Jump to content

Doly

• Please log in to reply
23 replies to this topic

Poll: Libí se vám tato mapa? (33 members have cast votes)

Libí se vám tato mapa?

1. Ano (32 votes [96.97%])

Percentage of vote: 96.97%

2. Ne (1 vote [3.03%])

Percentage of vote: 3.03%

3. Nevím (0 votes [0.00%])

Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote Hide poll

Krisot72 #21 Posted 18 February 2016 - 07:30 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 96977 battles
  • 216
  • [CB-CZ]

View Postarathorrn, on 18 February 2016 - 06:47 AM, said:

Já to měl v bitvě proti osmičkám. Jel jsem s Pantherem M 10. Automaticky valím na kopec ještě s VK 32. 02M. Byli jsme tam první, jenže zbytek týmu jel přes ostrov (měli jsme spawn proti těm domům). Otočili jsme se do pálebné pozice a už proti nám jelo IS 3 a IS 6. Začali jsme je ostřelovat a dost je poškodili, jenže pak parťák co tam semnou byl nějak blbě vyjel a dostal amora. Volal jsem o pomoc ale enemy ty naše mouly zastavili a dost jim dávali na prdel. Ještě chvíli jsem bojoval ale ty dvě IS mě rozebrali. Samozřejmě to hned otočili a z kopce ty naše "válečníky" dorazili. Prohráli jsme. Tahle taktika, kdy všichni jedou přes ostrov je podle mě blbost. Z kopce je tam vidět ale na bázi ne a pokud má enemy jen trochu rozumu tak tenhle pokus zastaví. Nechápu tu novou taktiku.

přes ostrov můžeš jet poikud máš schopný tým a proti sobě samé mouly

miluju IS7 .....hlavně jako řidič JAGPANZERU když mu dávám ammorack ..... :-D

arathorrn #22 Posted 18 February 2016 - 11:52 AM

First Sergeant

• Player
  • 28432 battles
  • 1,786
  • [TFCZ]

View PostKrisot72, on 18 February 2016 - 07:30 AM, said:

přes ostrov můžeš jet poikud máš schopný tým a proti sobě samé mouly

Což se takhle úplně na začátku nedá odhadnout. V podstatě sázka do loterie. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

JohnGhrroul #23 Posted 02 May 2016 - 09:23 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 22282 battles
  • 126
  • [CB-CZ]

Na kopci jsem si udělal svoji první pětku s T82. Bohužel jen Tier 3, takže žádná medaile. Dostal jsem se tam sice po přestřelce v kopci, ale pak se nějak soupeř rozhodl se stáhnout a všichni ten kopec objeli. Zablokovalo je tam druhé naše TD spolu s medkem a další dvě medka je vzali obchvatem. No já si to tam pěkně čistil z vršku. Moc jsem jim děkoval. Ale bylo to asi tím, že kolegové byli náhodou vyspělejší a soupeř tupý. :harp: Jen jsem litoval, že mám kanón s malou průrazností a velkým dmg. Nestíhal jsem nabíjet. Jinak bych je udělal všechny. Takže pokaždé se snažím dostat nahoru za každou cenu. Pokud je soupeř zkušený, tak se mi v tom pokusí zabránit bez ohledu na bázi a klidně za mnou vyráží i ve třech. Pokud jsou to trumberové, nastávají hody. :arta:

Moje motto:

1. Pstruh je velice plachá ryba, oproti tomu buřt se člověka vůbec nebojí.

2. Neexistuje emoce, která nelze vyjádřit klobásou.

ItDoesntHurt_IHope #24 Posted 11 May 2016 - 07:39 PM

Private

• Player
  • 25213 battles
  • 2
  • [H4PKY]
Jediné co je špatné na této mapě je že když nemáš v týmu medka a oni mají tak 3 tak je to prohra na 90%

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users