Jump to content

OT - Novinky a oznámení > Nová mapa v aktualizaci 2.11: Vinice

• Please log in to reply
13 replies to this topic

MadSkunk #1 Posted 23 June 2016 - 11:58 AM

First Sergeant

• Player
  • 18649 battles
  • 1,253
  • [-B2D-]

Pro me se stala hra ekonomicky neudrzitelnou, a to moc neprohravam, ani nesprejuju kdovi moc premiove munice. Vyhra na tieru pet s vk30.01H, kam me ekonomika zatlacila, mi dava kolem 1600 a prohra -7000. Jsem tak ode dneska nucen hru pozastavit a potloukat se na tieru tri. Dik wg, uzasna prace. Nejspis se to do zari rovna konci myho hrani..

Tim padem uz jsou mi houby platny novy mapy, novy tanky, kamuflaze i hotfixy, kdyz nemuzu proste hrat

Edited by MadSkunk, 23 June 2016 - 11:59 AM.

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

ShrensCZ #2 Posted 28 June 2016 - 07:51 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 30012 battles
  • 122
  • [R3B3L]
Musím se smát :D vážně máš s 6 tierem 1.6k výdělek? Já mám 20k v klidu :) takže tady nebude chyba ve hře , ale v tvojem hraní ;)

MadSkunk #3 Posted 28 June 2016 - 08:59 AM

First Sergeant

• Player
  • 18649 battles
  • 1,253
  • [-B2D-]

View PostShrensCZ, on 28 June 2016 - 08:51 AM, said:

Musím se smát :D vážně máš s 6 tierem 1.6k výdělek? Já mám 20k v klidu :) takže tady nebude chyba ve hře , ale v tvojem hraní ;)

Ja se smat nebudu, pac z Tebe mam dojem, ze sis to ani poradne neprecet, ani mechanice vydelku zas tak dobre nerozumis

Dodsson #4 Posted 28 June 2016 - 09:53 AM

Sergeant

• Player
  • 12592 battles
  • 477
  • [CB-CZ]

View PostShrensCZ, on 28 June 2016 - 07:51 AM, said:

Kolega má na 100% pravdu a ked sa smeješ, tak neviem či vobec vieš čomu..?!Na tieri 6 nie je problém íst do straty a to aj ked zahráš dobre a pred tým to tak nebolo..!!

Možno hraš na PU tak sa ti zdá ako zarabaš, ale skus si bez neho zobrat taku M8 Easy a daj si tak 10 bitiek, aký majland zarobíš.. ?!

mysiboy1 #5 Posted 28 June 2016 - 10:38 AM

Lance-corporal

• Player
  • 14490 battles
  • 69
  • [WK_21]
Já na ekonomice hry odpískal X tiery, beztak to tam dohrál každej ocas. I přes nastrielenejch více jak 2000dmg, čili víc jak vlastní tank i s premiakem jsem v mínusu. Takže maximálně do lX a spíš kolem středu. Nejde zde o kvalitu hráče, ale markeťáků mající větší hlad. Pokud zde někdo uvede statut noob. Tak jsem 51%. Obyčejný průměr. Tím bych měl spíš užívat výdělků, když platím za premiak. Ne padat do hlubin prodělků. Zde je špatně ne můj wg průměr !!!

MadSkunk #6 Posted 28 June 2016 - 12:23 PM

First Sergeant

• Player
  • 18649 battles
  • 1,253
  • [-B2D-]

Vsechny tanky na tom nejsou zle. Treba s chi to na tieru sest se tech dvacet da vydelat, ale fakt je, ze pres chi to musi jit kazdej, kdo chce vyexpit tu lajnu. U vetsich narodu jsou ale linie pro fajnsmekry, kde me prekvapuje, ze se nedaji utahnout. Jako by wg chtelo mit hru plnou obj. 140, IS-7 a ostatni at se do toho nemichaji.

Proto me napada, v jakem stavu je konverze z +/-2 na +/-1. Ono se i s tim podelanym VK dalo prosperovat, kdyz clovek vyridil dva, tri tiery sedm. Jenze ted kdyz muzu zabijet maximalne sestky, tak se zda, jako kdyby se vydelecnost pohybovala ve starych kolejich.

Posledni bitvou na tomto tanku jsem dosahl mka a vydelek byl 14 000, zatimco hrat s pz iii/iv nebo s chi nu, tak mam nejmin o deset vic.

Pak clovek.dvakrat prohraje a o patnact prijde. Takhle budu smrdet na premiacich sto let, nez se nekam rozumne dostanu.

SokarSG #7 Posted 29 June 2016 - 08:57 AM

Sergeant

• Player
  • 9649 battles
  • 290
  • [CB-CZ]
ja súhlasím s MadSkunk-om, hra sa stáva čoraz viac stereotipná, v každej 8-kovej hre je tam defender/IS6, bežné tanky vo vývojovom strome zarobia tak akurát na svoju prevádzku, ak chcem ísť vyššie tak už musím vytiahnúť prémiak, na tom zarobím priemerne 20-30tis, na kúpu takej 9 alebo 10 je to kvantum hier, a to už potom človeka nebaví jazdiť stále to isté... v minulosti sa dalo počas expenia aj pomaly hrabať kredity a tak si tank mohol zarobiť aj na svojho nástupcu (samozrejme nie všetci noobovia to dokázali, a nie so všetkými tankami sa to dalo, ale potom to stačilo podporiť zopár hrami na prémiaku a bolo) no teraz je to všetko iba o prémiakoch, a aspon keby tie zarábali poriadne, ale priemerne človek zarobí 20tis za hru s prémiakom a to potom vydrbe na nevydarenej bitke s Xtier...

esprit_cz #8 Posted 29 June 2016 - 09:47 PM

First Sergeant

• Player
  • 30173 battles
  • 3,965
  • [SCRY]
Nechápu čemu se tak divíte? WG z něčeho musí žít a tak hází klacky pod nohy. Narvěte te si vsechny ty doplňky a divte se. Vyházejte je, vvčetně kamo a uvidíte! Každý tvrdí, to už me nezabije! Hmmm... tak si to spočítejte! Být cca 6 v plusu nebo 6 v mínusu! Bez PÚ nejde až tolik hrát na státě a kredit. Musíte si vybrat jednu cestu

Edited by esprit_cz, 29 June 2016 - 09:50 PM.

MadSkunk #9 Posted 30 June 2016 - 12:13 AM

First Sergeant

• Player
  • 18649 battles
  • 1,253
  • [-B2D-]

Ale dyt jo! Wg jasne reklo vyberte si: spotrebak nebo zasoby. Nereklo s obema cestami vydelate a ja si podle toho taky vybral. Ze zasob vozim jen jidlo, co byvalo ve spotrebaku a u defenderu jedu dokonce jenom na dva sloty.

Bohuzel jsou linie, kde ani tohle nepomuze a musis si wr kritickych tanku drzet nad 75%, abys mohl financovat pokrok. K tomu tam mas dela, co svoje cile kraji po 100 bodech HP na zasah a slusnej nastrel neni moznej.

Cely to je o tom, ze me prechazi chut hrat normalni tiery a zvazuju kempeni na tieru ctyri, ktery temahle mouchama zatim netrpi. Musi jima projit kazdej a vydelecnost mnohdy presahuje prijmy z tieru sedm a osm.

JundisCZ #10 Posted 04 July 2016 - 03:01 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23281 battles
  • 15
  • [CZ-SK]

View PostMadSkunk, on 23 June 2016 - 11:58 AM, said:

Pro me se stala hra ekonomicky neudrzitelnou, a to moc neprohravam, ani nesprejuju kdovi moc premiove munice. Vyhra na tieru pet s vk30.01H, kam me ekonomika zatlacila, mi dava kolem 1600 a prohra -7000. Jsem tak ode dneska nucen hru pozastavit a potloukat se na tieru tri. Dik wg, uzasna prace. Nejspis se to do zari rovna konci myho hrani..

Tim padem uz jsou mi houby platny novy mapy, novy tanky, kamuflaze i hotfixy, kdyz nemuzu proste hrat

Řeknu ti to asi takhle, když proděláváš tak ty Goldy nestřílej vůbec já je sice střílím ale dlouho jsem to nedělal a vím že kromě tieru 8 kde je to samej SSSR tank to jde.

Hlavně k výďelkům slouží prémiové tanky. Podle mě je člověk (nemluvím konkrétně) který má odehráno více ják 5k bitev a nijak WG finančne nepodpoří prostě píííp, chápu že jsou lidi kteří na to nemají nebo děti kteří ješte nemají jak zaplatit ale to je minimum. Ale taky mě strašne štve jak jsou všechny Sovětské tanky OP, všechny mají dobrou rychlost, silné dělo (jen s malou depresí;), a brutální pancíř kterej prostě z nejakého důvodu odráží i z boku a že zadu! Ješte mají teda malou nevíhodu a to je průstřelnost koleček ale to jim niak moc nevadí protože špatní hráči to nevědí..

David1sk #11 Posted 04 July 2016 - 08:04 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 28555 battles
  • 220
  • [H4PKY]

View PostMadSkunk, on 23 June 2016 - 12:58 PM, said:

Pro me se stala hra ekonomicky neudrzitelnou, a to moc neprohravam, ani nesprejuju kdovi moc premiove munice. Vyhra na tieru pet s vk30.01H, kam me ekonomika zatlacila, mi dava kolem 1600 a prohra -7000. Jsem tak ode dneska nucen hru pozastavit a potloukat se na tieru tri.

Ekonomika je sice zla, ale nie az takto ako pises. Zalozil som si novy ucet( orol_kralovsky ) , teraz hram V a VI a bez premka mam tak 15 az 20k+ za hru, ak prehram tak 10k az nula. Nepouzivam  goldy, doplnky a kamuflaze, adrenalin a pod.  Ak to na tychto tieroch nezvladas,  tak by som z casti hladal chyby aj inde, napr.u seba . 

MadSkunk #12 Posted 05 July 2016 - 03:21 PM

First Sergeant

• Player
  • 18649 battles
  • 1,253
  • [-B2D-]

View PostDavid1sk, on 04 July 2016 - 09:04 PM, said:

Ekonomika je sice zla, ale nie az takto ako pises. Zalozil som si novy ucet( orol_kralovsky ) , teraz hram V a VI a bez premka mam tak 15 az 20k+ za hru, ak prehram tak 10k az nula. Nepouzivam  goldy, doplnky a kamuflaze, adrenalin a pod.  Ak to na tychto tieroch nezvladas,  tak by som z casti hladal chyby aj inde, napr.u seba . 

Tak hledej, ale ja vim, co vidim. Zaparkoval jsem na VK 30.01 D a SU-122-44 a tam stradam po 10/20 000

David1sk #13 Posted 05 July 2016 - 03:57 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 28555 battles
  • 220
  • [H4PKY]

View PostMadSkunk, on 05 July 2016 - 04:21 PM, said:

Tak hledej, ale ja vim, co vidim. Zaparkoval jsem na VK 30.01 D a SU-122-44 a tam stradam po 10/20 000

Uz som aj nasiel. Na VK mas  priemerny dmg 700....kredity su za dmg a spot...WRko ti asi taha spolucatar, lebo 70% mam aj ja( bez caty) , lenze moj priemerny dmg je 1600 a preto zarabam viac. Toto cele mi  trvalo zistit 2 minutky, ale ty sa radsej budes cele tyzdne stazovat na zlu ekonomiku na takto nizkych tieroch...Tu tusim ani nebola menena, len sa pridali tie doplnky.

Edit:  ClearEvil, prosim,  daj tieto blbosti do OT.

Edited by David1sk, 05 July 2016 - 04:33 PM.

MadSkunk #14 Posted 05 July 2016 - 06:53 PM

First Sergeant

• Player
  • 18649 battles
  • 1,253
  • [-B2D-]

View PostDavid1sk, on 05 July 2016 - 04:57 PM, said:

Uz som aj nasiel. Na VK mas  priemerny dmg 700....kredity su za dmg a spot...WRko ti asi taha spolucatar, lebo 70% mam aj ja( bez caty) , lenze moj priemerny dmg je 1600 a preto zarabam viac. Toto cele mi  trvalo zistit 2 minutky, ale ty sa radsej budes cele tyzdne stazovat na zlu ekonomiku na takto nizkych tieroch...Tu tusim ani nebola menena, len sa pridali tie doplnky.

Edit:  ClearEvil, prosim,  daj tieto blbosti do OT.

Co ja teda vidim, tak je mezi nami rozdil 300 a v avg kill a spot 0.3. Na takovyto recnicky vystup bych cekal diametralne jina data a vydelal jsi jen o par stovek kreditu vic.

A taky bez PU jsem na stocku hodne dlouho, jestli sis to uvedomil. Svuj protest jsem napsal po dozkoumani tanku a nastrileni prave tech prumernejch 1600, co mi uz ale stockovej prumer nezvedne.

Jestli citujes jiny ucet, tak k tomu Ti jen reknu, ze kdybych mel moznost ten samy tank jet jeste jednou, byly by i u nej lepsi hodnoty.

Proto celou tuto debatu beru jako vyplod urgentni potreby neco odporovat.

Mozna se pletu, ale kredem naseho klanu neni zostouzet svy kolegy i kdyby nahodou hrali spatne, tak se bez nekam uklidnit a jit na to trochu konstruktivne, jo? ;)

Edit: souhlas, do OT. V diskuzi na mapu to nema co delat

Edited by MadSkunk, 05 July 2016 - 07:37 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users