Jump to content

Aktualizace 3.1 - Přepracování mapy Doly ve výcvikových místnostech

• This topic is locked This topic is locked
12 replies to this topic

Kayi4ek #1 Posted 05 September 2016 - 03:01 PM

Senior Sergeant

• EU Community
  • 736 battles
  • 762

Tankisté,

došlo k přepracování mapy Doly. Nově přepracovaná mapa bude prozatím dostupná pouze ve výcvikových místnostech. Budeme velice rádi, když ji vyzkoušíte a řeknete nám svůj názor na tuto mapu. Vaše zpětná vazba je pro nás velice důležitá. Děkujeme :honoring:

Zajímají nás hlavně tyto body:

1. Jak se vám líbí změny na mapě Doly? Jaké změny by se vám líbily a jaké ne?

2. Co si myslíte o balancu respawnů? Pokud se vám jeden z respawnů zdá výhodnějsí, napište nám, prosím, který a proč.

3. Jaká místa na mapě upřednostuňujete ke střetu v různých typech vozidel?

4. Hrálo se vám na mapě dobře s vašim oblíbeným typem vozidla?

5. Jaké změny pomohly nebo naopak nepomohy hratelnosti této mapy? (např. moc nebo málo krytí, mapa je moc komplikovaná/moc lehká, možnost obsazení základny, atd. )

6. Měli jste po předělávce nějáké problémy s orientací na mapě?

7. Jakou taktiku byste použili na této mapě?

8. Máte nějáké návrhy na zlepšení této mapy?

9. Líbí se vám design předělané mapy? (barvy, světla, atd. )

arathorrn #2 Posted 14 September 2016 - 05:53 AM

First Sergeant

• Player
  • 27891 battles
  • 1,780
  • [TFCZ]
První dojem dobrý, ale. Základna je umístěna na místě, které v podstatě smazává část mapy s majákem. Heavy nebudou mít možnost jet na kopec, nebude to mít smysl. Možnosti krytí vozidel v základně je dost, možná i moc. Rozhodně bude mít převahu tým s více medky, light tanky. Může obsadit kopec a efektivně bránit přístup k základně. Přemístil bych základnu tam kde byla, nebo rovnou na kopec, i když to se nejeví dobře, protože by se nevyužila část s vesnicí. Bude to oříšek. Určitě zajímavější to bude v režimu nadvláda, kde je základen více. Tolik první dojmy.

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

jindrich73 #3 Posted 14 September 2016 - 07:02 AM

Sergeant

• Player
  • 33077 battles
  • 408
  • [SCRY]
Jelikož jsem na velkém WOT najezdil cca 8 bitev, tak tam ty mapy nemám moc v hlavě, nicméně mám dojem, že je to zkopírovaná mapa z velkého WOT. Jak moc jsou si mapy v mobilní a PC verzi podobné však nedokážu posoudit. Něco hodnotit můžeme až na ní něco zahrajem a jelikož máme v pondělí klanový tréning, tak ji tam zařadím. Pak k tomu něco můžu napsat. 

Kayi4ek #4 Posted 14 September 2016 - 07:35 AM

Senior Sergeant

• EU Community
  • 736 battles
  • 762

View Postarathorrn, on 14 September 2016 - 05:53 AM, said:

První dojem dobrý, ale. Základna je umístěna na místě, které v podstatě smazává část mapy s majákem. Heavy nebudou mít možnost jet na kopec, nebude to mít smysl. Možnosti krytí vozidel v základně je dost, možná i moc. Rozhodně bude mít převahu tým s více medky, light tanky. Může obsadit kopec a efektivně bránit přístup k základně. Přemístil bych základnu tam kde byla, nebo rovnou na kopec, i když to se nejeví dobře, protože by se nevyužila část s vesnicí. Bude to oříšek. Určitě zajímavější to bude v režimu nadvláda, kde je základen více. Tolik první dojmy.

Díky za zpětnou vazbu. 

View Postjindrich73, on 14 September 2016 - 07:02 AM, said:

Jelikož jsem na velkém WOT najezdil cca 8 bitev, tak tam ty mapy nemám moc v hlavě, nicméně mám dojem, že je to zkopírovaná mapa z velkého WOT. Jak moc jsou si mapy v mobilní a PC verzi podobné však nedokážu posoudit. Něco hodnotit můžeme až na ní něco zahrajem a jelikož máme v pondělí klanový tréning, tak ji tam zařadím. Pak k tomu něco můžu napsat. 

Projel jsem si jí a ve srovnání s předchozí verzí je hodně podobná té z velkého WoTka.

Edited by Kayi4ek, 14 September 2016 - 07:46 AM.

Kayi4ek #5 Posted 14 September 2016 - 07:51 AM

Senior Sergeant

• EU Community
  • 736 battles
  • 762
Našel by se někdo, kdo by se mnou dneska přes den zkusil pár věcí na mapě Doly? Hlaste se prosím v tomto vlákně a domluvíme se na čase, díky :honoring:

athenas84 #6 Posted 14 September 2016 - 08:42 AM

Lance-corporal

• Player
  • 19993 battles
  • 76
  • [TFCZ]

Ja to skúsim po bodoch_

1 - Zmeny sa mi skôr nepáčia. Zmenšenie hracej plochy ( oblasť okolo majáku sa stane zbytočnou), príliš veľa možností krytia okolo základne, alebo nemožnosť výjsť s Lightom na kopec inak ako po ceste (skúšane s Leopardom na opičích kvapkách)

2 - Zelený spawn pre Heavy výhodnejší kvôli lepšej viditeľnosti na základňu, červený je zase bližšie. Pre MT/LT je to dnes asi +/- rovnaké, príkrejší kopec na červenej strane sa zjavne trochu vyhladil. Možno teda zelený, stále je to mierne z kopca a možno teda nabrať väčšiu rýchlosť.

3 - Na stávajúcej mape na/pod kopcom.

4 - V súčasnej podobe je to skvelá mapa pre akýkoľvek tank.

5 - add. bod 1.

6 - Nie.

7 - S lightom/medkom vyčistiť kopec a kryť Heavy, prípadne napadnúť nepriateľa odzadu. Heavy - pokúsiť sa obsadiť čo najvýhodnejšie pozície okolo základne, ostrelovať kopec. TD - netuším

8 - V súčasnej podobe nemeniť nič. V navrhovanej podobe asi odstrániť vysoké skaly okolo pôvodného miesta základne a vyčistiť priestor okolo navrhovaného.

9 - To mi je popravde jedno. ;)

PaPaPavvian #7 Posted 14 September 2016 - 03:56 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 36866 battles
  • 122
Jediné co mi vadí na této mapě je pozice základny. Když je umístěna ve městě, je lehčí ji capnout a taky je půlka mapy nevyužitelná.

pavouk_123 #8 Posted 14 September 2016 - 09:32 PM

Lance-corporal

• Player
  • 10197 battles
  • 12
  • [CZ-SK]

1. Změny se mi nelíbí vůbec, v podstatě naprosté zničení jedné z dobrých map kde člověk musel hrát takticky.

2. Vzhledem k tomu že půlka mapy je tam vlastně zbytečná a kopec již nemá tak zásadní význam, je poměrně nevýhodně posazená červená 2.

3. Stala se z toho tuctová mapa, kde v podstatě bude nejlepší taktika tanková pěst, tím ztrácí veškerou atraktivitu původní mapy.

4. Hra na téhle mapě už není zábavná.

5. Rozhodně bych upřednostnil, původní mapu tímhle hybridem neničit.

6. Vlastně se není kde orientovat, tahle mapa nedává moc možností k taktickému hraní.

7. Jak jsem už napsal, rozložení v podstatě nedává moc možností k nějaké promyšlené taktice, většinu hráčů bude podoba mapy nutit použít tankovou pěst.

8. Nechat původní mapu.

9. Pokud by zůstala původní mapa a jenom se změnil takhle vzhled, by mi nevadilo, ovšem v téhle podobě už to ani sebelepší vzhled nezachrání.

P.S.: Zatím mi žádná změna mapy nijak zásadně nevadila (i když k některým drobnostem bych výhrady měl), ale tohle se opravdu nepovedlo, tohle je naprostá devastace jedné z nejzajímavějších map.

Edited by pavouk_123, 14 September 2016 - 09:44 PM.

smudla_patrik_2016 #9 Posted 15 September 2016 - 06:53 PM

Lance-corporal

• Player
  • 4839 battles
  • 48

1.Mapa se mi líbí jenom bych změill tu pozici základny

2,respawn u červených č.2 je moc daleko od té první což by znamenalo že by ke kopci jeli pouze 3 vozidla což by znamenalo auto výhru pro zelené kteří by tam měli 7 vozidel a celý spawn č1 by byl během minuty vypnutej

3.Na kopci

4.Hraje se tam dobře jenom ne s TDčkama 

5.u spawnu červených č1 bych odstranil baráky aby to bylo vyvážené

6.rozhodně ne

7. Taktika by byla pořád stejná jel bych ke kopci

8 .už jsem to ve 1,2,5 řekl

9 .jo ale trochu bych ji projasnil

Nichthause #10 Posted 16 September 2016 - 12:05 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 20044 battles
  • 186
  • [CB-CZ]
Jen velmi stručně, nelíbí se mi. Nechat tu starou. 

scharpshooter #11 Posted 17 September 2016 - 06:14 PM

Lance-corporal

• Player
  • 22374 battles
  • 38
  • [INHS]

1. škoda té staré mapy jelikož jsou na ni všichni zvyklí (mě osobně chybí staré písky...a to hodně)...chtělo by to přidat možnost si vyzkoušet staré mapy

2. mapa vypadá dobře jen je vzatá přes kopírák od WoT což mi není úplně sympatické jelikož WoTb má svoje specifické odlišnosti

3. mapa není až tak velká a poměr velkosti tanku ku mapě je moc velký což mě znepokojuje při pohybu mezi baráky

4. nic se nedá přímo rozhodovat bez zkoušky v přímé akci (uzavřené testy atd...)

Muselo by se toho okolo téhle mapy ještě dost probrat, každopádně bohužel za mě palec dolů.

gimlison #12 Posted 23 September 2016 - 04:42 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 37304 battles
  • 168
  • [BTZ]

Jen jsem si ji tak projel. Jak řekli mí předřečníci, je to okopírovaná a zmenšená verze mapy z velkého WoT...

1. Nepřijde mi to jako změny na mapě, ale jako úplně nová mapa. Jako změny mi přijde škoda, že se zmenšuje hrací plocha (v principu na dva kanály a slepý střevo) a že se vrací kopec, na který je jen jeden přístup. 

2. Zkoušeli jsme závody (RU/LTTB) a potkali jsme se na vršku kopce stejně. Mapa mi přijde dost souměrná v linii cap/kopec.

3-4. Jen jsem si tak jezdil.

5. Možná zpřístupnit kopce na vršku mapy? Aby byly v mapě dvě dominující výšiny?

6. Ne. 

7. Medka na kopec, americký/ britský tanky na příjezd ke kopci... Německý a ruský HT spíš do města k bázi. V neobrněnejch TD si hodit mašli. Pokud nebudou červený tlačit, tak se vlastně není kam schovat a střílet na dálku. 

8. Dal bych míň pevných krytů na kopec, aby se odtud daly vykouřit campici LT... třeba tím, že by se zvedly okraje mapy pro TD... Maják je teď k ničemu pro kterýkoliv tank, co jezdí pomaleji než 70 km/h. 

9. Design je fajn.

(10. co prodloužit kopec po celé diagonále, když už chcete dělat novou mapu? Tím by pravý spodní roh mapy, co je teď maják, možná začal mít význam jako alternativní přístup na kopec.)

Edited by gimlison, 23 September 2016 - 04:53 PM.

Kayi4ek #13 Posted 28 September 2016 - 07:13 AM

Senior Sergeant

• EU Community
  • 736 battles
  • 762
Děkujeme všem za detailní zpětnou vazbu. Vaše názory a připomínky byly poslány dál :honoring:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users