Jump to content

Matilda BP

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Robin_272 #1 Posted 30 October 2016 - 07:48 PM

Lance-corporal

• Player
  • 17690 battles
  • 74
  • [CZPV]
Váš názor na tento premiový tank ohledně výdělků a vlastností.

85swatMT #2 Posted 31 October 2016 - 07:41 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 3376 battles
  • 763

Hned prva bitka a ras! Super, paradicka, leopardiky som si dal na obed, ale potom sa ludia naucili na tych rychlych tankoch hrat a odvtedy mam problem, prebiju ma aj spredu...velmi sa s tym tankom trapim, potrebujem aspon ako taky tim, aby som vedel uhrat, potom to uz ide fajn. Pozor na KV2 a celkovo na vsetky tanky v tier 6.

Na pancier sa nespolieham, najhorsia vec je vybrat sa na otvorene pole, to je rychla smrt. lebo rychlost tanku je otrasna, ale veza sa pohybuje paradne. Snazim sa udrziavat superov bez pasov a tak ich likvidovat. Tento tank je vyborny do caty, ak mate kamosa, ktory odhana superov, tak je o vyhru postarane :)

Podporovat tim, nechodit sam na otvorene pole, najlepsie vobec, zhadzovat superom pasy a tak ich likvidovat.

Zaraba tak normalne, je to tier 5 takze ziadne zazraky, ak ti to ide lepsie s leopardom alebo s Pz III/IV tak ti budu zarabat rovnako alebo aj lepsie :) Urcite to nie je tank na zarobky, skor je to pre takych ludi co radi skusaju nove tanky a maju radi vyzvy :)

rysdys #3 Posted 31 October 2016 - 08:19 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 59209 battles
  • 524
  • [SN4IL]

Mno, taky o něm něco napíšu. Mám s ním 324 bitev, wr 62% a 60. pozice na EU serveru.

S 13% posádkou dává výstřel každých 2,6 sekundy. Což je největší devíza tohoto tanku, i když to stejné má např. i T-34 a ten je mnohem zábavnější a více dokáže ovlivnit hru. A teď přecházím k tomu co je velké úskalí BPčka. Než někam dojedete, tak jsou často jeden - dva enemáci mrtví a nebo jeden - dva spojenci. Jak víme, MM je v této hře takový, že většina her skončí 7:0, 0:7, 7:1, 1:7.  Věž se otáčí překvapivě rychle, ale problém je ta celková rychlost. Věž odrazí občas od IV, velmi zřídka od V a vůbec nic od VI. Na pancíř se tedy nespoléhat. Boky určitě úhlovat, ale to u každého tanku(kromě T26E4 - max. 10 stupňů). Tím se nic nepokazí.

Jak píše 85swatMT, snažit se detrekovat pásy a nejlíp i s dmg. Dělám to tak, že střílím těsně vedle kolečka, ne přímo na kolo. To jen u prvního výstřelu. Pás je i tak detrekovaný a dávám s tím i dmg. Dělo je přesné a dá se kvůli té pomalé rychlosti přesně zamířit hned po zastavení. Už mnohokrát mi protihráči napsali, že jsem hacker, asi je překvapila ta rychlost děla. :-)

Vydělává docela dobře, určitě víc než dva další prem. V. tanky - Ram II a T25.  Ale na výdělky jsou jiné prem. tanky vyššího tieru.

Apropo, .... Ram II má podobné dělo, je jen o desetinu pomalejší, tedy každých 2,7 a ta věž odrazí o malinko víc, ale ten rozdíl je nula nula nic. Jenže to podstatné..... je zábavnější, takže bych spíš doporučil Ram II. Můj subjektivní pohled. Mám s ním i lepší win rate a je to tím, že na důležitých místech na mapách jsem s ním mnohem dřív. Oba tanky velice solidně sklopí dělo.

BP jsem stejně jako ostatní pětkový prem. tanky koupil s 50% slevou a nelituji. Jen při načítání bitvy mám vždy obavy, jestli nebude moc VI. Tento tank je kvůli té už zmíněné pomalosti, velice snadným terčem. např. u T-34 mi VI tolik nevadí, to je asi ten největší rozdíl. Ta zábavnost a ujet ze svízelné situace.... . To u BP chybí.

Za plnou cenu bych Matildu BP určitě nekoupil.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users