Jump to content

T29

T29

• Please log in to reply
42 replies to this topic

esprit_cz #41 Posted 14 October 2018 - 09:27 AM

First Sergeant

• Player
  • 42324 battles
  • 5,149
  • [SCRY]
Dlouho jsem ho nehrál, ale podle mě za to může systém. Nedokážu říci, zda WG dělá zásahy do tanků za zády hráčů, ale můj názor je, že je za tím systém. Mám dost tanků v garáži, se kterými jsem měl WR na hranici 60 i přes. Dnes, když takový tank vezmu, nejsem schopen něco s ním uhrát. Jeden den mám pocit, jako bych hrál s mrzákem, druhý den je to zase ten onen tank. Tak to je třeba s KV-220. Jeden den s ním rozrážíš nepřítele, nikdo tě není schopen čelně prostřelit. Druhý den proti tobě vyrazí Buldog, co rána, to průstřel. Ještě víc žasneš, že takovou schopnost má hráč s WR 48.

EndToast_LOCA #42 Posted 14 October 2018 - 08:08 PM

First Sergeant

• Player
  • 34357 battles
  • 1,286
  • [LOCA]

View Postesprit_cz, on 14 October 2018 - 11:27 AM, said:

Dlouho jsem ho nehrál, ale podle mě za to může systém. Nedokážu říci, zda WG dělá zásahy do tanků za zády hráčů, ale můj názor je, že je za tím systém. Mám dost tanků v garáži, se kterými jsem měl WR na hranici 60 i přes. Dnes, když takový tank vezmu, nejsem schopen něco s ním uhrát. Jeden den mám pocit, jako bych hrál s mrzákem, druhý den je to zase ten onen tank. Tak to je třeba s KV-220. Jeden den s ním rozrážíš nepřítele, nikdo tě není schopen čelně prostřelit. Druhý den proti tobě vyrazí Buldog, co rána, to průstřel. Ještě víc žasneš, že takovou schopnost má hráč s WR 48.

Nechcem nikoho uraziť, ale ak mne sa deje niečo podobné a, že sa to deje často..musím to vypnúť. Už mám toho dosť a sám robím veci, ktoré by som inak nerobil čiže to poväčšine nie je v tanku ale vo mne. A také rany na 2km do kupoly nejakej IS-7 to musí byť, nemôžem povedať, že by sa to aj mne nepodarilo párkrát.

Barv666 #43 Posted 14 October 2018 - 08:48 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 19806 battles
  • 712
S tím určitě souhlas, ale mě se s ním brutálně nedaří už asi 14 dní. Nedávno předtím jsem ho přitom dostal do 30denních modrofialových statů, a nebylo to náhodně, jak píšu, byl jeden z mála těch, co jsem dával i v těch špatných fázích.

Also tagged with T29

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users