Jump to content

KV-1

• Please log in to reply
83 replies to this topic

arathorrn #41 Posted 01 September 2016 - 08:20 AM

First Sergeant

• Player
  • 30242 battles
  • 1,788
  • [TFCZA]

View PostOstravak001, on 01 September 2016 - 08:03 AM, said:

Nevim co s KV1 udělali  , ale je to hrůza. Mám s ním přez 3700 bitev , byl to můj nejoblibenější těžký tank v pětce, dobrý pancíř  ze předu teměř neprůstřelný , dovedl podržet tým i proti většímu množství nepřátel , poslední týden mě ze předu prostřelí i leopard , dnes mě K1  dala ze předu do věže na necelé dvě rány. Udělali s něj papírový těžký tank .Asi s ním na nějaký čas přestanu úplně hrát.  

Prý s ním nic nedělali. Asi se vám to všem jen zdá. (sarkasmus) 

Stejně tak dopadl T14 už před nějakou dobou. Z dobrých strojů jsou popelnice. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

BARB13 #42 Posted 01 September 2016 - 09:06 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 25409 battles
  • 245
  • [CB-CZ]
Za sebe: hodně hraju s DW2 na tieru IV a poslední dobou pro mě není KV-1 takový postrach jako dřív. I bez goldů ho čelně prostřelím. 

L4st_Jedi #43 Posted 01 September 2016 - 09:12 AM

Sergeant

• Player
  • 23772 battles
  • 310
  • [ARGO]
Oni nikdy nic nedelaji :) A vsechny zmeny jsou pouze pro nase dobro :)

www.argonauti-clan.cz

From the last tank to the last bullet to the last minute to the last man – we fight. WE fight!

arathorrn #44 Posted 01 September 2016 - 09:20 AM

First Sergeant

• Player
  • 30242 battles
  • 1,788
  • [TFCZA]

View PostKarel_Kadlec, on 01 September 2016 - 09:12 AM, said:

Oni nikdy nic nedelaji :) A vsechny zmeny jsou pouze pro nase dobro :)

Spíš mě zaráží, proč to ještě popírají. Není to jen názor jednoho hráče. Přijde mi nepravděpodobné, že by najednou několik hráčů (dobrých) prostě přestalo ovládat hru se strojem, který dobře znají. Stejně jako postřehy (také dobrých hráčů), že už není tak problematicky prostřelitelný. Něco se stalo a nikdo to nechce přiznat. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

RRamius #45 Posted 01 September 2016 - 10:05 AM

Lance-corporal

• Player
  • 8193 battles
  • 65
  • [CZ_BD]

Je dobré vědět, že se nic neupravilo. Člověka to hodně uklidní. Proč se ten stroj ale chová úplně jinak? Měl jsem s ním výborné výsledky a teď se bojím potkat v poušti Ke Ni (III.tier). Neprovedené změny pozoruji od cca. půlky prázdnin. Najednou není slyšet ŽÁDNÉ dindání a nejčastěji se ozývá: padáme odsud ........ 

To že je hra nevyrovnaná a wr padá jak Niagara asi WG odstraňovat nehodlá, ale že po se rou tank a tváří se že se nic nestalo je mírně řečeno nepoctivé.

anonym_QdgmCTMx64q6 #46 Posted 01 September 2016 - 11:19 AM

First Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 1,253
Podle cz staffu nejspis nic. V tom pripade musi byt posilena pruraznost zbrani. Na tomto tanku mam tusim kolem 80% wr, ktere jsem ziskal tim, ze jsem zastavoval a nicil protivnikuv hrot. Dnes by mi takova taktika nemohla projit.
Zkusil jsem si znovu poridit a-20 a musim rict, ze takove masakry tezkych tanku na tieru pet jsem pred necelym rokem rozhodne nezazil. Rozhodne jsem si s nim kvcka nemohl davat bezne k snidani jako ted. Mozna to je ten duvod, proc se kv-1 zda ted slaby tank

arathorrn #47 Posted 01 September 2016 - 11:36 AM

First Sergeant

• Player
  • 30242 battles
  • 1,788
  • [TFCZA]

View PostMadSkunk, on 01 September 2016 - 11:19 AM, said:

Podle cz staffu nejspis nic. V tom pripade musi byt posilena pruraznost zbrani. Na tomto tanku mam tusim kolem 80% wr, ktere jsem ziskal tim, ze jsem zastavoval a nicil protivnikuv hrot. Dnes by mi takova taktika nemohla projit.
Zkusil jsem si znovu poridit a-20 a musim rict, ze takove masakry tezkych tanku na tieru pet jsem pred necelym rokem rozhodne nezazil. Rozhodne jsem si s nim kvcka nemohl davat bezne k snidani jako ted. Mozna to je ten duvod, proc se kv-1 zda ted slaby tank

WR na KV1 80%? Tak to jsi heavyfil! :teethhappy:

To jen tak na odlehčení. Každopádně příchod nové řady light tanků opět zkomplikuje MM. Už teď je to často na pováženou. Dnes pokud jedu s heavy, je pro mě čím dál větší problém efektivně se bránit, natož vést hrot útoku. KV 1 byl typický brawler do první linie ale teď ho člověk musí hrát zezadu (což samozřejmě vzbuzuje nevoli mezi spoluhráči). Pokud dnes pojedu na místa, kde jsem bez problémů věděl, že vydržím než přijde pomoc, skončím v garáži, protože mě nepřítel rozebere jako lego. Nemůžu li se spolehnout na pancíř, který byl devizou tohoto stroje, nelze ho efektivně použít a je nutná změna taktiky. Pak ale nevidím důvod jej používat a raději přejdu na medko. Zde mám alespoň jistotu rychlosti a můžu alespoň flankovat nebo změnit pozici když jde do tuhého. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

85swatMT #48 Posted 01 September 2016 - 11:54 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 3376 battles
  • 763
trosku nechapem o com hovorite, ved si pozrite armor inspector, crusader prestreli kv1 zpredu a t1 mu prestreli vezu s goldami ako nic. luchs ho da spredu ak nie je spravne nauhlovany, dw2 ma novy kanon, s nim ho samozrejme prestreli. podla mna viac ludi fuka goldy. Ak stretnem zaciatocnikov, tak dingam, ak skusenejsich, uz mam problem. Ale priznam sa, ze niekedy nechapem ani ja a musim sa pozriet ci mam naozaj kv1 a nie chi-nu :-) 

L4st_Jedi #49 Posted 01 September 2016 - 01:43 PM

Sergeant

• Player
  • 23772 battles
  • 310
  • [ARGO]
presne podle armor inspectoru da KV1 s goldama vetsina tier4 tanku.

www.argonauti-clan.cz

From the last tank to the last bullet to the last minute to the last man – we fight. WE fight!

BARB13 #50 Posted 01 September 2016 - 01:50 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 25409 battles
  • 245
  • [CB-CZ]

View Post85swatMT, on 01 September 2016 - 11:54 AM, said:

trosku nechapem o com hovorite, ved si pozrite armor inspector, crusader prestreli kv1 zpredu a t1 mu prestreli vezu s goldami ako nic. luchs ho da spredu ak nie je spravne nauhlovany, dw2 ma novy kanon, s nim ho samozrejme prestreli. podla mna viac ludi fuka goldy. Ak stretnem zaciatocnikov, tak dingam, ak skusenejsich, uz mam problem. Ale priznam sa, ze niekedy nechapem ani ja a musim sa pozriet ci mam naozaj kv1 a nie chi-nu :-) 

V DW2 jsem dělo neměnil od začátku, co jsem ho vyexpil. Nevzpomínám si, že by ho měnili v aktualizaci, ale mohu se mýlit. Nicméně ke změně v nebezpečnosti KV-1 pro DW2 došlo v průběhu léta (subjektivně bráno). Nicméně nemám patent na pravdu a třeba jsem se po dvou letech s DW2 naučil hrát :)

anonym_QdgmCTMx64q6 #51 Posted 01 September 2016 - 03:48 PM

First Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 1,253

View Postarathorrn, on 01 September 2016 - 12:36 PM, said:

WR na KV1 80%? Tak to jsi heavyfil! :teethhappy:

To jen tak na odlehčení. Každopádně příchod nové řady light tanků opět zkomplikuje MM. Už teď je to často na pováženou. Dnes pokud jedu s heavy, je pro mě čím dál větší problém efektivně se bránit, natož vést hrot útoku. KV 1 byl typický brawler do první linie ale teď ho člověk musí hrát zezadu (což samozřejmě vzbuzuje nevoli mezi spoluhráči). Pokud dnes pojedu na místa, kde jsem bez problémů věděl, že vydržím než přijde pomoc, skončím v garáži, protože mě nepřítel rozebere jako lego. Nemůžu li se spolehnout na pancíř, který byl devizou tohoto stroje, nelze ho efektivně použít a je nutná změna taktiky. Pak ale nevidím důvod jej používat a raději přejdu na medko. Zde mám alespoň jistotu rychlosti a můžu alespoň flankovat nebo změnit pozici když jde do tuhého. 

Ja jsem tdfil :) Ale neni to tdfilie moc vazna, pac tam mam cca 1700 bitev. Spis je to tdphilia minora a stale tam mam hodne neprobadanych obzoru.

S kv1 jsem jezdil jeste koncem jara a tehdy ho neprobilo skoro nic at si inspector tvrdi co chce. Zrejme byl tank rozbitej a nefungoval jak mel, receno jazykem wg.

Zkousel jsi hulldown? I kdyz s nejakou ctyrkou na kv sprejuju prammo, predni cast veze je furt orech. I kdyz je to ted podivny tank, na hra i odzadu je ho porad skoda. Akorat nesmi clovek chytit nejakou uchylnou poust.

Muzu Te nejak podporit? Koupil bych na to nejaky petkovy td nebo lehky tank.

85swatMT #52 Posted 01 September 2016 - 04:35 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 3376 battles
  • 763
vzdy nauhlovat a ak sa neda uplne schovat tak sa aspon hybat, na hulldown sa tiez hybat a bude to ovela lepsie. vzdy idem dopredu, bud je z toho super hra alebo prepadak :-) 

rysdys #53 Posted 09 September 2016 - 02:02 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 59178 battles
  • 524
  • [SN4IL]

Dneska jsem se na to nenerfnutí vyloženě zaměřil v pětkových bitvách. Např. v T25, která má dělo s pene 116 mm nebylo problém prostřelit naúhlovaný KV1, jak do spodku tak do horní části korby. 4 rány = 4 penetrace. Dřív, dřív měl obávaný pancíř i pro šestky! Teď, teď je to vážně k smíchu.

KV1 nerf potřeboval, do léta byl dá se říct OP, ale nabíjení 7 ran/min mohli snížit na 6,5 a bylo to. Jenže tajný nerf pancíře je asi pro WG zábavnější. Možná nás jen testují, jestli to poznáme. Pokud s ním dříve měla problémy i šestka a teď s ním nemá problémy čtyřka (DW2), tak asi není něco v pořádku.... .

puzzini #54 Posted 09 September 2016 - 05:12 PM

First Sergeant

• Player
  • 45924 battles
  • 1,422
  • [GUNRS]
Pozoroval som kv1 v poslednej dobe a stale je problem ho prestrelit ked je aspon trochu nauhlovany, a ked s nim hram tak dost toho odrazim. Tanky 4 tieru ho vzdy prestrelovali spredu. Treba zvolit vacsi uhol a lakat nepriatelov nech strielaju do boku

esprit_cz #55 Posted 10 September 2016 - 08:31 AM

First Sergeant

• Player
  • 44844 battles
  • 5,251
  • [SCRY]
Ja jsem pro nerf KV.
1. Ten tak byl tak brutalne OP, ze kdyz ho ovladal totalni noob, bylo tezky ho prostreli i s gold munici. Coz mi neprijde jako vyrovnany tank na svem tieru.
2. Pochopim, kdyz hrac neco zna a umi, napr. uhlovani, ze se neda jen tak prostrelit. Ale, kdyz proti vam stoji totalni lopata a strely vcetne goldu se odrazeji, to uz je trochu moc.
3. Ten tank jsem pomerne dlouho mel v garazi. Vim, jak delo zameruje, jaky potrebuje cas! Paradoxne, kdyz potkam KV, vetsinou pali z voleje bez domereni a temer vzdy zasahne. Coz mi hlava nebere, jak s takovym delem je mozny zasahnou cil temer pres celou mapu a bez domereni! Me se to teda nikdy nepovedlo. Stejny je to se zasahem a probijeni urcitych casti veze. Ty mista jsou tak male, ze je kolikrat netrefite, i kdyz poradne domerite. Ale objevuji se borci, kreri to dokazi temer bez mireni.
4. Mam pocit, ze nektere tanky si nesou stale pozustatek MM +/-2. A WG ted hleda, jak vyrovnat tanky.

VLADIss86 #56 Posted 10 January 2018 - 08:19 PM

Private

• Player
  • 14098 battles
  • 2
  • [TOPSK]
Pre mna bolo kv1 najlepsim hevy tankom mal som odohratych cez 600 hier s wr 74% lenze prisli casi ked som mal samych noobov v tyme a klesol som na 70, bohuzial s nim uz nehram lebo som prestal mat stastie, dokonca som mal s nim vytznu seriu 26 vyhier po sebe

suchosucho #57 Posted 11 January 2018 - 01:12 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 100557 battles
  • 779
  • [CB-CZ]
Kv1 je stale hnusna op masina :-) ci su nove tanky alebo nie . A je to zakladna masina pre novacikov ten tank odpusta vela chyb delo ma na 5tier haevinu neskutocne dost presne s dobrou alfou i dpmkom.  Skuste vziat dve do caty a uvidite ze pokial sa budete drzat blizko prekazok enemaci budu mat sakramentsky problem vas odtiel vykurit:-):-):-):-) este wg nevymislelo viac op stroj na 5 tier :-):-):-) .

Michall997 #58 Posted 11 January 2018 - 02:04 PM

Sergeant

• Player
  • 53763 battles
  • 331
  • [H4PKY]

View Postsuchosucho, on 11 January 2018 - 03:12 PM, said:

Kv1 je stale hnusna op masina :-) ci su nove tanky alebo nie . A je to zakladna masina pre novacikov ten tank odpusta vela chyb delo ma na 5tier haevinu neskutocne dost presne s dobrou alfou i dpmkom.  Skuste vziat dve do caty a uvidite ze pokial sa budete drzat blizko prekazok enemaci budu mat sakramentsky problem vas odtiel vykurit:-):-):-):-) este wg nevymislelo viac op stroj na 5 tier :-):-):-) .

Vymyslelo, ale rychle ho brutalne nerfli :) (BDR G1)

puzzini #59 Posted 11 January 2018 - 04:02 PM

First Sergeant

• Player
  • 45924 battles
  • 1,422
  • [GUNRS]
To asi bol bug to rychlopalne delo

VLADIss86 #60 Posted 11 January 2018 - 04:44 PM

Private

• Player
  • 14098 battles
  • 2
  • [TOPSK]
Proti BDR 1vs 1 vyhra kv, ako mne sa to stava, sice ma dobru pene ale da sa porazit

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users