Jump to content

1.4 Sürümü Önizlemesi

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Community #1 Posted 03 November 2014 - 04:42 PM

First Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 6,540
1.4 Sürümü, beraberinde yeni Alman ağır tankları, harita değişiklikleri ve düzeltmeleri getiriyor.

Tam haber metni

sejkonin #2 Posted 04 November 2014 - 04:54 AM

Lance-corporal

• Player
  • 5726 battles
  • 24
Gelsin bakalim bide maus u deneyelim

Take_my_shell #3 Posted 04 November 2014 - 10:23 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 9059 battles
  • 120
İyi güzel yeni tank ağaçları falan maşallah çeşitlilik güzelde, bi zahmet şu klan işini bi halletsinler be kardeşim en dandik oyunda bile var bu kadar mı zor ya...Gerçekten acilen klan olayının dahil edilmesi lazım bu oyuna. Oynadığım ilk oyundan bu oyuna dengesiz eşleşmelerden, oyun bilmeyen çoluk çocuktan, oyuna grip afk olup oyun kaybetmemize katkı sağlayanlardan bıktım artık...Tanıdığım, oyununa güvendiğim yönlendirebileceğim insanlarla oynamak istiyorum artık. Bu bir takım oyunu ama takım filan yok 2 kişi ile hala sınırlı....Klan gelene kadar ara vercem oyuna iyi oynadığım bi oyunda başkalarının hataları veya oyundan çıkması yüzünden kazanma oranımın daha fazla düşmesini istemiyorum...

http://www.clanturk.com

HeRe is MyStatS

FoLLoW WotBlitz FanPage YouTuBe ChanneL

Col_Kartali85 #4 Posted 04 November 2014 - 09:42 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 22349 battles
  • 236
  • [1ST]

View PostMenGesH, on 04 November 2014 - 10:23 AM, said:

İyi güzel yeni tank ağaçları falan maşallah çeşitlilik güzelde, bi zahmet şu klan işini bi halletsinler be kardeşim en dandik oyunda bile var bu kadar mı zor ya...Gerçekten acilen klan olayının dahil edilmesi lazım bu oyuna. Oynadığım ilk oyundan bu oyuna dengesiz eşleşmelerden, oyun bilmeyen çoluk çocuktan, oyuna grip afk olup oyun kaybetmemize katkı sağlayanlardan bıktım artık...Tanıdığım, oyununa güvendiğim yönlendirebileceğim insanlarla oynamak istiyorum artık. Bu bir takım oyunu ama takım filan yok 2 kişi ile hala sınırlı....Klan gelene kadar ara vercem oyuna iyi oynadığım bi oyunda başkalarının hataları veya oyundan çıkması yüzünden kazanma oranımın daha fazla düşmesini istemiyorum...

Aynen katılıyorum kardeş, oyunun bağımlısı oldum bayada geliştirdim kendimi, hiçte korkak oynamayı sevmiyorum. Ancak salak beceriksiz takımlar yüzünden kazanma oranım %50 altında hala. En azından restgele oyun yanına birde takımı oyunu koysalar en azından takım takıma karşı adil olur biraz. Androidlerede gelince oyuncu sayısı baya artar oyuncu eşlemede sıkıntı olmaz herhalde.

D3LiK4N #5 Posted 04 November 2014 - 11:55 PM

Lance-corporal

• Player
  • 18357 battles
  • 41

Beyler bana kalırsa klan olayını dahil etmeyecekler sebebine gelince

Bu bir pc yada konsol değil dolayısıyla bazı oyuncular takım halinde oynarken çok büyük bir çoğunluk oynamıyor olacak buda oyunun dengesini çok cidii şekilde sarsıp büyük bir çoğunlun soğumasına neden olacaktır

Bu benim şahsi görüşüm katılıp katılmamak size kalmış

Kanımca klan olayını beklemek hele hele 7 kişi toplanıp maç aramak mobil versiyonda asla mümkün olmayacaktır

Ayrıca 1.04 inşallah güzel ekleyecek leri görsel geliştirmeler ne olacak acaba ben asıl onu merak ediyorum

ennoia #6 Posted 14 November 2014 - 11:07 AM

Junior Sergeant

• EU Community
  • 303 battles
  • 182
Arkadaşlar, klan savaşları gelecek, üzerinde çalışıyoruz ancak maalesef daha fazla bilgi veremiyoruz. Ama dediğim gibi klanlar oyuna eklenecek, bu konuda endişeniz olmasın :wink:

Edited by ennoia, 14 November 2014 - 11:12 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users