Jump to content

OT - Xerogaviazzův stream/YT

• This topic is locked This topic is locked
52 replies to this topic

Rotmistrov100 #41 Posted 25 October 2016 - 06:59 PM

Sergeant

• Player
  • 12324 battles
  • 297
  • [SCF]
Osobně se domnívám, že bychom toto téma mohli ukončit a zklidnit atmosféru fóra. Současně se přimlouvám za všechny, kteří v této souvislosti dostali ban, aby jim byl výjmečně zrušený.

xxxxFIREFOXxxxx #42 Posted 25 October 2016 - 07:06 PM

Private

• Player
  • 2 battles
  • 5
Ja som za to, ze som nazval xera jeho prvym nickom dostal permaban na toto forum. Takze by som naozaj rad vedel, ci sa staff niekedy vyjadril, ze prispievatelia tohto fora su zakomplexovani idioti.

mrschinka #43 Posted 25 October 2016 - 07:21 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 23297 battles
  • 146
  • [CB-CZ]

View PostxxxxFIREFOXxxxx, on 25 October 2016 - 07:06 PM, said:

Ja som za to, ze som nazval xera jeho prvym nickom dostal permaban na toto forum. Takze by som naozaj rad vedel, ci sa staff niekedy vyjadril, ze prispievatelia tohto fora su zakomplexovani idioti.

Tu bude asi platiť pravidlo, kto mlčí ten svedčí. Sme radi, že vieme, čo si o nás myslíte. 

Kayi4ek #44 Posted 25 October 2016 - 07:22 PM

Senior Sergeant

• EU Community
  • 735 battles
  • 762

View PostxxxxFIREFOXxxxx, on 25 October 2016 - 06:49 PM, said:

Tak toto by ma na celej veci najviac zaujimalo. Xero tvrdi, ze staff je na jeho strane a takisto si xero aj staff myslia, ze na tomto fore sme zakomplexovani idioti. Staff, vyjadrite sa k tomuto. Dakujem.

View PostKayi4ek, on 25 October 2016 - 03:07 PM, said:

Špatně to formuloval, komunikaci mezi Ivou, Ketankis a Xerem znám. V podstatě jsme mu řekli, ať v tvorbě pokračuje a nenechá se rozhodit rýpáním, protože nálada na fóru byla taková, jaká byla. 

Firefoxi, čti, prosím, předchozí diskusi a přečti si pravidla fóra.

2.8

1. Zakládání vláken nebo příspěvků, které hodnotí disciplinární akce ze strany moderátorů ve hře nebo na fóru.

2.4

1. Zakládání dalších účtů, abys mohl škodit, trollit, dělat zlomyslnosti.

xxxxFIREFOXxxxx #45 Posted 25 October 2016 - 07:46 PM

Private

• Player
  • 2 battles
  • 5

Kay...., Ty povazujes za skodenie, alebo zlomyselnost tuto otazku ? Alebo je to hodnotenie disciplinarnej akcie ?

Inymi slovami, ty ma nazves zakomplexovanym idiotom a ja ked sa ta spytam ci si to naozaj povedal, tak ti skodim ??? Sa jednoducho vyjadri, ci si to ty alebo niekto zo staff takto formuloval ?

michalescuSVK #46 Posted 25 October 2016 - 07:50 PM

Lance-corporal

• Player
  • 0 battles
  • 25

View PostxxxxFIREFOXxxxx, on 25 October 2016 - 07:46 PM, said:

Kay...., Ty povazujes za skodenie, alebo zlomyselnost tuto otazku ? Alebo je to hodnotenie disciplinarnej akcie ?

Inymi slovami, ty ma nazves zakomplexovanym idiotom a ja ked sa ta spytam ci si to naozaj povedal, tak ti skodim ??? Sa jednoducho vyjadri, ci si to ty alebo niekto zo staff takto formuloval ?

ani sa pytat nemusis....ak by to co povedal Xero vo videu nebola pravda tak by tu od rana cely staff tapetoval ako sa distancuju od tychto slov...a kedze vsetci mlcia alebo radsej tuto otazku ignoruju tak si mozes domysliet ako to naozaj bolo....

a este ma dostalo ako sebavedome vyhlasuje ze WG staff bude jeho videa zdielat dalej a ze sa tym nic nezmeni...ak pracujeme s verziou ze WG staff sa naozaj vyjadril tak ako to tvrdi a on to takto verejne prezentoval tak to bol z jeho strany taky podraz, ze jeho videa sa tu uz nikdy neobjavia...

Edited by michalescuSVK, 25 October 2016 - 08:08 PM.

Kayi4ek #47 Posted 25 October 2016 - 09:01 PM

Senior Sergeant

• EU Community
  • 735 battles
  • 762

View PostxxxxFIREFOXxxxx, on 25 October 2016 - 07:46 PM, said:

View PostxxxxFIREFOXxxxx, on 25 October 2016 - 06:49 PM, said:

Tak toto by ma na celej veci najviac zaujimalo. Xero tvrdi, ze staff je na jeho strane a takisto si xero aj staff myslia, ze na tomto fore sme zakomplexovani idioti. Staff, vyjadrite sa k tomuto. Dakujem.

Špatně to formuloval, komunikaci mezi Ivou, Ketankis a Xerem znám. V podstatě jsme mu řekli, ať v tvorbě pokračuje a nenechá se rozhodit rýpáním, protože nálada na fóru byla taková, jaká byla. 

Firefoxi, přečti si ještě jednou, co jsem napsal, prosím. Děkuji.

85swatMT #48 Posted 25 October 2016 - 09:46 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 3366 battles
  • 763
  • [CZSK]
sup sup, kazdy zobrat Ke-Ni a vyblaznite sa na tulenoch, toto nema vyznam, niekedy treba vediet aj prepacit, odpustit a zabudnut, hlavne ak riesime hru.

scotom #49 Posted 25 October 2016 - 09:54 PM

Sergeant

• Player
  • 21094 battles
  • 422
  • [TFCZ]

View Post85swatMT, on 25 October 2016 - 11:46 PM, said:

sup sup, kazdy zobrat Ke-Ni a vyblaznite sa na tulenoch, toto nema vyznam, niekedy treba vediet aj prepacit, odpustit a zabudnut, hlavne ak riesime hru.

Já je lovím s D.W.2 a fakt se bavím :D

MadSkunk #50 Posted 25 October 2016 - 10:52 PM

First Sergeant

• Player
  • 19371 battles
  • 1,253
Pochopte to prosim, staff ma dost informaci od xera. Kdo zna xera vi, co jim o nas asi rikal. Jestli si kay s xerem nazorove notuji, jejich vec.
Proto toho uz nechte. Casem si vsichni daji dve a dve dohromady a tomuhle vlaknu se zasmejeme. I kdyz bych byl nejradsi, aby se ani nepresouvalo do OT, ale vyjimecne cele smazalo. Jestli je treba porad skakat na spek a jeste nekolikrat se tu pohadat, pak bych poprosil o jeho zamceni. Otazky jak kdo co myslel kdyz nekomu vynadal lze resit soukromou postou.

Edited by MadSkunk, 25 October 2016 - 10:53 PM.

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

Ostravak001 #51 Posted 26 October 2016 - 07:21 AM

Lance-corporal

• Player
  • 33805 battles
  • 32
  • [DUKLA]

View PostKayi4ek, on 25 October 2016 - 09:43 AM, said:

Já si pod pojmem "nás starší" představím šedesátníka v pantoflích.

Já nejsem agresivní, jen mi vadí tvoje jednání. Chceš poukázat na něčí chybu, ale snížíš se na stejnou úroveň. To není agresivita, ale pokus přimět tě, abys to nedělal, když chceš s někým diskutovat na úrovni. Kdbys mě znal, věděl bys, že mě nervy nepocuchá nic ;)

Je mi přes šedesát a vaše poznámka mi připadá neslušná ( za podobné krytizujete druhé ) ,co se týče papučí,ty  si obouvám si jen někdy večer až se vrátím z práce .Na počítači jsem už pracoval a hrál hry v době , kdy vy jste tahal , tak říkajíc kačera na tkaničce , tuto hru hraji aktivně a s průměrnými výsledky a co se týka toho mladého CC, ať si uveřejňuje videa jinde , my ho tu určitě nepotřebujeme , nám vystačí Slovenskoooooooo , jeho videa jsou poučné a přínosnějši než od toho mladíka , hrajícího převážně na premiových tancích. Shlédl jsem i pár vaších , ten dým kolem vaší hlavy , byl úžasný , ale nevím jestli přínosný  . Je to můj názor a pokud se Vám nelíbí , vždy jej můžete smazat.  

Edited by Ostravak001, 26 October 2016 - 07:28 AM.

Kayi4ek #52 Posted 26 October 2016 - 08:28 AM

Senior Sergeant

• EU Community
  • 735 battles
  • 762

View PostOstravak001, on 26 October 2016 - 07:21 AM, said:

Je mi přes šedesát a vaše poznámka mi připadá neslušná ( za podobné krytizujete druhé ) ,co se týče papučí,ty  si obouvám si jen někdy večer až se vrátím z práce .Na počítači jsem už pracoval a hrál hry v době , kdy vy jste tahal , tak říkajíc kačera na tkaničce , tuto hru hraji aktivně a s průměrnými výsledky a co se týka toho mladého CC, ať si uveřejňuje videa jinde , my ho tu určitě nepotřebujeme , nám vystačí Slovenskoooooooo , jeho videa jsou poučné a přínosnějši než od toho mladíka , hrajícího převážně na premiových tancích. Shlédl jsem i pár vaších , ten dým kolem vaší hlavy , byl úžasný , ale nevím jestli přínosný  . Je to můj názor a pokud se Vám nelíbí , vždy jej můžete smazat.  

Nevidím důvod, proč bych měl něco mazat, i když s poznámkou o šedesátnících nesouhlasím. Kdyby byla směřována na určitou osobu, pak bych souhlasil. Nechápu, co je na ní neslušného. Mě přijde daleko neslušnější tvoje poznámka: "Na počítači jsem už pracoval a hrál hry v době , kdy vy jste tahal , tak říkajíc kačera na tkaničce"

Mě zarazilo to, že někdo napíše "nás starších", ale potom tvrdí, že není dospělý, to je vše. Já si jednoduše pod pojmem "my starší" představím svého dědu v pantoflích.

View PostMadSkunk, on 25 October 2016 - 10:52 PM, said:

Pochopte to prosim, staff ma dost informaci od xera. Kdo zna xera vi, co jim o nas asi rikal. Jestli si kay s xerem nazorove notuji, jejich vec.

Skunku omlouvám se, ale musím to sem poslat ještě jednou.

Já nesouhlasím s tím, že lidé na fóru jsou zakomplexovaní [Edited]. Jediné, co jsem Xerovi na účet lidí na fóru řekl je to, ať se nenechá rozházet rýpáním, protože to lidem na fóru občas vážně jde, a pokračuje. Bohužel se rozhodit nechal, ale to už je jiná část příběhu.

Můj názor je ten, že lidé na fórech často využívají anonymity, kterou jim poskytuje internet a chovají se tak, jak by se za normální situace nechovali. Což docela chápu, a proto mám docela posunutou mez v tom, kdy hodnotím člověka jako [Edited], podle jeho chování na fóru. Na fóru se může člověk hezky vyventilovat, aniž by za to musel nést následky a nemusí mít starosti o ostatní, protože jsou jen internetová alter ega. Osobně nemám problém názory, které prezentuji zde, říct člověku do očí. Přijďte se podívat na offline akci, až bude v čechách a sami uvidíte.

ClearEvil #53 Posted 26 October 2016 - 11:03 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 369 battles
  • 512

Já myslím, že jste se vypovídali ažaž, takže...

Lock

My si na tankisty jen hrajeme, ale někdo v tanku opravdu seděl a bojoval, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users