Jump to content

Aktualizacja 3.4 - wasze sugestie

3.4

• Please log in to reply
50 replies to this topic

krzysztofpasternak19 #41 Posted 18 January 2017 - 11:56 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 694 battles
  • 937
A jeżeli ktoś lubi rywalizację i chce grać z najlepszymi w Wota to jest duży WoT. Niech tam się niby wykazują. Blitz ma być szybki, prosty i teoretycznie łatwy.

AlladyNOS_PL #42 Posted 18 January 2017 - 12:06 PM

Lance-corporal

• Player
  • 17984 battles
  • 83
Ale tam klany opanowywały mapy i pilnowały jej,  tutaj takiej możliwości nie mamy.  Piszesz również,  że grałbyś wiecznie przeciwko tym samym graczom,  ale niby jak? Mam za sobą ponad 6 tyś.  bitew,  i może z góra trzy razy trafiłem na tego samego gracza w mojej bądź przeciwnej drużynie, chyba że masz masz na myśli wyłącznie przeciwko temu samemu klanowi.  

Vespac #43 Posted 18 January 2017 - 01:00 PM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View Postkrzysztofpasternak19, on 18 January 2017 - 10:57 AM, said:

Trochę to bez sensu gdyby kilka klanów miało zdominować Blitza. To jak w Lidze Mistrzów w piłce nożnej i nie tylko. Kilka klubów gra o Puchar a inni mogą oglądać tylko ich plecy. W dodatku gdyby takie coś weszło to pomyślcie ilu graczy by stracił WG z właśnie takiego powodu. Grała by tylko garstka ludzi którzy są dobrzy ale i to nie wiadomo ile by tak zwytrzymali.

Rozumiem wasze obawy ale dotyczą już po części obecnego stanu rzeczy. Od dawna w Blitz są duże klany mające powyżej 2 oddziałów i nie ma różnicy, czy klan nazywa się X czy X1, X2, X3 itd. Ile ZUBR ma oddziałów?

Czy taka opcja zmieni faktyczny stan rzeczy? Tak tylko w przypadku zasobów klanowych, liczniejszy klan z aktywnością osiągnie wymagany poziom szybciej. Tyle, że został ostatni a taka opcja na pewno nie wejdzie (jeśli wogóle wejdzie) przed uruchomieniem X poziomu zasobów.

Na randomie nie zmieni się nic poza tagiem, jeśli np. ZUBR skorzysta z tej opcji to nie będzie miał tagu ZUBR1 czy ZBUR8 tylko ZUBR. Ja często gram w nocy przy mniejszej aktywności i fakt, spotykam czasem po 5 razy te same osoby czy plutony ale to nie jest codzienność. A wpływ na to ma jedynie aktywność graczy na danym serwerze i tierze. Ponowne spotkania mają też zaletę, wiemy już kto co gra.

W turniejach natomiast się zmieni na lepsze bo tu przede wszystkim jest jeden istotny problem, kapitan nie może dobrać do zespołu członka swojego klanu bo ten jest w innym oddziale, według obecnego stanu rzeczy w innym klanie. 

W Blitz nie ma wojen klanów więc liczebność nie ma żadnego taktycznego wpływu na cokolwiek.

Według mnie część klanów nie skorzysta z tej opcji ze względu na suwerenność dowódców poszczególnych oddziałów czy możliwe pogorszenie statystyki połączonych oddziałów. Skorzysta ta część, która uzna, że łatwiej im będzie zarządzać jedną niż dwoma odseperowanymi od siebie w grze grupami. 

Jeśli chodzi Wam również o połączenie klanów w sensie X z Y to w tej chwili też nie ma takiej bariery poza czatem i składem do turnieju.

Wydaje mi się, że jedynym zagrożeniem dla mniejszego klanu jest brak aktywności jego członków.

Edited by Vespac, 18 January 2017 - 01:09 PM.

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

6DEST6ROID6 #44 Posted 18 January 2017 - 06:44 PM

Private

• Player
  • 11745 battles
  • 9
Wprowadzenie odznak bieglosci :) Rozne celowniki jak na duzym WoT, lub chociazby zmiane koloru, bo ten zielony czasem jest slabo widoczny.

moroszyn #45 Posted 19 January 2017 - 11:49 AM

Lance-corporal

• Player
  • 37688 battles
  • 18
  • [ORI]
 W grudniu zeszłego roku wielu donrych graczy się zfrustrowało gdy randomowe osoby otzymały m60. Uważam, iż ten czołg można wykożystać jako przewaga WG. Można go dać na nagrode za misję. Mój pomysł na misję: The way of MBT. Mbt to skrót angielskiej nazwy main battle tank ( typ czołgu który zastompił czołgi średnie i ciężkie. Czołgi typu mbt miały mobilność medów a panceż ciężkich). Nagrodą byłby MBT m60 a misja składałaby się z etapów jak zawsze. Co byłoby w niej ciekawego? Aby przejść każdy etap trzebaby było zdobyć odpowiednią liczbę Mpoints(medium points) przyznawanych za grę medami i Hpoimts (heavy points) przyznawanych za grę czołgiem ciężkim. Hpoimts i Mpoints a właściwie wartości jakie byłyby przyznane = doświadczeniu zdobytemu w bitwie. Taki pomysł na misje.

Answered
REOPENCLOSE

Vespac #46 Posted 19 January 2017 - 02:05 PM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View Postmoroszyn, on 19 January 2017 - 12:49 PM, said:

W grudniu zeszłego roku wielu donrych graczy się zfrustrowało gdy randomowe osoby otzymały m60. Uważam, iż ten czołg można wykożystać jako przewaga WG. Można go dać na nagrode za misję. Mój pomysł na misję: The way of MBT. Mbt to skrót angielskiej nazwy main battle tank ( typ czołgu który zastompił czołgi średnie i ciężkie. Czołgi typu mbt miały mobilność medów a panceż ciężkich). Nagrodą byłby MBT m60 a misja składałaby się z etapów jak zawsze. Co byłoby w niej ciekawego? Aby przejść każdy etap trzebaby było zdobyć odpowiednią liczbę Mpoints(medium points) przyznawanych za grę medami i Hpoimts (heavy points) przyznawanych za grę czołgiem ciężkim. Hpoimts i Mpoints a właściwie wartości jakie byłyby przyznane = doświadczeniu zdobytemu w bitwie. Taki pomysł na misje.

Bardzo fajny pomysł.

MTB - czołg podstawowy, brak pełnego podziału pojazdów w WoT i Blitz spowodował falszywe przekonanie zarówno u graczy jak i twórców (lol) gry, że MT (czolgi średnie) mają w grze przewagę. 

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

moroszyn #47 Posted 20 January 2017 - 08:54 AM

Lance-corporal

• Player
  • 37688 battles
  • 18
  • [ORI]
I think it's great idea wg would come with face

Edited by moroszyn, 20 January 2017 - 08:56 AM.

Rafalski1967 #48 Posted 22 January 2017 - 06:32 PM

Lance-corporal

• Player
  • 35817 battles
  • 30
  • [1PL1]
@Vespac

Nie chce mi sie liczyć ile klan ZUBR ma klonów ale jakby je połączył to ile miejsc i osób liczyłby ten klan? Powiedzmy 200, 300.......Większość klanów 50 osobowych by się mogła rozpaść bo część graczy chciałaby grać w takich molochach...........to śmierć tej gry!
Twój pomysł to droga na skróty, rozumiem Twój punkt widzenia  oczywiście jest to związane z tym że macie oddziały i akademie. Twój pomysł zamyka drogę do zakładania klanów nowych bo nie będzie szans rywalizacji z wami..............ŁĄCZENIE KLANÓW TO ZŁY POMYSŁ.

Piszesz że jak przychodzi co do czego to nie możesz z klanu zebrać 9 osób do turnieju lub graczy do plutonu :/..........to oznacza że masz w klanie pełno martwych dusz ale boisz sie ich wywalić bo by wam staty klanowe spadły - i to jest błąd! Wywal i zwerbuj nowych, aktywnych. Odsiejmy ziarno od plew ale nie idźmy na skróty. Liczy sie jakość nie ilość.......Ja Ci to mówie, kibic Dumy Stolicy Polonii Warszawa ;)
Pozdrawiam normalnych.

Vespac #49 Posted 22 January 2017 - 10:08 PM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View PostRafalski1967, on 22 January 2017 - 07:32 PM, said:

@Vespac

Nie chce mi sie liczyć ile klan ZUBR ma klonów ale jakby je połączył to ile miejsc i osób liczyłby ten klan? Powiedzmy 200, 300.......Większość klanów 50 osobowych by się mogła rozpaść bo część graczy chciałaby grać w takich molochach...........to śmierć tej gry!
Twój pomysł to droga na skróty, rozumiem Twój punkt widzenia oczywiście jest to związane z tym że macie oddziały i akademie. Twój pomysł zamyka drogę do zakładania klanów nowych bo nie będzie szans rywalizacji z wami..............ŁĄCZENIE KLANÓW TO ZŁY POMYSŁ.

Piszesz że jak przychodzi co do czego to nie możesz z klanu zebrać 9 osób do turnieju lub graczy do plutonu :/..........to oznacza że masz w klanie pełno martwych dusz ale boisz sie ich wywalić bo by wam staty klanowe spadły - i to jest błąd! Wywal i zwerbuj nowych, aktywnych. Odsiejmy ziarno od plew ale nie idźmy na skróty. Liczy sie jakość nie ilość.......Ja Ci to mówie, kibic Dumy Stolicy Polonii Warszawa ;)
Pozdrawiam normalnych.

Widzisz wszystko co tu napisałeś mija się z prawdą a to dlatego, że snujesz domysły a nie znasz faktów. To problem w takiej dyskusji na forum bo musiałbym ci chyba od początku wszystko tłumaczyć. Ale mam pomysł, odpowiedz mi na pytania utowrzone na podstawie Twojego postu:

1. Byłeś w klanie F47PL? 

2. Ile oddziałów ma F47PL?

3. Jakie staty rosną gdy gracz jest nieaktywny?

4. Mając do dyspozycji kadrę klanu nie mogę zaprościć do drużyny kolegi bo jest z innego odziału tego samego klanu. To na co są klany by ograniczały czy rozwijały?

5. Czy każdy lubi chodzić na film do multipleksu gdzie słucha chrupania popcornu i siorpania coli?

Jak znajdziesz odpowiedzi na powyższe pytania to zrozumiesz, że Twója wypowiedź  nie ma kontr-argumentów tylko zarzuty mijające się z prawdą.

Edited by Vespac, 22 January 2017 - 10:21 PM.

i kto tu jest huncwot?

Rafalski1967 #50 Posted 22 January 2017 - 11:51 PM

Lance-corporal

• Player
  • 35817 battles
  • 30
  • [1PL1]
@Vespac

ad1 nie byłem, mam swój klan
ad2 nie interesuje mnie to
ad3 nie rosną ale jak usuniesz to mogą spaść
ad4 zrób koledze miejsce w klanie i se grajcie. Wyczyść klan ze słupów to będziesz miał z kim grać
ad5 każdy kto chodzi do multiplexu lubi popcorn i siorbanie coli.

Odpowiedźi znalazłem i nadal twierdze że łączenie klanów to porażka!

Proponuje po 500+ za każdy wyprodukowany klon klanu........a gimbusy niech się jarają że są w tzw. akademii jakiegoś "zacnego" klanu ;)

Niezmiennie pozdrawiam i sukcesów życzę.

P.S.
Gratuluje równie dojrzałego pomysłu by ruski t34 rudy biegał pod polską flagą

Vespac #51 Posted 23 January 2017 - 12:21 AM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View PostRafalski1967, on 23 January 2017 - 12:51 AM, said:

@Vespac

ad1 nie byłem, mam swój klan
ad2 nie interesuje mnie to
ad3 nie rosną ale jak usuniesz to mogą spaść
ad4 zrób koledze miejsce w klanie i se grajcie. Wyczyść klan ze słupów to będziesz miał z kim grać
ad5 każdy kto chodzi do multiplexu lubi popcorn i siorbanie coli.

Odpowiedźi znalazłem i nadal twierdze że łączenie klanów to porażka!

Proponuje po 500+ za każdy wyprodukowany klon klanu........a gimbusy niech się jarają że są w tzw. akademii jakiegoś "zacnego" klanu ;)

Niezmiennie pozdrawiam i sukcesów życzę.

P.S.
Gratuluje równie dojrzałego pomysłu by ruski t34 rudy biegał pod polską flagą

ad.1. a jednak wypowiadasz sie w tej sprawie

ad.2. j.w.

ad.3. tak czy siak spadnie aktywność więc?

ad.4. nie mam słupów a członków mam około 100 to wg Ciebie mam kogoś usunąć by z kim zagrać? no gratki

ad.5. no widzisz a ci co nie lubią chrupania i siorpania wybiorą kino kameralne

odpowiedzi to jedno a wnioski to drugie, wracając do tematu ja rozumiem Twoje obawy ale tak jak napisałem wcześniej one są już dawno faktem a mój pomysł tej sytuacji nie zmieni

P.S. słuchaj, proszę Cię nie psuj mojego zdania o Tobie, przeczytaj wątek o a potem mi powiedz czy na Pałacu Kultury też mamy powieśić flagę ZSRR? A może zmienimy nazwę Rudego na Ryżnyj? A autora książki "4 pancerni i pies przemianujemy na Puszkina, co?

i kto tu jest huncwot?

Also tagged with 3.4

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users