Jump to content

Otevřený dopis WG

• Please log in to reply
139 replies to this topic

IceMarv #101 Posted 21 September 2016 - 07:23 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 11493 battles
  • 183

Realita myslím že ty tanky vypadají jako existující. Jo, ty Tankensteiny a podobně IMO hru docela shazují. Ale když s prominutím v reálu [edited]Cromwell je ve hře silný tank, tak to mě štve, protože já vím jaký byl a pořád si tam tu skutečnost sugeruju :-D A takových tam je dost. To jsme holt my pisálci z vojenských webů :-D

Mapy - popravdě mi třeba teď ta s Yamatem (ach, můj nick z Palba.cz) přijde dost nudná. A některé změny jsem taky moc nepochopil, hlavně u některých takové zploštění. Ale zas jiné se mi i líbí víc. Sto lidí sto chutí.

Jinak to moje vysoké hodnocení je jednoduše založené na tom, že co je na Play lepšího? IMO nic. Pár jiných tankovek tam je, ale to je proti Blitzu druhá liga.

blackwolfikcz #102 Posted 10 January 2017 - 10:12 AM

Lance-corporal

• Player
  • 38064 battles
  • 12
  • [CB-CZ]
To co se deje posledni dobou s M/M ve hre to jsem za roky nezazil!!!!! Sleduji to poslednich par mesicu a jsem uz tak [Editováno] co dostavam do tymu za [Editováno] ze to neni mozny!!!! Proto rikam tohle!!! WG ode me uz neuvidi ani korunu!!!!!! A to jsem vice nez stedry darce!!! Ne do to boby nez poznam zmenu v M/M. Proc [edited]nevymysli neco podle odehranych bitev na vyssich tierech! A podle ziskavani medaili. At [Editováno] hravaji jen spolu a ti s nizkym poctev bitev taky!!!! Zacinam se modlit opravdu zacinam at uz prijde nekdo jiny s novou a realistictejsi hrou!!! A ne to vase pridavani vymyslenych tanku do hry. Za Draculu bych vas nejradeji vypleskal!!!!! [Editováno] docela dobrou hru temahle nesmyslama!!!! A uz se vubec nedivim ze cim dal tim vic hracu ( myslim tech dobrych co nemaji v hlave [Editováno] ) konci!!!!! Ja uz jsem na pokraji sil!!!! A muze za to WG!!!! Takze se ptam kdy udela WG neco revolucniho s M/M?????? Za techle podminek je hra akorad na to aby [Editováno] dobre hrace!!! A na to ja [Editováno]!!!

Edited by ClearEvil, 10 January 2017 - 03:03 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

flakk_cz #103 Posted 10 January 2017 - 10:22 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 21229 battles
  • 608
blackwolfikcz: to se CE zase poměje :teethhappy:

blackwolfikcz #104 Posted 10 January 2017 - 11:14 AM

Lance-corporal

• Player
  • 38064 battles
  • 12
  • [CB-CZ]
flakk_cz vis ze je mi to uplne jedno. Pokud nema v hlave CE prazdno musi mit minimalne podobny nazor jako ja. A myslim si ze ten nazor ma 99% lidi z vas tady. Protoze to kam WG tuto hru smeruje to bude jeji konec. Vim ze prijdou za cas lepsi hry. A ja budu moct konecne udelat papa Tankensteinum. Draculum. Defenderum. Helsingum! A konecne i vsem tem [Editováno] hracum co jsou vubec radi ze se umi nazrat priborem ale predto tuto hru hraji!!!!

Edited by ClearEvil, 10 January 2017 - 03:03 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

IceMarv #105 Posted 10 January 2017 - 11:35 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 11493 battles
  • 183
BTW, nepřijde vám, že od nového roku se to ještě zhoršilo? V lednu v podstatě nepřetržitě prohrávám a padám. Nastřílím kolikrát dost, zabíjím, ale co je to platný, když ty týmy jsou čím dál divnější.

esprit_cz #106 Posted 10 January 2017 - 12:02 PM

First Sergeant

• Player
  • 45805 battles
  • 5,257
  • [SCRY]
On je problem v tom, ze WG neustale ladi hru za nasimi zady. Kolikrat o tom nikdo nevi. Mysli si, ze jsme totalni trubky, kteri to nepoznaji! Jenze kolik takovych hracu to pozna? Strasne maly procento, kdyz vezmete, kolik nasobne hraje jitrnic, ktery ani netusi, jaky je prumerny dm s urcitym tankem. Vzhledem k tom, ze se mnohdy ani netrefi, jak pak pozna, ze nekdo ubral ci pridal na delu?
Tahle hra jde pomalu, ale jiste do kopru. Pokud se WG nerozhodne tupce ucit, bude to horsi a horsi. Bitvy, jako za dob kralu, kdy na otevrenem poli postavili dve vojska s meci, sekerami... se rozbehli proti sobe. Vyhrava ten, ktery toho druheho drive rozvalcuje

Edited by esprit_cz, 10 January 2017 - 12:04 PM.

Pawwwk #107 Posted 10 January 2017 - 02:56 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 23626 battles
  • 151
  • [TFCZV]

View Postblackwolfikcz, on 10 January 2017 - 10:12 AM, said:

o co se deje posledni dobou s M/M ve hre to jsem za roky nezazil!!!!! Sleduji to poslednich par mesicu a jsem uz tak [Editováno] co dostavam do tymu za [Editováno] ze to neni mozny!!!! Proto rikam tohle!!! WG ode me uz neuvidi ani korunu!!!!!! A to jsem vice nez stedry darce!!! Ne do to boby nez poznam zmenu v M/M. Proc [edited]nevymysli neco podle odehranych bitev na vyssich tierech! A podle ziskavani medaili. At [Editováno] hravaji jen spolu a ti s nizkym poctev bitev taky!!!! Zacinam se modlit opravdu zacinam at uz prijde nekdo jiny s novou a realistictejsi hrou!!! A ne to vase pridavani vymyslenych tanku do hry. Za Draculu bych vas nejradeji vypleskal!!!!! [Editováno] docela dobrou hru temahle nesmyslama!!!! A uz se vubec nedivim ze cim dal tim vic hracu ( myslim tech dobrych co nemaji v hlave [Editováno] ) konci!!!!! Ja uz jsem na pokraji sil!!!! A muze za to WG!!!! Takze se ptam kdy udela WG neco revolucniho s M/M?????? Za techle podminek je hra akorad na to aby [Editováno] dobre hrace!!! A na to ja [Editováno]!!! 

Jako by jsi mi četl v hlavě!

esprit_cz #108 Posted 10 January 2017 - 03:58 PM

First Sergeant

• Player
  • 45805 battles
  • 5,257
  • [SCRY]

View Postblackwolfikcz, on 10 January 2017 - 10:12 AM, said:

Jestli sledujes hru nejaky patek, zjistis, ze WG nezajimaji kvalitni hraci.

Za 1. Kvalitni hrac v 1 rade nepotrebuje PU. Dokaze vydelat i bez nej.

Za 2. Kvalitni hrac = mozek. Umi pocitat, coz se neslucuje s politikou WG. WG potrebuje takove ty jednodussi tvory, co nemaji moc inteligence. Proto zacalo tolerovat tise deti.

Secteno a podtrzeno. Kvalitni hrac = prd prijem + frustrace tykvousu, tudiz nepotrebny pro zisk

Michall997 #109 Posted 10 January 2017 - 04:19 PM

Sergeant

• Player
  • 56088 battles
  • 331

View Postesprit_cz, on 10 January 2017 - 03:58 PM, said:

Jestli sledujes hru nejaky patek, zjistis, ze WG nezajimaji kvalitni hraci.

Za 1. Kvalitni hrac v 1 rade nepotrebuje PU. Dokaze vydelat i bez nej.

Za 2. Kvalitni hrac = mozek. Umi pocitat, coz se neslucuje s politikou WG. WG potrebuje takove ty jednodussi tvory, co nemaji moc inteligence. Proto zacalo tolerovat tise deti.

Secteno a podtrzeno. Kvalitni hrac = prd prijem + frustrace tykvousu, tudiz nepotrebny pro zisk

Kvalitni hrac=prd prijem bych zdaleka netvrdil, myslim ze kdyby se porovnala  celkova utrata  vsech unicum/superunicum hracu a vydelila jejich poctem a to same se zbytkem hracu tak unicum/superunicum Hrac utrati vic

Edited by Michall997, 10 January 2017 - 04:20 PM.

esprit_cz #110 Posted 10 January 2017 - 05:12 PM

First Sergeant

• Player
  • 45805 battles
  • 5,257
  • [SCRY]

View PostMichall997, on 10 January 2017 - 04:19 PM, said:

Myslis si, ze kdyz si super hrac, ze na to ma vliv kolik penz si do hry investoval? Asi vetsina do hry pustila nejakou korunu! Ale ja tu naznacuji neco jineho. Pamatujes si nedavno na akci "exkluzivni nabidka na volne expy?" Kdy si za ty penize poridis vice jak 2x! Ta akce byla po 2. A proc? Protoze se najdou jelita, co neumi pocitat.

Kayi4ek #111 Posted 12 January 2017 - 02:39 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 736 battles
  • 762

View Postesprit_cz, on 10 January 2017 - 05:12 PM, said:

Myslis si, ze kdyz si super hrac, ze na to ma vliv kolik penz si do hry investoval? Asi vetsina do hry pustila nejakou korunu! Ale ja tu naznacuji neco jineho. Pamatujes si nedavno na akci "exkluzivni nabidka na volne expy?" Kdy si za ty penize poridis vice jak 2x! Ta akce byla po 2. A proc? Protoze se najdou jelita, co neumi pocitat.

Protože se najdou hráči, kteří nemají z čeho konvertovat? Například?

arathorrn #112 Posted 12 January 2017 - 02:41 PM

First Sergeant

• Player
  • 30451 battles
  • 1,788
  • [TFCZA]

View PostKayi4ek, on 12 January 2017 - 02:39 PM, said:

Protože se najdou hráči, kteří nemají z čeho konvertovat? Například?

Ne, protože se najdou hráči, kteří neumí počítat. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

Kayi4ek #113 Posted 12 January 2017 - 02:47 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 736 battles
  • 762

View Postarathorrn, on 12 January 2017 - 02:41 PM, said:

Ne, protože se najdou hráči, kteří neumí počítat. 

Ne, protože se najdou hráči, kteří nemají co konvertovat ;)

arathorrn #114 Posted 12 January 2017 - 02:55 PM

First Sergeant

• Player
  • 30451 battles
  • 1,788
  • [TFCZA]
Je hezké, že jsi se po svátcích probral, ale přečti si to celé. Esprit poukazoval na to, že výhodný balíček moc výhodný nebyl, protože když koupíš standardní balíček v nabídce, získáš víc.

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

L4st_Jedi #115 Posted 12 January 2017 - 02:58 PM

Sergeant

• Player
  • 23802 battles
  • 310
  • [ARGO]

Protoze se najdou hraci jako ja kteri jsou nedockavy a nebavi je pocitat. Tak jdou a koupi expy a dojedou si radu nemeckych heavy pripadne vyexpi vsechny moduly tak abych nebyl ve hre uplne k nicemu, aniz by se trapili v tom marastu, co posledni dobou vladne, ale i tady si dovolim oponovat. Vcera mi kamarad psal jak porad prohrava s T34 a ze tymy jsou hrozny paka, tak jsem ho pozval do cety a dali jsme 6 vyher s 1 porazku a tu jsme si zavinili sami. Kdyz hraju s Shakou1972 tak nekdy mame slusnou snuru vyher a kdyz prohrajeme tak si to vetsinou zmrsime sami (tedy vetsinou to zmrsim ja :) ). Ono je nekdy tezke si priznat ze jsme zvolili taktiku neodpovidajici slozeni tymu nebo chvilku zapomeli sledovat mapu pripadne nasekali jine chyby.

Ja tou specialni nabidkou volnych expu myslel onu nabidku ktera mi vyskocila po odehrane hre tak jako jedinecna nabidka na koupi tanku. Nemyslel jsme nabidku v obchodu.

Edited by Karel_Kadlec, 12 January 2017 - 03:02 PM.

www.argonauti-clan.cz

From the last tank to the last bullet to the last minute to the last man – we fight. WE fight!

Kayi4ek #116 Posted 12 January 2017 - 03:06 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 736 battles
  • 762

View Postarathorrn, on 12 January 2017 - 02:55 PM, said:

Je hezké, že jsi se po svátcích probral, ale přečti si to celé. Esprit poukazoval na to, že výhodný balíček moc výhodný nebyl, protože když koupíš standardní balíček v nabídce, získáš víc.

Přečti si ještě jednou, co napsal esprit a co jsem napsal já. Esprit napsal, že za ty peníze můžeš mít 2x víc free exp, ale pokud je nemáš ve hře vyježděné, nemáš z čeho konvertovat. Cena je dvojnásobná, protože ty expy nemusíš grindit.  Už se chápeme?

esprit_cz #117 Posted 12 January 2017 - 05:30 PM

First Sergeant

• Player
  • 45805 battles
  • 5,257
  • [SCRY]

View Postarathorrn, on 12 January 2017 - 02:55 PM, said:

Kay to mysli tak, ze pokud nemas tank v elitnim stavu, nemuzes konvertovat expy.

Kapitan_Ondrej #118 Posted 12 January 2017 - 11:41 PM

Sergeant

• Player
  • 23462 battles
  • 365
  • [SCRY]

View Postesprit_cz, on 12 January 2017 - 06:30 PM, said:

Kay to mysli tak, ze pokud nemas tank v elitnim stavu, nemuzes konvertovat expy.

Taky musíš mít s tankem v elitním stavu nějaké expy vyježděné, aby bylo co konvertovat.

esprit_cz #119 Posted 13 January 2017 - 05:59 AM

First Sergeant

• Player
  • 45805 battles
  • 5,257
  • [SCRY]

View PostKapitan_Ondrej, on 12 January 2017 - 11:41 PM, said:

Taky musíš mít s tankem v elitním stavu nějaké expy vyježděné, aby bylo co konvertovat.

To je snad jasne.

Ale je videt, o co WG jde. Kdo nema dostatecne najezdeno vol. expu? ...a tak mu dame expy, at muze trolit na vyssich tierech. Skvele, jak udelat hru zabavnejsi. Uz mi je zcela jasne, ze WG nejde vubec o stav hry, kvalitu hracu, ale jen o penize. Coz je smutne.

anonym_CEES1WjAbKvi #120 Posted 04 April 2017 - 07:48 PM

Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 493

Milé wg, jsem po posledních aktualizacích absolutně zhnusen.

1) Pořád se tu dušujete, že není nic jako noob aura... tak my vysvětlete proč ani goldem nemůžu prostřelit borce co mají wr 48 a 49??? Ted ve dvou bitvách po sobě, ale borca co měl wr 65 jsem na větší vzdálenost se stejným tankem bez doměření dal několikrát po sobě. Mám odehráno dost, abych poznal, kam mířit a střílet.

2) Co je to jako za soutěž ty "husy"??? Nemůžu si poctivě tanky vyjet, musím se spoléhat na goldění truhel bez jistoty získání většího počtu odznaků, zatím tři truhle a odznaků 2x 116 a 1x 75, plus posilovače, které jsou k ničemu!!!

3) Nebaví mě 2 minutové hry končící 7:0!!!

4) Nesnáším nadvládu, proč mi ji cpete do misí???!!! Dám přeskočit a co nepadne, další nadvláda a ještě horší úkol (Získej 400 bodů, a pak 500).

Jako je mi z této hry špatně, kdybych nebyl v dobrém klanu, tak už tu hru nehraji!!! Po dnešních misích a tím hnojem co jezdí na desítkách jsem se rozhodl, že si začínám šetřit na herní PC a jdu hrát War Thundra, hru jsem si už nainstaloval a baví mě...

Co mi na to odpovíte, jakožto zákazníkovi, který vás podporuje cca 4 roky? Nic? Pošlete mě do...(!)???

PS: a co mě teda úplně nehorázně vytáčí je hláška: Pořádný zásah ... ale absolutně bez poškození ničeho!!! To mám chuť [Editováno]

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users