Jump to content

t95 arastimalimiyim

• Please log in to reply
8 replies to this topic

X_FaruK_X #1 Posted 07 July 2016 - 09:02 AM

Sergeant

• Player
  • 17559 battles
  • 368
  • [INTPS]
S.a dostlar t95 le hic oynamadim fakat benim takimda oldugu zaman platon yapiyorum tek birakmiyorum o ônden gidiyor bende medlere karsi koruyorum hoşuma gidiyor valla adam teker teker aliyor protoyla oynadim sadece su an t30 var fulledim t28 ve t95 te sadece palet var arastirilacak t28 proto ve t28 le çekecegim çileye degermi sizce almalimiyim

Prof_SLayer #2 Posted 07 July 2016 - 06:20 PM

Sergeant

• Player
  • 40918 battles
  • 488
  • [PAK-1]
Savaş meydanina vardığında savaş zaten bitmiş oluyor :)

berkeemrecengiz #3 Posted 07 July 2016 - 10:47 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 24889 battles
  • 620
  • [F0RGE]
Ben hiç çekemem bunun hızını, kimseyede tavsiye edemem, elim gitmez.
Tanka cevap hakkı doğdu, bide gooder'e sormak lazım :)

_GooDeR_ #4 Posted 10 July 2016 - 07:16 PM

First Sergeant

• Player
  • 18421 battles
  • 1,368
  • [_PAX_]

Bu tank kişiye göre değişir kimisi çok sever kimisi hızını şikayet edip tankı kötüler.Yavaş tank sevmiyorsan bu yola hiç başlamamanı öneririm çünkü cidden çok yavaş araçlar.Bu oyuna ilk başladığımda bu tankı gördüm ve şekli çok hoşuma gitti sırf şekli için bu  E3 yolundan gittim ve ilk kullandığımda hızını bende çok sevmedim fakat tankı fulleyince bi başka oluyor hızı okadar takmıyorsun.Bu tankın ön gövdesini HEAT mermi ile çok rahat delerler [E100-T54-T62A vb] bazen altını bile saklaman gerekiyor.Stock hali çok çektirecektir stock halinde tank aşırı yavaş dönüyor çok yavaş gidiyor top berbat fakat bu tankı fulleyince cidden jagın önüne rahat çıkıyorsun topu 700 civarı hasar veriyor.Bu tankla sakın ama sakın tek hareket etme peşine bir 62 yada 54 dolandımı çok zor kurtulursun full canlı olsan bile kurtulma şansın çok azdır.Son topu süperdir fakat isabeti bana göre kötü bazen yuvarlak tam küçülse bile bi sıkıyorsun mermi düşmanın kırmızı yerine isabet edebiliyor.Bunun içinde donanımı uygun seçmen gerekir.Ben bu tanka son 3 lüyü taktım gayet süper oldu.Karşına Jag E100 çıkarsa gövdeni düz gösterme gösterirsen seni çok rahat delebilir oyunun en güçlü delişine sahip araç normaldir.Fakat jagın önüne açılı çıkıp hareket edersen sekme olasılığı artar.Oyüzden jagı gördünmü açılı gitmeni öneririm.Kapaklarını rahat delebilirler fakat nişan alınması zordur kapakları korumak baya bi zor fakat sağ sol hareket yaparsan düşmanlar kapağa nişan almakta zorlanırlar.Tankın stock hali çok kötü ilk topu 300-500 vuruyor zırhınla iş yapman gerekiyor fakat fulledinmi cidden bu tank bi canavar oluyor herkesin karşısına korkmadan çıkabilirsin.

K_altarbas #5 Posted 27 July 2016 - 03:02 PM

Lance-corporal

• Player
  • 18286 battles
  • 99
  • [DSK1L]

View Post_GooDeR_, on 10 July 2016 - 07:16 PM, said:

Bu tank kişiye göre değişir kimisi çok sever kimisi hızını şikayet edip tankı kötüler.Yavaş tank sevmiyorsan bu yola hiç başlamamanı öneririm çünkü cidden çok yavaş araçlar.Bu oyuna ilk başladığımda bu tankı gördüm ve şekli çok hoşuma gitti sırf şekli için bu  E3 yolundan gittim ve ilk kullandığımda hızını bende çok sevmedim fakat tankı fulleyince bi başka oluyor hızı okadar takmıyorsun.Bu tankın ön gövdesini HEAT mermi ile çok rahat delerler [E100-T54-T62A vb] bazen altını bile saklaman gerekiyor.Stock hali çok çektirecektir stock halinde tank aşırı yavaş dönüyor çok yavaş gidiyor top berbat fakat bu tankı fulleyince cidden jagın önüne rahat çıkıyorsun topu 700 civarı hasar veriyor.Bu tankla sakın ama sakın tek hareket etme peşine bir 62 yada 54 dolandımı çok zor kurtulursun full canlı olsan bile kurtulma şansın çok azdır.Son topu süperdir fakat isabeti bana göre kötü bazen yuvarlak tam küçülse bile bi sıkıyorsun mermi düşmanın kırmızı yerine isabet edebiliyor.Bunun içinde donanımı uygun seçmen gerekir.Ben bu tanka son 3 lüyü taktım gayet süper oldu.Karşına Jag E100 çıkarsa gövdeni düz gösterme gösterirsen seni çok rahat delebilir oyunun en güçlü delişine sahip araç normaldir.Fakat jagın önüne açılı çıkıp hareket edersen sekme olasılığı artar.Oyüzden jagı gördünmü açılı gitmeni öneririm.Kapaklarını rahat delebilirler fakat nişan alınması zordur kapakları korumak baya bi zor fakat sağ sol hareket yaparsan düşmanlar kapağa nişan almakta zorlanırlar.Tankın stock hali çok kötü ilk topu 300-500 vuruyor zırhınla iş yapman gerekiyor fakat fulledinmi cidden bu tank bi canavar oluyor herkesin karşısına korkmadan çıkabilirsin.

ben de bu tankı kasmayı düşünüom da şey sorcam:bu tanka açı verince alman tanklarındaki gibi zırhın efektifliği artıyor mu yani açı vermek mi lazım yoksa dümdüz adama bakmak mı lazım?jagde100 önünde açı ver demişsin ama bu bütün rakip tanklara karşı açılı durmamız gerek mi demek?

_GooDeR_ #6 Posted 27 July 2016 - 04:38 PM

First Sergeant

• Player
  • 18421 battles
  • 1,368
  • [_PAX_]

View PostK_altarbas, on 27 July 2016 - 03:02 PM, said:

ben de bu tankı kasmayı düşünüom da şey sorcam:bu tanka açı verince alman tanklarındaki gibi zırhın efektifliği artıyor mu yani açı vermek mi lazım yoksa dümdüz adama bakmak mı lazım?jagde100 önünde açı ver demişsin ama bu bütün rakip tanklara karşı açılı durmamız gerek mi demek?

JAG E100 oyunun en iyi delişine sahip olan bi araç T95 alt gövdeden çok rahat delebilir.Tankta 305mm zırh var açı verirsen tabkiki efektifliği artar ama çok fazla da açı vermiceksin düşman karşındaysa çapraz bi şekilde düşmana ilerleyebilirsin.

Her tanka karşı açılı durman gerekmez tankı iyice öğrendikten sonra zaten kime düz durup kime açılı duracağını öğrenirsin.Açılı duracağın tanklar E100-JAG E100-OBJ 268 vb bunlara kesinlikle açılı dur bunlar seni gördümü direkt Gold mermiye geçerler.T62A lara T54 lere kesinlikle yakalanma full canlı olsan bile seni rahat bi şekilde öldürebilir.Oyun başladığında "push me" falan dersen seni savaş alanına kadar yiterler.Ama kimse yitmiyorsa savaş alanına tek başına gidiyorsan medlerin geleceği yerlere kesinlikle bakmalısın tahmin etmen gerekir.Yoksa çok rahat öldürürler. Bana göre bu tank kaypı tapınak haritasına hiç uygun değil üstte çıkan rakipler kapağını çok rahat görebilir sana taret gösterirler ve çok rahat delerler sen hiç bişi yapamazsın.

Birde yavaş tank sevmiyorsan bu tankları sevmezsin.

GepanzertTiger #7 Posted 28 July 2016 - 06:42 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 3845 battles
  • 763

T95 sabır ister zırhlı olabilir ama yavaşlığına dayanamazsanız oynayamazsınız.

Not: Ben tankı 3-4 kere satıp geri almıştım E3 hatırına.

Satıyorum E3 görünce alasım geliyor ya sabır deyip bi daha alıyorum.

Zaten E3 alınca tank uçuyormuş gibi hissettim.

O kadar farketti ki.

Not2: Yanlış anlaşılmasın ben yavaş tanklara tahammülsüz biri değilim mausu severek oynarım.(Eskiden maus 20km basıyordu)

Ancak t95 sınırlarımı aşıyor zar zor dayandım.

Edited by GepanzertTiger, 28 July 2016 - 06:46 AM.

_GooDeR_ #8 Posted 28 July 2016 - 08:56 PM

First Sergeant

• Player
  • 18421 battles
  • 1,368
  • [_PAX_]

View PostGepanzertTiger, on 28 July 2016 - 06:42 AM, said:

T95 sabır ister zırhlı olabilir ama yavaşlığına dayanamazsanız oynayamazsınız.

Not: Ben tankı 3-4 kere satıp geri almıştım E3 hatırına.

Satıyorum E3 görünce alasım geliyor ya sabır deyip bi daha alıyorum.

Zaten E3 alınca tank uçuyormuş gibi hissettim.

O kadar farketti ki.

Not2: Yanlış anlaşılmasın ben yavaş tanklara tahammülsüz biri değilim mausu severek oynarım.(Eskiden maus 20km basıyordu)

Ancak t95 sınırlarımı aşıyor zar zor dayandım.

Dediğim gibi yavaş tank sevenlere göre bi tank değil bu yavaş tank sevmeyenler bu tankı hiç sevmez ama benim oyundaki en sevdiğim favori tankım :)

T110E3 te yavaş okadar hızlı değil.24 kmh yazıyor ama 24 kmh yapmıyor 22 civarı yapıyor yokuştan aşağı inince 25 yapıyor.Bu durum normaldir üzerinde 305mm zırh var.

Birde o tank kapaktan T95 gibi yese %100 bütün oyuncular "E3 yolu berbat sakın gitme" vb şeyleri duyarsın o tankı ünlü yapan şey kapak unutmayın bunu :)

X_FaruK_X #9 Posted 20 August 2016 - 08:19 AM

Sergeant

• Player
  • 17559 battles
  • 368
  • [INTPS]
vazgeçtim kalsin zaten t95 pek görmuyorum savaslarda populer olsa zaten rus med ve heavy leri gibi ortalikta cirit atardi :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users