Jump to content

Ako ďalej? Prosím poraďte

• Please log in to reply
24 replies to this topic

Artilery666 #1 Posted 25 October 2016 - 06:12 AM

Lance-corporal

• Player
  • 7922 battles
  • 19

Ahojte

Začal som hrať pred pár dňami a hra ma dosť chytila, začal som Ruskú líniu a mám tank 4 úrovne a neviem ako ďalej. Úlohové misie nedokážem zvládnuť, dve tri rany a je po mne. Keď hrám s tankom 2 úrovne tak sa ešte dá... Problém je to že mám Paypal a kreditku ktorou sa v tejto hre nedá platiť...paypal mi funguje úplne všade, akurát tu nie to je dosť zaostalé asi tak ako Slovenská pošta, ale teraz moja prosba o radu Má zmysel ďalej hrať bez prémiaku a nákupov goldov, alebo to je len strata času... a ak má zmysel hrať tak čo robiť, aby som sa dostal ďalej, strávil som niekoľko hodín čítaním fóra, ale jednoznačnú odpoveď som nenašiel a preto budem veľmi vďačný ak mi poradíte a vopred ďakujem..

arathorrn #2 Posted 25 October 2016 - 06:52 AM

First Sergeant

• Player
  • 24652 battles
  • 1,773
  • [TFCZ]

View PostRasputin_fighter, on 25 October 2016 - 06:12 AM, said:

Ahojte

Začal som hrať pred pár dňami a hra ma dosť chytila, začal som Ruskú líniu a mám tank 4 úrovne a neviem ako ďalej. Úlohové misie nedokážem zvládnuť, dve tri rany a je po mne. Keď hrám s tankom 2 úrovne tak sa ešte dá... Problém je to že mám Paypal a kreditku ktorou sa v tejto hre nedá platiť...paypal mi funguje úplne všade, akurát tu nie to je dosť zaostalé asi tak ako Slovenská pošta, ale teraz moja prosba o radu Má zmysel ďalej hrať bez prémiaku a nákupov goldov, alebo to je len strata času... a ak má zmysel hrať tak čo robiť, aby som sa dostal ďalej, strávil som niekoľko hodín čítaním fóra, ale jednoznačnú odpoveď som nenašiel a preto budem veľmi vďačný ak mi poradíte a vopred ďakujem..

Ahoj, jestli máš zájem, můžu tě vzít do klanu a pomůžeme ti v postupu. Jinak hrát se dá i bez premka ale je to těžší. Udělal jsi dobře, že jedeš sověty, to byl dobrý krok. Jinak informací je tady dost, musíš hledat v sekci vozidla ze hry. Nabídku máš. Kontakt na náš klan mám v podpisu, nebo mě kontaktuj ve hře. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

jindrich73 #3 Posted 25 October 2016 - 07:28 AM

Sergeant

• Player
  • 30856 battles
  • 399
  • [SCRY]
200 bitev bez předchozích zkušeností, např. z PC WOT, je strašně málo na nějaké naučení se této hry. Počítej s tím, že pokud nejsi nějaký mega talent na tuto hru, tak to potrvá aspoň ještě 1000 her, než poznáš lépe mapy, místa, tanky, mechaniku apod.  Každopádně hraj v četě se zkušenějším hráčem, to by mělo vždy pomoct. Jednak si déle zahraješ a pokud ve hře skončíš, tak od něj můžeš odkoukat, co a jak. Nižší tiery jsou navíc specifické svým organizovaným chaosem a absencí efektního úhlování a dalších technik, které fungují na vyšších tierech. Já moc nižší tiery nemusím a nechodím na ně vylepšovat staty ani náladu. Dle mého dobře pro naučení hry funguje tier V a ještě lépe VI. Počítej ovšem s tím, že to trvá se něco naučit a pár stovek her je jen kapka v moři.

Edited by jindrich73, 25 October 2016 - 07:29 AM.

V březnu 2016 jsme otevřeli náš v pořadí už druhý klan – StopCry! vol. 2. Cílem tohoto klanu je dát více hráčům příležitost stát se členy naší přátelské komunity. Tomuto cíli odpovídají i podmínky přijetí, které jsou méně náročné, než jak jsou nastaveny pro vstup do StopCry!. Aktuálně tedy nabíráme hráče do StopCry! vol. 2, kteří splní podmínky členství, budou dodržovat pravidla, ale především se ztotožní s naší filozofií a zaměřením.

Apsyrtos #4 Posted 25 October 2016 - 09:24 AM

Sergeant

• Player
  • 46091 battles
  • 493

Ahoj, do sedmého tieru jsem všechno (všechny linie, co v té době byly) valil bez prémka a goldů!!! Postup byl pomalý, ale šlo to. Od osmičky bez prémka ti to půjde strašně pomalu.

Hru začneš chápat, až budeš mít odehráno více bitev, poznáš co a jak daný tank zvládne.

Mise zatím moc neřeš, nauč se trochu víc hrát a pak to půjde.

Ať se daří a pevné nervy, budeš to potřebovat;)

Artilery666 #5 Posted 25 October 2016 - 10:26 AM

Lance-corporal

• Player
  • 7922 battles
  • 19
Vďaka za rady, jasne chápem, že sa to musím naučiť, vďaka za ponuku vstupu do klanu, budem sa snažiť čo najviac naučiť, zima je dlhá, hrám na tablete NVIDIA schield a hra beží pekne, len ma štve ten systém platieb, nový účet v banke si zakladať nebudem, mám primu a tam mi povedali, že ich karty to nepodporujú, nechápem prečo tu nie je možný Paypal....takže ešte raz vďaka a idem sa učiť....

MadSkunk #6 Posted 25 October 2016 - 11:39 AM

First Sergeant

• Player
  • 19371 battles
  • 1,253
To vyresis google penezenkou, ja byl taky takhle zklamany. Sice mi vadi, ze propojuju bankovnictvi s firmou (google), ktera si dle smlouvy muze nakladat s daty uzivatelu dle sveho uvazeni, ale bankovnictvi ustavu, kde mam ucet, mi umoznuje spravovat limity kartovych plateb. Muzes to udelat taky tak a paypal nebude treba.

Edited by MadSkunk, 25 October 2016 - 11:40 AM.

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

Artilery666 #7 Posted 25 October 2016 - 12:54 PM

Lance-corporal

• Player
  • 7922 battles
  • 19

Prosím poradte ako tá google peňaženka funguje.....a ako to mám urobiť...idem to zatial googliť

mobilom môžem platiť priložením do 20 eur...ale čo s tým tu?

Spojeno. Piš to najednou nebo používej Edit. CE

MadSkunk #8 Posted 25 October 2016 - 01:04 PM

First Sergeant

• Player
  • 19371 battles
  • 1,253
Prvne bych nasledoval platebni postup, ktery Ti hra navrhne. Nastaveni potrebneho v tom uz muze byt zahrnuto. Kdyby byly nejake problemy, najdi pres google obchod google wallet. Nepamatuju si z hlavy, jak jsem to presne udelal, aby se to se hrou sparovalo, ale v zasade jde o to, aby mel tvuj google ucet pristup k tve karte.
Kdyby vsechno selhalo, posli ticket na podporu.

Artilery666 #9 Posted 25 October 2016 - 01:31 PM

Lance-corporal

• Player
  • 7922 battles
  • 19
hra mi navrhne len číslo platobnej karty a ako som už písal moju kartu nepodporuje, inak inde ňou normálne platím dokonca napr. do Česka, preto ma štve, že práve toto gogle play nefunguje, nedokážem ňou kúpiť ani žiadne platené aplikácie, fakt budem vďačný za radu, pretože bez tých goldov a premiaku to pôjde pomaly...

arathorrn #10 Posted 25 October 2016 - 01:52 PM

First Sergeant

• Player
  • 24652 battles
  • 1,773
  • [TFCZ]

View PostRasputin_fighter, on 25 October 2016 - 01:31 PM, said:

hra mi navrhne len číslo platobnej karty a ako som už písal moju kartu nepodporuje, inak inde ňou normálne platím dokonca napr. do Česka, preto ma štve, že práve toto gogle play nefunguje, nedokážem ňou kúpiť ani žiadne platené aplikácie, fakt budem vďačný za radu, pretože bez tých goldov a premiaku to pôjde pomaly...

Bohužel, v tomhle ti neporadím, nicméně do V tieru by jsi měl uživit mašiny bez problémů. Na to premko ani PT nepotřebuješ. Musíš dostat hru "do ruky". 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

MadSkunk #11 Posted 25 October 2016 - 01:54 PM

First Sergeant

• Player
  • 19371 battles
  • 1,253
Tak to je spis na ticket na podporu. S problemem odmitnuti karty googlem jsem se nesetkal.

Michall997 #12 Posted 25 October 2016 - 01:59 PM

Sergeant

• Player
  • 37837 battles
  • 283
  • [H4PKY]
A pres steam se jeste neda nakupovat v blitz? Jestli to jde tak tam s paypalem nebude problem

Edited by Michall997, 25 October 2016 - 02:00 PM.

Artilery666 #13 Posted 25 October 2016 - 02:05 PM

Lance-corporal

• Player
  • 7922 battles
  • 19
moznosť paypal to vôbec neponúka, skusím to vyriešiť s bankou zmenou karty. Vďaka za rady a prosím poraďte ešte jednu vec u tanku T-26, ktorý mám úplne vyskúmaný mám 4600 vylepšení, dá sa stým niečo urobiť, alebo to už je nanič...Ďakujem

arathorrn #14 Posted 25 October 2016 - 02:09 PM

First Sergeant

• Player
  • 24652 battles
  • 1,773
  • [TFCZ]
Pokud máš tank v topu, tak je ti to zatím k ničemu. Později, až vyzkoumáš další tank a jeho moduly, stane se z něj tank elitní a ty můžeš tyto zkušenosti převést za goldy na zkušenosti volné. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Artilery666 #15 Posted 25 October 2016 - 02:21 PM

Lance-corporal

• Player
  • 7922 battles
  • 19
arathorrn poslal som žiadosť o vstup do klanu....vďaka, 

arathorrn #16 Posted 25 October 2016 - 02:26 PM

First Sergeant

• Player
  • 24652 battles
  • 1,773
  • [TFCZ]

View PostRasputin_fighter, on 25 October 2016 - 02:21 PM, said:

arathorrn poslal som žiadosť o vstup do klanu....vďaka, 

Vím, už jsem ti poslal odpověď. Není zač. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Edhunter27 #17 Posted 25 October 2016 - 03:43 PM

Sergeant

• Player
  • 15083 battles
  • 278
  • [CB-CZ]
A nemas nahodou iba zakazane pre tu kartu online platby? To by sa snad malo dat activovat v banke alebo online na ucte ku ktoremu tu kartu mas.

Artilery666 #18 Posted 25 October 2016 - 03:52 PM

Lance-corporal

• Player
  • 7922 battles
  • 19
už som to riešil s bankou, objednal som novú platobnú kartu, ktorú bude Google play akceptovať...takže je to vyriešené akurát musím počkať než mi príde...vďaka všetkým za pomoc a rady......a príjemnú hru

85swatMT #19 Posted 25 October 2016 - 06:23 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 3366 battles
  • 763
  • [CZSK]

Drzim ti palce, taka mala rada, ale vela novych ludi o tom nevie: premiovu municiu si vies kupit aj za kredity, neminaj na nu zlato.

Este jedna rada, vzdy ked nabijas bud schovany, alebo sa aspon pohybuj, nikdy nestoj na jednom mieste na otvorenom poli a ked uz ides jeden na jedneho tak sa pohybuj ked na teba striela, budes prekvapeny kolko striel odrazis alebo ta vobec netrafi. Chce to trening, ale casom uvidis, ze najhorsie je v bitke stat ako tela na porazke :-) 

Edited by 85swatMT, 25 October 2016 - 06:24 PM.

Artilery666 #20 Posted 26 October 2016 - 06:39 AM

Lance-corporal

• Player
  • 7922 battles
  • 19
jasné vďaka, čítam, hrám, učím sa.....

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users