Jump to content

Otázky nováčikov ? :)

• This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

poperto #1 Posted 03 July 2016 - 12:17 PM

Lance-corporal

• Player
  • 6306 battles
  • 31

Čau ! 

Tento topic zakladám tu , kde sa najviac vyskytujú nový hráči , ak by sa niekto chcel niečo opýtať tu mu radi zodpoviem nie len ja ! :) Samozrejme môžem poskytnúť aj pomoc vo vycvikovke :D

Popik

scotom #2 Posted 03 July 2016 - 03:04 PM

Sergeant

• Player
  • 22041 battles
  • 424
  • [TFCZ]
Tak já ti teda nevím,ale podle toho,jak to na randomu vypadá,tak sem nováčci vůbec pro rady a návody nechodí.Spíš tu vidím jen ty,co chtějí hrát dobře a nekazit hru.Ale snaha se cení,takže máš LIKE :)

esprit_cz #3 Posted 03 July 2016 - 09:11 PM

First Sergeant

• Player
  • 36439 battles
  • 4,681
  • [SCRY]

View Postscotom, on 03 July 2016 - 03:04 PM, said:

Tak já ti teda nevím,ale podle toho,jak to na randomu vypadá,tak sem nováčci vůbec pro rady a návody nechodí.Spíš tu vidím jen ty,co chtějí hrát dobře a nekazit hru.Ale snaha se cení,takže máš LIKE :)

S tím naprosto souhlasím. Předevčírem jsem měl zajimavou diskuzi na chatu. Sjel jsem jednoho, co byl se mnou v tymu s T-43, když neumí hrát (celou dobu stál vedle mě a jen čuměl), ať si na T-43 dá alespoň optiku. Když už je v bitvě k ho..., ať alespoň svítí. A to jsem netušil, co rozpoutám za diskuzi.

Jeho otazky!

1. Kde najdu optiku?

2. Nemám penize!

3. To mě bude stát každou hru 100tis?

A perla na závěr, kdy už jsem se sesunul pod stůl. Já: Ty máš tank 7 úrovně a neznáš základy? On: Mám i 8!

Ten borec jezdí bez vybavení, spotřebních doplňků. Chtěl jsem se zeptat, kolik mu je, ale tak mě ohromil, že jsem ztratil dech. Docela mě mrzí, že jsem neudělal screen. Nechal bych si ho zarámovat.

Vážení kolegové, jestli je takových více, potěš

Edited by esprit_cz, 03 July 2016 - 09:14 PM.

scotom #4 Posted 03 July 2016 - 10:36 PM

Sergeant

• Player
  • 22041 battles
  • 424
  • [TFCZ]

View Postesprit_cz, on 03 July 2016 - 10:11 PM, said:

S tím naprosto souhlasím. Předevčírem jsem měl zajimavou diskuzi na chatu. Sjel jsem jednoho, co byl se mnou v tymu s T-43, když neumí hrát (celou dobu stál vedle mě a jen čuměl), ať si na T-43 dá alespoň optiku. Když už je v bitvě k ho..., ať alespoň svítí. A to jsem netušil, co rozpoutám za diskuzi.

Jeho otazky!

1. Kde najdu optiku?

2. Nemám penize!

3. To mě bude stát každou hru 100tis?

A perla na závěr, kdy už jsem se sesunul pod stůl. Já: Ty máš tank 7 úrovně a neznáš základy? On: Mám i 8!

Ten borec jezdí bez vybavení, spotřebních doplňků. Chtěl jsem se zeptat, kolik mu je, ale tak mě ohromil, že jsem ztratil dech. Docela mě mrzí, že jsem neudělal screen. Nechal bych si ho zarámovat.

Vážení kolegové, jestli je takových více, potěš

Podle toho,co vidím ve hře,tak jich je takových většina.Stačí mi,když vidím někoho s VK28,30... nebo s řadou KV atd( prostě vše,co hned hoří;) a nemá ani hasičák,když jedu s heavy a pálí po mě Hečka,s papírákem mě zkouší ramovat,tak jdu do kolen.

Edited by scotom, 03 July 2016 - 10:39 PM.

esprit_cz #5 Posted 04 July 2016 - 05:33 AM

First Sergeant

• Player
  • 36439 battles
  • 4,681
  • [SCRY]

Velký problém tkví v tom, že WG všude možně verbuje hráče. Zakládá si na youtuberech, nějaká slabá omáčka hry před začátkem hraní, ale co dál? Co teď vidím na YouTube, to není návod, ale spíš chlubírna. Kdo jim pořádně vysvětlí, jak hrát, když je to takový good matroš alias odpadkový koš, který není schopný najít si video na YouTube, zajít pro radu na fórum... Jen to pláče a WG, aby z těchto zoufalců dostalo peníze, tak jim ustupuje. Tuhle hru bych nazval mezinárodní plácanou ... (to raději nebudu psát, protože bych opět dostal banán). Mě zajímá, proč ta hra nemá nějaká striktní pravidla, aby si udržela nějakou herní kvalitu? Normální zdravě uvažující člověk by si řekl, že na 10 tieru pozná zkušené hráče. A ono je to opačně. Na 10 se teprve učí a ještě se rozčilují nad druhými!

Pamatuji si svoje začátky, kdy jsem nevěděl, co dát na jaký tank za vybavení. Někdo mi tu hodil laso s videem o vybavení. Méďa mě vzal do čety a vysvětli, jak se s každým tankem hraje. Byla to docela sranda, protože většího nerva jsem nepotkal. A o čem to je? O pouhém chtění!

A jaká je situace dnes! Zkušený hráči jsou WG dobrý akorát pro zpětnou vazbu chodu hry. Nějaký nápady, vylepšení... WG nezajímá. Pár hráčů, co netrefí stodolu na 10 m, neudrží tank, aby jel rovně... zapláčou a WG už ladí tanky, prekopává mapy atd.

Edited by esprit_cz, 04 July 2016 - 05:54 AM.

qlimax_andrej #6 Posted 04 July 2016 - 06:16 AM

Sergeant

• Player
  • 28446 battles
  • 256
  • [TFCZ]
skôr by bolo lepšie robiť reklamu na toto forum a doporučiť hráčom, aby sa (väčšej) polke venovali foru ako hraniu.

esprit_cz #7 Posted 04 July 2016 - 06:45 AM

First Sergeant

• Player
  • 36439 battles
  • 4,681
  • [SCRY]

View Postqlimax_andrej, on 04 July 2016 - 06:16 AM, said:

skôr by bolo lepšie robiť reklamu na toto forum a doporučiť hráčom, aby sa (väčšej) polke venovali foru ako hraniu.

Jen fórum nepomůže. Pokud hra má mít trochu solidní úroveň, je potřeba je naučit trochu hrát, poznat spotřeb. doplňky atd. Ne, jen hrát a nějak to umlátit, odstát...

Edited by esprit_cz, 04 July 2016 - 06:48 AM.

arathorrn #8 Posted 04 July 2016 - 09:43 AM

First Sergeant

• Player
  • 25968 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]
Problémem této hry je nedostatečný počáteční tutoriál. Kdyby hráč absolvoval počáteční tutoriál, který by ho naučil základy úhlování, sdescrepingu a pohybu na mapě, jistě by to pozvedlo kvalitu hráčské komunity. Podmínkou by ale mělo být, že tento tutoriál splní! Samozřejmě by měl jít znovu zapnout, aby si kdykoli hráč zopakovat problematické části hry. Velmi dobré by bylo, aby si hráč mohl ve výcvikovce zapnout funkci cvičného terče. Bezcílné ježdění po mapě ač člověk může odhalit vhodné pozice, by získalo nový rozměr. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

esprit_cz #9 Posted 04 July 2016 - 11:46 AM

First Sergeant

• Player
  • 36439 battles
  • 4,681
  • [SCRY]

View Postarathorrn, on 04 July 2016 - 09:43 AM, said:

Z mého pohledu, ani tohle moc nepomůže! Ano, za nos se chytí pár jednotlivců, co mají ještě IQ na hranici normálu. Ale, co ten zbytek? Chtěl bych vidět, kolik dětí a takových, "já mám peníze, mám všechno!" To donutí zamyslet se nad sebou. Částečně se rozdělí zrno od plevele klanovými válkami. Ale v tomhle stavu, kdy sice klany jsou, ale aktivní v nějakých soutěžích jsou pouze ty zvučný. Ty ostatní jako že jsou. A podle toho vypadá radom.

Chápu, že dokonalý nemůžou být všichni, ale chce to najít nějaký oboustranný kompromis. Například, X. tier neodemkneš, dokud nezískáš na předchozím tanku emko! Myslím si, že je to optimální kompromis pro všechny strany. Zkušený hráči na X. budou vědět, že nemají čest s keperem či jinou siluetou. WG dostane svoje peníze a emko není zas až tak vysoká laťka, aby ji nezvládl lehce podprůměrný hráč

BARB13 #10 Posted 04 July 2016 - 11:49 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 20441 battles
  • 245
  • [CB-CZ]

Cílem WG není, aby hráči procházeli tutoriály, ale aby hráli. Pokud budeš potřebovat univerzitu na to, abys mohl začít hrát, tak se na to vykašleš. 

Jinak počáteční tutorial tam je a je dost prudózní už teď. Když jsem zakládal klanové testovací účty (pro každou zemi jeden), tak jsem myslel, že mě omyjou :)

MadSkunk #11 Posted 04 July 2016 - 11:51 AM

First Sergeant

• Player
  • 20025 battles
  • 1,253
  • [TFCZ]

View Postesprit_cz, on 04 July 2016 - 12:46 PM, said:

Z mého pohledu, ani tohle moc nepomůže! Ano, za nos se chytí pár jednotlivců, co mají ještě IQ na hranici normálu. Ale, co ten zbytek? Chtěl bych vidět, kolik dětí a takových, "já mám peníze, mám všechno!" To donutí zamyslet se nad sebou. Částečně se rozdělí zrno od plevele klanovými válkami. Ale v tomhle stavu, kdy sice klany jsou, ale aktivní v nějakých soutěžích jsou pouze ty zvučný. Ty ostatní jako že jsou. A podle toho vypadá radom.

Chápu, že dokonalý nemůžou být všichni, ale chce to najít nějaký oboustranný kompromis. Například, X. tier neodemkneš, dokud nezískáš na předchozím tanku emko! Myslím si, že je to optimální kompromis pro všechny strany. Zkušený hráči na X. budou vědět, že nemají čest s keperem či jinou siluetou. WG dostane svoje peníze a emko není zas až tak vysoká laťka, aby ji nezvládl lehce podprůměrný hráč

Ba. Kolikrat k Mku, staci zabit tri o jeden tier vyssi tanky.

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

ClearEvil #12 Posted 04 July 2016 - 12:55 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 397 battles
  • 513

Někdo zcela zbytečně založí vlákno na otázky, když se ve vláknu může každý zeptat sám a hned je tu partička, co to vlákno zaplevelí. :facepalm:

Lock

My si na tankisty jen hrajeme, ale někdo v tanku opravdu seděl a bojoval, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users