Jump to content

OT - Oznámení ohledně výdělečnosti tanku Type 3 Chi-Nu Kai

• Please log in to reply
17 replies to this topic

Wunderpepi #1 Posted 05 August 2016 - 11:37 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 15631 battles
  • 532

View Post85swatMT, on 05 August 2016 - 10:27 AM, said:

Je to tak mizerny tank, ze ludia s nim aj tak vela hrat nebudu. Tym padom mu nechaju zarobky, mimochodom, ludia ho kupili za prachy, takze ziadny nerf nehrozi. Hrozilo len zrusenie tych co boli kupene za goldy, ziadny nerf nehrozil.

zeptej se libovolnýho majitele Typa 59, co ho koupil hned jak ho poprvé přidali do velkýho WoT na PC, jak u tanků koupených za prachy "nehrozí" nerf.

Edited by fenmetrazin, 05 August 2016 - 11:39 AM.

MadSkunk #2 Posted 05 August 2016 - 12:49 PM

First Sergeant

• Player
  • 19371 battles
  • 1,253
Nejvic se ptejte majitelu ke ni otsu. V australii to chvili vypadalo na pravni dohru. Nejdriv pustili do hry nejvic op tank vsech dob, pak ho chteli uplne predelat a nakonec se z toho stal kockopes s nerfnutou dobou nabijeni. Vsechny tyhle zmeny probihaly na tancich, koupenych tehdy v obchode a je docela pravdepodobny, ze s tim, v jakem stavu ten tank je, se uz nemusi v obchode objevit.
Lidi nerfy nesou blbe, proto se divim, ze ty tanky nejsou odladeny, nez jdou do obchodu.
Opacny pripad je jgtiger 88, ktery se nemenil, ale za to se zapanceroval tier osm tak, az se jim nestandardnimi tanky neda prochazet. Zrovna jt je na tom ted nejhur i kdyz jeho dpm porad stoji na celnich mistech.
Kdo ma problem s doladovanim techniky, at si tanky nekupuje, jestlize jsou v obchodu prvne. Wg sice muze hrozit co uz treba nikdy nebude, ale na co budu mit v garazi neco, co se v treba v pripade jt stalo tak obtiznym na hru.

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

Apsyrtos #3 Posted 06 August 2016 - 08:09 PM

Sergeant

• Player
  • 45195 battles
  • 491
  • [BROUK]
Tu australskou právní dohru máš odkud????

Edited by Apsyrtos, 06 August 2016 - 08:10 PM.

MadSkunk #4 Posted 06 August 2016 - 10:04 PM

First Sergeant

• Player
  • 19371 battles
  • 1,253

View PostApsyrtos, on 06 August 2016 - 09:09 PM, said:

Tu australskou právní dohru máš odkud????

Z anglickyho fora, ale vysledek uz jsem nehledal. Vtip byl v tom, ze i kdyz maji v eule pravne podchycenou manipulaci s tankama, tak tam se to proste nesmi. Podle me to ale nejak vysumelo. Nedokazu si predstavit, ze by se nekdo s wg soudil.

xxxFIREFOXxxx #5 Posted 06 August 2016 - 11:06 PM

First Sergeant

• Player
  • 10892 battles
  • 1,314

Preco ? Sudne spory su caste, napr. war gaming sa teraz sudi s nejakymi cinskymi firmami, ktore skopirovali vsetko z wot a vydali vlastnu hru. Strycko gugl poskytne podrobnosti.

A zakaznik versus wg ? Tu v europe asi nie, ale amerika a australia su ine .

Navyse aj u nas plati zakon, ze rozne dohody medzi zakaznikom a predajcom nie su nadradene zakonu. Teda, v konkretnom pripade prenajmu ci predaja tanku v obchode v hre wotb sa jedna o umyselne uvedenie zakaznika do omylu predstieranim predaja virtualneho tanku, zatial co v sktocnsti ide len o prenajom. Umysel uviest zakaznika v omyl sa dosahuje dvomi sposobmi. Jednak nazvom obchod a slovami nakup- predaj a neexistenciou priameho upozornenia pri transakcii ,ze sa jedna len o prenajom.

Takze eula neeula, ak sa niekto naozaj naserie a zaplati si pravnika ,tak sud sa bude riadit slovenskymi ,pripadne ceskymi zakonmi a eulou len v tom rozsahu, kde nie je v rozpore so zakonmi.

Edited by xxxFIREFOXxxx, 07 August 2016 - 07:18 AM.

Nepriatelov sa nebojim, na mnozstvo nehladim

85swatMT #6 Posted 07 August 2016 - 08:25 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 3366 battles
  • 763
  • [CZSK]
Pokial viem, tak ziadny nerf Ke-ni Otsu nebol a co sa stalo v PC ma akosi nezaujima :-) 

MadSkunk #7 Posted 07 August 2016 - 09:53 PM

First Sergeant

• Player
  • 19371 battles
  • 1,253

View Post85swatMT, on 07 August 2016 - 09:25 PM, said:

Pokial viem, tak ziadny nerf Ke-ni Otsu nebol a co sa stalo v PC ma akosi nezaujima :-) 

Tak to vis spatne, prodluzovali mu dobu nabijeni

Major_Kuffenbach_ #8 Posted 08 August 2016 - 05:18 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 23248 battles
  • 518
  • [CB-CZ]

View PostMadSkunk, on 07 August 2016 - 09:53 PM, said:

Tak to vis spatne, prodluzovali mu dobu nabijeni

Zdroj? 

Nevím o tom, že by něco prodlužovali. Do obchodu byl uveden s OP reloadem a tak byl stažen s tím, že nerf tedy jako nebude. Chvilku se zdálo, že mu nastavili horší mm(skoro pořád proti T4), ale to byl asi jen dojem. 

85swatMT #9 Posted 08 August 2016 - 08:27 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 3366 battles
  • 763
  • [CZSK]

A v inom vlakne pises, ze namiesto avizovaneho nerfu ho stiahli z predaja :) Tak sa dohodni sam so sebou a napis teda ako to bolo, lebo pokial ja viem, ziadny nerf na EU serveri nebol a ludia si ho doteraz uzivaju tak ako ho kupili.

View PostMadSkunk, on 05 June 2016 - 11:38 PM, said:

V Australii pry nekdo hnal upravu ke ni otsu k soudu, ale nedopatral jsem se, jak dopadl. K obzalobe dolozili, ze kupoval konkretni produkt, ktery se lisi od toho, za ktery byly utraceny penize. Mozna ale uspel, protoze ten tank nakonec misto avizovaneho nerfu stahli z budoucich eventu a nejspis uz nikdy nebude.

MadSkunk #10 Posted 11 August 2016 - 07:04 AM

First Sergeant

• Player
  • 19371 battles
  • 1,253
Ja v tom nevidim nic nelogickeho. Hraci cz ho maji diskutovali o tom, ze nabiji dele nez nabijel a informace, na kterych se to zastavilo je, ze neni jasne, jestli ten tank nekdy uvidime. Neco k reseni, nebo se tu potrebujete pohadat o blbine?

Major_Kuffenbach_ #11 Posted 11 August 2016 - 09:20 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 23248 battles
  • 518
  • [CB-CZ]

View PostMadSkunk, on 11 August 2016 - 07:04 AM, said:

Ja v tom nevidim nic nelogickeho. Hraci cz ho maji diskutovali o tom, ze nabiji dele nez nabijel a informace, na kterych se to zastavilo je, ze neni jasne, jestli ten tank nekdy uvidime. Neco k reseni, nebo se tu potrebujete pohadat o blbine?

Kde o tom diskutují? Já ho mám, a nikde o tom tvém  nerfu nediskutuju a ani jsem o něm nikde nečetl, protože delší reload Kenny prostě nemá. Ty tu uvedeš něco, co není pravda, a ještě to lejno rozmazáváš. Jaký vliv má na zjištění nerfu to, že se už neprodává? Jako že ho stáhli z prodeje, prodané kusy nechali bez nerfu, a ty další chtěli prodat s delším reloadem:-)? 

xxxFIREFOXxxx #12 Posted 11 August 2016 - 09:42 AM

First Sergeant

• Player
  • 10892 battles
  • 1,314

View PostMajor_Kuffenbach_, on 11 August 2016 - 09:20 AM, said:

ho stáhli z prodeje, prodané kusy nechali bez nerfu, a ty další chtěli prodat s delším reloade

Ten citat znie dobre, mozem ho pouzit s odvolanim sa na Teba ??

Nepriatelov sa nebojim, na mnozstvo nehladim

Major_Kuffenbach_ #13 Posted 11 August 2016 - 10:13 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 23248 battles
  • 518
  • [CB-CZ]

View PostxxxFIREFOXxxx, on 11 August 2016 - 09:42 AM, said:

Ten citat znie dobre, mozem ho pouzit s odvolanim sa na Teba ??

Můžeš ;-). Ale je to fabulace. A o ničem nevím ;-). 

MadSkunk #14 Posted 11 August 2016 - 11:10 AM

First Sergeant

• Player
  • 19371 battles
  • 1,253

View PostMajor_Kuffenbach_, on 11 August 2016 - 10:20 AM, said:

Kde o tom diskutují? Já ho mám, a nikde o tom tvém  nerfu nediskutuju a ani jsem o něm nikde nečetl, protože delší reload Kenny prostě nemá. Ty tu uvedeš něco, co není pravda, a ještě to lejno rozmazáváš. Jaký vliv má na zjištění nerfu to, že se už neprodává? Jako že ho stáhli z prodeje, prodané kusy nechali bez nerfu, a ty další chtěli prodat s delším reloadem:-)? 

Rikam co se psalo v en/us komunite. Bez jim rict, ze jsou blbci ;-)

Major_Kuffenbach_ #15 Posted 11 August 2016 - 11:37 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 23248 battles
  • 518
  • [CB-CZ]

View PostMadSkunk, on 11 August 2016 - 11:10 AM, said:

Rikam co se psalo v en/us komunite. Bez jim rict, ze jsou blbci ;-)

Stále čekám na nějaký odkaz/zdroj, z kterého tvé kategorické tvrzení o nerfu vycházelo. 

MadSkunk #16 Posted 11 August 2016 - 12:04 PM

First Sergeant

• Player
  • 19371 battles
  • 1,253

View PostMajor_Kuffenbach_, on 11 August 2016 - 12:37 PM, said:

Stále čekám na nějaký odkaz/zdroj, z kterého tvé kategorické tvrzení o nerfu vycházelo. 

Otevri anglickou sekci a hledej. Ja tu nejsem od toho, abych v hlave nosil rok stare odkazy. Mne osobne stacilo, kdyz mi spoluhraci rekli, ze jim tank najednou bez aviza nabiji pomaleji, nez kdyz ho koupili.

Ostatne neavizovane zasahy do tanku se tu resivaji casto a pokud bys na vse chtel oficialni informaci od wg, mohl bys ji adresovat na wg za nas vsechny, pac me samotnyho by zajimalo, co uz je vsechno rozvrtany.

Major_Kuffenbach_ #17 Posted 11 August 2016 - 01:48 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 23248 battles
  • 518
  • [CB-CZ]

View PostMadSkunk, on 11 August 2016 - 12:04 PM, said:

Otevri anglickou sekci a hledej. Ja tu nejsem od toho, abych v hlave nosil rok stare odkazy. Mne osobne stacilo, kdyz mi spoluhraci rekli, ze jim tank najednou bez aviza nabiji pomaleji, nez kdyz ho koupili.

Ostatne neavizovane zasahy do tanku se tu resivaji casto a pokud bys na vse chtel oficialni informaci od wg, mohl bys ji adresovat na wg za nas vsechny, pac me samotnyho by zajimalo, co uz je vsechno rozvrtany.

V anglické sekci samozřejmě nic není. Narozdíl od tebe Kennyho mám a na fakta typu "jedna paní povídala" jsem přestal věřit už ve školce, proto bych z mé strany tento OT uzavřel provařenou radou "dvakrát měř, jednou řež". Naprosto neověřené věci tu vydáváš za fakta, když někdo oponuje, jednáš podrážděně, chyby dělají jen ti druzí... 

Asfalťáci out. 

MadSkunk #18 Posted 12 August 2016 - 03:41 PM

First Sergeant

• Player
  • 19371 battles
  • 1,253

View PostMajor_Kuffenbach_, on 11 August 2016 - 02:48 PM, said:

View PostMadSkunk, on 11 August 2016 - 12:04 PM, said:

Otevri anglickou sekci a hledej. Ja tu nejsem od toho, abych v hlave nosil rok stare odkazy. Mne osobne stacilo, kdyz mi spoluhraci rekli, ze jim tank najednou bez aviza nabiji pomaleji, nez kdyz ho koupili.Aha

V anglické sekci samozřejmě nic není. Narozdíl od tebe Kennyho mám a na fakta typu "jedna paní povídala" jsem přestal věřit už ve školce, proto bych z mé strany tento OT uzavřel provařenou radou "dvakrát měř, jednou řež". Naprosto neověřené věci tu vydáváš za fakta, když někdo oponuje, jednáš podrážděně, chyby dělají jen ti druzí... 

Asfalťáci out. 

Podrazdenost bych nikde zbytecne nehledal a do nikoho se nenavazel. O to spis bych venoval trochu casu hledani: http://forum.wotblitz.com/index.php?/topic/36434-ke-ni-otsu-nerf-refund/

Dale http://forum.wotblitz.com/index.php?/topic/36419-ke-ni-otsu-removed-from-store-prematurely/

Zaroven prosim o presun do OT, netusil jsem co se jednou vetou rozjede.

Edited by MadSkunk, 12 August 2016 - 05:04 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users