Jump to content

OYUN İÇİ BİRKAÇ SORUM OLACAK :)

• Please log in to reply
16 replies to this topic

marius57 #1 Posted 07 August 2016 - 12:32 PM

Lance-corporal

• Player
  • 0 battles
  • 18

Öncelikle 3.0.0 güncellemesini yaptıktan sonra anormal bir şekilde mağazadan altın veya tank paketlerine bakamıyorum verdiği hata aynen şu;

1)''dükkana erişilemiyor google play hesabınızı kontrol ediniz'' diye. böyle bir hata ile karşılanan var ise lütfen yardımcı olsun.

2.Sorum ise şu ben oyunu 4 5 aydır oynuyorum ve 1000 e yakın savaş yaptım istatistiklerim gayet iyi . Zamanında dicker max aldım . Pişman etmiyor ama yinede bana yetmediğini düşünüyorum. Sizinde malumunuz 8 seviye premıum tanklar çok fazla pahalı . 8 seviye premium tank sizce almalı mıyım ? Alırsam eğer hangi tankı almalıyım ? Pc versiyonunda t34 kullanıyorum gayet güzel ama blitz e değip değemeyeceğine karar veremiyorum. Sonuç olarak mobil oyun bu . 

Cevaplarınızı bekliyorum.. 

GepanzertTiger #2 Posted 07 August 2016 - 12:40 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 3848 battles
  • 763

View Postmarius57, on 07 August 2016 - 12:32 PM, said:

Öncelikle 3.0.0 güncellemesini yaptıktan sonra anormal bir şekilde mağazadan altın veya tank paketlerine bakamıyorum verdiği hata aynen şu;

1)''dükkana erişilemiyor google play hesabınızı kontrol ediniz'' diye. böyle bir hata ile karşılanan var ise lütfen yardımcı olsun.

2.Sorum ise şu ben oyunu 4 5 aydır oynuyorum ve 1000 e yakın savaş yaptım istatistiklerim gayet iyi . Zamanında dicker max aldım . Pişman etmiyor ama yinede bana yetmediğini düşünüyorum. Sizinde malumunuz 8 seviye premıum tanklar çok fazla pahalı . 8 seviye premium tank sizce almalı mıyım ? Alırsam eğer hangi tankı almalıyım ? Pc versiyonunda t34 kullanıyorum gayet güzel ama blitz e değip değemeyeceğine karar veremiyorum. Sonuç olarak mobil oyun bu . 

Cevaplarınızı bekliyorum.. 

Yani dicker-max yetmiyorsa yanına bi 5-6 level pre tank alabilirsin ikili oynarsın ölünce beklemezsin,

eğer tek seferde yüklü paralar kazanmak istiyorsan Löwe öneriyorum başkasına bakma.

ancak seninde dediğin gibi 8 level pre tanklar çok pahalı 5-6 level iki premium tankla yettirmeye çalışsan daha iyi olur çünkü bu seviyelerdeki pre tanklarla daha rahat oynarsın çok kasmazsın ve fazla paran gitmez.

marius57 #3 Posted 07 August 2016 - 01:03 PM

Lance-corporal

• Player
  • 0 battles
  • 18

Oncelikle ilgilenip cevap yazdığıniz için teşekkür ederim :) peki şey sorcam ben 5 veya 6 tier premium hangisini almalıyım ? 2 tane premium tank bana 8 den fazla getirisi olur mu ? 

Ve problem devam ediyor hala fiyat hesaplaması yapamıyorum :/ :/ 

GepanzertTiger #4 Posted 07 August 2016 - 02:17 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 3848 battles
  • 763

View Postmarius57, on 07 August 2016 - 01:03 PM, said:

Oncelikle ilgilenip cevap yazdığıniz için teşekkür ederim :) peki şey sorcam ben 5 veya 6 tier premium hangisini almalıyım ? 2 tane premium tank bana 8 den fazla getirisi olur mu ? 

Ve problem devam ediyor hala fiyat hesaplaması yapamıyorum :/ :/ 

5. seviyeden T25 öneriyorum diğer tanklar yavaştır ve pek etkili toplarıda yoktur etkili tanklarda değil Chi-nu-kai güzeldi artık yok.

6. seviyeden teknik ağaçta alınacak başka tank yok gelirse T34-85Victory alırsın.Almasanda olur dicker yeterlidir.

Sana 8den daha fazla getirisi olmaz tabiki çünkü Löwe ile bir elde kazandığından daha fazlasını dicker-t25 ikilisiyle bir el atarak kazanırsın.Bir el yerine iki el atarsın.Yani süre biraz uzar.

Bu önerdiğim tankların sana sağlayacağı şey rahat kasmadan bir oynayış olacaktır.Özellikle yeni mm sistemiyle birlikte.

8 level premium alacaksın çok para kazanmak için ve iyi oyun çıkarıp çok para kazanmak için zorlanacaksın kasılacaksın o seviyeler tecrübeli oyuncuların yoğun olduğu seviyeler düşük seviyelerde belki 3-4 elde harcayacağın eforu tek elde harcayacaksın kasıntı seviyelerdir bunlar ve sen bu tanklar için çok para harcayacaksın.

Ben her seviyeden bir çok premium tank kullandım elde ettiğim tecrübeleri yeni mm sistemi ile birleştirince 5-6 seviye tanklar rahatça para kasmak için ideal seviyeler.7-8 seviye tanklar biraz daha kasıntı oynayış sunuyor özellikle de 8 level tanklar.Para kasarken rahat bir oynayış sıkılmamak için çok önemli 7-8 level ile çok çabuk sıkılırsın her el seni çok yoracaktır şahsi fikrim bu yönde.

Ama yinede yazayım 8 level pre alacaksan ve sende gördüğüm kadarıyla para kazanmak her şeyden önce geliyor kesinlikle Löwe iyi para kazanmak için iyi delen iyi nişan alan ve hızlı atan bir top şart.

Her ne kadar pahalı ve zor bir oynayışı olsada Löwe alman senin ihtiyaçlarını karşılar.Rahat olsun diyorsan Dickerın yanına T25 al seri seri oyna seçim senin.

(Löwe zorluğu biraz daha seviye atlamış türden sadece seviye yüksekliğinin yanın oynayış olarak da zor bir tank mesela is6 olsa daha rahat olurdu ama bunun kadar kazandırmıyor ve topu Löwe ile karşılaştırılamaz)

GepanzertTiger #5 Posted 07 August 2016 - 02:19 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 3848 battles
  • 763
Ağır ağır uzata uzata yazdım kaçırdığım yerler olabilir aklıma geldiği kadar yazdım kolay gelsin:)

marius57 #6 Posted 07 August 2016 - 02:35 PM

Lance-corporal

• Player
  • 0 battles
  • 18

Bu kadar yazıp fikrin için teşekkür ederim . O zaman ben t25 i alıyorum ;)  

Bulunduğun  bir klan varsa ismini verebilir misin birlikte oynamak isterim; ) 

Ve bu iki tank ile ben is7 vs ne kadar sürede kasarim? 

[merged]

Edited by semm, 10 August 2016 - 07:11 AM.
Bu konu forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı moderasyon takımının bir üyesi üyesi tarafından editlenmiştir-semm

GepanzertTiger #7 Posted 07 August 2016 - 03:07 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 3848 battles
  • 763

View Postmarius57, on 07 August 2016 - 02:36 PM, said:

Ve bu iki tank ile ben is7 vs ne kadar sürede kasarim? 

Bu konuda asıl önemli olan premium hesap.

Ben sana kendimden örnek vereyim 16 tierx tank kasmıştım sadece bir tanesinde pre hesap yoktu oda ilkiydi her neyse bunları kasarken inan hiç premium tank ihtiyacı hissetmedim çünkü premium hesap varken 9 level tankla bile para kasıyordum.Tabi tankı alırken öncekini satıyordum.

Belki tankı ilk aldığında donanımları almak için para kasabilirsin onuda 5-6 level standart bir tankla bile yapılabiliyorken seç hiç sıkıntı çekmezsin.Oda muhtemelen 8-9 level olabilir.

Premium hesabın varsa kamuflaj erzak falan almadan oyna ve gerekmedikçe gold atma çok rahat para kasılıyor.Bütün serilerle kasılıyor.Sen dpyi araştırırken yeterli kredi birikiyor.

Premium olmadan bir tek seriyi tecrübe ettim oda oyuna ilk başladığım zamandı ne pre hesap var ne de tank bide yeniyim E100e gelmem iki ay sürdü 1 aydan az sürebilirdi ama ben 5-6 daldan gidiyordum para sıkıntısınıda o zamanlar hetzer güzeldi onunla bide stug yardımıyla gidermeye çalışıyordum.

Senin durumuna gelirsek premium hesabın yoksa bu iki premium tankla oynayarakda birikir Löwe ilede birikir çok büyük bir fark olmaz belki birazcık daha uzun sürede kasarsın ama zorlanmazsın.

Zorlanacağın nokta şu olur özellikle 7 levelden sonra çok para kaybetmeye başlayacaksın helede stock tanklarla çok kötü olacak hem yavaş ilerleyeceksin hemde sürekli arada premium tanklarlada oynarak parayı dengelemeye çalışacaksın buda zamanı uzatacaktır.

Tabi oynayışında önemli günde kaç saat oynuyorsun falan, eğer çok zorlarsan 1 haftadan kısa sürede premium hesapla o tankı alırsın,

Günde bir iki saat oynuyorsan o tankı almak bir ay sürer.

Ama kesin olan bir şey var hızlı bir şekilde ilerlemek istiyorsan nasıl oynarsan oyna premium hesap şart.

Birde 5-6 levelin olayını anladın demi sıkılmadan rahat bir oynayış amaçladığım için öneriyorum yoksa 8 level ile daha hızlı kasarsın.

(ortalama kazançlar dicker(30-50k)(maks 70-80k)+t25(20k-30k)(maks50-60k)=(50-80k)(maks120-140k)(2 oyun)

(ortalama löwe(50-90k)(maks150k)(1oyun)

(hesabı bu şekilde yaptım diğer arkadaşların itirazı olabilir uzun zamandır oynamıyorum hatırladığım kadarıyla bu şekilde premium hesaplarıda dahil ederek ortalama bir sonuç çıkardım)

Onun için iyi düşün almadan evvel sonra pişman olma birinde rahat oynarsın parayı biriktirme süren uzar, diğerinde zorlanırsın ama daha kısa sürede kasarsın.Seçimi buna göre yapmalısın.

Tabi bir iki replay izlemende faydalı olacaktır karar vermen için.

Paran boşa gitmesin pişmanlık yaşama diye kararı bir iki güne yaymanı öneriyorum bu sırada replay izle iyice düşün.Sonuçta harcadığın şey kağıt değil.

View Postmarius57, on 07 August 2016 - 02:35 PM, said:

Bu kadar yazıp fikrin için teşekkür ederim . O zaman ben t25 i alıyorum ;)  

Bulunduğun  bir klan varsa ismini verebilir misin birlikte oynamak isterim; ) 

Klanım yabancı hazırlık sınıfı okuyacaktım bu sene yardımcı olsun diye yabancılarla diyaloğa girebilmek için geçtim fakat hesapta olmayan durumlardan ötürü bu bölümü dondurup bir sonraki seneye erteleyeceğim yani boşuna bu yabancı klanda bekliyorum.

Sırf 8 level diye duruyorum:) Senin bildiğin bir klan varsa geleyim:)

Sinan_tr kardeşimizin klanı var ikmal seviyeside yüksek eskiden ordaydım güzel klan aktiflik biraz az gibi(kusura bakma sinan:)) ama güzel klandır.

Klan ismi El-Turco

Eğer wrsi yüksek oyuncuların bulunduğu bir klana girmek istiyorsan biraz oynayıp garaja tierx attıktan sonra tabi wryi yüksek tutacaksın Klantürk otto vb Türk klanları var onlara girebilirsin.

Bu arada yeni farkettim sen bu hesaptan mı oynayacaksın yani hiç oynadın mı blitz oyununu?

Senin profil resmini pc forumunda görmüştüm aynı oyuncu musunuz bilmiyorum ama orada epey tecrüben var diye tahmin ediyorum doğrumu?:)

[merged]

Edited by semm, 10 August 2016 - 07:12 AM.
Bu konu forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı moderasyon takımının bir üyesi üyesi tarafından editlenmiştir-semm

marius57 #8 Posted 07 August 2016 - 03:32 PM

Lance-corporal

• Player
  • 0 battles
  • 18

Abi forumdan çıkış yapamiyorum ??

Marius57 benim pc hesabındaki adım blitz de ayrıca ismim var yani tecrübeli denmez abi pek

Abi suan mağaza yı göremiyorum zaten görsem yinede karar vericem sabahtan beri bakıyorum deliricem

[merged]

Edited by semm, 10 August 2016 - 07:13 AM.

susuco #9 Posted 07 August 2016 - 03:40 PM

Sergeant

• Player
  • 15946 battles
  • 319
  • [F0RA]

Tier5 alma.  Premium hesabın yoksa hiçbirşeye yaramaz. 

Oyunda önemli olan premium hesaptır.  Premium hesabın varsa her türlü para kasarsın.  Ama daha hızlı istiyorsan tier8 pre tank da alırsın.   Yani premium hesap ile iyi oyunda t25 sana ortalama 45k- 50k kazandırır.  Tabi her zaman böyle iyi oyun zor.  35k da ortalaması vardır.  Ama tier8 için ortalama 50-60k max da 100k civarı alırsın.  Löwe ile mesela 7-0 yendiğimiz bir maçta önden gittim rakip çok zayıf olduğu için 1600 hasar vurabildim. Bizim takım süpürdü tabi rakibi. Önden gittiğim içinde spot yaptım 2 3 tane. 67k verdi net premium hesap ile.  Yani normal bir t25 maçı olsa tier5 sana vereceği 35k falan olurdu. Premium hesap al.  Pre hesabın varsa yanına tier6 tank al. Bekle yakında isveç medium tanki gelecek. Otomatik doldurmalı.  Onu alırsın.  Tier6 hem rakipler daha noob oluyor. Artık tier8 maçlar zorlu. Rakipte is3d ıs3 ler kaynıyor . Garanti olsun diye gold bile atabiliyorsun.  Tier6 pre medium tank için bekle.birşey alma pre hesabın varsa.

Niye tier5 alma diyorum.  Oyuna para yatıracaksan ciddi oynayacaksan iyi bir klana girersin.  İyi bir klana girdiğinde platoon için tier5 ile oynayacak arkadaş bulamazsın.  Millet tier8 oynuyor. Tier7 si olup Type62 e25 falan kredi kasanda var. Tier6 ise bence zor olmaz yine platoon yapılır ama tier5 baya düşük oluyor. 

[merged]

Edited by semm, 10 August 2016 - 07:15 AM.

marius57 #10 Posted 07 August 2016 - 03:47 PM

Lance-corporal

• Player
  • 0 battles
  • 18

Kardeşim premium hesabimi almam demek benim nerden baksan o sürenin %90 nin hakkını vermem gerek ayrıca ben altın alırsam ztn premium lu pakete yönelicem gönül ister 8 tier ama 5 6 alırsın

Ve ben wot blitz e çok para yatirmanin yanlış olduğunu düşünüyorum mobil oyun ve yinede çok gelecek baglamiyor pc versiyonuna Göre

GepanzertTiger #11 Posted 07 August 2016 - 03:54 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 3848 battles
  • 763

Arkadaş fazla para vermek istemiyor haklı da bu durumda dicker-max, t25 ikilisi senin işini görecektir dostum al gitsin.

Market gözükmüyor demişsin Android kullanıyorsan Google play hizmetlerinin güncel ve çalışır olduğundan emin ol.

susuco #12 Posted 07 August 2016 - 04:11 PM

Sergeant

• Player
  • 15946 battles
  • 319
  • [F0RA]
T25 ne işine yarayacak . Bende var t25. Pre hesapsız t25 ile kredi kasamazsin. Birkere OP tank degil. Git bir tane OP medium tank al. Vk(p) cromwell aynı şeyi sana verir.  Hatta Churchill GC var oda iyi para kasıyormuş oynamak işkence olabilir ama onla.. T25 falan yaramaz.

GepanzertTiger #13 Posted 08 August 2016 - 02:40 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 3848 battles
  • 763

View Postsusuco, on 07 August 2016 - 04:11 PM, said:

T25 ne işine yarayacak . Bende var t25. Pre hesapsız t25 ile kredi kasamazsin. Birkere OP tank degil. Git bir tane OP medium tank al. Vk(p) cromwell aynı şeyi sana verir.  Hatta Churchill GC var oda iyi para kasıyormuş oynamak işkence olabilir ama onla.. T25 falan yaramaz.

Premium hesap olmadıktan sonra o dediğin tankların durumu daha kötü olur.Neden T25 çünkü adam az para veriyor.

Zaten dicker-max varmış bununla da seri seri kasar biriyle ölünce öbürüne geçer emin ol yeterli olacaktır.

Edited by GepanzertTiger, 09 August 2016 - 01:36 PM.

Sinan_TR #14 Posted 09 August 2016 - 07:49 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 26700 battles
  • 813
  • [ULUS_]

View PostGepanzertTiger, on 07 August 2016 - 05:10 PM, said:

Klanım yabancı hazırlık sınıfı okuyacaktım bu sene yardımcı olsun diye yabancılarla diyaloğa girebilmek için geçtim fakat hesapta olmayan durumlardan ötürü bu bölümü dondurup bir sonraki seneye erteleyeceğim yani boşuna bu yabancı klanda bekliyorum.

Sırf 8 level diye duruyorum:) Senin bildiğin bir klan varsa geleyim:)

Sinan_tr kardeşimizin klanı var ikmal seviyeside yüksek eskiden ordaydım güzel klan aktiflik biraz az gibi(kusura bakma sinan:)) ama güzel klandır.

Klan ismi El-Turco

Eğer wrsi yüksek oyuncuların bulunduğu bir klana girmek istiyorsan biraz oynayıp garaja tierx attıktan sonra tabi wryi yüksek tutacaksın Klantürk otto vb Türk klanları var onlara girebilirsin.

maalesef dostum bu aralar aktiflik az. Yaz olduğu için millet pek girmiyor. Ben de kışın pek oynayamam herhalde derslere ağırlık vermem gerek. Şu lanet okuldan artık mezun olmalıyım :(

GepanzertTiger #15 Posted 09 August 2016 - 01:37 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 3848 battles
  • 763

View PostSinan_TR, on 09 August 2016 - 07:49 AM, said:

maalesef dostum bu aralar aktiflik az. Yaz olduğu için millet pek girmiyor. Ben de kışın pek oynayamam herhalde derslere ağırlık vermem gerek. Şu lanet okuldan artık mezun olmalıyım :(

İnşllh en kısa sürede mezun olursun dostum:)

Sinan_TR #16 Posted 09 August 2016 - 01:52 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 26700 battles
  • 813
  • [ULUS_]

View PostGepanzertTiger, on 09 August 2016 - 03:37 PM, said:

İnşllh en kısa sürede mezun olursun dostum:)

insallah 

CAGRI_80 #17 Posted 17 August 2016 - 03:39 AM

Sergeant

• Player
  • 11996 battles
  • 283
  • [MORUK]
Bizim klana bekleriz klan arayanları malum yeni oluşum :)
Dünyaya İSLAM hakim olacak KURAN hüküm sürecek...KORKMAYIN DİNE VATANA MİLLETE HAİNLİK YAPANLAR TİTREYİN TİTREYİN. . .

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users