Jump to content

Złoty iPhone 6 - konkurs na komiks

• This topic is locked This topic is locked
24 replies to this topic

Cmd_Latina #1 Posted 02 October 2014 - 02:36 PM

Lance-corporal

• EU Community
  • 9 battles
  • 11

Dowódcy!

Czy kiedykolwiek marzyliście, aby pomóc swoim towarzyszom broni doskonalić umiejętności walki na różnych typach pojazdów? Czy macie zmysł artystyczny? Jeśli tak, to z pewnością z przyjemnością przystąpicie do tego konkursu!

Z okazji nominacji World of Tanks: Blitz do nagrody Golden Joystick postanowiliśmy przygotować dla Was specjalne nagrody z nagrodą główną w postaci Złotego iPhone 6! Jedyne co musicie zrobić to stworzyć swoje małe dzieło sztuki w postaci komiksu i zamieścić go w specjalnym złotym wątku:justwait:

Nie mogło to być nic prostszego, prawda? :)

Na początku wybierz jedną z poniższych kategorii:

·  Jak grać czołgami lekkimi

·  Jak grać czołgami średnimi

·  Jak grać czołgami ciężkimi

·  Jak grać niszczycielami czołgów

Następnie stwórz przewodnik w postaci komiksu, jak grać pojazdami z wybranej przez Was jednej kategorii.

Przykład:

Na koniec zamieście swoje dzieło w złotym wątku i gotowe!

Złote zasady:

Komiks musi byś w całości stworzony przez Ciebie, używając dowolnych narzędzi i programów (nie może on zawierać żadnych treści, materiałów i zrzutów z ekranu z gry). Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się stworzyć komiks metodą tradycyjną, używając ołówka i kratki, musisz upewnić się, że Twoja praca nie straci na jakości po zeskanowaniu lub na zdjęciu.

o    Komiks musi się zmieścić na arkuszu A3 lub A4, tak jak na przykładzie

o    Komiks musi się składać z co najmniej 5 i maksymalnie 10 plansz (przykładowe plansze)

o    Wszystkie komiksy muszą być w jednym z oficjalnie wspieranych przez nas języków (polski, angielski, niemiecki, czeski, francuski, hiszpański, turecki) języku angielskim i wszyscy gracze z regionu europejskiego mogą wziąć udział w konkursie.

o    Tylko jedno zgłoszenie na gracza.

o    Nie zamieszczaj prac w tym wątku. Zgłoszenie zamieść tutaj.

Bylibyśmy wdzięczni, jeśli moglibyście zapewnić nam wersję Waszego komiksu bez tekstu, co pozwoliłoby nam ewentualne jego przetłumaczenie na inne języki. Nie jest to jednak warunkiem zgłoszenia.

Nagrody:

o    1. miejsce: Złoty iPhone 6

o    Miejsca 2 – 6: czołg premium i 100 złota

o    Miejsca 7 – 15: 100 złota

Regulamin:

o    Aby móc ubiegać się o złotą nagrodę główną uczestnik musi mieć ukończony 18. rok życia lub posiadać zgodę rodziców lub prawnych opiekunów na udział w konkursie, ze względu na poniższe warunki:

a)       Złoty iPhone6 zostanie przesłany do zwycięzcy, z którym skontaktujemy się w sprawie danych do wysyłki.

b)       Koszt przesyłki Złotego iPhone 6 zostanie w całości pokryty przez Wargaming Europe SAS

c)       Zwycięzca musi wyrazić zgodę na pokrycie ewentualnych podatków od importu, którym może podlegać wysyłka Złotego iPhone 6 do Waszego miejsca zamieszkania.

d)      Jeśli Twój kraj zamieszkania podlega ograniczeniom odnośnie przesyłki towarów elektronicznych, nie będziesz mógł ubiegać się o nagrodę główną w postaci Złotego iPhone 6, ze wzgledu na fakt że ograniczenie to jest poza naszą kontrolą

e)       Nagrody nie podlegają zmianom.

o    Biorąc udział w konkursie:

a)       Przystępując do konkursu zgadzasz się nie zamieszczać materiałów chronionych prawem autorskim lub materiałów, które były wcześniej publikowane w Internecie lub, które są niezgodne z naszą polityką i regulaminem.

b)       Przystępując do konkursu poświadczasz, że jesteś autorem treści/materiału, które umieszczasz.

c)       Przystępując do konkursu zgadzasz się by Twoje zgłoszenie zostało opublikowane i wykorzystane przez Wargaming Europe SAS.

Dodatkowe informacje:

o    Zwycięskie prace zostaną opublikowane na naszym portalu, forum oraz profilu facebook.

o    Aby wziąć udział w konkursie musisz posiadać konto zarejestrowane na europejskim serwerze w World of Tanks: Blitz.

o    Zwycięzcy zostaną wybrani poprzez wewnętrzne głosowanie Zespołu Społeczności serwera europejskiego.

o    Podczas oceny będziemy się skupiać przede wszystkim na pouczającym, zabawnym i pomocnym dla nowych graczy charakterze komiksu, jednocześnie biorąc pod uwagę prezentację każdej z prac.

Terminarz konkursu:

o    Konkurs rozpoczyna się: 03/10/2014

o    Zgłoszenia można zamieszczać do: 26/10/2014 09/11/2014 23:59 CEST

o    Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni do 16/11/2014.

Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali swoje prace na konkurs! Zespół Community zajmie się teraz ocenieniem otrzymanych zgłoszeń. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni do końca tygodnia (16 listopada). Powodzenia!  

Edited by Gepard_PH, 10 November 2014 - 08:50 AM.

A_X_E_N #2 Posted 03 October 2014 - 05:25 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 20464 battles
  • 107
Mam pytanie czy to konkurs dla graczy wot blitz czy tez pc samoloty i wot pc

Gepard_PH #3 Posted 16 October 2014 - 10:46 AM

Lance-corporal

• EU Community
  • 85 battles
  • 91

Termin przyjmowania zgłoszeń został wydłużony do 9 listopada 2014 r. Nie jest konieczne stworzenie komiksu w języku angielskim! Teraz możecie stworzyć swoje arcydzieło po polsku lub w dowolnym z 7 oficjalnie wspieranych przez nas języków :)

Powodzenia!

F105PolishGlider #4 Posted 16 October 2014 - 06:54 PM

Private

• Player
  • 0 battles
  • 1

Gepard_PH , czy punkt mówiący
o   " Aby wziąć udział w konkursie musisz posiadać konto zarejestrowane na europejskim serwerze w World of Tanks: Blitz"

wyklucza graczy WOT i WOWP? Na na adroidzie nie idzie a wymagany dla gry sprzęt chciałbym najpierw wygrać :)

To jest ograniczenie, którego większość nie przeskoczy.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

sabiha #5 Posted 17 October 2014 - 08:27 AM

Sergeant

• Player
  • 901 battles
  • 468

View Postkolega26, on 16 October 2014 - 08:54 PM, said:

Gepard_PH , czy punkt mówiący
o   " Aby wziąć udział w konkursie musisz posiadać konto zarejestrowane na europejskim serwerze w World of Tanks: Blitz"

wyklucza graczy WOT i WOWP? Na na adroidzie nie idzie a wymagany dla gry sprzęt chciałbym najpierw wygrać :)

To jest ograniczenie, którego większość nie przeskoczy.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Złoto w WoT Blitz nie może być wykorzystane na WoT (PC) lub WoWp, dlatego zostanie ono dodane tylko do konta WoT Blitz.

Jeśli jednak masz już konto WoT/WoWp to istnieje ono w naszej bazie (ale nie jest aktywowane) -> do WoT Blitz logujesz się tym samym kontem (email, hasło). Jeśli ktoś z twoich znajomych ma sprzęd pod WoT Blitz to spróbuj tylko się zalogować. W ten sposób twoje konto zostanie aktywowane, a my bez problemu będziemy mogli dodać do niego złoto (jeśli nie wygrasz) :)

sabiha #6 Posted 17 October 2014 - 08:30 AM

Sergeant

• Player
  • 901 battles
  • 468

View PostAXEN11, on 03 October 2014 - 07:25 PM, said:

Mam pytanie czy to konkurs dla graczy wot blitz czy tez pc samoloty i wot pc

To jest konkurs dla wszystkich :) Jednak pamiętaj, że złoto nie może być wykorzystane na innych grach niż Blitz. W poprzednim komentarzu wspomniałam, że jeśli masz konto WoT/WoWp to istnieje ono również w WoT Blitz. Jednak przynajmniej raz musisz się zalogować do Blitz'a, żeby aktywować konto (w ten sposób my bez problemu będziemy mogli dodać do niego złoto) :)

Krwisty_Czolgista1989 #7 Posted 18 October 2014 - 03:11 PM

Private

• Player
  • 2471 battles
  • 2
Jeśli bym wygrał to gdzie zostanę o tym powiadomiony ? Nie pamiętam hasła do maila 

Vielo #8 Posted 18 October 2014 - 04:31 PM

Lance-corporal

• Player
  • 27 battles
  • 26
W przypadku wygranej zostaniesz powiadomiony poprzez prywatną wiadomość na forum.

koko_panther #9 Posted 20 October 2014 - 07:30 PM

Private

• Player
  • 256 battles
  • 2

Czyli mamy wstawić tam komiks i swój nick w Wocie, bo nie do końca rozumiem?

KAMIL_NISZCZYCIEL #10 Posted 21 October 2014 - 06:24 PM

Private

• Player
  • 2144 battles
  • 2
Gdzie mam zamieścić komiks?

KAMIL_NISZCZYCIEL #11 Posted 21 October 2014 - 08:09 PM

Private

• Player
  • 2144 battles
  • 2
Dodałem mój komiks, ale go nie widać. Czy to dobrze, czy źle?

sabiha #12 Posted 22 October 2014 - 02:27 PM

Sergeant

• Player
  • 901 battles
  • 468

View Postkoko_panther, on 20 October 2014 - 09:30 PM, said:

Czyli mamy wstawić tam komiks i swój nick w Wocie, bo nie do końca rozumiem?

Swoją propozycję powinieneś wrzucić tutaj. Ten wątek jest ustawiony w taki sposób, że Twój komentarz (z propozycją) będzie widoczny tylko dla nas.

Nie musisz podawać swojego nick'u, bo on i tak się wyświetla przy komentarzu;)

View PostKAMIL_NISZCZYCIEL, on 21 October 2014 - 08:24 PM, said:

Gdzie mam zamieścić komiks?

View PostKAMIL_NISZCZYCIEL, on 21 October 2014 - 10:09 PM, said:

Dodałem mój komiks, ale go nie widać. Czy to dobrze, czy źle?

Wątek z komiksami jest tutaj i tak, widzimy twoją wiadomość :) 

MRAFpl #13 Posted 23 October 2014 - 11:51 AM

Private

• Player
  • 527 battles
  • 9
Hmmm... Czyli nagrody od miejsca 2 dalej są przekazywane tylko na konto Blitz, tak? Czyli osoba, która nie gra w Blitz, a wygra tak naprawdę nic nie zyskuje w zwykłym WoT PC?

Falathi #14 Posted 23 October 2014 - 12:31 PM

Sergeant

• EU Community
  • 321 battles
  • 296

View PostMRAFpl, on 23 October 2014 - 12:51 PM, said:

Hmmm... Czyli nagrody od miejsca 2 dalej są przekazywane tylko na konto Blitz, tak? Czyli osoba, która nie gra w Blitz, a wygra tak naprawdę nic nie zyskuje w zwykłym WoT PC?

Zgadza się - z wyjątkiem, rzecz jasna, nagrdy głównej. iPhone nie jest przywiązany do Blitza :blinky:

Bisleyfan_PL #15 Posted 01 November 2014 - 08:53 PM

Private

• Player
  • 48 battles
  • 1
Jak mam zamieścić, załączyć komiks!!!! Nie mogę wstawić grafiki do postu. Co należy zrobić???

Vielo #16 Posted 02 November 2014 - 05:19 PM

Lance-corporal

• Player
  • 27 battles
  • 26
Możesz na przykład skorzystać ze strony imgur.com, gdzie można dodawać grafiki, a potem do nich linkować :)

Gepard_PH #17 Posted 06 November 2014 - 03:10 PM

Lance-corporal

• EU Community
  • 85 battles
  • 91
Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w ciągu tygodnia po terminie nadsyłania zgłoszeń, tj. do 16/11/2014.

filipk589 #18 Posted 07 November 2014 - 08:44 PM

Private

• Player
  • 823 battles
  • 1

Nie wiem jak to wysłać albo coś jeśli można to chciałbym wiedieć  a ten iPhone 6 złoty jest prawdziwy

SqadMiodulAx #19 Posted 09 November 2014 - 05:55 PM

Private

• Player
  • 21 battles
  • 1

Witam, możecie sprawdzić czy moja praca do was doszła? 

NinjaKajman #20 Posted 09 November 2014 - 09:35 PM

Private

• Player
  • 0 battles
  • 1
Wysłałem Wam już komiks, lecz nie byłem w stanie znaleźć tego przycisku Preview Post, gdzie się on znajduje?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users