Jump to content

Yetkisi olan biri tank karşılaştırma başlığı açsın!

• Please log in to reply
1 reply to this topic

berkeemrecengiz #1 Posted 23 November 2016 - 09:20 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 24938 battles
  • 620
  • [F0RGE]

Başlık emirvaki gibi oldu ama bu kaçıncı yazışım artık, bi zahmet açıverin şu başlığı. 

10 sn ayırıp bi zahmet ekleyiverin, bu kadar zormu yahu. Adam tank tavsiyesi istiyor, onumu bunumu alıyım diyor, rus medimi almanmı diyor, hangi preyi alıyım diyor, en iyi zırh kimde diyo vs vs. Hangi ülkeye yazacak adam bunları?  

Sıkıntı hala anlaşılmadıysa örnek vereyim. Ben soracam şimdi, is6 mı alayım, löwe mi, t34 mü? Hangi ülkenin başlığına yazacam bu soruyu? Abd, rus, alman, hangisi uygun?  

Şuraya bi başlık açmak için 20 sayfa kod yazmakmı lazım, niye açılmıyor bi türlü anlamadım..... 

_FREE__SQU1RREL_ #2 Posted 23 November 2016 - 01:13 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 38921 battles
  • 799
  • [-TXC-]

View Postberkeemrecengiz, on 23 November 2016 - 12:20 PM, said:

Başlık emirvaki gibi oldu ama bu kaçıncı yazışım artık, bi zahmet açıverin şu başlığı. 

10 sn ayırıp bi zahmet ekleyiverin, bu kadar zormu yahu. Adam tank tavsiyesi istiyor, onumu bunumu alıyım diyor, rus medimi almanmı diyor, hangi preyi alıyım diyor, en iyi zırh kimde diyo vs vs. Hangi ülkeye yazacak adam bunları?  

Sıkıntı hala anlaşılmadıysa örnek vereyim. Ben soracam şimdi, is6 mı alayım, löwe mi, t34 mü? Hangi ülkenin başlığına yazacam bu soruyu? Abd, rus, alman, hangisi uygun?  

Şuraya bi başlık açmak için 20 sayfa kod yazmakmı lazım, niye açılmıyor bi türlü anlamadım..... 

+1 çok doğru, aynı zamanda Fransa (Fcm 50t) ve Blitz Tankları (edelweiss, Nameless, Dracula, Helsing) için de ana başlık açılmalı

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users