Jump to content

IS-2

• Please log in to reply
22 replies to this topic

Pawwwk #21 Posted 30 October 2016 - 09:21 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 23507 battles
  • 151
  • [TFCZV]

View PostIceMarv, on 30 October 2016 - 09:05 AM, said:

WT není na Android :-(

zatím ani na iPad. Doufám, že někdy bude.

Pawwwk #22 Posted 31 October 2016 - 11:50 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 23507 battles
  • 151
  • [TFCZV]
Slíbil, jsem, že o tom tanku na píšu víc. Tak tohle je můj názor na tenhle tank. Koupil jsem si ho skoro omylem. Ze začátku nic moc. No ale..... Pro hráče, kterej je zvyklej na německý tanky od začátku, kdy začal hrát,je to šok! Šok poznání! Holt jsem měl ze začátku hrát ruský tanky! Moje WR by asi vypadalo jinak. Tak zpět k IS2! Jsem zvyklej hrát s německými tanky a tak tím stejným stylem hraju i s is2 ! (asi sîla zvyku) Ten tank odpouští strašně moc chyb! Jeho kanon naopak nic!(myslím tím, když zasáhne protivníka tak neodpustí!) Dnes s ním mám 100 her a WR 64%!! To nemám na žádným jiným tanku. Žádný německý tank mi takhle často nedingal jako is2!!!  Moje taktika s tîmhle tankem: Na svojem tieru okamžitě dopředu!!! Pokud je v bitvě i tier 8, tak druhá lajna, ale moc se nebát! Nabít goldy a prostřelíte skoro vše! 

View Postjyrka_v, on 30 October 2016 - 11:19 AM, said:

Fakt je, že jsem s Helsingem včera ustřílel IS-3 zepředu. Ten tank je hodně OP a mění to vyvážení hry. Zatím s ním mám statistiky na nic, učím se hrát s TD, ale z posledních 5 her 3x přes 2500 dmg - to není u mě na 7. tieru normální. A že za 3000 dmg a 4 killy dostanete jen třídu 2 taky o něčem svědčí. Ten tank by měli zhoršit. 

Jinak trochu historie! Víte, že čelní pancíř Königstigera( ve hře Tiger2) nebyl ani z nulové vzdálenosti  schopen probít žádný spojenecký tank!? Dělali testy po válce dokonce i Rusové s ním čelně neuspěli! A co na to říct!

Spojeno. CE

Edited by ClearEvil, 01 November 2016 - 02:30 PM.

jogy1984 #23 Posted 07 March 2017 - 02:07 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23837 battles
  • 32
  • [ROTI]
No tento tank som vyhral a čo môžem povedať onom je to že som snim celkom spokojný aj keď je takmer totožný IS-kom . Vlasne pravda je taká že normálne ISko sú dva tanky v jednom. V základe má parametre IS1 čo bol v reáli stroj ktorý sa ukázal že proty tigrom a panterom má nedostacujuci pacier a palebnú silu.  A top stave má zas parametre IS2 .  Pravdaže prémiová IS2 má tú výhodu že viac zarába a že som často ak nie vždy na vrchu rebríčka. Pocitovo sa mi zdá že striela trocha presnejšie a predni pancier viac znesie ako normalne ISko ale naozaj len trocha viac . 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users