Jump to content

Mapa Doly - jaký je váš názor?

• Please log in to reply
78 replies to this topic

Poll: Mapa Doly (39 members have cast votes)

Co si myslíte o mapě Doly?

1. Je perfektní ve stavu, ve kterém je. Nic bych na ní neměnil/a. (33 votes [84.62%])

Percentage of vote: 84.62%

2. Střední tanky mají na této mapě výhodu a to se musí změnit. (4 votes [10.26%])

Percentage of vote: 10.26%

3. Mapa potřebuje změny, ale z jiných důvodů. (Specifikujte, prosím, v diskuzním vlákně) (2 votes [5.13%])

Percentage of vote: 5.13%

Vote Guests cannot vote Hide poll

esprit_cz #41 Posted 24 May 2016 - 11:56 PM

First Sergeant

• Player
  • 42797 battles
  • 5,181
  • [SCRY]

View PostIvana_Drago, on 24 May 2016 - 03:36 PM, said:

Odpověď si klidně zapamatuj, ale nezapoměň, prosím, také na to, že se sbírá feedback všude, ne jen na našem CZ/SK fóru. Závěry typu "Vidím, že většina změnu nechce ..." je proto potřeba brát s rezervou.

Ivo, zapomínáš na jednu podstatnou věc, že nesledujeme jen CS fórum! Máme přehled, kde se co řeší, jak vypadají ankety atd.!

Tuvoc #42 Posted 24 May 2016 - 11:59 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 18089 battles
  • 725
  • [SCRY_]

View PostJohnGhrroul, on 24 May 2016 - 11:41 PM, said:

Jsem teprve tankový cucáček, žádné eso. :child:Možná esíčko, ale dovolím si něco poznamenat.

1.Rozebíráte tady, zda je anketa zbytečná, když je už rozhodnuto. Dle čeho tak soudíte?

Trošku jsem se kdysi motal okolo vývoje her (spíš jako support pro 3D), ale vím jistě, že změna krajiny popř. jejích prvků je otázka několika hodin. Pro zkušeného programátora je to otázka minut. Většina prvků (kameny, stromy, mosty, budovy) jsou už dávno předem vytvořeny a stačí je vzít z knihovny, položit na mesh, zarovnat a maximálně změnit texturu. Zvlnění krajiny, řeky, les ap. je fakt strašně jednoduché zeditovat. Takže tady bych nepodezíral WG, že je rozhodnuto, jenom proto, že mají nějakou mapu naprogramovanou. Ovšem zkušenosti z let minulých, které já nemám, mohou hovořit jinak.

2.Co je horší, je vymyslet předpokládanou taktiku a té tu mapu přizpůsobit. V tom má WG mezery. Chápu, že je potřeba, aby si zahráli i funny hráči, ale pro opravdové fajnšmekry bude každé zjednodušení mapy na škodu. Říkají vám (WG) něco termíny jako Výzva, Hrdinství, Sebeobětování? Takže musí existovat ještě další taktická možnost (byť sebešílenější, ale musi). Pokud mě MM hodí na špatnou stranu mapy, kde spolu se špatným složením týmu nemám možnost využít hlavní taktiku příslušné mapy, musí existovat možnost, jak s využitím výše uvedených termínů průběh bitvy zvrátit. To si myslím současná mapa Doly splňuje. Sice je to těžké a záleží hodně na složení týmu, ale možné to je. Několikrát se nám povedlo hrubou silou udělat průlom k dolu, kdy jsme pomalu postupovali ve dvojicích, vzájemně se kryli a prolomili. Tak to má být. Udělat kopec se čtyřmi přístupovými cestami je nuda. Víc bych ocenil právě vyšší taktiku u map. Svátečním hráčům je to stejně jedno a ti zkušení by si pošmákli. 

3.Co bych však ocenil úplně nejvíc, je zlepšení taktiky obsazování vlajky. Alespoň u některých map, aby se člověk necítil jak špejle pod papírovou růží v maringotce na pouti. Např. hlavní přístupová cesta k bázi, která se dá krýt střelbou ze zálohy. Možná by nebylo od věci, hned od začátku určit roli obránců (vysazení poblíž vlajky) a dobyvatelů (výsadek na opačném konci mapy). Spolu s dobře nalosovaným týmem (počet rolí podle úlohy) by mohlo jít o zajímavé zpestření. Mohlo by se to týkat současných map, akorát trošku poupravit prostor okolo vlajek tak, aby se obránci nedali tak lehce rozstřílet. 

4.S tím souvisí i moje poslední úvaha, a to je, v jakém pořadí skládá MM tým k mapě. Přijde mi, že nejdřív vybere mapu a pak k ní přiřadí výběr z dostupných hráčů. Možná mapu vybere random způsobem. Lepší by ale bylo, podle mapy přiřadit správné typy, nebo po složení obou týmů vybrat mapu, na které budou mít oba týmy zhruba stejné šance. Neměl by to být problém. MM má k dispozici množinu volných hráčů, které seřadí podle současného klíče k sobě a pokud nebude splněna podmínka pro mapu XY, tak ji prostě nepřiřadí. Například Mapa ABC vyžaduje na každé straně stejný počet středních tanků. Mapa XYZ vyžaduje na každé straně maximálně dva stíhače. Pokud nebude možné z dostupných hráčů složit týmy podle podmínek příslušné mapy, tak ji prostě MM nepřiřadí a vybere jinou, která podmínky nemá. Šmytec. 

Omlouvám se, koukám, že jsem se docela rozkecal. Můžete si za to sami, neměli jste chtít moje názory. :teethhappy:

Jak jsem psal na začátku, jsem teprve cucák. Tohle jsou moje zkušenosti za necelé dva měsíce hraní a 2000 bitev.

;) Pokud něco z toho, co jsem tady vypotil, bude k užitku a třeba se do hry dostane (Obránci a Dobyvatelé;), pojmenujte ten systém třeba jako Ghrroulův systém, nebo Ghrroulova válka.

Moje ego bude velmi potěšeno. :teethhappy:

Dovoli jsem si ocislovat odstavce v tvem prispevku a k nim priradim odpovedi...

1. Tve vysvetleni se mi moc nepozdava...Postup,ktery tu popisujes,bych pochopil v ramci interniho,jak to nazvat,vyvoje...Ty rikas ze zmenit mapu neda tolik prace a je to otazka na par hodin...Podle me ale pred premodelovanim mapy musi dojit k nejakym nacrtkum (nebo jak to nazvat),na kterych proberes moznosti taktiky...Az po nejakem zaveru muze programator zacit premodelovavat (aspon podle me)...Navic to nekorensponduje s vyjadrenim WG,ze jakkykoliv zasah do mapy neni jednoducha zalezitost a nese to s sebou spoustu dalsich uprav...Takto aspon WG reaguje na navrhy hracu tu a tam na mape neco vylepsit ci prepracovat...

2.V tomhle s tebou souhlasim...Mapy by meli byt vymysleny originalne a kazda by mela byt specificka...Mela by hrace primet k nejakemu mysleni...I kdyz dostanu mapu,ktera neni svym terenem vhodna pro muj tank,je pro me vyzvou se tomuto terenu prizpusobit a zahrat i pres tento handicap to nejlepsi co muzu...Nove a prepracovane mapy mi toto neposkytuji a jsou jako pres kopirak...Navic pri kazdem predstaveni nove mapy je receno,ktera cast je vhodna pro jaky tank,co by hraci meli delat atd atd...Jediny specifikum novych map je jiny vzhled terenu...

3.Na to co popisujes existuje v PC verzi samostany mod bitvy,Utok...Hraje se na jednu zakladnu (napr. na mape Siegfriedova linie byla zakladna umistena ve meste),branici tym startoval ve meste u zakladny,utocnici startovali v polich a utocili ze dvou smeru (byly 2 spawny)...O tom ze mi tyhle mody v Blitzu chybi jsem tu uz nekde psal...Ono by ze zacatku stacilo,kdyby na soucasnych mapach orotovali spawny,mirne posunuly zakladny a mas oziveni hry min. o 50%...Ano sice by vznikali,trochu nesmyslne kombinace,ale bylo by prave na hracich jak na to zareaguji a co vymysli...

V PC verzi existovali dokonce univerzalni mapy,na kterych fungovaly 2 herni mody bez nejakych problemu (napr. jiz zminena Siegfriedova linie nebo Karelie)...

4.Toto by podle me nefungovalo...Vychazis z toho,ze je na serveru dostatek hracu a jejich techniky...Ale napr. v noci,kdy je online cca 2-4k hracu by tento tvuj model nefungoval...Stavalo by se totiz to,ze by hraci bud dostavali temer pokazde stejnou mapu nebo by byli nuceni na kazdou bitvu menit stroj...Navic cekaci doby na bitvu by se v tento cas neumerne prodlouzili...

Mnohokrat se mi v noci stavalo,ze jsem kazdou bitvu potkaval temer ty same hrace se stejnou technikou...Jen se menili mapy a hraci byli rozhazeni do tymu trochu jinak,coz by s tvym systemem nebylo mozny...

Edited by Tuvoc, 25 May 2016 - 12:01 AM.

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz? Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení.

esprit_cz #43 Posted 25 May 2016 - 12:00 AM

First Sergeant

• Player
  • 42797 battles
  • 5,181
  • [SCRY]

View PostJohnGhrroul, on 24 May 2016 - 10:41 PM, said:

Jsi nováček, ještě netušíš, jak WG uvažuje. Brzy poznáš. A důkazem toho bude tahle anketa!

JohnGhrroul #44 Posted 25 May 2016 - 01:29 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 22345 battles
  • 126
  • [CB-CZ]

View PostTuvoc, on 24 May 2016 - 11:59 PM, said:

Dovoli jsem si ocislovat odstavce v tvem prispevku a k nim priradim odpovedi...

1. Tve vysvetleni se mi moc nepozdava...Postup,ktery tu popisujes,bych pochopil v ramci interniho,jak to nazvat,vyvoje...Ty rikas ze zmenit mapu neda tolik prace a je to otazka na par hodin...Podle me ale pred premodelovanim mapy musi dojit k nejakym nacrtkum (nebo jak to nazvat),na kterych proberes moznosti taktiky...Az po nejakem zaveru muze programator zacit premodelovavat (aspon podle me)...Navic to nekorensponduje s vyjadrenim WG,ze jakkykoliv zasah do mapy neni jednoducha zalezitost a nese to s sebou spoustu dalsich uprav...Takto aspon WG reaguje na navrhy hracu tu a tam na mape neco vylepsit ci prepracovat...

2.V tomhle s tebou souhlasim...Mapy by meli byt vymysleny originalne a kazda by mela byt specificka...Mela by hrace primet k nejakemu mysleni...I kdyz dostanu mapu,ktera neni svym terenem vhodna pro muj tank,je pro me vyzvou se tomuto terenu prizpusobit a zahrat i pres tento handicap to nejlepsi co muzu...Nove a prepracovane mapy mi toto neposkytuji a jsou jako pres kopirak...Navic pri kazdem predstaveni nove mapy je receno,ktera cast je vhodna pro jaky tank,co by hraci meli delat atd atd...Jediny specifikum novych map je jiny vzhled terenu...

3.Na to co popisujes existuje v PC verzi samostany mod bitvy,Utok...Hraje se na jednu zakladnu (napr. na mape Siegfriedova linie byla zakladna umistena ve meste),branici tym startoval ve meste u zakladny,utocnici startovali v polich a utocili ze dvou smeru (byly 2 spawny)...O tom ze mi tyhle mody v Blitzu chybi jsem tu uz nekde psal...Ono by ze zacatku stacilo,kdyby na soucasnych mapach orotovali spawny,mirne posunuly zakladny a mas oziveni hry min. o 50%...Ano sice by vznikali,trochu nesmyslne kombinace,ale bylo by prave na hracich jak na to zareaguji a co vymysli...

V PC verzi existovali dokonce univerzalni mapy,na kterych fungovaly 2 herni mody bez nejakych problemu (napr. jiz zminena Siegfriedova linie nebo Karelie)...

4.Toto by podle me nefungovalo...Vychazis z toho,ze je na serveru dostatek hracu a jejich techniky...Ale napr. v noci,kdy je online cca 2-4k hracu by tento tvuj model nefungoval...Stavalo by se totiz to,ze by hraci bud dostavali temer pokazde stejnou mapu nebo by byli nuceni na kazdou bitvu menit stroj...Navic cekaci doby na bitvu by se v tento cas neumerne prodlouzili...

Mnohokrat se mi v noci stavalo,ze jsem kazdou bitvu potkaval temer ty same hrace se stejnou technikou...Jen se menili mapy a hraci byli rozhazeni do tymu trochu jinak,coz by s tvym systemem nebylo mozny...

Díky za obšírnou odpovědˇ, pokusím se k tomu ještě něco dodat:

1. Pravdu máš v tom, že přepracovat mapu po taktické stránce asi nějaký čas zabere. Určitě to nebudou dny, spíš týdny. Technicky je to opravdu jen rutinní záležitost. Vše se tvoří na již hotových enginech, buď vlastních nebo externích. Unreal, Unity,Source. WG měli naprogramovaný myslím, svůj. Každopádně je možná práce na změnách mapy na delší dobu než jsem psal, ale na druhou stranu, WG samozřejmě nepřizná, že to jde rychleji. Důvody jsou marketingové. Hezky se o tom píše třeba tady.

2. To je optimální a core hráči požadovaný stav. Je mi jasné, že to nikdo dělat nebude. WG potřebuje vydělávat. Priorita No 1. Money, money, money, jak se zpívá v Kabaretu. Ty získá z nových nebo aktivně platících za postup ve hře. Nováčkům se nechce pomalu se zdokonalovat. Chtějí zaplatit a hned být Tier 10. To nese peníze. Stejně dopadlo v minulosti WoWko. Hrál jsem ho šet let. Bylo to horší a horší. Je to ale logické. Akcionáři chtějí dividendy.

3.  To je to oč tu běží, netřeba nic programovat. Drobná úprava a je to. :)

4. Neměl jsem na mysli u všech map. Dvě, tři by stačily. Počet hráčů v nočních hodinách je opravdu nízký a filtr by nemusel být nijak složitý. Pokud do minuty nebude potřebný hráč, použij jinou mapu, nebo je rozděl s ohledem na mapu optimálně. nevím. Podle mě, všechno jde, když se chce. Ale vytvořením kvalitní mapy by to ani nebylo potřeba. 

A jsme zase na začátku. :bajan:

Moje motto:

1. Pstruh je velice plachá ryba, oproti tomu buřt se člověka vůbec nebojí.

2. Neexistuje emoce, která nelze vyjádřit klobásou.

DeltaIndiaDelta #45 Posted 25 May 2016 - 08:19 AM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

View PostJohnGhrroul, on 24 May 2016 - 11:41 PM, said:

Rozebíráte tady, zda je anketa zbytečná, když je už rozhodnuto. Dle čeho tak soudíte?

Zkušenost. Přesně stejně to už několikrát proběhlo. "Co si myslíte o připravované nové mapě XY?" - a bez ohledu na výsledky diskuze, bác, v dalším updatu tam byla. "Co si myslíte o MM +1/-1?" - bác, v dalším updatu tam byl. Nemám nejmenší důvod si myslet, že tentokrát to proběhne jinak. Kromě toho, nejednou tu z různých oficiálních zdrojů zaznělo, že vývoj je nalinkovaný na několik měsíců dopředu. Takže jakákoliv diskuze o příštím updatu je zhruba stejně plodná jako diskuze o včerejším počasí.

Edited by DeltaIndiaDelta, 25 May 2016 - 08:21 AM.

Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

SokarSG #46 Posted 25 May 2016 - 08:26 AM

Sergeant

• Player
  • 9650 battles
  • 290

View PostIvana_Drago, on 24 May 2016 - 03:01 PM, said:

Ahoj, na základě informací, které mám, můžu říci, že rozhodnuto ještě o ničem není. Ve videu je jasně řečeno, že se změny teprve testují, že žádná z nich ještě nebyla oficiálně chválena a že se čeká na feedback od hráčů.

Cílem videa bylo to, seznámit hráče se změnami, které pánujeme, a získat od nich (tedy od vás) feedback ohledně toho, jakým směrem by se ony změny měly ubírat.

Objevují se tady různé zajímavé postřehy ohledně této mapy a pokud bude dostatek konstruktivní zpětné vazby, se kterou můžeme dále pracovat, bude to jen pro dobro věci, takže sem s ní, prosím! Vše, co sem stihnete napsat do 30/5/2016 budeme moci poslat na správná místa.

ahoj, neviem či ti to WG dovolí, ale ja poprosím aby ste nám tu na fórum poslali feedback čo pošlete aj do WG, nech si to potom porovnáme či je tam to čo pripomienkujeme, a aby sme si to potom pekne zosumarizovali a porovnali s ostatnými komunitami, no a potom až uvidíme čo skutočne vzalo WG do úvahy a či aj reálne zohľadní návrhy hráčov alebo je to iba akési PR aby to vyzeralo že majú záujem o komunitu

Sariel_ #47 Posted 25 May 2016 - 10:19 AM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951
Hlavne mi prijde naprosty nesmysl se nas ptat, co bychom na te mape zmenili, kdyz uz vlastne maji vytvorenou tu novou verzi te mapy...

Samsung Galaxy S6 Edge, Android 6.0

[H4PKY] náborové vlákno   My YT channel   Twitch - streaming clan battles

Kayi4ek #48 Posted 25 May 2016 - 10:20 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 736 battles
  • 762

View Postarathorrn, on 24 May 2016 - 12:58 PM, said:

Nechápu smysl diskuse nad něčím, co je rozhodnuto.

Není, v tom videu říká, že to jsou možné změny, ne změny, které nastanou.

DavidB_137 #49 Posted 25 May 2016 - 11:53 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 13512 battles
  • 577
  • [SCF]

View PostKayi4ek, on 25 May 2016 - 11:20 AM, said:

Není, v tom videu říká, že to jsou možné změny, ne změny, které nastanou.

Ale na 99% tá mapa v novej aktualizácii príde, takže arathorrn má na tých 99% pravdu. :amazed:

Samsung Galaxy Note 4, Android 6.0.1
David's PC, Windows 10 Pro

Web klanu [SCF]Moja webstránka / My website YouTube

L4st_Jedi #50 Posted 25 May 2016 - 01:00 PM

Sergeant

• Player
  • 23731 battles
  • 310
  • [ARGO]
Ja si rikam ze je to pokracovani taktiky WG vyloucit (faktor stareho mazaka) ze hry, tim ze vytvori novou mapu kde cesty jsou prakticky narysovane a nepotrebujes se nic slozite ucit nas vsechny postavi opet na startovni caru, (chapej nase spoustou her odzkousene a nacvicene taktiky jdou do kopru), prakticky zacneme od nuly. Co obcach nechapu ze lidi co jezdi 6+  tier jeste porad nepochopili ze musi dobit kopec. Vcera hra kde v lazdem tymu byly 3x VK2801 + 1x T34-85 ja uz se pripravoval jak ve vyjezdu narazim na nepratelska VK a hlidal si jestli nasi jedou se mnou, jsme u kamene pred vyjezdem, cekam ze se rozsviti nepritel a uz pripravuju prst na spousti, jedu dal nic, jsem na vyjezdu, nic, otacim ze predkem proti vyjezdu tak abych nepriteli nastavil predek pripadne se nauhloval, nic. Ok jedu dal k zapomenutym bednam a nasvitim snajpujici T34-85 v kopcich na jihu, VK2801 schovana za stodolou a dve ktere volnym tempem prijizdi z jihu k vyjezdu na kopec. Samozrejme dostali narez.

www.argonauti-clan.cz

From the last tank to the last bullet to the last minute to the last man – we fight. WE fight!

I_Miss_Chester_LP__CZ #51 Posted 25 May 2016 - 09:34 PM

Sergeant

• Player
  • 24023 battles
  • 280
Gratuluju, měls štěstí na enemy team, ale k tomuhle topicu to nepatří, takže se můžeš chlubit jinam

anonym_QdgmCTMx64q6 #52 Posted 25 May 2016 - 10:21 PM

First Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 1,253

Me nevyvazenost diky mm u dolu vyhovuje. Aspon si heavyfilove nebudou nikdy jisty, jestli se jim kazeni hry pokazdy vyplati. Je to posledni mapa, ktera nooby v tezkych pancirich rychle vyvede z jejich iracionalnich predstav a to je jedine dobre.

Jsem vdecnej za kazdou mapu, kde muzou vyhravat vsechny typy tanku v zavislosti na umeni svych ridicu. Vsechny zmeny stavajicich map akorat zpusobily tankove pesti silenych yoloeru v tezkych tancich.

Nechci se s wgstaffem o nic pretahovat, proste ho zadam, at nareportuje jasne ceskoslovenske veto a dale preda stejne jasnou zadost o reset map do stavu, v jakem byly na pocatku. Jenom u malinovky jsem na pochybach. Co se neda zneuzivat mlyn mi prijde hratelnejsi, ale zmrveni goldvillu, ztracenyho chramu, middleburgu a zavedeni fata morgany je neomluvitelny. Nekomentujte muj prispevek, pouze, vyplyne-li to z vetsinoveho nazoru czsk komunity, preposlete wg, jak z jejich napadu zvracime.

scotom #53 Posted 27 May 2016 - 12:06 PM

Sergeant

• Player
  • 24844 battles
  • 424
  • [TFCZ]

View PostMadSkunk, on 25 May 2016 - 10:21 PM, said:

Me nevyvazenost diky mm u dolu vyhovuje. Aspon si heavyfilove nebudou nikdy jisty, jestli se jim kazeni hry pokazdy vyplati. Je to posledni mapa, ktera nooby v tezkych pancirich rychle vyvede z jejich iracionalnich predstav a to je jedine dobre.

Jsem vdecnej za kazdou mapu, kde muzou vyhravat vsechny typy tanku v zavislosti na umeni svych ridicu. Vsechny zmeny stavajicich map akorat zpusobily tankove pesti silenych yoloeru v tezkych tancich.

Nechci se s wgstaffem o nic pretahovat, proste ho zadam, at nareportuje jasne ceskoslovenske veto a dale preda stejne jasnou zadost o reset map do stavu, v jakem byly na pocatku. Jenom u malinovky jsem na pochybach. Co se neda zneuzivat mlyn mi prijde hratelnejsi, ale zmrveni goldvillu, ztracenyho chramu, middleburgu a zavedeni fata morgany je neomluvitelny. Nekomentujte muj prispevek, pouze, vyplyne-li to z vetsinoveho nazoru czsk komunity, preposlete wg, jak z jejich napadu zvracime.

Možná jsem heavyfil (hrál jsem i LT,MT,TD),sice hraji teprve 2 měsíce a nejsem žádný dobrý hráč, a i když to pro HT není na téhle mapě zrovna jednoduché,hlavně pro IS-3,8 atd. kvůli mizerné depresi děla,kdy vlastně střílíte na kopci nad soupeře,tak bych ji právě kvůli tomuhle neměnil.Tady je alespoň vidět,jaký je tým.Mě spíš vadí ti,co někde zakempí a jen z dálky odstřelují,to jsou podle mě jen ubožáci,co si nejspíš stěžují na mapu...​Naopak,místo rovnání terénu a přidávání camper postů by se měly mapy udělat rozmanitější.Jen můj názor.

Edited by scotom, 27 May 2016 - 12:10 PM.

esprit_cz #54 Posted 27 May 2016 - 12:15 PM

First Sergeant

• Player
  • 42797 battles
  • 5,181
  • [SCRY]

View Postscotom, on 27 May 2016 - 12:06 PM, said:

Pokud jedu s TD, tak to taky někde zakempím než lámat dělo přes kopec. Ale nebydlím tam celou bitvu!

scotom #55 Posted 27 May 2016 - 12:38 PM

Sergeant

• Player
  • 24844 battles
  • 424
  • [TFCZ]

View Postesprit_cz, on 27 May 2016 - 12:15 PM, said:

Pokud jedu s TD, tak to taky někde zakempím než lámat dělo přes kopec. Ale nebydlím tam celou bitvu!

Tím jsem nemyslel zrovna tebe.Ale stejně tak musíš lámat dělo přes kopec s ISkama,nehledě na to,že pokud enemy obsadí kopec dřív,tak tě obstřelují ze všech stran.Tím narážím na ty,co místo obsazení na spawnu couvnou a snajpí i s LT,MT,HT.A takových potkávám hodně a těm by rovná mapa vyhovovala nejvíc.​

arathorrn #56 Posted 27 May 2016 - 12:38 PM

First Sergeant

• Player
  • 28515 battles
  • 1,787
  • [TFCZ]

View Postesprit_cz, on 27 May 2016 - 12:15 PM, said:

Ano, jenže většina těch "sniperů" tam čučí celou bitvu, nešetřilí vlastně se ani nehnou, člověk myslí, že jsou Afk a pak, až je vyčuchají medka zběsile se snaží něco (???!) udělat. Pak přijde jejich konec a obligátní spamování v chatu.

Málo hráčů TD ví jak je hrát a rovnání map to nevyřeší. Blb zůstane blbem i kdyby mapa byla rovná jako letiště. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

athenas84 #57 Posted 27 May 2016 - 12:52 PM

Lance-corporal

• Player
  • 24220 battles
  • 76
  • [TFCZ]

MadSkunk_ prečo by mali heavyfilovia kaziť hru? Moja skúsenosť je že na tejto mape ďaleko častejšie kempujú medka, prípadne, čo je bizardnejšie, RU 251 či VK 28.01

BTW. tiež by som rád aby táto mapa ostala nezmenená, aj keď je to z vyššie uvedeného občas frustrujúce.

Edited by athenas84, 27 May 2016 - 12:54 PM.

DavidB_137 #58 Posted 27 May 2016 - 02:38 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13512 battles
  • 577
  • [SCF]
Ja som tiež za zachovanie mapy v pôvodnom stave.
Samsung Galaxy Note 4, Android 6.0.1
David's PC, Windows 10 Pro

Web klanu [SCF]Moja webstránka / My website YouTube

esprit_cz #59 Posted 28 May 2016 - 01:16 AM

First Sergeant

• Player
  • 42797 battles
  • 5,181
  • [SCRY]
Ať je mapa taková nebo maková hráče to nezmění! Blbec zůstane blbcem a noob noobem. Když už je někdo taková trubka a neví jak hrát, poslouchám rozkazy nebo se držím většiny

anonym_QdgmCTMx64q6 #60 Posted 28 May 2016 - 11:53 AM

First Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 1,253

Na te mape jsou mista, ktera vymetou obsazeny kopec. Pouze je zna a pouziva minimum hracu. To je jeden z duvodu, proc to misto neni tak zoufale jako,byl mlyn na malinovce. K tomu se na kopec da dostat bez projeti kolem zakladny a to z obou spawnu. Na teto mape tedy nevidim na kopci nic zasadniho, co by cinilo mapu problematickou, az k narovnani.

Spis si rypnu v Sarielovo duchu, ze wg vadi hraci, co hraji chytre, z dobrych pozic kontroluji hru a nenechaji se zatahnout do rvacek na malem prostoru.

Proc mi vadi heavyfilove? Protoze je jich moc a jako hrac, co se snazi naucit vsechny tanky, mivam misto zabavy kopani zmrzly hliny, nez se vsim tim hp prokouseme. Bohuzel wg neumi srovnat atraktivitu hry. Bud je hra nastavena tak, aby bylo vyhodnejsi hrat stredaky, nebo heaviny. Jeste jsem nezazil, aby mapy nabizely vsechno vsem. Snad jen par prvopocatecnich, ktere odolaly presunu na male tiery, editaci chytrych mist viz vyse, nebo idiotskymu narovnani podle teplomeru. Bohuzel ted tu diskutujeme nad jednou ze tri, ctyr map, ktere zatim odolaly zkazeni.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users