Jump to content

OT - Xerogaviazzův stream/YT

• This topic is locked This topic is locked
52 replies to this topic

arathorrn #1 Posted 25 October 2016 - 05:13 AM

First Sergeant

• Player
  • 25039 battles
  • 1,775
  • [TFCZ]

Nevím, proč jsi video neumístil sem. Zrovna tady by to možná mělo největší smysl. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

athenas84 #2 Posted 25 October 2016 - 06:06 AM

Lance-corporal

• Player
  • 15853 battles
  • 76
  • [TFCZ]

K obsahu videa som sa vyjadril na FB - aj keď tam je to ako hrach na stenu hádzať, takže tu to už robiť nebudem.

Zaujímalo by ma ale vyjadrenie Ketankis a Ivany Drago či si naozaj s xeroxom notujú v názore, že hráči na fóre sú "zakomplexovaný idioti".

Michalescu #3 Posted 25 October 2016 - 06:34 AM

Lance-corporal

• Player
  • 12004 battles
  • 77
  • [SCRY_]

Tak sa nam tento [Editováno] konecne vyfarbil :popcorn:

Dospely vyzrety clovek by si uznal svoju chybu, sklopil usi a ospravedlnil sa. 

[Editováno] v puberte najde chybu v kazdom okolo seba, nalozi kazdemu do [Editováno] a este ocakava ze ti [Editováno] budu schvalovat co robi a budu mu pri tom tlieskat.

WG pri vybere CC urobil obrovsky preslap a dufam ze si to uvedomuju. [Editováno] proste nie je material na funkciu akou je CC.

Som velmi rad ze sa odhodlal k tomuto videu lebo tym vlastne potvrdil vsetko co sa o nom hovorilo. Ocakaval som totiz ze sa tato vec ututla, precka sa par dni a v CC bude veselo pokracovat ako keby sa nic nestalo. Po tomto uz je definitivny koniec, cize otvarajte sampusy. :great:

Edited by ClearEvil, 25 October 2016 - 11:31 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Kayi4ek #4 Posted 25 October 2016 - 07:18 AM

Senior Sergeant

• EU Community
  • 735 battles
  • 762

View Postathenas84, on 25 October 2016 - 06:06 AM, said:

K obsahu videa som sa vyjadril na FB - aj keď tam je to ako hrach na stenu hádzať, takže tu to už robiť nebudem.

Zaujímalo by ma ale vyjadrenie Ketankis a Ivany Drago či si naozaj s xeroxom notujú v názore, že hráči na fóre sú "zakomplexovaný idioti".

A proč nechceš slyšet můj názor?

athenas84 #5 Posted 25 October 2016 - 07:21 AM

Lance-corporal

• Player
  • 15853 battles
  • 76
  • [TFCZ]

Pretože Teba vo videu nezmieňoval. (alebo som to len prepočul)

Ale pokojne daj.

Kayi4ek #6 Posted 25 October 2016 - 07:25 AM

Senior Sergeant

• EU Community
  • 735 battles
  • 762

View Postathenas84, on 25 October 2016 - 07:21 AM, said:

Pretože Teba vo videu nezmieňoval. (alebo som to len prepočul)

Ale pokojne daj.

Myslím si, že se situace zbytečně vyhrotila. Jen kvůli tomu, že si chtěl někdo prosadit svou, ale udělal to tím nejhorším způsobem. Zaprvé ničeho nedosáhne a zadruhé zbytečně zvýšil toxicitu na fóru. Několik lidí kvůli této zbytečné vlně dostalo ban na fórum.

athenas84 #7 Posted 25 October 2016 - 07:33 AM

Lance-corporal

• Player
  • 15853 battles
  • 76
  • [TFCZ]

V zásade súhlasím.

Len za seba dodám že som s Jarom ako CC nemal nikdy problém po obsahovej stránke - aj keď recenziám na Typa či teraz Draculu teda moc nefandím, ale hlavne po tej formálnej. A bohužial to video ma len utvrdilo že som so svojim výhradami nevaril z vody.

P.S.: ak to bola narážka na presadenie Petra ako CC, tak som aj na našom fóre vyjadril obavu že celé toto dianie tomu môže skôr poškodiť.

Edited by athenas84, 25 October 2016 - 07:37 AM.

arathorrn #8 Posted 25 October 2016 - 07:50 AM

First Sergeant

• Player
  • 25039 battles
  • 1,775
  • [TFCZ]

View PostKayi4ek, on 25 October 2016 - 07:25 AM, said:

Myslím si, že se situace zbytečně vyhrotila. Jen kvůli tomu, že si chtěl někdo prosadit svou, ale udělal to tím nejhorším způsobem. Zaprvé ničeho nedosáhne a zadruhé zbytečně zvýšil toxicitu na fóru. Několik lidí kvůli této zbytečné vlně dostalo ban na fórum.

Já jen doufám, že tím nemyslíš to, že jsem poukázal na nekvalitu a malou činnost CC. Rozhodně nebylo záměrem připravit někoho o CC, to, že se situace dostala až sem je z velké části i vina vaše. Toxicitu na fóru bych připsal především tomu, že je problém se tady něco dozvědět. Položil jsem jednoduchou otázku a odpověď? Že dělám z komára velblouda. Promiň ale co si o tom mám myslet? Když tedy tvrdíš, že to ten "někdo" udělal tím nejhorším způsobem, jaký je ten správný? Byl bych rád, kdyby jsi byl konkrétní. 

Můj tón je přátelský, nikoli arogantní. Chci problém řešit, ne se hádat. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

suchosucho #9 Posted 25 October 2016 - 08:13 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 67077 battles
  • 777
  • [CB-CZ]

hm jedna ovca pise ospravedlnenie tebe o veliky xerogaviazzus. PREPAC za to ze dospely jedinci niesu nadseny a nechapu tvoju tvorbu. PREPAC ze od cc ocakavaju trochu viac ako epicke bitky. PREPAC ze si v demokratickej krajine dovolili povedat nieco nahlas. PREPAC ze sa nepridali k 12 rocnym nadsencom s wr 44 a nizsim ktory kopiruju tvoju hru( avsk neuspesne) a su nadseny tvojimi vysledkami s premiovymi vozidlami a hned si bezia ziadat od mamky kreditku na najvacsie op tanky v hre.( hoci ma max tier3 musi si kupit 8 premiak lebo videl ze dava dmg 5000 a viac za hru)( mimochodom to su ty hraci co ti kazia stream a nadavas im do noobov)

A hlavne PREPAC ze nevyzety 35 rocny jedinec ako ja si vobec dovolil nieco napisat na vase velicenstvo a znevazit tvoju genialitu.

ps tymto videom si dokazal jedine to ze na cc nemas a za svoje vyroky v nom by si pravdepodobne v realnom zivote asi nedostal pochvalu od zakomplexovanych idotov tu na fore. takze si zij dalej v pokoji za monitorom svojho pc a v klude si dokazuj ze tvoj virtualny [edited]je dlhsi ako ostatnych hracov

Kayi4ek #10 Posted 25 October 2016 - 08:41 AM

Senior Sergeant

• EU Community
  • 735 battles
  • 762

View Postarathorrn, on 25 October 2016 - 07:50 AM, said:

Já jen doufám, že tím nemyslíš to, že jsem poukázal na nekvalitu a malou činnost CC. Rozhodně nebylo záměrem připravit někoho o CC, to, že se situace dostala až sem je z velké části i vina vaše. Toxicitu na fóru bych připsal především tomu, že je problém se tady něco dozvědět. Položil jsem jednoduchou otázku a odpověď? Že dělám z komára velblouda. Promiň ale co si o tom mám myslet? Když tedy tvrdíš, že to ten "někdo" udělal tím nejhorším způsobem, jaký je ten správný? Byl bych rád, kdyby jsi byl konkrétní. 

Můj tón je přátelský, nikoli arogantní. Chci problém řešit, ne se hádat. 

Ne, jenom jsi na fóru rozpoutal vlnu urážek a navážení se do někoho, kdo to myslel dobře. Stačí to říct normálně, ale někdo má potřebu zahánět věci do extrému. Každý člověk, do kterého někdo rýpe určitou dobu vypění a ty to moc dobře víš. Ne každý je tak psychicky odolný jako já. Pořád se stavíš do pozice vyspělého, dospělého člověka, ale snažíš se znemožnit někoho, kdo je více než o polovinu mladší. Víš moc dobře, co děláš.

S Xerem jsme vedli komunikaci, vytkli jsme mu jeho chyby. Ale než jsme stačili zakročit, vyhrotila se situace tak, že Xerovi ujely nervy. A já se nedivím. A ještě hůř v situaci, kdy se někdo o něco snaží. Místo podpory se mu dostalo vlny nevole tady na fóru. A ty moc dobře víš, jak píšeš svoji kritiku. Přesný opak toho, co píšeš "Můj tón je přátelský, nikoli arogantní. Chci problém řešit, ne se hádat. ". Ten kluk má potenciál stát se dobrým CC, ale bohužel. Někdo si musel prosadit svou, kterou si vlastně ve výsledku neprosadil.

Jak to udělat správně? Napsat PM mě, Ketankis a Ivě. My bychom udělali to samé. Vytkli bychom mu chyby a pokud by se zpětná vazba nezlepšila, sesadili bychom ho. Jenže kvůli vyhrocené situaci a neustálému rýpání Xero vypěnil.

Apsyrtos #11 Posted 25 October 2016 - 09:08 AM

Sergeant

• Player
  • 47853 battles
  • 493
  • [CB-CZ]

View PostKayi4ek, on 25 October 2016 - 08:41 AM, said:

Ke Xerocosimu... to video, co je tu zveřejněné, je teda síla. Dost to vypovídá o něm, jaký je to... namyšlený zoufalec!

Prý, že mi tu lidi na fóru, nedáme vysoké dmg???!!! To myslí jako vážně? Ne každý hraje na vysoké dmg. Baví mě rychlé tanky, kdy rozsévám zmatek mezi enemáky, kašlu na dmg!!!! PROSTĚ JINÁ STRATEGIE!!!

Dost mi teda vadí, že mě nazývá "fórum idiotem a debilem" (PRO CLEARA, JE TO CITACE Z VIDEA), jelikož píši vesměs na fóru. Promiň, ale mám před jménem titul.

Docela se tam navážel do Slovenskaaaaa (že by děcká závist?)!!! A jaká videa dělal Sarriel??? Taky říkal kam, co a jak dělat, jeho videa sem sledoval, byla naprosto superní, 100x lepší než jeho! A Sarriel nebyl o mnoho starší než on.

Navíc tam neuvědoměle říká, co si ketankys (a nejen ona) negativního myslí o lidech na fóru, tak díky teda ketankyso.

Dále se tam dost navážel do nás starších lidí!!! Nevím, ale myslím, že víc peněz do hry dávají dospělí, teda já tam narval asik na jednu výplatu staffáka. Se tě teda Kájo ptám, na koho je tato hra převážně zaměřená??? Na děcka??? Nebo na dospělé??? Jelikož cc byl tento chlapeček, tak tím  jasně míříte na děcka, i když v pravidlech píšete něco jiného, tudíž mi to od "politiky" WGčka přijde dost NEMORÁLNÍ!!!

Edited by Apsyrtos, 25 October 2016 - 09:26 AM.

athenas84 #12 Posted 25 October 2016 - 09:22 AM

Lance-corporal

• Player
  • 15853 battles
  • 76
  • [TFCZ]

Sorry Kájo ale ak ste Jarovi písali a veci mu vytkli, tak ak som niečo neprehliadol, tak tu na fóre to nik nevedel. A vyzeralo to že ste s jeho prácou spokojný a vyhovuje vám ako to robí. Pritom to nie je záležitosť pár dní, ale týždňov.

Ja nevravím že máte sedieť celý deň za kompom a reagovať na každý canc čo tu objaví, ale od začiatku sa to javilo ako pomerne citlivá vec.

Preto ak mi sme niečo vyhrotili, nebolo by od veci si ako staff priznať že vy zase podcenili.

Kayi4ek #13 Posted 25 October 2016 - 09:26 AM

Senior Sergeant

• EU Community
  • 735 battles
  • 762

View PostApsyrtos, on 25 October 2016 - 09:08 AM, said:

Ke Xerocosimu... to video, co je tu zveřejněné, je teda síla. Dost to vypovídá o něm, jaký je to... namyšlený zoufalec!

Prý, že mi tu lidi na fóru, nedáme vysoké dmg???!!! To myslí jak vážně? Ne každý hraje na vysoké dmg. Baví mě rychlé tanky, kdy rozsévám zmatek mezi enemáky, kašlu na dmg!!!! PROSTĚ JINÁ STRATEGIE!!!

Dost mi teda vadí, že mě nazývá "fórum idiotem a debilem" (PRO CLEARA JE TO CITACE Z VIDEA), jelikož píši vesměs na fóru. Promiň, ale mám před jménem titul.

Navíc se tam navážel do Slovenskaaaaa!!! A jaká videa dělal Sarriel??? Taky říkal kam, co a jak dělat, jeho videa sem sledoval, byla naprosto superní, 100x lepší než jeho! A Sarriel nebyl o mnoho starší než on.

Navíc tam neuvědoměle říká, co si ketankys (a nejen ona) negativního myslí o lidech na fóru, tak díky teda ketankyso.

Dále se tam dost navážel do nás starších lidí!!! Nevím, ale myslím, že víc peněz do hry dávají dospělí, teda já tam narval asik na jednu výplatu staffáka. Se tě teda Kájo ptám, na koho tato hra je převážně zaměřená??? Na děcka??? Nebo na dospělé??? Jelikož cc byl tento chlapeček, tak tím  jasně míříte na děcka, i když v pravidlech píšete něco jiného, tudíž mi to od "politiky" WGčka přijde dost NEMORÁLNÍ!!!

Říkáš, že jsi dospělý ale hned v první věte se snížíš k tomu, že někomu schválně komolíš jméno. Vzhledem k hodnocení PEGI je WoTB určen pro všechny věkové kategorie. Každý si v ní najde to své.

View Postathenas84, on 25 October 2016 - 09:22 AM, said:

Sorry Kájo ale ak ste Jarovi písali a veci mu vytkli, tak ak som niečo neprehliadol, tak tu na fóre to nik nevedel. A vyzeralo to že ste s jeho prácou spokojný a vyhovuje vám ako to robí. Pritom to nie je záležitosť pár dní, ale týždňov.

Ja nevravím že máte sedieť celý deň za kompom a reagovať na každý canc čo tu objaví, ale od začiatku sa to javilo ako pomerne citlivá vec.

Preto ak mi sme niečo vyhrotili, nebolo by od veci si ako staff priznať že vy zase podcenili.

Nebudeme s ním rozebírat interní komunikaci veřejně na fóru. Představ si, že by ti tvůj zaměstnavatel oznámil, že děláš něco špatně tím, že by to vyvěsil na nástěnku v práci. My vidíme, co na to fórum píšete. Zpětná vazba nezústane u nás. Ale jednoduše vám nemůžeme říkat, jaké kroky interně podnikáme. Trošku důvěry. Ani jste mu nedali čas, aby zlepšil to, co jsme mu vytkli.

Apsyrtos #14 Posted 25 October 2016 - 09:31 AM

Sergeant

• Player
  • 47853 battles
  • 493
  • [CB-CZ]

View PostKayi4ek, on 25 October 2016 - 09:26 AM, said:

Říkáš, že jsi dospělý

Promiň, ukaž mi, kde mám napsáno: "Jsem dopělý"....???!!!

Píši tam maximálně: "nás starší"!!! Což neznamená dospělý.

A navíc je tvoje odpověď "skrytě agresivní". Tak kdo tu potom víří emoce??? V posledních týdneh si se dost zlepšil v komunikaci zde na fóru, měl jsem z toho radost. Ale když máš pocuchané nervy, jsi dost agresivní, bacha na to...

Edited by Apsyrtos, 25 October 2016 - 09:35 AM.

Kayi4ek #15 Posted 25 October 2016 - 09:43 AM

Senior Sergeant

• EU Community
  • 735 battles
  • 762

View PostApsyrtos, on 25 October 2016 - 09:31 AM, said:

Promiň, ukaž mi, kde mám napsáno: "Jsem dopělý"....???!!!

Píši tam maximálně: "nás starší"!!! Což neznamená dospělý.

A navíc je tvoje odpověď "skrytě agresivní". Tak kdo tu potom víří emoce??? V posledních týdneh si se dost zlepšil v komunikaci zde na fóru, měl jsem z toho radost. Ale když máš pocuchané nervy, jsi dost agresivní, bacha na to...

Já si pod pojmem "nás starší" představím šedesátníka v pantoflích.

Já nejsem agresivní, jen mi vadí tvoje jednání. Chceš poukázat na něčí chybu, ale snížíš se na stejnou úroveň. To není agresivita, ale pokus přimět tě, abys to nedělal, když chceš s někým diskutovat na úrovni. Kdbys mě znal, věděl bys, že mě nervy nepocuchá nic ;)

Apsyrtos #16 Posted 25 October 2016 - 10:05 AM

Sergeant

• Player
  • 47853 battles
  • 493
  • [CB-CZ]

View PostKayi4ek, on 25 October 2016 - 09:43 AM, said:

Já si pod pojmem "nás starší" představím šedesátníka v pantoflích.

Já nejsem agresivní, jen mi vadí tvoje jednání. Chceš poukázat na něčí chybu, ale snížíš se na stejnou úroveň. To není agresivita, ale pokus přimět tě, abys to nedělal, když chceš s někým diskutovat na úrovni. Kdbys mě znal, věděl bys, že mě nervy nepocuchá nic ;)

Dobře, uznávám, že jsem mohl napsat pouze Xero. To dalsi si fakt nepamatuji. Ale za tim zbytkem si stojim!!! Mej se, at se daří, ale pokud se setkáme v boji a ty budes u enemáku, tak zadne ohledy brat nebudu;)

Kayi4ek #17 Posted 25 October 2016 - 10:17 AM

Senior Sergeant

• EU Community
  • 735 battles
  • 762

View PostApsyrtos, on 25 October 2016 - 10:05 AM, said:

Dobře, uznávám, že jsem mohl napsat pouze Xero. To dalsi si fakt nepamatuji. Ale za tim zbytkem si stojim!!! Mej se, at se daří, ale pokud se setkáme v boji a ty budes u enemáku, tak zadne ohledy brat nebudu;)

Toho se nebojím, žádné slitování :P

scotom #18 Posted 25 October 2016 - 10:40 AM

Sergeant

• Player
  • 20491 battles
  • 421
  • [TFCZ]

View PostKayi4ek, on 25 October 2016 - 11:26 AM, said:

Říkáš, že jsi dospělý ale hned v první věte se snížíš k tomu, že někomu schválně komolíš jméno. Vzhledem k hodnocení PEGI je WoTB určen pro všechny věkové kategorie. Každý si v ní najde to své.

Nebudeme s ním rozebírat interní komunikaci veřejně na fóru. Představ si, že by ti tvůj zaměstnavatel oznámil, že děláš něco špatně tím, že by to vyvěsil na nástěnku v práci. My vidíme, co na to fórum píšete. Zpětná vazba nezústane u nás. Ale jednoduše vám nemůžeme říkat, jaké kroky interně podnikáme. Trošku důvěry. Ani jste mu nedali čas, aby zlepšil to, co jsme mu vytkli.

Píšeš o důvěře k vám,ale uvědom si,že stačilo tak málo,jako jen napsat do vlákna už mnohem dřív,že s nim vše řešíte,ať mu jen dáme čas.Ale vašim "mlčením" jste toto vše nakonec jen podpořili.Taky dělám chyby,jako každý,ale když mi je víc lidí vytkne,zamyslím se nad tím,co dělám špatně a jak to vyřešit a neoznačuji hned všechny za zakomplexované idioty a blbečky (citace z videa). A že ve videu potvrdil,že tento jeho názor na nás s ním sdílíte,je taky dobrá vizitka. Já mám taky na každého svůj názor,ale nechávám si to pro sebe a neventiluji to takto veřejně.Tuto urážku ještě takto veřejně vystaví na internet.Do očí by si to nedovolil.Ze začátku bylo vše v klidu,jen jsme mu napsali názor,co by mohl udělat.Ale on hned vynesl kartu arogantnosti,tak jsme mu jen dali najevo,že takhle na nás tedy ne.Ale už alespoň víme,co si o nás,obyčejných smrtelnících,myslíte.To si rovnou do podpisu můžete dát,že jsme pro vás jen póvl,co tu prudí...

chromy_hustopece #19 Posted 25 October 2016 - 10:45 AM

Lance-corporal

• Player
  • 22632 battles
  • 39
  • [SCRY]

Ten kluk má potenciál stát se dobrým CC

Kayi to si myslel vážně? Vždyť ten kluk dělal od začátku všechno špatně. V patnácti se nám snažil ukrást motto klanu a v šestnácti tady všem okolo jen lže. Co asi chystá na své sedmnácté narozeniny? Tento kluk má být chlouba české a slovenské komunity jako cc? Pro wg přínosem možná byl, protože lanařil spoustu dětí do blitz,ale pro komunitu přínos 0. 

arathorrn #20 Posted 25 October 2016 - 11:12 AM

First Sergeant

• Player
  • 25039 battles
  • 1,775
  • [TFCZ]

Ne, jenom jsi na fóru rozpoutal vlnu urážek a navážení se do někoho, kdo to myslel dobře. Stačí to říct normálně, ale někdo má potřebu zahánět věci do extrému. Každý člověk, do kterého někdo rýpe určitou dobu vypění a ty to moc dobře víš. Ne každý je tak psychicky odolný jako já. Pořád se stavíš do pozice vyspělého, dospělého člověka, ale snažíš se znemožnit někoho, kdo je více než o polovinu mladší. Víš moc dobře, co děláš.

S Xerem jsme vedli komunikaci, vytkli jsme mu jeho chyby. Ale než jsme stačili zakročit, vyhrotila se situace tak, že Xerovi ujely nervy. A já se nedivím. A ještě hůř v situaci, kdy se někdo o něco snaží. Místo podpory se mu dostalo vlny nevole tady na fóru. A ty moc dobře víš, jak píšeš svoji kritiku. Přesný opak toho, co píšeš "Můj tón je přátelský, nikoli arogantní. Chci problém řešit, ne se hádat. ". Ten kluk má potenciál stát se dobrým CC, ale bohužel. Někdo si musel prosadit svou, kterou si vlastně ve výsledku neprosadil.

Jak to udělat správně? Napsat PM mě, Ketankis a Ivě. My bychom udělali to samé. Vytkli bychom mu chyby a pokud by se zpětná vazba nezlepšila, sesadili bychom ho. Jenže kvůli vyhrocené situaci a neustálému rýpání Xero vypěnil.

Já jsem rozpoutal vlnu urážek? Poukázal jsem pouze na to, že kontibutoři nedělají to, co mají. Nikde jsem nepsal,minimálně na začátku,  že ten a ten dělá svou práci špatně. To, že ostatní sdílejí stejný názor není moje vina, jsou to všechno svéprávní lidé. Naznačovat, že jste zabanovali ty dotyčné kvůli mě, bych nekomentoval, protože je to zcestné. 

Co se týká mých výtek směrem ke xerogaviazzusovi, nejsem si jich vědom. Pouze jsem konstatoval, že videa komentuje hantýrkou kterou nezasvěcení nemusí chápat, ač zní profesionálně. Naopak, na jeho youtube jsem mu dal do komentářů pár postřehů, co by mohl zlepšit (konkrétně pod video s Typem 59). Víc jsem mu nepsal. Že bych se ho snažil znemožnit odmítám, znemožnil se sám. Dle tvých slov jsme si na fóru všichni rovni a na věku nezáleží, tím se řídím. Když se někdo chce prezentovat veřejně na internetu, musí umět přijímat i kritiku, já ho nekritizoval. 

To, že jste vedli s xerogaviazzusem komunikaci považuji za samozřejmé, máte spolu vztah, on je dobrovolník a WG mu poskytuje nástroj. To je běžná praxe. 

Rád bych se vyjádřil k "mému tónu", kterým píšu. Záměrně píšu, že píšu, protože kritiku jsem nepsal. Můj tón z psaní sice může znít arogantně, ale já jsem velmi mírný člověk. Urážek se snažím vyvarovat, ze svého přesvědčení je používám opravdu výjimečně. Jestli někdo chápe mé příspěvky jako urážky nebo aroganci je jeho problém, tón hlasu do psaného textu bohužel dostat nelze, vyjma vykřičníků. 

Kluk má potenciál, ale chování nemá. Pouze se opojil gloriolou moci, že on je někdo. Musíš sám uznat, že jeho chování je jaksi za hranou. 

Chtěl jsem si prosadit svou? Udělal jsem dotazník, kde většina hlasujících sdílí totožný názor (tomu se říká demokracie). Má slova byla vytržena z kontextu, nebo obrácena tak, že většina lidí na YouTube likeovala dotyčné video. Psal jsem o většině hlasujících na fóru, ne na soukromém kanálu kteréhokoli CC.

Jestli to mám chápat tak, že skovenskoooooooooo nedostane CC kvůli mě, tak to považuji za zbabělé a jednání "natruc". Máte problém s mou maličkostí, tak to řešte po této linii. Skovenskoooooooooo za to nemůže. 

Rada jak to udělat správně, je úsměvná. Hlasování mi přijde daleko lepší, nevyjadřuje postoj jednotlivce. 

Poslední věc. Xerogaviazzus se sesadil sám, nevypěnil. Nebyl ochoten se změnit. Věř, že můj tón je naprosto klidný a přátelský. Nikde ani špetka arogance. Není to můj styl a byl bych rád aby jsi to tak cítil. Pokud ti to arogantní přijde, omlouvám se, ale jinak psát neumím. Profesionální deformace. 

Edited by arathorrn, 25 October 2016 - 12:31 PM.

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users