Jump to content

Otevřený dopis WG

• Please log in to reply
139 replies to this topic

TechDiver #41 Posted 01 September 2016 - 11:54 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 13315 battles
  • 860
  • [SCRY]

View Postarathorrn, on 01 September 2016 - 12:46 PM, said:

WG totiž vychází z filosofie, že kdo si nestěžuje, je spokojen. To, že většina lidí nemá ani ponětí o existenci fóra je věc druhá. Jinak na fcb se nadává možná víc než tady a rozhodně se tam nadává bez skrupulí a strachu z banu. 

Je to pro wg jednoduche "nestezujes si=jsi spokojeny=my to delame dobre a nemusime nic menit"

Tahle filosofie je vsak zabije

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

arathorrn #42 Posted 01 September 2016 - 11:59 AM

First Sergeant

• Player
  • 30451 battles
  • 1,788
  • [TFCZA]

View PostTechDiver, on 01 September 2016 - 11:54 AM, said:

Je to pro wg jednoduche "nestezujes si=jsi spokojeny=my to delame dobre a nemusime nic menit"

Tahle filosofie je vsak zabije

Pak mi uniká pointa, proč WG pořád něco mění. Mapy, stroje, MM. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

TechDiver #43 Posted 01 September 2016 - 12:04 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13315 battles
  • 860
  • [SCRY]

Protoze ziju v bludu, ze hrace ziskaji a udrzi tim, ze budou hru neustale inovovat, aby se "neokoukala"

bohuzel v tuto chvili by znamenalo mene vice

Edited by TechDiver, 01 September 2016 - 12:05 PM.

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

Kayi4ek #44 Posted 01 September 2016 - 12:18 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 736 battles
  • 762

View Postesprit_cz, on 01 September 2016 - 10:35 AM, said:

Čeče, tak teď nevím, jak si to přebrat! Všichni si myslí, že mi dělá dobře na šuldu s někým se hádat, do někoho se navážet. Není to vůbec pravda.

Tím, jako naznačuješ, pokud se většině nelíbí úprava map, tanků atd., že tě to nezajímá, protože ti to je vlastně jedno? Potom teda nevím, k čemu tam si? Ty/vy máte převážně sbírat zpětnou vazbu od hráčů! Alespoň, co teda vím a teď z tebe vypadne, že svoji práci děláš dobře, ale pouze ignoruješ s čím se neztotožníš!? Hezký. To si musím ofotit. Zřejmě nový východní stym managementu.

Nemůžu tě soudit, zda děláš či neděláš svoji práci dobře nebo ne. Jednám z toho, co vidím. A co vidím... to se raději neptej.

Dále tak trochu nechápu, proč tohle fórum tedy je? Obtěžuje tě, že si tady stěžujeme? OK, dej mi adresu, kam mám napsat! Když už nikam cpu svoje peníze, tak bych rád, aby se mi dostalo loajálníjo přístupu jednání a chování. Takhle mám pocit, zaplať a vypadni! Hlavně nic nechtěj.

Co se mám jako učit, když je hra nevyvážená?

Kdo snad může za to, že na fórum chodí zlomek hráčů? Já snad? Mám pocit, že vám tenhle stav i vyhovuje. Máte o starost méně. Max. jsem někoho pošlete, kdo má problém s instalací...

Moje práce je sběr zpětné vazby a to dělám. Vaši zpětnou vazbu posílám dál. Buď já nebo Iva. To je to, co pro vás můžu udělat. Ale nemám čas na to, abych bojoval za něco, z čím se neztotožňuju. Nevím, co na tom nechápeš. Pro mě je důležité, aby se vaše zpětná vazba dostala tam, kam se má dostat.

Ač to nerad říkám, fórum je tu od toho, abyste si stěžovali. Kdybyste to nedělali, byl bych tu zbytečný. A co si budeme povídat. Na fórum přijdeš v případě, že ti něco nefunguje nebo se ti něco nelíbí. To je dobře. Ale není potřeba pořád do kola omýlat to samé téma. Jednou to ve zpětné vazbě je, tudíž o tom vědí i ti nahoře.

Odkaz na fórum je u každého článku vydaném na našem portále a i kdyby ne, v případě problému lidi kontaktují zákaznickou podporu. To je další zdroj zpětné vazby.

View PostMadSkunk, on 01 September 2016 - 11:06 AM, said:

Uz chvili se snazim pochopit smysl reakce a jak patri k tomu, co piseme. Slo by to nejak popsat par vetami?

Zatim jsem z toho pochopil, ze zijes v domneni, ze vetsina lidi souhlasi s vyvojem hry a stejny postoj sdilis i Ty.

Ze jsi spokojeny se svym internim administrativnim vykonem, ackoliv radeji resime co muzeme pres Ivanu, ktera tak byva jeste vic vytizena.

Ze piseme podnety ohledne map do spatnych vlaken a timto se oslabuje hlas komunity bez ohledu na sarielovu kritiku primo v kontributorskem kanale.

Ze se nehybe s tanky mimo release notes a pricina bude tedy v buffovani vlastnosti zbrani a upravach fyziky strelby.

Ze je dulezitejsi, jak wg vnima blitz, nez zda ho budeme nebo nebudeme hrat.

Otevreny dopis neni bran jako podnet k vyjadreni ze strany vyvojaru, ale jako nic nerikajici konspiracni vlakno.

Paklize na nase vecne dotazy ve vlaknech k budoucnosti a dalsimu smeru hry neprisly odpovedi, tak proste neprijdou, pac wg zadne vetsi materialy k blitzu nevytvorilo.

Myslel jsi to takto? Mam od jiste doby snizenou orientaci v rozsahlych textech a potrebuju to korektne pochopit. Diky

Ano jsem, jelikož o Blitz se teď stará Iva a já sem zajdu, abych byl také v obraze. Pokud najdu něco, co stojí za zmínku do zpětné vazby, Ivu na to upozorním.

V zásadě ano. Protože pokud bude zpětná vazba rozmělněná po celém fóru v příspěvcích, které jsou nicneříkající, bude pro nás strašně náročné, až nemožné, sesbírat ji co nejkvalitněji.

Záleží na spokojenosti celé hráčské základny.

Otevřený dopis, který upozorňuje na něco, o čem vývojáři dávno vědí. Nehledě na to, že jejich vyjádření ohledně map již vyšlo.

Pokud přijdou, tak v podobě úprav.

View PostTechDiver, on 01 September 2016 - 11:18 AM, said:

Hele kay na zaklade jakych zdroju si dovolis tvrdit, ze vetsina hracu je spokojena?

mas fb a tohle forum a tam nadava vetsina (vim to, protoze to ctu)

kam tedy ta spokojena vetsina pise, ze je spokojena?

mate snad nejaky tajny neverejny nastroj, kam vam hraci pisou superlativy?

pokud zadnou zpetnou vazbu povazujes za pozitivni, tak pak ok, pak je vetsina spokojena. Ale ty se pletes - znamena to jen to, ze vetsine nestoji za to vam zpetnou vazbu dat; nic to nerika o tom, zda je nekdo spokojen nebo ne

Společnost dělá pravidelný průzkum spokojenosti hráčské základny.

Ten kdo je spokojený, nemá potřebu se nijak vyjadřovat. Proč bych chodil na fórum, když mi všechno funguje a hra mě baví? Za 3 roky, co jsem hrál WoT, než jsem nastoupil do společnosti jsem na fóru nebyl ani jednou. Resp. jenom v případech, kdy jsem dělal jako CC soutěž. Jinak jsem neměl potřebu. 

View PostTechDiver, on 01 September 2016 - 12:04 PM, said:

Protoze ziju v bludu, ze hrace ziskaji a udrzi tim, ze budou hru neustale inovovat, aby se "neokoukala"

bohuzel v tuto chvili by znamenalo mene vice

A já žil v tom, že děláš pro nadnárodní společnost se stamilionovými obraty v eurech. Kam by se taková společnost dostala, kdyby neinovovala?

Edited by Kayi4ek, 01 September 2016 - 12:25 PM.

arathorrn #45 Posted 01 September 2016 - 12:26 PM

First Sergeant

• Player
  • 30451 battles
  • 1,788
  • [TFCZA]

View PostKayi4ek, on 01 September 2016 - 12:18 PM, said:

Moje práce je sběr zpětné vazby a to dělám. Vaši zpětnou vazbu posílám dál. Buď já nebo Iva. To je to, co pro vás můžu udělat. Ale nemám čas na to, abych bojoval za něco, z čím se neztotožňuju. Nevím, co na tom nechápeš. Pro mě je důležité, aby se vaše zpětná vazba dostala tam, kam se má dostat.

Ač to nerad říkám, fórum je tu od toho, abyste si stěžovali. Kdybyste to nedělali, byl bych tu zbytečný. A co si budeme povídat. Na fórum přijdeš v případě, že ti něco nefunguje nebo se ti něco nelíbí. To je dobře. Ale není potřeba pořád do kola omýlat to samé téma. Jednou to ve zpětné vazbě je, tudíž o tom vědí i ti nahoře.

Odkaz na fórum je u každého článku vydaném na našem portále a i kdyby ne, v případě problému lidi kontaktují zákaznickou podporu. To je další zdroj zpětné vazby.

Ano jsem, jelikož o Blitz se teď stará Iva a já sem zajdu, abych byl také v obraze. Pokud najdu něco, co stojí za zmínku do zpětné vazby, Ivu na to upozorním.

V zásadě ano. Protože pokud bude zpětná vazba rozmělněná po celém fóru v příspěvcích, které jsou nicneříkající, bude pro nás strašně náročné, až nemožné, sesbírat ji co nejkvalitněji.

Otevřený dopis, který upozorňuje na něco, o čem vývojáři dávno vědí. Nehledě na to, že jejich vyjádření ohledně map již vyšlo.

Ten kdo je spokojený, nemá potřebu se nijak vyjadřovat. Proč bych chodil na fórum, když mi všechno funguje a hra mě baví? Za 3 roky, co jsem hrál WoT, než jsem nastoupil do společnosti jsem na fóru nebyl ani jednou. Resp. jenom v případech, kdy jsem dělal jako CC soutěž. Jinak jsem neměl potřebu. 

Společnost dělá pravidelné průzkumy spokojenosti hráčské základny? To slyším prvně. Jak je možné se do takového průzkumu přihlásit? 

Ono taky záleží, jak jsou položeny otázky a neméně důležité je, komu. Například hlasy hráčů, kteří nesplňují podmínky LSKU by neměli být brány v potaz. 

Edited by arathorrn, 01 September 2016 - 12:34 PM.

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Kayi4ek #46 Posted 01 September 2016 - 12:33 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 736 battles
  • 762

View Postarathorrn, on 01 September 2016 - 12:26 PM, said:

Společnost dělá pravidelné průzkumy spokojenosti hráčské základny? To slyším prvně. Jak je možné se do takového průzkumu přihlásit? 

Ono taky záleží, jak jsou položeny otázky a neméně důležité je, komu. 

Vůbec nevím, jak takové průzkumy fungují.

arathorrn #47 Posted 01 September 2016 - 12:35 PM

First Sergeant

• Player
  • 30451 battles
  • 1,788
  • [TFCZA]

View PostKayi4ek, on 01 September 2016 - 12:33 PM, said:

Nicméně jimi argumentuješ. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

esprit_cz #48 Posted 01 September 2016 - 12:40 PM

First Sergeant

• Player
  • 45805 battles
  • 5,257
  • [SCRY]

Tvl. tak alespoň pořádně komunikujte! Co já vím, zda se tam dloubete v zadku či jedete jednu velkou swingers párty. Nikdo po vás nechce nic víc než, bylo to posláno výšš s prosbou o vývojářů o vyjádření. Co je na tom tak těžkého, složitého?

xxxFIREFOXxxx #49 Posted 01 September 2016 - 12:50 PM

First Sergeant

• Player
  • 20436 battles
  • 1,314
  • [CB-CZ]

a vie niekto o tych prieskomoch nieco ? Myslim, ze tieto prieskumy a pozitivne ohlasy vznikaju od zaciatku az po koniec v marketingovom oddeleni wg. 

Zialbohu si myslim, ze staff je v rovnakej pozicii voci wg ako my. Ziadny skutocny dosah......

Nepriatelov sa nebojim, na mnozstvo nehladim

Kayi4ek #50 Posted 01 September 2016 - 12:52 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 736 battles
  • 762

View Postarathorrn, on 01 September 2016 - 12:35 PM, said:

Nicméně jimi argumentuješ. 

Ano, viděl jsem jejich výsledky. Otázka byla, jak zjišťujeme spokojenost. Jednou z odpovědí je pomocí průzkumu. Nevím, jaký vzorek respondentů je. Nevím na co se ptají.

TechDiver #51 Posted 01 September 2016 - 12:58 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13315 battles
  • 860
  • [SCRY]

View PostKayi4ek, on 01 September 2016 - 01:18 PM, said:

A já žil v tom, že děláš pro nadnárodní společnost se stamilionovými obraty v eurech. Kam by se taková společnost dostala, kdyby neinovovala?

kdyby neinovovala, tak by skoncila - tady neni o cem diskutovat a potud s tebou souhlasim

jen pred tim, nez cokoliv udelame si overime, ze klienti nas inovovany produkt chteji a hlavne, ze ho koupi

a to je rozdil mezi nasi firmou a wg - wg inovuje a je jim jedno, co si mysli klient; zarnym prikladem budiz upravy map, ktere si dela wg zcela podle sebe bez jakekoliv interakce s hraci

arathorrn #52 Posted 01 September 2016 - 12:58 PM

First Sergeant

• Player
  • 30451 battles
  • 1,788
  • [TFCZA]

View PostKayi4ek, on 01 September 2016 - 12:52 PM, said:

Ano, viděl jsem jejich výsledky. Otázka byla, jak zjišťujeme spokojenost. Jednou z odpovědí je pomocí průzkumu. Nevím, jaký vzorek respondentů je. Nevím na co se ptají.

To je zvláštní, většinou tam bývá uvedeno přesně to o čem píšeš, že nevíš, že tam bylo. To je fuk. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Kayi4ek #53 Posted 01 September 2016 - 01:03 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 736 battles
  • 762

View PostTechDiver, on 01 September 2016 - 12:58 PM, said:

kdyby neinovovala, tak by skoncila - tady neni o cem diskutovat a potud s tebou souhlasim

jen pred tim, nez cokoliv udelame si overime, ze klienti nas inovovany produkt chteji a hlavne, ze ho koupi

a to je rozdil mezi nasi firmou a wg - wg inovuje a je jim jedno, co si mysli klient; zarnym prikladem budiz upravy map, ktere si dela wg zcela podle sebe bez jakekoliv interakce s hraci

No a v tom je ten rozdíl. Náš produkt si nikdo nekupuje. Buď ho hraje nebo ho nehraje. Více hráčů, potažmo více spokojených hráčů, je pro nás více peněz, což je naprosto jasné. Neznám výsledky, ale můžu ti říct, že kdyby nebyly dobré, nedělali bychom to, co děláme.

EDIT: Ale to tu zase diskutujeme o něčem, co je trošku mimo to, co by se tu mělo řešit. Abych to uzavřel. Vaši zpětnou vazbu nahoru posíláme. Jak s ní naloží, to je jejich věc. To bohužel neovlivním ani já ani vy.

Edited by Kayi4ek, 01 September 2016 - 01:04 PM.

arathorrn #54 Posted 01 September 2016 - 01:06 PM

First Sergeant

• Player
  • 30451 battles
  • 1,788
  • [TFCZA]

View PostKayi4ek, on 01 September 2016 - 01:03 PM, said:

No a v tom je ten rozdíl. Náš produkt si nikdo nekupuje. Buď ho hraje nebo ho nehraje. Více hráčů, potažmo více spokojených hráčů, je pro nás více peněz, což je naprosto jasné. Neznám výsledky, ale můžu ti říct, že kdyby nebyly dobré, nedělali bychom to, co děláme.

EDIT: Ale to tu zase diskutujeme o něčem, co je trošku mimo to, co by se tu mělo řešit. Abych to uzavřel. Vaši zpětnou vazbu nahoru posíláme. Jak s ní naloží, to je jejich věc. To bohužel neovlivním ani já ani vy.

Endemeldunk. Pak není důvod sem vlastně cokoli psát. 

Edited by arathorrn, 01 September 2016 - 01:12 PM.

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

L4st_Jedi #55 Posted 01 September 2016 - 01:26 PM

Sergeant

• Player
  • 23802 battles
  • 310
  • [ARGO]
Delam na uzivatelsky podpore, vite kolkrat mi nekdo zavola ze neco funguje perfektne a je spokojeny s nasi sluzbou? 1 z 50, ale od rana do vecera dostavam hovory a emaily ze nekde neco nefunguje cca 300 ticketu denne na 20 000 uzivatelu. Takze i kdyby FB a Forum byly plny negativnich prispevku (300 - 400 a to jsem hodne pesimistickej), tak pro WG to stale neznamena ze neco dela spatne, pri kazdem roll outu je 10% hranice ktera rozhoduje mezi uspesnym rolloutem a neuspesnym rolloutem, samozrejme pro jednotlivce a mensi skupiny (400 lidi z 20 000 je mala skupina) je to neprijemne ale v globalu se s tim neda nic delat. Takze rada do zivota berte to jak to je nebo to nechte plavat, skoda investovanych penez ale lepsi nez se z toho zblaznit. Jak rikam hrani jsem silne omezil protoze uz neni v mych silach adekvatne reagovat na zmeny, ucit se nove mapy, neustale se menici charakteristiky tanku, stale pribyvajici nove tanky. Hry kdy potkam 4xType 62 v jednom tymu me proste vytaceji. Hraci na tieru8 kteri jdou do garaze s 0dmg me vytaceji, radsi vezmu 100Euro a pronajmu si na hodinu letadlo nez to cpat do jakohosi virtualniho produktu ktery tu za par let ani nebude.

www.argonauti-clan.cz

From the last tank to the last bullet to the last minute to the last man – we fight. WE fight!

TechDiver #56 Posted 01 September 2016 - 01:33 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13315 battles
  • 860
  • [SCRY]

Koncim s timto forem. Jakakoliv dalsi diskuse je zbytecna a je ztratou meho casu. Budu ho cist, ale slibuji, ze uz sem nic nenapisu.

Kay prave ziskal dle sve doktriny spokojeneho klienta. Realita je vsak takova, ze jsem nas*anej a nikoliv spokojenej!

EDIT: vzhledem k me roli velitele StopCry! budu nadale regovat vyhradne v topicu venovanemu klanum

Edited by TechDiver, 01 September 2016 - 03:23 PM.

Tuvoc #57 Posted 01 September 2016 - 02:10 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 18089 battles
  • 725
  • [SCRY_]
No jak to tady ctu, tak mi WG odpovedelo na otazku,zda ma smysl cekat na lepsi zitrky a doufat ze se vrati na (alespon pro me) spravnou cestu...Znamena to ze me uz aktivne hrat neuvidite,budu pouze vypomahat klanu pri treninzich,ale Blitz v soucasne podobe je pro me nestravitelnej...Nehlede na to ze se nejak podivne zvysuji HW naroky hry,aniz by se cokoliv zmenilo na grafice hry ci velikosti map...

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz? Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení.

athenas84 #58 Posted 01 September 2016 - 02:59 PM

Lance-corporal

• Player
  • 38089 battles
  • 76
  • [-TFCZ]

Tak aby náhodou niekoho nenapadlo považovať aj mňa za mlčiacu a spokojnú väčšinu. Úpravy máp - Oáza, Horský potok a nakoniec aj tá nová s loďou, neexistujúce úpravy parametrov tankov apd. ma priviedli do situácie keď hrám do 10 bitiek denne. Ani to väčšinou nie.

No a to čo tu predvádza zástupca staffu - hru nehrajúci a neovládajúci....bez komentára.

Včera som mal vcelku smutný rozhovor s MadSkunk a dnes vidím že jeho očami sa na hru díva väčšina na fóre aktívnych hráčov. Všetko hráči ktorých poznatky, vedomosti a postrehy obsah tohto fóra vytvorili a na ktorých sa teraz nazerá ako na nepotrebný a otravný hmyz. Ktorý si len dovoluje si sťažovať a prirábať chudáčikovy zamestnanému prácu.

Slovami MadSkunka....ostane tu len hnoj.

Edited by athenas84, 01 September 2016 - 03:02 PM.

RRamius #59 Posted 01 September 2016 - 03:14 PM

Lance-corporal

• Player
  • 9042 battles
  • 65
  • [CZ_BD]

Tak taky něco do fedbacku. Jsem nespokojený s úrovní hry, s prací podpory a s úrovní tohoto fóra. Profesionálně je zbytečné!

Ač to nikdo ani nepozná (a tudíž se zvýší spokojenost hráčů), s tímto fórem končím, omezuji hru a možná úplně odinstaluji a najdu něco jiného.

Rotmistrov100 #60 Posted 01 September 2016 - 03:28 PM

Sergeant

• Player
  • 19481 battles
  • 305
  • [CZ_BD]

View PostKayi4ek, on 01 September 2016 - 01:03 PM, said:

No a v tom je ten rozdíl. Náš produkt si nikdo nekupuje. Buď ho hraje nebo ho nehraje.

Produktem WG je tato hra. V této hře si hráči KUPUJÍ za reálné peníze PU a prem. tanky. Tak jak nekupuje?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users