Jump to content

OT - WoT Blitz Chat Aplikace - přání a návrhy

• Please log in to reply
5 replies to this topic

esprit_cz #1 Posted 17 June 2016 - 09:23 AM

First Sergeant

• Player
  • 30173 battles
  • 3,965
  • [SCRY]

Docela mě mrzí, že WG není schopno určité informace naprogramovat do herního chatu! Netvrdím, že tato app je zbytečná či výborná. Jde o to, abych v jedné ruce nedržel tel. a v druhé tablet, abych se dozvěděl info, které by mělo být samozřejmostí v herním chatu!
Jde o logiku, že by mělo být na herním chatu automaticky vidět, kdo je připojený na mobil. zařízení a kdo na PC! Dále snad nemožná, nadlidská věc, o kterou se snad budeme prostit věky. Zavedení označení přátel, kdo je v četě, kdo má zájem o četu a kdo chce hrát sólo. Nově bych zavedl i povolávací rozkaz k výcviku.
Dále by to určitě chtělo sloučit chat dvou (a více) stejných klanů.
Nechápu, proč to rvát do nějaké app, když je základem mít tyto informace ve hře!!! Že to bude v této app, je pro mě druhořadé.

Obávám se, co není z hlavy WG, je nepodstatné! Tak, že: "veličenstvo, má nápad.... váš nápad!"

Edited by esprit_cz, 17 June 2016 - 09:26 AM.

arathorrn #2 Posted 17 June 2016 - 02:48 PM

First Sergeant

• Player
  • 24015 battles
  • 1,770
  • [TFCZ]
To esprit : takhle ta apka nefunguje,že v jedné ruce držíš telefon a na tabletu hraješ. To, co napíšeš ve hře se zobrazuje normálně, výhoda, alespoň pro mě, přichází ve chvíli, kdy nejsem ve hře ale kolega hraje. Pak mu můžu napsat a domluvit si třeba četu. Další výhoda je, že s některými spoluhráči je problém se potkat a takhle, když vidím že hraje můžu mu napsat a vím že si to přečte.

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

esprit_cz #3 Posted 17 June 2016 - 06:51 PM

First Sergeant

• Player
  • 30173 battles
  • 3,965
  • [SCRY]

View Postarathorrn, on 17 June 2016 - 02:48 PM, said:

To esprit : takhle ta apka nefunguje,že v jedné ruce držíš telefon a na tabletu hraješ. To, co napíšeš ve hře se zobrazuje normálně, výhoda, alespoň pro mě, přichází ve chvíli, kdy nejsem ve hře ale kolega hraje. Pak mu můžu napsat a domluvit si třeba četu. Další výhoda je, že s některými spoluhráči je problém se potkat a takhle, když vidím že hraje můžu mu napsat a vím že si to přečte.

Já nehodnotil ani tak tu app, jako co mi chybí na herním chatu! Zda si tuhle app někdo nainstaluje, je jeho věc. Já os. zatím nemám tu potřebu spojovat Blitz se svým soukromím životem

arathorrn #4 Posted 17 June 2016 - 07:49 PM

First Sergeant

• Player
  • 24015 battles
  • 1,770
  • [TFCZ]

View Postesprit_cz, on 17 June 2016 - 06:51 PM, said:

Já nehodnotil ani tak tu app, jako co mi chybí na herním chatu! Zda si tuhle app někdo nainstaluje, je jeho věc. Já os. zatím nemám tu potřebu spojovat Blitz se svým soukromím životem

Tohle vlákno je ale o té aplikaci. Herní chat už jsme probírali a podstatné bylo řečeno (nikoli vykonáno). Apka užitečná je a neobtěžuje mě víc než třeba SMS a jak píšeš, kdo nechce, ten ji nemusí instalovat. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

MadSkunk #5 Posted 20 June 2016 - 01:11 AM

First Sergeant

• Player
  • 18649 battles
  • 1,253
  • [-B2D-]

Ja od te appky ocekavam, ze prevezme dnes problematicky herni chat. Pokud to bude samostatne fungujici a kustomizovatelna zalezitost, budeme moci vypnout co nas dnes stve a zaponout co nam chybi.

Akorat chat v bitve se asi much nezbavi, jenze tam me to az tolik nestve. Jestli mame zatim startovni produkt a veci vysly timto smerem, budu spokojeny. Je to lepsi, nez vsechno zrusit, jako se stalo na n/a serveru

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

poperto #6 Posted 26 June 2016 - 03:47 PM

Lance-corporal

• Player
  • 6306 battles
  • 31
Aplikácia dobrá , ale ľudia ťa pozývajú do čety aj keď nehráš :/
Popik

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users