Jump to content

PF Polish Force Rekrutacja, mobilizacja!

• Please log in to reply
35 replies to this topic

lord79 #21 Posted 31 January 2017 - 03:37 PM

Private

• Player
  • 56405 battles
  • 4
  • [PF]

Czarny napewno jakoś dasz radę to przeczytać.  Napisałem czarny bo nie zwracam na takie drobnostki uwagi, ale od dziś dla większości z nas jesteś CIEMNY bo kojarzysz nam się z wyjątkowo ciemna masa. Co do krytyki że strony innych bardzo ją sobie cenimy jeśli oczywiście jest ona konstruktywna i wyraża ja ktoś kto ma jakąś wiedzę na dany temat, w twoim przypadku bez szans. Jeśli chodzi o twoje poglądy seksualne to nie bardzo mnie one interesują ale myślę że nie widziałeś w życiu więcej jak własną rękę. Co do mojej osoby jako rozstawiajacego to nigdy nie byłem pro Playerem i nigdy nie będę gram na 4 calowym tablecie i na sluchawkach z rynku i ostatnio mialem wrazenie ze wlasnie od ciebie je kupowalem bo poziom werbalny sprzedawcy dokladnie ten sam. Natomiast staram się jak tylko mogę i poświęcam temu dużo czasu i serca. Bardzo dobrze opisał twoje uwagi względem mnie Marvin gdy robiłeś kolejna awanturę. "Lord zrobił więcej dla klanu w tydzień niż ty od początku kiedy w nim jesteś. Ustalilsmy już ze nie będziemy więcej odpowiadać na twoje posty i dawać pożywke temu demonow w twojej głowie.  Życzymy Ci powodzenia na nowej drodze życia jak i wotb. Ps: zawsze będzie mieli uśmiechy na twarzy kiedy tylko sobie o tobie przypomnimy.

Aha jeszcze jedno jeśli poczułes się urażony nie możesz opanować piany i chciał byś mi odpowiedzieć w 4 oczy to chętnie udostępnię ci mój prywatny adres , zabierz kolegów jeśli jakichś masz, Choc że wszystkich zaproszonych jeszcze nikt się nie pokazał. Pozdrowienia od lorda i pf.

traber #22 Posted 01 March 2017 - 07:15 PM

Lance-corporal

• Player
  • 26187 battles
  • 63
  • [PF]
Klan Polish Force zaprasza wszystkich graczy Polish Force na turniej “Just for Fun”. Celem turnieju jest zabawa! 
Oto zasady:
  • Turniej jest przewidziany dla wszystkich odłamów Polish Force
  • Zgłoszenia do turnieju wpisujemy pod tym postem do niedzieli, 5 marca 2017 do godziny 24:00.
  • Dowództwo Polish Force rozlosuje 6 marca 2017 rano pary, które zostaną ogłoszone na forum. 
  • Gramy od poniedziałku 6 marca 2017 roku do piątku 10 marca 2017 w formule 1 vs 1 do dwóch wygranych na pierwszym tierze dowolnymi czołgami. 
  • Po zakończeniu pierwszego etapu przechodzimy do wielkich finałów, które ogłosimy na forum
  • Wyniki walk zgłasza zwycięzca drogą mailowową na adres polishforce1@gmail.com
  • Mecze gramy na z góry ustalonej mapie Kopalnie w trybie potyczki. 

Najważniejsze czyli nagrody ;) :
  • I miejsce: 6075 golda
  • II miejsce: 2900 golda
  • III miejsce: 1400 golda
Pytania, wątpliwości, prośby - KrzysiekMilitary_Unit_PL
Czas start!!

traber #23 Posted 29 March 2017 - 09:20 AM

Lance-corporal

• Player
  • 26187 battles
  • 63
  • [PF]

Wczoraj w godzinach wieczornych, w przerwie między walkami w turnieju New Start nasi najlepsi zawodnicy, po pokonaniu całej drabinki przeciwników rozegrali finał JUST FOR FUN! grając czołgami w królewskiej wadze tieru I.

Do podziału pula 10375 golda, więc było o co walczyć. Ponad 22 minuty tego pasjonującego wydarzenia na naszym kanale. 

Rabrams102 #24 Posted 30 March 2017 - 09:04 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 20204 battles
  • 173
PEACE 

Edited by _AlBundy_, 01 April 2017 - 05:58 PM.

traber #25 Posted 30 March 2017 - 11:11 PM

Lance-corporal

• Player
  • 26187 battles
  • 63
  • [PF]

Luzik Rafał, odpisałem Ci na msg, ale skoro wolisz tą formę konwersacji to ode mnie tylko jedna malutka prośba - jako klan Polska Husaria na konsoli, zmieńcie nazwę i usuńcie logo PF z Waszej strony, bo trochę siara teraz jest: https://www.facebook...5797006430618/.

Nie wnikam komu sprzedałeś to konto i kto ma teraz pasy. Przekaż moją gorącą prośbę. Trzymajcie się ciepło i powodzenia. 

traber #26 Posted 12 April 2017 - 10:33 AM

Lance-corporal

• Player
  • 26187 battles
  • 63
  • [PF]

MadWilli #27 Posted 12 April 2017 - 03:54 PM

Sergeant

• Community Contributor
  • 81529 battles
  • 482
  • [PINK]
Jeden z najstarszych klanów widzę że jest cały czas w formie. Świetny materiał obrazujący siłę Waszej społeczności :honoring:.

G_R_A_V_E_D_I_G_G_E_R #28 Posted 25 April 2017 - 06:14 AM

Sergeant

• Player
  • 43322 battles
  • 279
  • [PF]
Odświeżam i zapraszam :)

Edited by G_R_A_V_E_D_I_G_G_E_R, 25 April 2017 - 06:16 AM.

KK_73 #29 Posted 27 April 2017 - 10:38 AM

Lance-corporal

• Player
  • 56001 battles
  • 23
  • [GNIOT]
Klan z Wielkimi tradycjami. Ludzie naprawdę ok, a że czasamj ktoś , kimś się posprzecza to nie ma to znaczenia. Takie jest życie, takie są społeczności. Olbrzymi szacunek dla Andrzeja i wszyskich członków za prowadzenie klanu już tyle czasu. Brawo Panowie i polecam. Pozdrawiam. 

traber #30 Posted 18 May 2017 - 10:34 AM

Lance-corporal

• Player
  • 26187 battles
  • 63
  • [PF]

Dziękujemy Panowie za miłe słowa :) 

W zasadzie w temacie rekrutacyjnym zabrakło pełniejszego opisu Polish Force. Znajdziecie go poniżej :) 

Block Quote

Skoro chcemy abyście napisali coś o sobie i aplikowali do Naszego Klanu, należało by opisać Polish Force  Smile
Istniejemy nieprzerwanie od września 2014 roku, kiedy to grupa założycielska pod przewodnictwem Andrzeja postanowiła o zebraniu topowych polskich graczy z serwera europejskiego i stworzenia paczki wspólnie grających osób. Były to czasy zanim jeszcze Wargaming wprowadził klany do World of Tanks Blitz. Przez te 3 lata nasz klan się nieustannie rozwijał, płynęliśmy z falą ale mieliśmy też i ciężkie okresy. Wystarczy powiedzieć, że gracze którzy odeszli swego czasu z Polish Force założyli 5 kolejnych, najsilniejszych klanów na polskiej scenie z sukcesami konkurując z Legionem, PHNX czy LOCA. Dzisiaj z większością naszych byłych graczy utrzymujemy dobre stosunki, kibicując im w sukcesach i trzymając kciuki za ich rozwój, ponieważ zawsze pozostaną cząstką Polish Force. 

Co nas różni jednak od pozostałych klanów to fakt, że my JESTEŚMY I STAJEMY SIĘ CORAZ SILNIEJSI. Niejednokrotnie słyszeliśmy o tym, że się rozpadamy. Niejednokrotnie wróżono nam upadek, lecz my nie słuchaliśmy tych głosów tylko wspólnymi siłami parliśmy do przodu, powoli, sukcesywnie rozwijając Nasz Klan. Nie ukrywamy - były ciężkie czasy, kiedy w ciągu kilku dni straciliśmy bardzo dużą ilość kluczowych graczy. Niejednokrotnie słyszeliśmy, że droga przez nas obrana jest niewłaściwa i "nic z tego nie będzie". Nieprzyjemnie było słuchać wyzwiska bitwach czy na portalach społecznościowych, ale to nas tylko wzmocniło. 

Dziś we wszystkich klanach pod flagą Polish Force jest 108 osób.  

Dla osób, które zaczynają przygodę z World of Tanks Blitz posiadamy Akademię "PFA", w której krok po kroku będziecie poznawali tajniki WOTa pod opieką naszych najlepszych graczy. O sile projektu "Akademia" niech świadczy fakty, że gracze którzy niedawno zaczynali tam przygodę dzisiaj pukają do drzwi PF i razem z najlepszymi graja w sparingach między klanowych! 
Dla osób chcących spokojnie, bez ciśnienia pograć w plutonie, porozmawiać na teamspeaku, czasami wpaść na trening mamy Polish Force 2, czyli PF_. 
Dla chcących uczestniczyć w walkach między klanami, poczuć adrenalinę na sparingu i posłuchać opier**** na treningu jest Polish Force, do którego możecie trafić albo poprzez wyselekcjonowaną rekrutację albo prosto z Akademii. 

Dzisiaj klan jest zarządzany przez 4 Dowódców, którzy wspierani są głosem Rady Klanu. Razem omawiamy kluczowe kwestie dla rozwoju klanu, razem prowadzimy politykę klanu i razem rozwiązujemy problemy. Dowództwo i Radę klanu stanowią dorośli, ustatkowani ludzie, którym nie w głowie fochy i bezproduktywne awantury. Zależy nam na pokazaniu się z jak najlepszej strony zarówno pod kąte skilla w grze jak i kultury osobistej graczy Polish Force. To co nas trzyma to wspólnota, o której zazdrośnicy mówią sekta. Jeżeli rodzina jest sektą, to my się z tym zgadzamy! 

Jesteśmy silną marką w świecie Blitza europejskiego, a nasze zdanie liczy się na równi ze zdaniami topowych klanów z serwera. Na tą pozycję zapracowaliśmy dobrymi kontaktami z CLami oraz graczami z całej Europy, sparingami z najlepszymi klanami oraz regularnymi zwycięstwami w turniejach organizowanych przez Wargaming. 

Żeby nie było jednak za kolorowo - mamy pewne zasady i je egzekwujemy a niestosowanie się do nich skutkuje wydaleniem z klanu, które jest poprzedzone indywidualną rozmową i wysłuchaniem drugiej strony. Jesteśmy wobec siebie fair i tego samego oczekujemy od członków klanu w stosunku do Polish Force. 

Co możesz otrzymać dołączając do naszej rodziny? Rozwiniętą platformę komunikacyjną czyli forum, które czytasz, grupę na messengerze, profil klanu na FB, możliwość umieszczenia filmów na klanowym YT oraz dostęp do teamspeaka. 108 kolegów z klanu, z którymi znajdziesz pluton. Poziom X wyposażenia klanu. Rozwój skilla pod okiem naszych "fioletów". Rozwój umiejętności taktycznych na treningach i sparingach oraz turniejach. Wspaniałą atmosferę, bez zbędnych napinek oraz kłótni. Wieczory na teamspeaku. Spotkania IRL. Konkursy klanowe i możliwość zdobycia złota.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, związać się z nami na długo - zapraszamy do aplikowania na naszym forum, kontaktu na TS czy poprzez wiadomość prywatną na facebook.com/PolishForce

Edited by traber_, 18 May 2017 - 11:03 AM.

Rabrams102 #31 Posted 15 September 2017 - 07:49 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 20204 battles
  • 173
Halo, jest tu kto :bush:

traber #32 Posted 25 September 2017 - 09:56 AM

Lance-corporal

• Player
  • 26187 battles
  • 63
  • [PF]

View Post_AlBundy_, on 15 September 2017 - 07:49 PM, said:

View Post_AlBundy_, on 15 September 2017 - 07:49 PM, said:

Oczywiście :) Fajnie, że wróciłeś :) 

traber #33 Posted 15 February 2018 - 01:05 PM

Lance-corporal

• Player
  • 26187 battles
  • 63
  • [PF]

Bump :) 

Lekkie zmiany reorganizacyjne w Klanie :) 

Do Polish Force zapraszamy tylko osoby chcące uczestniczyć we wspólnych treningach i turniejach. Obowiązkowo turniejowe czołgi poziomu X.  

Do Polish Force 2 zapraszamy wszystkie osoby spełniające warunki podane w pierwszym poście. 

Zapraszamy na kanały youtube Polish Force  i Piotrka199291 oraz na nasz profil na Facebooku

No i po latach odświeżyliśmy Nasze logo ;) 

Attached Files

• Attached File   logo.png   325.59K

Edited by traber_, 15 February 2018 - 01:20 PM.

matixson #34 Posted 09 March 2018 - 09:04 AM

Private

• Player
  • 4619 battles
  • 2
Witam jak dostać się do waszej akademii . Jestem średnim graczem chciałbym się trochę poduczyć nowych rzeczy . Mój login ww grze to matixson mam 46% procent zwycięstw i 2 8 tiery w garażu .,

MateoWtastic #35 Posted 20 March 2018 - 01:33 PM

Private

• Player
  • 21827 battles
  • 1
  • [0AS1S]
Witam,chciałbym się dostać do waszego klanu. Mam 1800 wn8, 5150 bitew w tym 51% zwycięstw. Mój Nick to: BlackMati_494_

traber #36 Posted 24 October 2020 - 07:35 PM

Lance-corporal

• Player
  • 26187 battles
  • 63
  • [PF]

Niedawno minęła 6 rocznica od utworzenia paczki, która dzisiaj nazywa się Polish Force. Pomimo wielu perypetii, pomimo zmianom w grze, zmianom na topach, pomimo rozpadów w klanach lepiej lub gorzej nam życzących to Polish Force wciąż trwa i to w stabilnym i dojrzalszym składzie :) 
Gramy codziennie turnieje (z lepszym lub gorszym efektem ale jesteśmy "dumni po porażce, zdziwieni po zwycięstwie" ;).

Część z nas przeszła ścieżkę szukając swojego miejsca ale .... i tak jesteśmy z powrotem w tym samym miejscu. 

Jeżeli chcesz do nas dołączyć to:

• Sprawdź staty klanowe
  • Zobacz czy nie za bardzo odstajesz
  • Zainstaluj discorda 
  • Odezwij się do dowódcy lub zastępców. 
  • Nagraj swój głos i sprawdź czy przeszedłeś mutację ;) 

Do zobaczenia w bitwie :) 

Edited by traber, 24 October 2020 - 08:06 PM.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users