Jump to content

OT - Xerogaviazzův stream/YT

• This topic is locked This topic is locked
52 replies to this topic

MadSkunk #21 Posted 25 October 2016 - 11:21 AM

First Sergeant

• Player
  • 19371 battles
  • 1,253
Prosim Vas co resime.
Byli jsme asi jedina komunita na svete, co neuznavala sveho CC. To samo o sobe staci a i kdyby byl problem tisickrat v nas, nemuze v normalnim pripade vubec nastat.
Ten clovek se nechoval prijatelne jeste pred svym jmenovanim, nebyl korektni ani pri soutezi a uroven jeho projevu spatna. V procesu jeho jmenovani stacilo obeslat klany, kterymi prosel a dozvedeli byste se potrebne.
To, ze se situace vyhrotila, zpusobila dle meho nazoru frustrace z toho, ze se vec nikam neposouva a spis se horsi. Na vytky ten clovek nereagoval prijatelne. Jestlize ma byt chapana jeho frustrace, tak frustraci komunity nelze prehlizet ani s politovanim. Z videa je videt, ze ma dotycny vetsi potrebu posledniho slova, nez usmireni.

Neustala projekce chyb do okoli nemuze u nikoho skoncit dobre. Screeny co jsem z fcb videl dokonce poukazuji na podobny postoj k Vam jako staffu a nakonec to ve finale poskodilo i ten. Zbytecne, zcela zbytecne.
Nechat neco dojit do soucasneho stavu a pak se divit nasledkum je jako pichnout do vosiho hnizda a pak obvinovat vosy z agrese. Co mas ale co takoveho vubec delat, ne? I kdyz jsem se staffem casto na jedne rovine, vidim podil v pochybeni na vasi strane. Interni predpis vam patrne neuklada zkoumat kandidatovu reputaci, pak je vina v predpisu. Pak bychom meli spolecne vyresit predpis.
Skutecne se k tomu stavme takovym jednanim, aby v budoucnu sly veci hladce. Mohl by dotycny treba komentovat blizici se finalove zapasy twister cupu jako Bushka? Uprimne ani nahodou.

Vytky k nasi strane jsou veci samostatne diskuze a rad se o tom dozvim vice bud zde nebo PM, pripadne discordu.
Zaver, ze se vec dala resit jinak je hodne diskutabilni. Ten, o kom mluvime, je velmi problematicka osobnost, kterou nelze hodnotit optikou bezne komunikace a vztahy mezi nim a okolim podle toho dopadnou. Vymente nas za jine lidi a ten samy spor skonci stejne, to Vam asi neuniklo.
Vsude jsou [edited], i mezi nami hraci. Pokud se ale objevi na obou stranach, nemuze to skoncit jinak.
Je to v osobnosti, ne v komunikaci. U Sariela byli taky ostatni [edited], ale v celkovem pojeti ho i ona starsi generace prijimala, tak mi nevykladejte, cim jsme se na tom podepsali my.

Az opadne zklamani, navrhuju si jeste jednou promluvit. Idealne kdybyste sem jeli na nejakou pripravovanou akci, pripadne pres discord nebo TS. Cim dal vic se mi zda, ze by nejaka pravidelna konfera neskodila a pokud byste souhlasili, mohl by se delat mesicne zverejnovany zaznam.
Sesbiral bych aktualni podnety, udelal z nich pouzitelnou latku k probrani, tu bychom si predem odsouhlasili a dalo by se to pripojit k pravidelnemu komunitnimu raportu.

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

negasan #22 Posted 25 October 2016 - 12:35 PM

Lance-corporal

• Player
  • 32627 battles
  • 16
  • [CZECH]

Prostě udělejte jednoho mladého cc a druhého Slovenskoooo.Mladý bude bude mít své diváky a starší ,taky své.Oba budou oslovovat různé generace a myslím,ze si každéj přijde na své.Jak starší ,tak mladší.Co se tady strhlo .......nemá smysl už o tom diskutovat.Jara to položil sam a video,které udělal nebylo šťastné.....neudržel nervy  ,tak vybouchl asi.Co udělal nebo neudělal ,je už asi jedno.CC už není.Ted jde o to ,jak se WG k tomu postaví?

MadSkunk #23 Posted 25 October 2016 - 12:58 PM

First Sergeant

• Player
  • 19371 battles
  • 1,253

Kdyz za Sariela a Jindry nebylo treba komunitu delit na mlade a stare, nebude to dobre zvolenym CC treba ani ted.
Inteligentni clovek na urovni jim bude i pres specifika dana prilis mladym ci starym vekem. Za to [edited] bude [edited] vzdy.

S tim nijak nesouvisi jednorazovy vybuch, ktery se cas od casu projevi u kazdeho z nas.

Ted je zklamana komunita ze staffu, staff z komunity, mladi ze starych a stari z mladych. Nikdo si ale neuvedomuje, ze je to uplne mylny zaver, co nas stavi proti sobe jen kvuli jednomu cloveku, kde bylo takove vyusteni otazkou casu. Nenechme se proto nikym vmanipulovat do vzajemne zasti, je to zcestne a demagogicke.

Edited by MadSkunk, 25 October 2016 - 02:03 PM.

Kayi4ek #24 Posted 25 October 2016 - 03:07 PM

Senior Sergeant

• EU Community
  • 733 battles
  • 762

View Postscotom, on 25 October 2016 - 10:40 AM, said:

Píšeš o důvěře k vám,ale uvědom si,že stačilo tak málo,jako jen napsat do vlákna už mnohem dřív,že s nim vše řešíte,ať mu jen dáme čas.Ale vašim "mlčením" jste toto vše nakonec jen podpořili.Taky dělám chyby,jako každý,ale když mi je víc lidí vytkne,zamyslím se nad tím,co dělám špatně a jak to vyřešit a neoznačuji hned všechny za zakomplexované idioty a blbečky (citace z videa). A že ve videu potvrdil,že tento jeho názor na nás s ním sdílíte,je taky dobrá vizitka. Já mám taky na každého svůj názor,ale nechávám si to pro sebe a neventiluji to takto veřejně.Tuto urážku ještě takto veřejně vystaví na internet.Do očí by si to nedovolil.Ze začátku bylo vše v klidu,jen jsme mu napsali názor,co by mohl udělat.Ale on hned vynesl kartu arogantnosti,tak jsme mu jen dali najevo,že takhle na nás tedy ne.Ale už alespoň víme,co si o nás,obyčejných smrtelnících,myslíte.To si rovnou do podpisu můžete dát,že jsme pro vás jen póvl,co tu prudí...

Špatně to formuloval, komunikaci mezi Ivou, Ketankis a Xerem znám. V podstatě jsme mu řekli, ať v tvorbě pokračuje a nenechá se rozhodit rýpáním, protože nálada na fóru byla taková, jaká byla. 

scotom #25 Posted 25 October 2016 - 03:16 PM

Sergeant

• Player
  • 19725 battles
  • 420
  • [TFCZ]

View PostKayi4ek, on 25 October 2016 - 05:07 PM, said:

Špatně to formuloval, komunikaci mezi Ivou, Ketankis a Xerem znám. V podstatě jsme mu řekli, ať v tvorbě pokračuje a nenechá se rozhodit rýpáním, protože nálada na fóru byla taková, jaká byla. 

Takže ze sebe jen udělal "mučedníka" a podpořil to další lží,do které zatáhl ještě vás staff...To je ukázka charakteru.Když jsem viděl,co píše i na FB,jak sdílíte tento jeho názor na nás a je to jen další lež,tak jsem jen rád,že takový člověk CC už není.

Edited by scotom, 25 October 2016 - 03:17 PM.

Kayi4ek #26 Posted 25 October 2016 - 03:46 PM

Senior Sergeant

• EU Community
  • 733 battles
  • 762

View Postarathorrn, on 25 October 2016 - 11:12 AM, said:

Já jsem rozpoutal vlnu urážek? Poukázal jsem pouze na to, že kontibutoři nedělají to, co mají. Nikde jsem nepsal,minimálně na začátku,  že ten a ten dělá svou práci špatně. To, že ostatní sdílejí stejný názor není moje vina, jsou to všechno svéprávní lidé. Naznačovat, že jste zabanovali ty dotyčné kvůli mě, bych nekomentoval, protože je to zcestné. 

Co se týká mých výtek směrem ke xerogaviazzusovi, nejsem si jich vědom. Pouze jsem konstatoval, že videa komentuje hantýrkou kterou nezasvěcení nemusí chápat, ač zní profesionálně. Naopak, na jeho youtube jsem mu dal do komentářů pár postřehů, co by mohl zlepšit (konkrétně pod video s Typem 59). Víc jsem mu nepsal. Že bych se ho snažil znemožnit odmítám, znemožnil se sám. Dle tvých slov jsme si na fóru všichni rovni a na věku nezáleží, tím se řídím. Když se někdo chce prezentovat veřejně na internetu, musí umět přijímat i kritiku, já ho nekritizoval. 

To, že jste vedli s xerogaviazzusem komunikaci považuji za samozřejmé, máte spolu vztah, on je dobrovolník a WG mu poskytuje nástroj. To je běžná praxe. 

Rád bych se vyjádřil k "mému tónu", kterým píšu. Záměrně píšu, že píšu, protože kritiku jsem nepsal. Můj tón z psaní sice může znít arogantně, ale já jsem velmi mírný člověk. Urážek se snažím vyvarovat, ze svého přesvědčení je používám opravdu výjimečně. Jestli někdo chápe mé příspěvky jako urážky nebo aroganci je jeho problém, tón hlasu do psaného textu bohužel dostat nelze, vyjma vykřičníků. 

Kluk má potenciál, ale chování nemá. Pouze se opojil gloriolou moci, že on je někdo. Musíš sám uznat, že jeho chování je jaksi za hranou. 

Chtěl jsem si prosadit svou? Udělal jsem dotazník, kde většina hlasujících sdílí totožný názor (tomu se říká demokracie). Má slova byla vytržena z kontextu, nebo obrácena tak, že většina lidí na YouTube likeovala dotyčné video. Psal jsem o většině hlasujících na fóru, ne na soukromém kanálu kteréhokoli CC.

Jestli to mám chápat tak, že skovenskoooooooooo nedostane CC kvůli mě, tak to považuji za zbabělé a jednání "natruc". Máte problém s mou maličkostí, tak to řešte po této linii. Skovenskoooooooooo za to nemůže. 

Rada jak to udělat správně, je úsměvná. Hlasování mi přijde daleko lepší, nevyjadřuje postoj jednotlivce. 

Poslední věc. Xerogaviazzus se sesadil sám, nevypěnil. Nebyl ochoten se změnit. Věř, že můj tón je naprosto klidný a přátelský. Nikde ani špetka arogance. Není to můj styl a byl bych rád aby jsi to tak cítil. Pokud ti to arogantní přijde, omlouvám se, ale jinak psát neumím. Profesionální deformace. 

Jsi mírný člověk, ale rýpeš. Jsi stejný jako já. Pomalinku nahlodáváš. Vím co děláš. 

Ano, poukázal jsi ... "Diskuse" ve 4 nebo 5 vláknech o jedné věci dokola na fóru, kde normálně žijí dvě vlákna. Na něco jsi upozornil, mi jsme předali tvoji zpětnou vazbu tím, že jsme si s Xerem promluvili, ale než jsme to pořádně udělali, přišla další vlna, protože musíš mít odpověď hned. "Teď to musíte vyřešit, jinak napíšu dalších 5 příspěvků."

Pro příště. Něco takového lze vyřešit jednou PM na fóru. Napíšeš nám, prodiskutujeme to, najdeme řešení. Ty jsi založil 2 sólo vlákna a v dalších 3 jsi rozjel diskusi. O tom stejném. Dokola. 

Jen si to představ, jak krásný a ideální svět by to byl. Nejsi spokojený, napíšeš nám PM, mi půjdeme za CC. Řekneme mu, co je špatně. Pokud to nezlepší, nebude nadále CC. CC není herní featura, je to jen člověk. Nic z toho, co se tady teď řeší by se řešit nemuselo, protože by se to vyřešilo v klidu.

arathorrn #27 Posted 25 October 2016 - 04:15 PM

First Sergeant

• Player
  • 24507 battles
  • 1,772
  • [TFCZ]

View PostKayi4ek, on 25 October 2016 - 03:46 PM, said:

Jsi mírný člověk, ale rýpeš. Jsi stejný jako já. Pomalinku nahlodáváš. Vím co děláš. 

Ano, poukázal jsi ... "Diskuse" ve 4 nebo 5 vláknech o jedné věci dokola na fóru, kde normálně žijí dvě vlákna. Na něco jsi upozornil, mi jsme předali tvoji zpětnou vazbu tím, že jsme si s Xerem promluvili, ale než jsme to pořádně udělali, přišla další vlna, protože musíš mít odpověď hned. "Teď to musíte vyřešit, jinak napíšu dalších 5 příspěvků."

Pro příště. Něco takového lze vyřešit jednou PM na fóru. Napíšeš nám, prodiskutujeme to, najdeme řešení. Ty jsi založil 2 sólo vlákna a v dalších 3 jsi rozjel diskusi. O tom stejném. Dokola. 

Jen si to představ, jak krásný a ideální svět by to byl. Nejsi spokojený, napíšeš nám PM, mi půjdeme za CC. Řekneme mu, co je špatně. Pokud to nezlepší, nebude nadále CC. CC není herní featura, je to jen člověk. Nic z toho, co se tady teď řeší by se řešit nemuselo, protože by se to vyřešilo v klidu.

Já nenahlodávám, až to začnu dělat, určitě to poznáš. 

Abych to vysvětlil. Založil jsem topic "Aktuální seznam kontibutorů", důvod proč jsem to udělal, jsem v témže vlákně snad dostatečně vysvětlil. Jelikož se z diskuse jevilo nanejvýš vhodné dát o věci hlasovat, založil jsem topic s hlasováním. Pak jsem reagoval na komunitou založený topic "Komunitní raport za srpen a září" a protože tento topic, ať chceš nebo ne, se věnoval právě práci kontributorů, vyplynulo to z něj jaksi samo. Debata v tomto topicu zpočátku vůbec nesměřovala k řešení této problematiky, ale opět se sem dostala. Dokonce ve chvíli kdy se tady snesla vlna kritiky na xerogaviazzuse jsem vůbec na fóru nebyl a zjistil jsem to až později. Dva z těch tebou zmiňovaných topiců jsem nezaložil a v nich jsem se držel tématu. Kdybych věděl, jak přidat hlasování k topicu "Aktuální seznam kontributorů" další topic bych nezakládal (omlouvám se, to byla moje vina, nemůžu ale vědět všechno). 

Já nejsem příznivcem tady té "šeptandy" v PM, nedá se pak doložit co kdo řekl a je to kontraproduktivní. Pokud se má něco řešit ať to vidí všichni a podle toho si můžou udělat názor. 

Já si ten svět o kterém píšeš dokážu představit, ale nesměl bych sem chodit už rok a mít tady skoro 1600 postů abych věděl, jak to zde funguje. Ono stačí, když projdeš vlákna, kde se něco řeší a vidíš reakce z vaší strany. A kdo ví kolik PM zůstane nezodpovězeno, ututláno. O náhradě PÚ už píšeme od aktualizace 3.1 a odpověď je kde? Dnes oznamujete puzzle k aktualizaci 3.3. Řešení není. Proto platí co jsem psal výše, transparentně ať si každý udělá názor. 

Nechci se opakovat. Já vím, že je těžké uznat chybu, ale teď je to opravdu velmi aktuální aby jste si posypali hlavu popelem a začali jednat. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

Kayi4ek #28 Posted 25 October 2016 - 04:34 PM

Senior Sergeant

• EU Community
  • 733 battles
  • 762

View Postarathorrn, on 25 October 2016 - 04:15 PM, said:

Já nenahlodávám, až to začnu dělat, určitě to poznáš. 

Abych to vysvětlil. Založil jsem topic "Aktuální seznam kontibutorů", důvod proč jsem to udělal, jsem v témže vlákně snad dostatečně vysvětlil. Jelikož se z diskuse jevilo nanejvýš vhodné dát o věci hlasovat, založil jsem topic s hlasováním. Pak jsem reagoval na komunitou založený topic "Komunitní raport za srpen a září" a protože tento topic, ať chceš nebo ne, se věnoval právě práci kontributorů, vyplynulo to z něj jaksi samo. Debata v tomto topicu zpočátku vůbec nesměřovala k řešení této problematiky, ale opět se sem dostala. Dokonce ve chvíli kdy se tady snesla vlna kritiky na xerogaviazzuse jsem vůbec na fóru nebyl a zjistil jsem to až později. Dva z těch tebou zmiňovaných topiců jsem nezaložil a v nich jsem se držel tématu. Kdybych věděl, jak přidat hlasování k topicu "Aktuální seznam kontributorů" další topic bych nezakládal (omlouvám se, to byla moje vina, nemůžu ale vědět všechno). 

Já nejsem příznivcem tady té "šeptandy" v PM, nedá se pak doložit co kdo řekl a je to kontraproduktivní. Pokud se má něco řešit ať to vidí všichni a podle toho si můžou udělat názor. 

Já si ten svět o kterém píšeš dokážu představit, ale nesměl bych sem chodit už rok a mít tady skoro 1600 postů abych věděl, jak to zde funguje. Ono stačí, když projdeš vlákna, kde se něco řeší a vidíš reakce z vaší strany. A kdo ví kolik PM zůstane nezodpovězeno, ututláno. O náhradě PÚ už píšeme od aktualizace 3.1 a odpověď je kde? Dnes oznamujete puzzle k aktualizaci 3.3. Řešení není. Proto platí co jsem psal výše, transparentně ať si každý udělá názor. 

Nechci se opakovat. Já vím, že je těžké uznat chybu, ale teď je to opravdu velmi aktuální aby jste si posypali hlavu popelem a začali jednat. 

View PostKayi4ek, on 25 October 2016 - 03:46 PM, said:

CC není herní featura, je to jen člověk. 

Ještě jednou, pro připomenutí. A moc dobře víš, že o CC rozhodujeme přímo tady mezi námi. Já, Ketankis a Iva.

View Postarathorrn, on 25 October 2016 - 04:15 PM, said:

Já vím, že je těžké uznat chybu, ale teď je to opravdu velmi aktuální aby jste si posypali hlavu popelem a začali jednat. 

Situaci jsme vyřešili. Co myslíš tím: "začít jednat?"

Resp. situaci s Xerem. Ne celý CC program. Zase mi to začíná připadat, že na nás tlačíš. A neboj se v případě CC se náš rozhodovací proces trošku upraví. Takže se vyvarujeme něčeho podobného.

Prozatimní řešení je to, že budu tvořit ve svém volném čase videa. Pro komunitu. Ale uvědom si, že herní komunita nejsou jen ti, kteří se objevují tady na fóru.

MadSkunk #29 Posted 25 October 2016 - 05:23 PM

First Sergeant

• Player
  • 19371 battles
  • 1,253
Kajo, je to ale takhle pro Tebe v poradku? Vsiml jsem si, ze si zacal streamovat a ted mluvis o videich. K tomu ale musis delat svoji praci. Jestli by Te to pak melo neumerne zatezovat a ve finale nejak blbe skoncit, my to chvili bez komunitniho obsahu prezijem.

arathorrn #30 Posted 25 October 2016 - 05:26 PM

First Sergeant

• Player
  • 24507 battles
  • 1,772
  • [TFCZ]

View PostKayi4ek, on 25 October 2016 - 04:34 PM, said:

Ještě jednou, pro připomenutí. A moc dobře víš, že o CC rozhodujeme přímo tady mezi námi. Já, Ketankis a Iva.

Situaci jsme vyřešili. Co myslíš tím: "začít jednat?"

Resp. situaci s Xerem. Ne celý CC program. Zase mi to začíná připadat, že na nás tlačíš. A neboj se v případě CC se náš rozhodovací proces trošku upraví. Takže se vyvarujeme něčeho podobného.

Prozatimní řešení je to, že budu tvořit ve svém volném čase videa. Pro komunitu. Ale uvědom si, že herní komunita nejsou jen ti, kteří se objevují tady na fóru.

Já jsem rád, že jsi tam dodal "situaci s Xerem". Nevím, v čem tím připadá, že na vás tlačím. Osobně k tomu nemám žádné prostředky. Tlačit tě někam může WG ne já. 

Vřele bych ti doporučil, aby jsi se podíval na video od Xera "Proč už nejsem CC". Pokud jsi viděl, pusť si to znovu a zkus se zamyslet co tam říká. Stylizoval se do pozice, že akce byla namířená proti němu, což nebyla. Navíc mi připisuje jakési schopnosti ovládat lidi, nebo, že mě tady dokonce mají rádi, o čemž silně pochybuji. Jeho časová linka o které tam mluví je taky mimo. Takže se na to podívej, pokud možno v klidu, a udělej si obrázek o našem mučedníkovi. Samozřejmě si ho dej do kontextu s tím, co jsi tady četl. 

Edited by arathorrn, 25 October 2016 - 05:28 PM.

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

MadSkunk #31 Posted 25 October 2016 - 05:38 PM

First Sergeant

• Player
  • 19371 battles
  • 1,253
Prosim skutecne se touto situaci nenechme manipulovat v pokracovani kritiky obou stran. Pokud by s CC skoncila nejaka zdrava osobnost, tento stav by nenastal.
Vytky k arathornovi nemaji realny zaklad s vyjimkou toho, ze prilis opakoval, co uz bylo receno. Je treba na oplatku uznat, ze reakcni doba WG neni idealni a to jsme jako komunita uz pochopili.
Staff uznal, ze by to takhle nefungovalo a do budoucna se kriteria vyberu pro CC zmeni.
To jsou fakta, prospesna pro pratelsky vzduch, ktery tu chceme udrzet a opravdu se navzajem nepresvedcujme o zlych umyslech druhe strany, protoze zadne nejsou.
Ledaze by je nekdo svym videem rad zasel ale to uz nad nami, doufam, nema moc.

Kayi4ek #32 Posted 25 October 2016 - 05:43 PM

Senior Sergeant

• EU Community
  • 733 battles
  • 762

View PostMadSkunk, on 25 October 2016 - 05:23 PM, said:

Kajo, je to ale takhle pro Tebe v poradku? Vsiml jsem si, ze si zacal streamovat a ted mluvis o videich. K tomu ale musis delat svoji praci. Jestli by Te to pak melo neumerne zatezovat a ve finale nejak blbe skoncit, my to chvili bez komunitniho obsahu prezijem.

Není, ale jiné řešení není. Protože není nikdo, kdo by splňoval podmínky CC.

View Postarathorrn, on 25 October 2016 - 05:26 PM, said:

Já jsem rád, že jsi tam dodal "situaci s Xerem". Nevím, v čem tím připadá, že na vás tlačím. Osobně k tomu nemám žádné prostředky. Tlačit tě někam může WG ne já. 

Vřele bych ti doporučil, aby jsi se podíval na video od Xera "Proč už nejsem CC". Pokud jsi viděl, pusť si to znovu a zkus se zamyslet co tam říká. Stylizoval se do pozice, že akce byla namířená proti němu, což nebyla. Navíc mi připisuje jakési schopnosti ovládat lidi, nebo, že mě tady dokonce mají rádi, o čemž silně pochybuji. Jeho časová linka o které tam mluví je taky mimo. Takže se na to podívej, pokud možno v klidu, a udělej si obrázek o našem mučedníkovi. Samozřejmě si ho dej do kontextu s tím, co jsi tady četl. 

Já jsem to video viděl. To je pěna na hladině.

scotom #33 Posted 25 October 2016 - 05:52 PM

Sergeant

• Player
  • 19725 battles
  • 420
  • [TFCZ]
Když se na celou tu věc podívám nezaujatým pohledem,tak vyplývá jen to,že chyby jsou na obou stranách.Není potřeba je rozepisovat.Ale jediná moznost je najít společné řešení.My jsme teď v pozici rebelů,kterým není nic vhod a staff jsou v pozici laxního vedení fora...To neprospívá nikomu.

arathorrn #34 Posted 25 October 2016 - 06:03 PM

First Sergeant

• Player
  • 24507 battles
  • 1,772
  • [TFCZ]

Já jsem ochoten to nechat být. Tohle vzájemné špičkování stejně nikam nevede. Budeme všichni věřit, že se situace vyřešila. Tuhle diskusi bych uzavřel, já guru tohoto fóra (když už jsem do té pozice byl jmenován). 

Jste tedy schopni uzavřít příměří? A nešlo by něco udělat s těmi zabanovanými hráči? 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Fugi_84 #35 Posted 25 October 2016 - 06:21 PM

Private

• Player
  • 23131 battles
  • 2
Že to stále řešíte. Jára na to neměl,položil kontributora a hotovo. Jen to nešťastné video kde podle něj všichni mimo dětí mají názor opice. " Járo, potřebuješ dozrát chlapče" A napadat videa Slovenska.....to už je ubohé. Za mě zrovna Slovenskooooo je ten který se na kontributora hodí víc.                               Co nám dát možnost odhlasovat si nového kontributora????

scotom #36 Posted 25 October 2016 - 06:34 PM

Sergeant

• Player
  • 19725 battles
  • 420
  • [TFCZ]

View PostFugi_84, on 25 October 2016 - 08:21 PM, said:

Že to stále řešíte. Jára na to neměl,položil kontributora a hotovo. Jen to nešťastné video kde podle něj všichni mimo dětí mají názor opice. " Járo, potřebuješ dozrát chlapče" A napadat videa Slovenska.....to už je ubohé. Za mě zrovna Slovenskooooo je ten který se na kontributora hodí víc.                               Co nám dát možnost odhlasovat si nového kontributora????

Tak anketo o tom,koho chceme za CC by asi tam nahoře neprošla a vcelku se nedivím.Slvenskoooooooo na to určitě má a chceme ho,ale na to jsme malí páni.Můžeme jen doufat,že ta nová pravidla pro udělení CC vyselektují ty nevhodné kandidáty.Byl tu návrh jeden "dětský" CC a jeden dospělý.To mi přijde jako rozumné řešení problému...

Edited by scotom, 25 October 2016 - 06:42 PM.

MadSkunk #37 Posted 25 October 2016 - 06:36 PM

First Sergeant

• Player
  • 19371 battles
  • 1,253
V soucasne chvili je to prilis citlive tema. Spis navrhuju docasne CC nemit, pac se mi nelibi myslenka, ze se na tom jeden clovek zkusi utavit. My ho ted zivotne nepotrebujeme, kdyz halloweenska soutez skoncila.
Jak jsem pochopil, stream vede nad yt, kde je materialu dost a streameri streamujou dal i bez cc.
V mezicase se uz novy CC najde

mrschinka #38 Posted 25 October 2016 - 06:37 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 21238 battles
  • 146
  • [CB-CZ]
Poviem to stručne. Po pozretí videa  musím povedať, väčšieho úbožiaka som asi nevidel. 

Slovenskoooooooooo #39 Posted 25 October 2016 - 06:44 PM

Senior Sergeant

• Community Contributor
  • 8881 battles
  • 555
  • [CB-CZ]

Tak k tomu napíšem aj ja niečo.

Video som si pozrel a komentovať ho radšej nebudem, Xerogaviazzus tam jasne povedal, že reakcie tu na fóre ho nezaujímajú...

Nikdy som nenapísal nič proti hráčovi  Xerogaviazzus (ak tu na celom fóre niekto nájde taký príspevok, tak mi ho sem prosím zverejnite), práve naopak zastal som si ho hneď na začiatku, ako sa rozbehla táto aféra a nie jeden krát, ale viac krát.

Jediná moja "negatívna" reakcia prišla až v tomto vlákne. Je to hneď na začiatku, kde som sa ho len opýtal či mal popredu tieto dva tanky. Nič viac, nič menej. Jeho reakcia, kde mi neodpovedal, ale nás len pourážal, opäť priniesla z mojej strany len zopakovanie otázky. Prišla jeho odpoveď, ktorá ma dosť prekvapila, ale len som mu pekne poďakoval a uspokojil som sa s týmto vysvetlením. Až do rána, keď som zistil, že on mi úplne zbytočne klamal. Prečo klamal? Prečo nenapísal radšej, že mal úraz hlavy, že nemal čas...

To čo sa stalo potom, je pre mňa len smiešna komédia. Mazanie dôkazov, banovanie hráčov, obviňovanie niekoho že môže za túto situáciu... Niekto by sa tu mal hodne nad sebou zamyslieť... Myslím, že k tomu už netreba nič písať, všetci si urobia úsudok sami.

xxxxFIREFOXxxxx #40 Posted 25 October 2016 - 06:49 PM

Private

• Player
  • 2 battles
  • 5

View Postathenas84, on 25 October 2016 - 06:06 AM, said:

K obsahu videa som sa vyjadril na FB - aj keď tam je to ako hrach na stenu hádzať, takže tu to už robiť nebudem.

Zaujímalo by ma ale vyjadrenie Ketankis a Ivany Drago či si naozaj s xeroxom notujú v názore, že hráči na fóre sú "zakomplexovaný idioti".

Tak toto by ma na celej veci najviac zaujimalo. Xero tvrdi, ze staff je na jeho strane a takisto si xero aj staff myslia, ze na tomto fore sme zakomplexovani idioti. Staff, vyjadrite sa k tomuto. Dakujem.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users