ktorou si prvý na servere? (pozerám, že aktuálne si druhý )  a už máš is7 :)

Edited by janobohdal, 12 May 2016 - 08:29 AM.

Sariel_ #16 Posted 12 May 2016 - 08:36 AM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951

View Postjanobohdal, on 12 May 2016 - 09:13 AM, said:

palec hore aj odo mňa. Možno len taká malá otázka, prečo si nehral s IS7, s ktorou si prvý na servere? (pozerám, že aktuálne si druhý;)

Tak IS-7 ma skoro kazdej, kdezto FVcko nebo jiny tanky ne. 

Jinak Legion psal, ze sme byli uz 10. klan proti kteremu hrali, kdezto oni byli nas prvni, predtim sme trenovali jenom v klanu proti sobe. Takze aspon mala omluva pro nas.

janobohdal #17 Posted 12 May 2016 - 09:27 AM

Lance-corporal

• Player
  • 23669 battles
  • 74
  • [SCRY]

View PostSariel_, on 12 May 2016 - 08:36 AM, said:

Tak IS-7 ma skoro kazdej, kdezto FVcko nebo jiny tanky ne. 

Jinak Legion psal, ze sme byli uz 10. klan proti kteremu hrali, kdezto oni byli nas prvni, predtim sme trenovali jenom v klanu proti sobe. Takze aspon mala omluva pro nas.

Skúsenosti sú to čo bude rozhodvať. 

SokarSG #18 Posted 12 May 2016 - 11:05 AM

Sergeant

• Player
  • 9650 battles
  • 290
pozerám teraz zo záznamu, a dosť  video seká, dá sa s tým niečo spraviť? alebo je chyba na mojej strane

RRamius #19 Posted 12 May 2016 - 11:12 AM

Lance-corporal

• Player
  • 3596 battles
  • 63
  • [OLDCS]

View PostSokarSG, on 12 May 2016 - 11:05 AM, said:

pozerám teraz zo záznamu, a dosť  video seká, dá sa s tým niečo spraviť? alebo je chyba na mojej strane

Prosím, kde najdu záznam?

SokarSG #20 Posted 12 May 2016 - 11:30 AM

Sergeant

• Player
  • 9650 battles
  • 290
hore v prvom príspevku je odkaz na Sarielov twitch, pokial je offline (čo momentálne je) tak je možnosť prehrať si posledné vysielanie, to spustíš cez to malé okienko v pravo hore nad tým hlavným, ono sa ti to potom prepne na velke okno a môžeš si to prípadne aj prepnuť na full obrazovku

Also tagged with stream, twitch, H4PKY

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users