Jump to content

Oyunda Yeniler Mutlaka Okuyun

• Please log in to reply
3 replies to this topic

___MrSlayeR #1 Posted 13 September 2016 - 10:59 AM

Sergeant

• Player
  • 11894 battles
  • 283

Merhabalar arkadaşlar çağrı ben yaş 28.  [1453-]1299 Devlet-i Aliyye 1453

klanı lideriyim size nacizane bir önerim olacak bende ilk başladım çok araştırdım sordum hangi tankı alayım hangisi iyi cevabı hemen altta sebebiyle beraber...

Önce ıs7 sonra ıs4 sovyet rus ağır tankları .Ama şöyle bir yol izleyerek ilk ıs3ü fulleyeceksiniz sonra kv4e kadar gelip fulleyeceksiniz bu arada oyunu iyice çözmeye başlıyacaksınız hemde 8. Seviyede bolca kalmış hemen x seviye tank almamış olacaksınız ardından ıs3 ve kv4 fulken ıs8 tankını alıp fulleyeceksiniz ardından st-I tankını alacaksınız şu anda garajınızda ıs8 ve ST-I olmuş olacak tercih sizin son olarak ister ıs7 ister ıs4 tankını alın ama unutmayın ikisinide alın sonra hangi tankı alırsanız alın mühim değil ama bu iki tank bence araştırmalarım sonucunda yeni başlayanda bulunmalı vesselam

Hayırlı Oyunlarımız olsun bu şekil giden ilerde bana dua eder :):):)

Dünyaya İSLAM hakim olacak KURAN hüküm sürecek...KORKMAYIN DİNE VATANA MİLLETE HAİNLİK YAPANLAR TİTREYİN TİTREYİN. . .

___MrSlayeR #2 Posted 14 September 2016 - 06:35 PM

Sergeant

• Player
  • 11894 battles
  • 283
Arkadaşlar özelden sorular oluyor başka seride ilerledik bunu bırakalım mı şimdi diye ıs7 serisi hata kaldıran bir seri gelen mermileri sektirirler filan hızlı bir seri ağır tank olmasına rağmen o yüzden o seri ilk önce oynansın derim hem oyunu daha iyi kavramışda oluruz vesselam
Dünyaya İSLAM hakim olacak KURAN hüküm sürecek...KORKMAYIN DİNE VATANA MİLLETE HAİNLİK YAPANLAR TİTREYİN TİTREYİN. . .

__FuRKaNnN__ #3 Posted 14 September 2016 - 06:41 PM

Sergeant

• Player
  • 27397 battles
  • 402
Bence başka seride ilerleyenler devam etsin aklılları orda kalmasın
İsterlerse yanında ıs7 serisini de kasmaya başlasınlar
Amaa diğer serilerden sonra ıs7 serisi nin toplarının yavaş nişanı adamı deli eder orası ayrı :)

___MrSlayeR #4 Posted 14 September 2016 - 08:08 PM

Sergeant

• Player
  • 11894 battles
  • 283
Açılı durmak gerek gövde sakla hol down filan deniyor ya yeni olanlar bunu okuyup öğrendim desede tecrübeyle sabit :) uygulayamıyor o yüzden ıs7 bismillah deyin savaşa başlayın başka birşeye gerek yok :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users