Jump to content

Doly

• Please log in to reply
23 replies to this topic

Poll: Libí se vám tato mapa? (32 members have cast votes)

Libí se vám tato mapa?

1. Ano (31 votes [96.88%])

Percentage of vote: 96.88%

2. Ne (1 vote [3.12%])

Percentage of vote: 3.12%

3. Nevím (0 votes [0.00%])

Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote Hide poll

Ellendway #1 Posted 20 September 2014 - 08:52 AM

Corporal

• Player
  • 19 battles
  • 42

Jak se vám líbí mapa Doly?

Máte na mapu nějakou speciální taktiku? 

BubakGS #2 Posted 13 March 2015 - 10:10 AM

Sergeant

• Player
  • 4875 battles
  • 405
  • [SCRY_]
mines_320x.png

Diplomatic Officer of StopCry!  WoT Blitz CZ-SK clan.

arathorrn #3 Posted 21 January 2016 - 08:23 AM

First Sergeant

• Player
  • 27662 battles
  • 1,780
  • [TFCZ]
Správná taktika na této mapě je jaká? Určitě obsadit kopec ne?

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

konias74 #4 Posted 21 January 2016 - 08:28 AM

Sergeant

• Player
  • 27462 battles
  • 385

View Postarathorrn, on 21 January 2016 - 08:23 AM, said:

Kdo obsadí kopec tak většinou vyhraje, takže je to důležité. Ovšem nestačí, aby na kopec jely jen střední tanky. Musí mít podporu HT i TD. Šikovné TD může nadělat paseku od majáku, může střílet na enemy útočící na kopec. Ovšem většinou tam jedou retardi s HT a MT.

Skončil jsem s hraním této,  kdysi výborné,  hry. Tak teď už je to doufám definitivní konec...

arathorrn #5 Posted 21 January 2016 - 08:32 AM

First Sergeant

• Player
  • 27662 battles
  • 1,780
  • [TFCZ]
Je mi to jasný. Za úplnou blbost považuji odjíždět pahorek. Většinou to nevyjde a tanky které tam jedou chybí v boji o kopec.

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Krisot72 #6 Posted 21 January 2016 - 08:38 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 86030 battles
  • 216
  • [CB-CZ]

View Postarathorrn, on 21 January 2016 - 08:32 AM, said:

Je mi to jasný. Za úplnou blbost považuji odjíždět pahorek. Většinou to nevyjde a tanky které tam jedou chybí v boji o kopec.

ne vždy to tak je, hodně záleží na složení týmu

miluju IS7 .....hlavně jako řidič JAGPANZERU když mu dávám ammorack ..... :-D

SokarSG #7 Posted 21 January 2016 - 09:06 AM

Sergeant

• Player
  • 9650 battles
  • 290
obísť ten kopec trvá strašne dlho, než dojdeš do boja tak už je zvyčajne bitka naklonená na nejakú tu stranu, pokiaľ to obchádzate celý tým tak vás už enemy obstreľuje zvrchu z kopca. Takže jediná účinná taktika je obsadiť kopec alebo ešte by mi zmysel dávalo skúsiť prejsť ako tým kolo majáku, lenže som to neskúšal :)

TechDiver #8 Posted 21 January 2016 - 09:21 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 13074 battles
  • 860
  • [SCRY]

View Postbrumowski, on 21 January 2016 - 09:28 AM, said:

Kdo obsadí kopec tak většinou vyhraje, takže je to důležité. Ovšem nestačí, aby na kopec jely jen střední tanky. Musí mít podporu HT i TD. Šikovné TD může nadělat paseku od majáku, může střílet na enemy útočící na kopec. Ovšem většinou tam jedou retardi s HT a MT.

tohle je jediná správná taktika; včera typická bitva - byly jsme tři top medka; jediný já jsem jel na kopec; ostatní medka jeli kolem kopce a TD a HT kempily na bázi!!! sundal jsem na kopci indiana, pak chcípnul protože na mne najeli jejich HT a pak chcípli všichni ... hotovo bylo do 3 minut

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

arathorrn #9 Posted 21 January 2016 - 09:45 AM

First Sergeant

• Player
  • 27662 battles
  • 1,780
  • [TFCZ]

Zobrazit příspěvekTechDiver, 21. ledna 2016 - 09:21 AM, řekl:

tohle je Jediná Správná taktika; včera typická bitva - byly Jsme Tři top medka; Jediný já Jsem jel na kopec; Ostatní medka Jeli Kolem kopce TD HT kempily na Bazi !!! Sundal Jsem na kopci Indiana, Pak chcípnul protože na mne najeli jejich HT PAK chcípli Vsichni ... hotovo było do 3 Minut

screennqn.pngCo k tomu dodat. Já jel na kopec zbytek zůstal v naší bázi. Vím, že jsem asi měl taky campovat ale cítil bych se jako idiot. 

Edited by arathorrn, 21 January 2016 - 09:47 AM.

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

moorwind #10 Posted 21 January 2016 - 10:10 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 16632 battles
  • 199
mnoo jediná správna bych si tvrdit nedovolil běžně taktika ( rozumně vidim co má enemy pokud mraky medek tak samozrejmne ne ) ale pokud ma jen jednu max dve posilam kolegu s ST1 hlidat pod kopec a vesele si to s conquerorem obfrcim . a nerekl bych ze je to zrovna spatna taktika. jinak samo souhlas techem vetsinou rush kopec i kdyz jezdim i rusch k majaku. strasne zaleží co maj enemy za tanky. 

arathorrn #11 Posted 21 January 2016 - 10:46 AM

First Sergeant

• Player
  • 27662 battles
  • 1,780
  • [TFCZ]
Obsazení kopce vyžaduje jednu zásadní Věc a až spolupráci týmů. Naprosto nechápu Jak můžou v X tieru Hrát lidi kteří tohle nevědí. Stalo se mi to vícekrát, Zé Nás,  osmičky,  nechali jet samotné Vesele campovali. Kdyz se Vidim, ze se nehýbou mám chuť rozšlapat mobil.
Nemáte nekdo videa z téhle MAPY? Určitě by było DOBRÉ sem Neco nahrát.

Edited by arathorrn, 21 January 2016 - 10:47 AM.

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

TechDiver #12 Posted 21 January 2016 - 10:48 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 13074 battles
  • 860
  • [SCRY]

View Postarathorrn, on 21 January 2016 - 11:46 AM, said:

Stalo se mi to vícekrát, Zé Nás,  osmičky,  nechali jet samotné Vesele campovali. Kdyz se Vidim, ze se nehýbou mám chuť rozšlapat mobil.

to mám stejně, nejdřív bych ale takové šikuly protáhl pod kýlem :justwait:

Edited by TechDiver, 21 January 2016 - 10:48 AM.

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

flakk_cz #13 Posted 21 January 2016 - 10:55 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 20861 battles
  • 608
  • [CZECH]

Já valím vždycky na kopec. S rychlejším tankem se mi to podaří stihnout, když jsem heavy tak většinou těsně pod kopcem střílím na enemy naproti,kde se potkáme. Pak je to o tom, kdo obsadil vjezd k dolu, je ve velké výhodě. 

Párkrát jsem jel okolo kopce a skoro pokaždé to skončilo prohrou. 

A u majáku jsem byl naposledy někdy před 5000 bitkamy, pro mě zbytečné místo :) 

Sariel_ #14 Posted 21 January 2016 - 11:30 AM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951

View Postarathorrn, on 21 January 2016 - 09:23 AM, said:

http://forum.wotblit...y-k-mapam-doly/

Samsung Galaxy S6 Edge, Android 6.0

[H4PKY] náborové vlákno   My YT channel   Twitch - streaming clan battles

arathorrn #15 Posted 21 January 2016 - 12:16 PM

First Sergeant

• Player
  • 27662 battles
  • 1,780
  • [TFCZ]
Já věděl, že jsem to někde viděl. Nemělo by se to spojit?

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Mmm_1986_mb #16 Posted 21 January 2016 - 12:20 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 17589 battles
  • 179
  • [B-CZE]

View Postarathorrn, on 21 January 2016 - 10:46 AM, said:

Obsazení kopce vyžaduje jednu zásadní Věc a až spolupráci týmů. Naprosto nechápu Jak můžou v X tieru Hrát lidi kteří tohle nevědí. Stalo se mi to vícekrát, Zé Nás,  osmičky,  nechali jet samotné Vesele campovali. Kdyz se Vidim, ze se nehýbou mám chuť rozšlapat mobil.
Nemáte nekdo videa z téhle MAPY? Určitě by było DOBRÉ sem Neco nahrát.

Kdyz ti tohle udela hrac v t62 s wr 43% a dmg 500 tak budiz...zanadavam si...ale stalo se mi a to nekolikrat ze hraci s wr pres 60% a dmg okolo 1700 tohle udelali...a nejlepsi byl hrac z klanu loca dnes v noci...Rozjel se,v pulce cesty se rozhodl ze se vrati na basi,tam zakempil a nikdo s nim uz nehnul...

arathorrn #17 Posted 21 January 2016 - 12:25 PM

First Sergeant

• Player
  • 27662 battles
  • 1,780
  • [TFCZ]
Pravděpodobně se z něj stal opravdu Locaman. Tím je nechci (Loca) nijak urazit, každý má občas brainfail.

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

arathorrn #18 Posted 18 February 2016 - 01:06 AM

First Sergeant

• Player
  • 27662 battles
  • 1,780
  • [TFCZ]
Včera se mi několikrát stalo, že hráči začali místo kopce jezdit na ostrov. Má to tu chybu, že to vždy vedlo k porážce. Upozornil mě na to chování i kolega Okavango_cz. Nemáte někdo ponětí co vede k této změně? Chápu, že občas je třeba změnit taktiku ale tahle je zcestná.

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Krisot72 #19 Posted 18 February 2016 - 05:20 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 86030 battles
  • 216
  • [CB-CZ]

View Postarathorrn, on 18 February 2016 - 01:06 AM, said:

Včera se mi několikrát stalo, že hráči začali místo kopce jezdit na ostrov. Má to tu chybu, že to vždy vedlo k porážce. Upozornil mě na to chování i kolega Okavango_cz. Nemáte někdo ponětí co vede k této změně? Chápu, že občas je třeba změnit taktiku ale tahle je zcestná.

včera jsem měl to samý naštěstí jsem stihl zůstat s težákem dole pod kopcem pak bylo ostřelování tří medek a po jejich likvidaci výjezd na cap i přesto, že medka zdrhly na ostrov tak se nám podařilo otočit bitvu v náš prospěch

a jediný co můžu říct k otočení někoho v kopci je to, že jsem to udělal s T62 taky, ale až když jsem si všiml, že jsem jediný kdo jede na kopec(OBJ140 a T54 se rozjeli na ostrov) .....otočil jsem to napsal " why camp noob ? " a představil jse heavy před sebe ...všichni mi nadávali proč jsem nejel nahoru, ale sám proti T62 a dvěma OBJ140 jsem byl bez šance ti by mně ustříleli během chvilky....byla z toho jasná prohra....jen jsem díky tomu otočení nastřílel dmg 2500 místo 500 dmg které bych měl v okamžiku když by mně samotného likvidovali 3 medka enemy

sice to bylo špatný, ale pro mně osobně v tu chvíli jediné přijatelné řešení navíc ty heavy byly v palebné pozici, že by absolutně nemohli něco trefit

miluju IS7 .....hlavně jako řidič JAGPANZERU když mu dávám ammorack ..... :-D

arathorrn #20 Posted 18 February 2016 - 06:47 AM

First Sergeant

• Player
  • 27662 battles
  • 1,780
  • [TFCZ]

View PostKrisot72, on 18 February 2016 - 05:20 AM, said:

včera jsem měl to samý naštěstí jsem stihl zůstat s težákem dole pod kopcem pak bylo ostřelování tří medek a po jejich likvidaci výjezd na cap i přesto, že medka zdrhly na ostrov tak se nám podařilo otočit bitvu v náš prospěch

a jediný co můžu říct k otočení někoho v kopci je to, že jsem to udělal s T62 taky, ale až když jsem si všiml, že jsem jediný kdo jede na kopec(OBJ140 a T54 se rozjeli na ostrov) .....otočil jsem to napsal " why camp noob ? " a představil jse heavy před sebe ...všichni mi nadávali proč jsem nejel nahoru, ale sám proti T62 a dvěma OBJ140 jsem byl bez šance ti by mně ustříleli během chvilky....byla z toho jasná prohra....jen jsem díky tomu otočení nastřílel dmg 2500 místo 500 dmg které bych měl v okamžiku když by mně samotného likvidovali 3 medka enemy

sice to bylo špatný, ale pro mně osobně v tu chvíli jediné přijatelné řešení navíc ty heavy byly v palebné pozici, že by absolutně nemohli něco trefit

Já to měl v bitvě proti osmičkám. Jel jsem s Pantherem M 10. Automaticky valím na kopec ještě s VK 32. 02M. Byli jsme tam první, jenže zbytek týmu jel přes ostrov (měli jsme spawn proti těm domům). Otočili jsme se do pálebné pozice a už proti nám jelo IS 3 a IS 6. Začali jsme je ostřelovat a dost je poškodili, jenže pak parťák co tam semnou byl nějak blbě vyjel a dostal amora. Volal jsem o pomoc ale enemy ty naše mouly zastavili a dost jim dávali na prdel. Ještě chvíli jsem bojoval ale ty dvě IS mě rozebrali. Samozřejmě to hned otočili a z kopce ty naše "válečníky" dorazili. Prohráli jsme. Tahle taktika, kdy všichni jedou přes ostrov je podle mě blbost. Z kopce je tam vidět ale na bázi ne a pokud má enemy jen trochu rozumu tak tenhle pokus zastaví. Nechápu tu novou taktiku. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users