Jump to content

Aktualizacja 3.4 - wasze sugestie

3.4

• Please log in to reply
50 replies to this topic

JrTanker #21 Posted 29 December 2016 - 07:31 AM

Sergeant

• Player
  • 12344 battles
  • 457
Wydaje Ci się.

grzesiekxy79 #22 Posted 29 December 2016 - 11:03 AM

Sergeant

• Player
  • 30848 battles
  • 308
  • [N4N]
Witam. Chciałbym aby była możliwość sterowania padem.

Locust_PL #23 Posted 29 December 2016 - 01:23 PM

Sergeant

• Player
  • 12539 battles
  • 497
  • [VOLOS]

View Postgrzesiekxy79, on 29 December 2016 - 11:03 AM, said:

Witam. Chciałbym aby była możliwość sterowania padem.

Masz taką możliwość jeśli masz Antka, jeśli masz iOS to czeka cię spory wydatek na kompatybilnego pada albo Jaillbreak systemu i instalacja oprogramowania dla padów.

Jeśli chcesz grać na padzie to nie lepiej przeżucić się na konsole?

grzesiekxy79 #24 Posted 29 December 2016 - 02:45 PM

Sergeant

• Player
  • 30848 battles
  • 308
  • [N4N]

View PostLocust_PL, on 29 December 2016 - 01:23 PM, said:

Masz taką możliwość jeśli masz Antka, jeśli masz iOS to czeka cię spory wydatek na kompatybilnego pada albo Jaillbreak systemu i instalacja oprogramowania dla padów.

Jeśli chcesz grać na padzie to nie lepiej przeżucić się na konsole?

Jaki program trzeba do obslugi pada na antku?Mam mocną przystawke smart tv ale brak ekranu wiec nie ma dotyku.Trzeba mapowac przyciski? Potrzebny root?

grzesiekxy79 #25 Posted 04 January 2017 - 04:12 PM

Sergeant

• Player
  • 30848 battles
  • 308
  • [N4N]
Prosze nie losowac misji w dominacji jesli gracz ma wylączony ten tryb.Ja rozumiem ze chcecie zwiększyc ilosc graczy grajacych w ten durnowaty tryb ale chyba nie tędy droga...Zapewne niedlugo pojawi sie nowa misja - wygraj trzy bitwy pod rząd przeciwko graczowi na PC ....

Locust_PL #26 Posted 06 January 2017 - 09:30 AM

Sergeant

• Player
  • 12539 battles
  • 497
  • [VOLOS]

View Postgrzesiekxy79, on 29 December 2016 - 02:45 PM, said:

Jaki program trzeba do obslugi pada na antku?Mam mocną przystawke smart tv ale brak ekranu wiec nie ma dotyku.Trzeba mapowac przyciski? Potrzebny root?

Nie mam Antka więc nie pomogę Ci, z tego co wiem są emulatory więc root nie jest potrzebny. Na YT jest sporo filmów w tym temacie.

_TRIK3R_ #27 Posted 08 January 2017 - 07:49 PM

Private

• Player
  • 1182 battles
  • 2

Czy do gry będzie dodana Francja? W wocie zawsze tymi czołgami grałem ponieważ lubię dużą mobilność a tu ich nie ma :(

Czy się pojawią?

krzysztofpasternak19 #28 Posted 08 January 2017 - 08:12 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 694 battles
  • 937
Francja na pewno pojawi się w tym roku tylko nie wiadomo kiedy dokładnie.

Rafalski1967 #29 Posted 14 January 2017 - 07:03 PM

Lance-corporal

• Player
  • 35301 battles
  • 30
  • [1PL1]
@Vespac

ad.pkt2.
ustaliłbym sumę kredytów za powiększenie klanu np. o 5 miejsc - 20mln/klan

Rabrams102 #30 Posted 14 January 2017 - 08:24 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 20177 battles
  • 173

View PostRafalski1967, on 14 January 2017 - 07:03 PM, said:

@Vespac

ad.pkt2.

Tylko kto to by miał płacić ? Dowódca klanu ? 

Locust_PL #31 Posted 15 January 2017 - 02:12 AM

Sergeant

• Player
  • 12539 battles
  • 497
  • [VOLOS]

View PostRafalski1967, on 14 January 2017 - 07:03 PM, said:

@Vespac

ad.pkt2.

chyba gryba przesada, jaka jest opłata za założenie klanu?

View Post_AlBundy_, on 14 January 2017 - 08:24 PM, said:

Tylko kto to by miał płacić ? Dowódca klanu ? 

trzeba będzie wprowadzić składki 

Rafalski1967 #32 Posted 16 January 2017 - 10:45 PM

Lance-corporal

• Player
  • 35301 battles
  • 30
  • [1PL1]
Opłatę wnosi cały klan.
Te 20mln to był przykład ale proponowałbym by te kwoty nie były małe. Oddzielilibyśmy wtedy amatorów od zawodowców ;)..........taki żarcik, ale to nie może być tanie.

Vespac #33 Posted 17 January 2017 - 10:12 AM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View PostRafalski1967, on 16 January 2017 - 11:45 PM, said:

Opłatę wnosi cały klan.
Te 20mln to był przykład ale proponowałbym by te kwoty nie były małe. Oddzielilibyśmy wtedy amatorów od zawodowców ;)..........taki żarcik, ale to nie może być tanie.

no tak tylko trzeba wziąźć pod uwagę fakt, że już raz zapłaciliśmy za otworzenie nowego oddziału w zasadzie zapłacił ten co zakładał ale ok, wchodzi opcja połącz klany i po jej wybraniu wszystkim członkom po połączeniu ściąga identyczną ilość srebra 

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

Rafalski1967 #34 Posted 17 January 2017 - 06:43 PM

Lance-corporal

• Player
  • 35301 battles
  • 30
  • [1PL1]
Tylko że połącz klany to opcja nieosiągalna!
Za 1kk kredytów chciałbyś 100 osobowy klan!
Bądźmy realistami, nikt o zdrowych zmysłach nie pójdzie na to, mam na myśli producentów gry.
Moja opcja jest do przyjęcia bo i wilk syty i owca cała. My zadowoleni bo mamy opcje rozbudowy klanów i oni zadowoleni bo musimy grać więcej by rozbudować/zarobić na większy klan.
Wasze tzw. akademie to nic innego jak zaplecze dla przyszłego rozbudowanego klanu. To oddzielneorganizmy których łączyć nie wolno bo powstaną zbyt duże dysproporcje w ilości członków klanu. Ci gracze mogą być zapleczem i źródłem dofinansowania dla głównego klanu........

Vespac #35 Posted 17 January 2017 - 07:56 PM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View PostRafalski1967, on 17 January 2017 - 07:43 PM, said:

Tylko że połącz klany to opcja nieosiągalna!
Za 1kk kredytów chciałbyś 100 osobowy klan!
Bądźmy realistami, nikt o zdrowych zmysłach nie pójdzie na to, mam na myśli producentów gry.
Moja opcja jest do przyjęcia bo i wilk syty i owca cała. My zadowoleni bo mamy opcje rozbudowy klanów i oni zadowoleni bo musimy grać więcej by rozbudować/zarobić na większy klan.
Wasze tzw. akademie to nic innego jak zaplecze dla przyszłego rozbudowanego klanu. To oddzielneorganizmy których łączyć nie wolno bo powstaną zbyt duże dysproporcje w ilości członków klanu. Ci gracze mogą być zapleczem i źródłem dofinansowania dla głównego klanu........

Dlaczego? Sądzisz, że producent nie pójdzie na rozbudowę klanu? Przecież to fakt, wystarczy przykład z naszego podwórka Polish Force ma 3 oddziału i jedną akademię. Wiesz gdzie integrują się członkowie tego klanu? W aplikacjach zewnętrznych. 

Czemu ci co chcą to robić bezpośrednio w Blitz skazani są na oddzielne narzędzia? By wymienić się jaką informacją, pogadać, poznać ludzi ze swojego klanu muszą wyjść z gry jaki to ma sens?

Według mnie wydawca powinien to ponownie przemyśleć bo takie sugestie graczy były już w poprzednich latach. Ktoś chce mieć osobne oddziały to ma, ktoś jeden to nie ma takiej opcji. Koszty powinny być takie same dla obu opcji bo nie widzę powodu dla, którego miałyby być różne. Nie widzę różnicy w dysproporcjach, bo np. klan ma 2 oddziały po 50 osób razem jest 100 to po połączeniu będzie miał dalej tyle samo przecież.

Klany a przede wszystkim integracja członków/ graczy wydaje się być ważna dla WG, powód jest oczywisty a pomysł wynika z ewolucji gry.

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

Rafalski1967 #36 Posted 17 January 2017 - 10:52 PM

Lance-corporal

• Player
  • 35301 battles
  • 30
  • [1PL1]
@Vespac
Twój pomysł doprowadzi do zdominowania tej gry przez pare potężnych klanów. Po niedługim czasie ta gra zacznie obumierać bo nie da się rywalizować z takimi klanami.
A co z tymi co mają jeden klan, bez oddziałów i akademii?
Nie może tak być że jeden klan dostaje nagle opcje pizyskania 50 miejsc w klanie a drugi nie!
Mój pomysł pozwoli Ci rozbudować klan a potem możesz wygaszać oddziały i ajademie przenosząc jej graczy do głównego klanu.

Piszesz że klan i oddzial czyli 50 i 50 to to samo co klan 100...........wybacz ale śmiem twierdzić że się mylisz :/.........masz racje tylko z punktu widzenia matematycznego ale z punktu widzenia psychologicznego to całkiem co innego. To robi różnice. 100 osobowy klan to monstrum któremu 50 osobowy nie dorówna..........dlatego rozbudowa klanów powinna odbywać się stopniowo, pi pare miejsc, i piwinna być kosztowna a tym samym nie łatwa.

No cóż, mamy różne zdania.....i dobrze, mam nadzieje że ktoś z decyzyjnych to przeczyta i pomyśli nad opcjami rozbudowy klanu takiej czy innej.

Vespac #37 Posted 18 January 2017 - 07:22 AM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View PostRafalski1967, on 17 January 2017 - 11:52 PM, said:

@Vespac
Twój pomysł doprowadzi do zdominowania tej gry przez pare potężnych klanów. Po niedługim czasie ta gra zacznie obumierać bo nie da się rywalizować z takimi klanami.
A co z tymi co mają jeden klan, bez oddziałów i akademii?
Nie może tak być że jeden klan dostaje nagle opcje pizyskania 50 miejsc w klanie a drugi nie!
Mój pomysł pozwoli Ci rozbudować klan a potem możesz wygaszać oddziały i ajademie przenosząc jej graczy do głównego klanu.

Piszesz że klan i oddzial czyli 50 i 50 to to samo co klan 100...........wybacz ale śmiem twierdzić że się mylisz :/.........masz racje tylko z punktu widzenia matematycznego ale z punktu widzenia psychologicznego to całkiem co innego. To robi różnice. 100 osobowy klan to monstrum któremu 50 osobowy nie dorówna..........dlatego rozbudowa klanów powinna odbywać się stopniowo, pi pare miejsc, i piwinna być kosztowna a tym samym nie łatwa.

No cóż, mamy różne zdania.....i dobrze, mam nadzieje że ktoś z decyzyjnych to przeczyta i pomyśli nad opcjami rozbudowy klanu takiej czy innej.

ok, rozumiem Twoje obawy, ja patrzę na to pod kątem integracji i komunikacji takich oddziałów - zawsze można szukać kompromisu

i kto tu jest huncwot?

krzysztofpasternak19 #38 Posted 18 January 2017 - 09:57 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 694 battles
  • 937
Trochę to bez sensu gdyby kilka klanów miało zdominować Blitza. To jak w Lidze Mistrzów w piłce nożnej i nie tylko. Kilka klubów gra o Puchar a inni mogą oglądać tylko ich plecy. W dodatku gdyby takie coś weszło to pomyślcie ilu graczy by stracił WG z właśnie takiego powodu. Grała by tylko garstka ludzi którzy są dobrzy ale i to nie wiadomo ile by tak zwytrzymali.

AlladyNOS_PL #39 Posted 18 January 2017 - 10:05 AM

Lance-corporal

• Player
  • 17984 battles
  • 83

Jeśli chodzi o dysproporcje ilości graczy w danym klanie. Uważam, że przy obecnym systemie gry, nic taka różnica graczy nie zaszkodzi tej grze.

Zapewne znacie wiele gier on-line, jedną z nich jest gra przeglądarkowa Seafight, gdzie również są zakładane klany, i w przeciwieństwie do WOTB, tam cały klan może wspólnie wypłynąć na mapę, gdzie wspólnie grają na jednej mapie, wspólnie wykonują misję, gdzie wspólnie atakują inne klany, itp. Tak więc tam takie dysproporcję muszą być zachowane i ograniczone do pewnej graniczy ilości graczy. W WOTB, takich możliwości nie mamy z powyżej przedstawionych przykładów, wchodząc na mapę, gramy zawsze sami (wyjątek jest plutonowy, ale to jest tylko jedna osoba)

W pełni więc popieram stanowisko i wszystkie zza przedstawione już do tej pory przez Vespac-a. A czy klany na tym ucierpią, pewnie tak, ale za to powstaną silne klany, które zaczną się od siebie wzajemnie czegoś uczyć, przestaną być tworzone sztuczne klany z garstką graczy, co może to mieć pozytywny wpływ na turnieje. Przestaną się być może zapisywać drużyny, które w dniu turnieju okazuje się, że nie mają pełnego składu nagle, bo liczba graczy całego klany, to 15 osób.

krzysztofpasternak19 #40 Posted 18 January 2017 - 11:54 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 694 battles
  • 937
Grało się w seafight. Jednym z najlepszych graczy był Polak o nicku Bravo. Niewiem jak jest teraz bo już nie gram ok 4 lat w to. Ale zaś tam jeżeli miało się najlepszych graczy w klanie to taki klan miał praktycznie większą część map na serwerze i nic mu nie można było zrobić. Tutaj byłoby podobnie czyli nudno i monotonnie bo jaki sens jest grać przeciwko tym samym graczom zamiast szukać nowych przygód i emocji. Codziennie monotonia by była.

Also tagged with 3.4

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users