Jump to content

Nereálné tanky - chci přidat do nastavení přepinač na vypnutí

• Please log in to reply
33 replies to this topic

wardaddy105 #21 Posted 29 November 2016 - 07:30 AM

Lance-corporal

• Player
  • 11545 battles
  • 14
S hellsingom hravam v poslednom case velmi casto. Odohranych cca 500 stretnuti, priemerny dmg 2000 a musim povedat ze pre mna je na T7 jeden z najlepsich tankov, v spravnych rukach dokaze rozhodnut o vyhre bez vacsich problemov. Nie je problem prestrelit IS6, Tiger II, KV4 alebo obcasny ammorack IS3. Pri pouziti gold municie prestreli cokolvek na T8.

Edited by wardaddy105, 29 November 2016 - 07:30 AM.

TheOkavango #22 Posted 29 November 2016 - 08:49 AM

Lance-corporal

• Player
  • 20847 battles
  • 96
  • [SCRY]
S Draculou problém nemám ale helsing mě neskutečně štve,zatim jsem s ním potkal samý blbce ale neměli problém mě rozsekat i přes úhlováni a bůhvi co
S Draculou se mi to nestává protože špatnej hráč s ním dobře nezahraje

esprit_cz #23 Posted 30 November 2016 - 08:28 AM

First Sergeant

• Player
  • 43134 battles
  • 5,208
  • [SCRY]

View PostOkavangoCZ, on 29 November 2016 - 08:49 AM, said:

S Draculou problém nemám ale helsing mě neskutečně štve,zatim jsem s ním potkal samý blbce ale neměli problém mě rozsekat i přes úhlováni a bůhvi co
S Draculou se mi to nestává protože špatnej hráč s ním dobře nezahraje

Ja mam problem s tim, pokud na takoveho Draculu prihodim benzin, uz ho nezvladnu uridit! Neni to rukama, ale chybou ve hre. Vse, co rychle jezdi mi blbne. Bud poskakuji v zivotne dulezitych situaci, jako bych mel cukr v nadrzi a nebo strim na tank, ktery skace casoveprostorovou dirou. Cim vice WG zdokonaluje hru, muj ping na Nvidii se v soucasnosti pohybuje v prumeru na 90. A to nemluvim o tl. Leve tl. pohybu mam precitlivele. Ani se nedotknu obrazovky a tank je v pohybu. Do tlacitka strelby musim zase mlatit

Edited by esprit_cz, 30 November 2016 - 08:32 AM.

anonym_QdgmCTMx64q6 #24 Posted 30 November 2016 - 12:05 PM

First Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 1,253
To je serverem. Ja hraju na americkym serveru pri pingu 150 a trhani nemam. Pravda, diky pingu uz taky netrefim rozjetyho sprintera, ale nic mi neposkakuje, netrha se, nelevituje ani nekrtkuje.

cisternak #25 Posted 31 August 2019 - 02:24 PM

Private

• Player
  • 5082 battles
  • 6
Souhlasim, pokud tyhle tanky nechcete odstranit, coz by bylo uplne nejlepsi, tak by mel byt vytvoren specialni mod a prepinac pro tyhle scifi prisery. Potkavam je cim dal vic a uz jich mam plny zuby. Tyhle tanky nemaji s druhovalecnymi nebo povalecnymi tanky nic spolecneho a akorat kazi hru. Prosim udelejte s tim uz konecne neco!

EndToast_LOCA #26 Posted 31 August 2019 - 03:30 PM

First Sergeant

• Player
  • 36610 battles
  • 1,419
  • [LOCA]

View Postcisternak, on 31 August 2019 - 03:24 PM, said:

Souhlasim, pokud tyhle tanky nechcete odstranit, coz by bylo uplne nejlepsi, tak by mel byt vytvoren specialni mod a prepinac pro tyhle scifi prisery. Potkavam je cim dal vic a uz jich mam plny zuby. Tyhle tanky nemaji s druhovalecnymi nebo povalecnymi tanky nic spolecneho a akorat kazi hru. Prosim udelejte s tim uz konecne neco!

Kde je napísané, že Blitz je založený na historickej presnosti? Polka tankov v hre v tech tree nikdy ani nebola tak neviem v čom je problém :)

esprit_cz #27 Posted 03 September 2019 - 05:18 AM

First Sergeant

• Player
  • 43134 battles
  • 5,208
  • [SCRY]

View Postcisternak, on 31 August 2019 - 02:24 PM, said:

1. Celkem dost hráčů je má zadarmo nebo za pár šušňů z akce. U někoho to jsou dokonce jediné PT, proto jich tolik potkáváš. 

2. Už je na hlavu, jak jsou v jednom týmu mix. všech národů, tohle se skoro ztratí.

3. Ve hře jsou tanky, které v životě nevyjeli z papírů, nebo byl postaven jeden či pár prototypů. 

Nichthause #28 Posted 30 September 2019 - 06:17 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 20377 battles
  • 188
Naprostý souhlas, ty sci-fi [edited] tam nemají co dělat... Obhajuj si to jak chceš, každý máme právo na svůj názor, na svou volbu ;)

esprit_cz #29 Posted 02 October 2019 - 06:44 AM

First Sergeant

• Player
  • 43134 battles
  • 5,208
  • [SCRY]
Já si nic neobhajuji... Taky se mi to nelíbí, co s tím chceš udělat? Ty nemáš v garáži žádný scifi tank?

thubalek #30 Posted 07 January 2020 - 03:48 PM

Private

• Player
  • 7529 battles
  • 1
  • [CZP]

Mezi námi: skutečných opravdu vyráběných tanků je ve hře minimum. Spousta jich jsou různé koncepty, které nikdy neexistovaly.

Nicméně taky bych se přimlouval za ten přepínač. Osobně jsem purista a různě zmaškařené tanky a sci-fi tanky mi kazí požitek ze hry.

esprit_cz #31 Posted 09 January 2020 - 08:35 AM

First Sergeant

• Player
  • 43134 battles
  • 5,208
  • [SCRY]
1. Celá hra je scifi, tím, že jsou v jednom týmu tanky, které v životě nebojovali společně, ať už původem nebo rokem výroby.
2. Je hromada hráčů, kteří chtějí nové a nové tanky. Jde o nějakou rozmanitost. V momentě, kdy se hra přiblíží k realitě najde si určité nadšence, ale pořád bude víc hráčům, kterým přijde nudná.
3. Nějakým tlačítkem se ti pak může stát, že budeš čekat na bitvu půl hodiny. Ať to budeš ty nebo hráči, kteří nemají se scifi tanky problém. Logiky to budeš ty, co bude víc čekat než hrát.

Wunderpepi #32 Posted 09 January 2020 - 01:07 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 22195 battles
  • 668

View Postesprit_cz, on 09 January 2020 - 09:35 AM, said:

1. Celá hra je scifi, tím, že jsou v jednom týmu tanky, které v životě nebojovali společně, ať už původem nebo rokem výroby.
2. Je hromada hráčů, kteří chtějí nové a nové tanky. Jde o nějakou rozmanitost. V momentě, kdy se hra přiblíží k realitě najde si určité nadšence, ale pořád bude víc hráčům, kterým přijde nudná.
3. Nějakým tlačítkem se ti pak může stát, že budeš čekat na bitvu půl hodiny. Ať to budeš ty nebo hráči, kteří nemají se scifi tanky problém. Logiky to budeš ty, co bude víc čekat než hrát.

To už před několika lety zkoušeli ve velkým WoT. Udělali herní režim "historické bitvy", ve kterém se utkávaly jenom skutečné tanky z WW2. Zájem o to ale nebyl. Zanedlouho tam bylo minimum hráčů ve frontě a nakonec to potichu zrušili.

Trylive #33 Posted 09 January 2020 - 03:50 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 4611 battles
  • 129

View PostWunderpepi, on 09 January 2020 - 01:07 PM, said:

To už před několika lety zkoušeli ve velkým WoT. Udělali herní režim "historické bitvy", ve kterém se utkávaly jenom skutečné tanky z WW2. Zájem o to ale nebyl. Zanedlouho tam bylo minimum hráčů ve frontě a nakonec to potichu zrušili.

Protože postavili proti sobě tanky, které byly od sebe výkonově reálně velmi vzdálené, a zasadili je do modelu 15 na 15 a mnohdy na nesmyslné mapy. To vše bylo naprosto odsouzeno k zániku - a tak to také dopadlo.

To, že je tu hromada tanků i papírových, podle mě nijak nevadí, pokud to jsou tanky s jedním dělem reálně nabíjeným a reálným pancířem. Toto se mně líbí, toto mě táhne. Zásobníky jsou na hraně mojí tolerance, ale vozítka z upírských a obdobných ság, stavební prostředky s děly a podobný sajrajt, tak to mě už spíš odrazuje. Nedávno jsem četl článek o věku průměrného hráče WoT, je to třicátník, a v kontextu toho moc nechápu, na koho je směrován WoT Blitz.

Wunderpepi #34 Posted 09 January 2020 - 04:12 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 22195 battles
  • 668

View PostTrylive, on 09 January 2020 - 04:50 PM, said:

Protože postavili proti sobě tanky, které byly od sebe výkonově reálně velmi vzdálené, a zasadili je do modelu 15 na 15 a mnohdy na nesmyslné mapy. To vše bylo naprosto odsouzeno k zániku - a tak to také dopadlo.

To, že je tu hromada tanků i papírových, podle mě nijak nevadí, pokud to jsou tanky s jedním dělem reálně nabíjeným a reálným pancířem. Toto se mně líbí, toto mě táhne. Zásobníky jsou na hraně mojí tolerance, ale vozítka z upírských a obdobných ság, stavební prostředky s děly a podobný sajrajt, tak to mě už spíš odrazuje. Nedávno jsem četl článek o věku průměrného hráče WoT, je to třicátník, a v kontextu toho moc nechápu, na koho je směrován WoT Blitz.

Lidi to maj prostě rádi. Lidi chtějí IS3, která má autoloader a z motoru jí šlehají blesky, jako když Palpatine bojoval s Mace WIndu. Jinak by to Wargaming nedělal.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users