Jump to content

T57 Heavy - přijde nebo ne?

T29 Zásobník Nový tank

• Please log in to reply
22 replies to this topic

anonym_QdgmCTMx64q6 #21 Posted 27 July 2016 - 01:02 PM

First Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 1,253

View Postcervena_karkulka, on 27 July 2016 - 01:41 PM, said:

az na to, ze nase diskuze se toci kole testovani tanku, ne o tanku jako takovem :coin:

Z nazvu vlakna a uvodnich prispevku to moc nevyplynulo. Spis to na me delalo dojem, ze nekdo neco zaslech o novy heavyne, v hlave se mu rozsvitila zarovka a bublina se snadnym trolenim po mape a sel se sem zeptat.

O to vic mi chybi prispevky, ze kterych je znat, ze neco lidem nejde a chteji to zmenit.

suchosucho #22 Posted 27 July 2016 - 01:22 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 91354 battles
  • 779
  • [CB-CZ]
Ja k tym testerom mam len tolko kkeby testovali normalny hraci potom by sa tu nepindalo tolko o pridanych tankoch:) ala defender hrac s sarielovymi hernymi schopnostami by pravdepodobne vedel povedat ci ten tank je ci nie je op ;) 

esprit_cz #23 Posted 27 July 2016 - 10:26 PM

First Sergeant

• Player
  • 42395 battles
  • 5,152
  • [SCRY]

View PostIvana_Drago, on 27 July 2016 - 10:55 AM, said:

Ale no tak, esprite, proč hned ten negativismus. Opravdu si nemyslím, že by byl tak obrovský problém dostat od někoho z nás odpověď na smysluplný dotaz ;) Co se týče informací ohledně hry, tak vzhledem k tomu, že fórum není náš jediný komunikační kanál s hráči a má velmi malý dosahl, ne všechno se vždy objevuje zde (proto vždy doporučujeme hráčům sledovat i ostatní informační kanály jako Portál a FB).

Smysluplných dotazů je tu mraky, které buď nevidíte nebo děláte, že je nevidíte. Ale děkuji za odpověď, ze které jsem částečně pochopil, že tohle fórum máte tak trochu u pr... Tím nevidím důvod tu nadále setrvávat a balím kufry. Abych si tu povídal sám se sebou, na to jsem na to jsem poměrně ještě mladý. A kvůli Blitz si rozhodně FB zakládat nebudu! Takže, až změníte postoj, k tomuto fóru, což je vaše náplň práce, dejte vědět. Ale SZ. Protože do té doby mě tu neuvidíte.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users