Jump to content

Nereálné tanky - chci přidat do nastavení přepinač na vypnutí

• Please log in to reply
36 replies to this topic

maho325 #1 Posted 24 November 2016 - 10:38 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 15689 battles
  • 154
  • [CB-CZ]

Už mě rozčiluje, potkávat na 6. - 8. tieru pořád ty sci-fi tanky, některé jsou navíc ve schopných rukou velmi OP.

Chci, aby byl do nastavení přidán přepínač stylu Nereálné tanky: Ano - Ne a pokud bych si vybral NE, tak by mě MM dal do fronty bez těch Drakulů, Helsingů, Edelweissů, Tankenštejnů, atd.

Když je možný vypnout nadvládu, tak by mělo jít vypnout i tyhle sci-fi hrůzy. Ať si s nimi hrají ti, kterým se líbí.

Delší čekací doba mi nevadí, myslím, že si to rychle povypíná spousta lidí a ta fronta realističtějších tanků nebude tak strašná. 

Pozn.: Drakulu mám a mám s ním svého jediného Raisenaie :-)

iPad mini model MF432NF/A, ver.: 9.3.5

Tanks: E50M, E100, Leopard PTA, Tiger I, Jagdpanther II,  VK 30.01 (H)

Premium : Löwe, Pz.Kpfw IV hydrostat.

puzzini #2 Posted 24 November 2016 - 10:46 PM

First Sergeant

• Player
  • 44835 battles
  • 1,422
  • [LEREN]
Ani mne sa to velmi nepaci, ale taky je trend, helsing je dost op, ma pohyblivost, dobry pancier predku a veze, a dava damage za 400. Vraj ma slabu penetraciu ale vacsinou od neho nakupim, prejdu obidve rany aj do is6

anonym_QdgmCTMx64q6 #3 Posted 24 November 2016 - 11:18 PM

First Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 1,253
I mne by se prepinac libil

GordonRamsay #4 Posted 25 November 2016 - 01:33 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 4733 battles
  • 105
Me spis stve, ze to nabidnou 1x za rok.. to je na tom unfair. Kdyby ho mel kazdy, tak na to nikdo nadavat nebude.

Xiaomi Mi Pad (Tegra K1 4x 2.2GHz, 2GB RAM, AnTuTu: 49426 - WoT Blitz stable at 60fps)  Now playing on Steam.

BARB13 #5 Posted 25 November 2016 - 06:53 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 24907 battles
  • 245
  • [CB-CZ]

View Postpuzzini, on 24 November 2016 - 10:46 PM, said:

Ani mne sa to velmi nepaci, ale taky je trend, helsing je dost op, ma pohyblivost, dobry pancier predku a veze, a dava damage za 400. Vraj ma slabu penetraciu ale vacsinou od neho nakupim, prejdu obidve rany aj do is6

Do IS6 to projde, pokud střílíš goldama. Jinak zepředu ani náhodou. 

To damage za 400 je trochu iluze - ano, pokud soupeř stojí, ty stojíš, máš mraky času na domíření, tak to dáš. Jinak velmi často jedna ze dvou ran letí jinam. O tom se zmiňuje i Buschka, to není jen moje neschopnost. Nicméně ten tank trochu OP je.

Slovenskoooooooooo #6 Posted 25 November 2016 - 07:27 AM

Senior Sergeant

• Community Contributor
  • 19571 battles
  • 626
  • [CB-CZ]

Mne vzhľadovo nevadia, ale zaujímalo by ma, prečo väčšina týchto tankov je tak hrozne OP aj v rukách horšieho hráča... Ak už chcú urobiť takúto morbídnosť a pridávať do hry čo začala s tankmi z 2 svetovej tieto obludnosti, tak nech tie obludnosti majú aspoň parametre zrovnateľné s tankmi z bežného vývojového stromu...

Za T6 Draculu som vám vďačný, konečne tank v ktorom dokážem aj sám ovplyvniť hru. S bežným tankom nedokážem to čo s T6... teda mi vychádza z toho, že je naozaj dosť OP a ostatným to musí hodne vadiť.

85swatMT #7 Posted 25 November 2016 - 07:59 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 3376 battles
  • 763
Treba s tym zmierit lebo pridu dalsie...tuto poziadavku na vypnutie na 100% nesplnia :)

suchosucho #8 Posted 25 November 2016 - 09:50 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 99685 battles
  • 779
  • [CB-CZ]

jup drakulka je dost op helso vdaka svojej manevrovatelnosti a druheho nepresneho vystrelu je celkom v poho len ma stve ze ho ako 7Tier niekedy s 8 frontalne neprestrelim:-)

inac mi tie tanky nevadia je mi to jedno tato hra uz rok ide z kopca tak preco by mi vadili tanky ? realne ci nerealne, horsie je to s mapami a systemom hry to uz je o niecom inom. tento topik sa mi zda zbytocny helsinga ci tankensteina z hry nikto neodstrani. tak naco sa tu zbytocne rozkecavat o ich realnosti. ludia je to hra napr coc ma gigantov carodejnice obrov pekku a podobne postavicky a nikomu nevadia ale keby ta hra lagovala , padala , kazda aktualizacia by priniesla novy a novy problem tak tiez by sa to nikomu nepacilo. a verim tomu ze po vlne protestov by dotycna firma napravila co pobabrala len u nemenovanej bieloruskej firmy je to naopak. pridame zasa nejaky novy tank nejaku novu mapu a z lagov skokov blbeho rng si dalej nic nerobme. nova linia prinesie zasa peniazky lebo hraci budu chciet x tier tank a nebude sa im chciet prechadzat cez vsetky tiery tak popreskakuju za goldiky a godiky v hre znamenaju dovolenku v bahraine pre manazerov nemenovanej firmy. 

preto sa nepozastavujem nad realnostou tankov:-)

maho325 #9 Posted 25 November 2016 - 01:19 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 15689 battles
  • 154
  • [CB-CZ]

View Post85swatMT, on 25 November 2016 - 08:59 AM, said:

Treba s tym zmierit lebo pridu dalsie...tuto poziadavku na vypnutie na 100% nesplnia :)

Nejde mi o vypnutí/zrušení těch sci-fi tanků, jenom chci, abych si jako u Nadvlády mohl v nastavení zatrhnout, že sci-fi tanky nechci potkávat (a půjdu tedy čekat do jiné fronty v MM), a pak ať si jich přidávaj, kolik chtějí.

iPad mini model MF432NF/A, ver.: 9.3.5

Tanks: E50M, E100, Leopard PTA, Tiger I, Jagdpanther II,  VK 30.01 (H)

Premium : Löwe, Pz.Kpfw IV hydrostat.

esprit_cz #10 Posted 27 November 2016 - 10:35 AM

First Sergeant

• Player
  • 43568 battles
  • 5,222
  • [SCRY]

Docela se smeju, ze vam vadi nerealne tanky ale, co camo v barvach fotbal. klubu, barevnych stuh... . Jeste jsem nevidel tank pomalovany jako micuda  ci modry. Znam tedy jeden ruzovy, ale ten uz se jen opaluje, nebojuje. Buhvi, jestli ho na tom podstavci tenkrat nenatrelo WG a dalo tak vznik nerealnym tankum a kamufalzi:-D

Edited by esprit_cz, 27 November 2016 - 10:41 AM.

__Shayba__ #11 Posted 27 November 2016 - 03:12 PM

Sergeant

• Player
  • 34794 battles
  • 344
  • [60]
Mně osobně nevadí ani tak tanky, jako spíš jejich vlastnosti. Tankenstein je sice lepší než jiné těžké tanky, ale určitě není OP. Za to přinejmenším Helsing kterého hraju je tank, který dokáže v rukou kompetentního hráče napáchat dost škod. Oba bych nerfnul a byl by klid. Navíc si zvykněte, že T6 Dracula je AMX CDC, což je "reálný" tank, který je přikrášlený za účelem Halloweenu.

Player_01234567890 #12 Posted 27 November 2016 - 04:22 PM

Lance-corporal

• Player
  • 1139 battles
  • 51
Vypinac by byl fajn, ale v tomhle ohledu cekam od wg spis vetsi kapky. O vanocich muzou prijit sane dedy mraze s parizskym delem a zasobnikem navrch...

Edited by Player_01234567890, 27 November 2016 - 04:22 PM.

Pawwwk #13 Posted 27 November 2016 - 05:30 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 22732 battles
  • 151
  • [TFCZV]

View Postesprit_cz, on 27 November 2016 - 10:35 AM, said:

Docela se smeju, ze vam vadi nerealne tanky ale, co camo v barvach fotbal. klubu, barevnych stuh... . Jeste jsem nevidel tank pomalovany jako micuda  ci modry. Znam tedy jeden ruzovy, ale ten uz se jen opaluje, nebojuje. Buhvi, jestli ho na tom podstavci tenkrat nenatrelo WG a dalo tak vznik nerealnym tankum a kamufalzi:-D

Ty [Editováno] kamufláže na tancích mě pěkně [Editováno] taky! No, ale [Editováno] to asi taky začali hrát víc tak možná proto se ty barvičky tak množí.

Edited by ClearEvil, 28 November 2016 - 09:11 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

IceMarv #14 Posted 27 November 2016 - 06:45 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 11478 battles
  • 183
Ech, chlape, nejsme snad v nějakým buranově... nechtěl bys ten koment trochu upravit? 

Ivana_Drago #15 Posted 27 November 2016 - 07:17 PM

Sergeant

• EU Community
  • 560 battles
  • 469

View Postmaho325, on 24 November 2016 - 10:38 PM, said:

Už mě rozčiluje, potkávat na 6. - 8. tieru pořád ty sci-fi tanky, některé jsou navíc ve schopných rukou velmi OP.

Chci, aby byl do nastavení přidán přepínač stylu Nereálné tanky: Ano - Ne a pokud bych si vybral NE, tak by mě MM dal do fronty bez těch Drakulů, Helsingů, Edelweissů, Tankenštejnů, atd.

Když je možný vypnout nadvládu, tak by mělo jít vypnout i tyhle sci-fi hrůzy. Ať si s nimi hrají ti, kterým se líbí.

Delší čekací doba mi nevadí, myslím, že si to rychle povypíná spousta lidí a ta fronta realističtějších tanků nebude tak strašná. 

Pozn.: Drakulu mám a mám s ním svého jediného Raisenaie :-)

Ahoj, díky za příspěvek a vlastně taky za návrh. Podobný filtr sice do hry v současné chvíli nepřipravujeme, ale připojím tuto připomínku k týdennímu reportu z komunity. Uvědomuji si, že v tom nejsi sám, a že hráčů, který, tyto tanky nesedí je více. na druhou stranu vždy, když do hry nějaký takový tank přidáváme, jde nám hlavně o to, hru nějak zpestřit a o získání těchto speciálních vozidel mají hráči vždy velký zájem. Jak jsem ale řekla, připomínku pošlu dál. Díky :great:

esprit_cz #16 Posted 27 November 2016 - 07:53 PM

First Sergeant

• Player
  • 43568 battles
  • 5,222
  • [SCRY]

View PostIvana_Drago, on 27 November 2016 - 07:17 PM, said:

druhou stranu vždy, když do hry nějaký takový tank přidáváme, jde nám hlavně o to, hru nějak zpestřit a o získání těchto speciálních vozidel mají hráči vždy velký zájem.

Ivo, kdyby jste dali do takove akce nakupni vozik s delem, tak o nej taky bude zajem! Vzdyt to nic nestoji, jen cas. A je uplne jedno, jestli to odehrajes nebo odplacas ci koupis;-)

Muzete hru zpestrovat podobnymi akcemi za PU ci goldy a taky bude davovy silenstvi. Pokud to nebudou nejake smesne 3 dny PU a hrst zlataku.

Ja os. tyhle akce nemam moc rad. Jde v nem hlavne o cas, ktery pracujici otec od rodiny moc nema. A pak ten chaos. Proc nejsou nejake zrucnejsi akce, kde se zamerit na kvalitu hracu a o vysledku nebude rozhodovat tym, ale jednotlivec. Mozna by se ti placalove konecne zacali neco ucit. Jen se bojim, zda WG tohle chce.

Jeste dodam, ze tu hru uzasne zprijemnujete. Za posledni cca mesic, jako bych hral uplne jinou hru. WR mi padlo o 0,12, coz je dost. Nejsem schopen ho zvednout. Rozhodne za to nemuzou pohadkove tanky. Kde jaka lama me rozstrili, jako bych hral prvni den

Edited by esprit_cz, 27 November 2016 - 11:49 PM.

Kayi4ek #17 Posted 28 November 2016 - 12:11 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 736 battles
  • 762

View Postesprit_cz, on 27 November 2016 - 07:53 PM, said:

Ivo, kdyby jste dali do takove akce nakupni vozik s delem, tak o nej taky bude zajem! Vzdyt to nic nestoji, jen cas. A je uplne jedno, jestli to odehrajes nebo odplacas ci koupis;-)

Muzete hru zpestrovat podobnymi akcemi za PU ci goldy a taky bude davovy silenstvi. Pokud to nebudou nejake smesne 3 dny PU a hrst zlataku.

Ja os. tyhle akce nemam moc rad. Jde v nem hlavne o cas, ktery pracujici otec od rodiny moc nema. A pak ten chaos. Proc nejsou nejake zrucnejsi akce, kde se zamerit na kvalitu hracu a o vysledku nebude rozhodovat tym, ale jednotlivec. Mozna by se ti placalove konecne zacali neco ucit. Jen se bojim, zda WG tohle chce.

Jeste dodam, ze tu hru uzasne zprijemnujete. Za posledni cca mesic, jako bych hral uplne jinou hru. WR mi padlo o 0,12, coz je dost. Nejsem schopen ho zvednout. Rozhodne za to nemuzou pohadkove tanky. Kde jaka lama me rozstrili, jako bych hral prvni den

Jde o to, že prémiové dny a zlaťáky jsou pomíjivé, ale tank ti zůstane.

anonym_QdgmCTMx64q6 #18 Posted 28 November 2016 - 12:33 PM

First Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 1,253
Kdyz uz to tak je, proc si neudelat neco pro radost? Treba v Gunship battle (letecka hra) udelali na aprila papirovou vlastovku, tusim na tieru tri; uz presne nevim.
Hlavne takovy stroj musi byt sranda tank, jako je treba T7 combat car. Zkuseni hraci s nim leccos dokazou, ale obecne ten tank na svem tieru hru nikdy neposkodil.
Obecne mi ted ve hre schazi nejake veci vylozene pro radost, co moc nestoji, ani nic nezkazi. Posledni byl snad type 62 a olympijske upravy pevnosti beznadeje.
Obvykle tu prijde scifi-tank, znici kus hratelnosti sveho tieru a jeste je predrazenej.

Co se tyce halloweenskych tanku, Helsinga jsem hral zatim jenom jednou. Zpusobil jsem tehdy ve ztracenem chramu protivnikum tolik skod, ze ho radeji uz nehraju, pac ten tank dava dmg skoro zadarmo. S dovednostmi posadky lehkych tanku aspon na ctyrce ten druhy vystrel prestava byt drama, pokud nestrilite pres tri ctvrte mapy. Tafy by to cjtelo skutecne nerf rozptylu a presnosti. Dmg bych mu nechal. Draculove jsou tak velci papiraci a tsk radi hori, ze nevim, co jim nerfovat. Sikovni hraci v pripade nepouzitelnosti T6 presednou na type 62 a vysledek bude stejny.

esprit_cz #19 Posted 28 November 2016 - 09:06 PM

First Sergeant

• Player
  • 43568 battles
  • 5,222
  • [SCRY]

View PostKayi4ek, on 28 November 2016 - 12:11 PM, said:

Jde o to, že prémiové dny a zlaťáky jsou pomíjivé, ale tank ti zůstane.

S tim souhlasim. Ale rozhodne lepsi nez Terminator po boku Mickey Mouse. Nehlede na to, ze se v techto tancich prohani kde kdo. Coz me vraci zpet na zacatek. Proc si takovy tank muze muze koupit a vyjezdit kazdy? Proc zadna akce, ktera by primela hrace konecne zapnout mozek a nedovolit otevrit penezenku? Napr.akce na 3 mesice, protoze machrem se nestane nekdo ze dne na den. PT na 7 tieru napr. za emko s jakykoliv tankem na 7 tieru. K tomu bez moznosti koupe.  Ja vim, az moc velky scifi. WG by sice nevydelalo na jeho prodeji, ale na expech.

Edited by esprit_cz, 28 November 2016 - 09:15 PM.

scotom #20 Posted 28 November 2016 - 11:08 PM

Sergeant

• Player
  • 25956 battles
  • 424
  • [-TFCZ]
já ten přepínač nechci.Třeba takový Hellsing není OP.Vůbec mi nevadí,že ho s VK 36.01H,které má pene 157mm prostřelím jedině goldem,že Drácula mého Tigera II prostřeluje jako bych byl z kartonu,i když se úhluji atd... (IRONIE)

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users