Jump to content

Aktualizacja 3.4 - raportujcie błędy

3.4

• Please log in to reply
83 replies to this topic

voulezvous #1 Posted 29 November 2016 - 06:44 PM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

Zapraszamy do zgłaszania wszelkich błędów które napotkaliście w grze!

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

Vespac #2 Posted 01 December 2016 - 11:35 AM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

TURNIEJE

Zaproszenia do drużyny

• w tej chwili zaproszenia nie docierają do odbiorców gdy gracz jest off-line lub w bitwie.

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

paradise93 #3 Posted 06 December 2016 - 11:51 PM

Lance-corporal

• Player
  • 11141 battles
  • 26
  • [3XV]
Jakoś nie znalazłam, żeby inni się skarżyli, więc być może problem leży po mojej stronie. Gra zawiesza mi się na nowej mapie Kanion, psuje się grafika, zawiesza i wyłącza. :unsure:Jeśli zdążę włączyć i jeszcze mnie nie zestrzelili to do końca bitwy jest już ok. Problem występuje tylko i wyłącznie na tej mapie, na wszystkich innych jest ok. Może ktoś ma/miał podobnie, jeśli nie z tą to inną mapą i zna rozwiązanie problemu? Reinstalacja gry nie pomogła. 

Juggernaut155 #4 Posted 07 December 2016 - 04:31 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 29491 battles
  • 951
  • [APA]

View Postparadise93, on 06 December 2016 - 11:51 PM, said:

Jakoś nie znalazłam, żeby inni się skarżyli, więc być może problem leży po mojej stronie. Gra zawiesza mi się na nowej mapie Kanion, psuje się grafika, zawiesza i wyłącza. :unsure:Jeśli zdążę włączyć i jeszcze mnie nie zestrzelili to do końca bitwy jest już ok. Problem występuje tylko i wyłącznie na tej mapie, na wszystkich innych jest ok. Może ktoś ma/miał podobnie, jeśli nie z tą to inną mapą i zna rozwiązanie problemu? Reinstalacja gry nie pomogła. 

a próbowałaś zmniejszyć ustawienia graficzne ? Być może kanion za dużo wymaga i urządzenie nie nadąża :)

G_R_A_V_E_D_I_G_G_E_R #5 Posted 07 December 2016 - 08:20 AM

Sergeant

• Player
  • 36738 battles
  • 279
  • [PF_]
U mnie od wczoraj problemy z pingiem. Czy u Was też? W każdej bitwie ping od 30-230. Nie wiem czy mój dostawca internetu ma słabszy okres czy jednak serwery.

Juggernaut155 #6 Posted 07 December 2016 - 08:59 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 29491 battles
  • 951
  • [APA]

View PostG_R_A_V_E_D_I_G_G_E_R, on 07 December 2016 - 08:20 AM, said:

U mnie od wczoraj problemy z pingiem. Czy u Was też? W każdej bitwie ping od 30-230. Nie wiem czy mój dostawca internetu ma słabszy okres czy jednak serwery.

też mi skakał :)

krzysztofpasternak19 #7 Posted 07 December 2016 - 09:02 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 694 battles
  • 937
Mi niestety też. Ale chyba to wina serwerów. Internet mam zajebisty więc nie jest to możliwe żeby przez mój internet w grze występowały takie lagi.

Sasza_Peczerski #8 Posted 07 December 2016 - 09:03 AM

First Sergeant

• Player
  • 68550 battles
  • 1,141
  • [N4N]

View PostG_R_A_V_E_D_I_G_G_E_R, on 07 December 2016 - 08:20 AM, said:

Serwery; miałem podobne problemy. Plutonowy opowiadał mi, że np wczoraj grając na oazie zacząłem strzelać się na wydmach z czerwonym T44. Obaj staliśmy na szczytach wydm kiedy nagle obu nas ping z gry wywalił. Inni gracze widzieli nas wycelowanych w siebie i bez ruchu. Układ doskonały, easy dmg dla wszystkich. Mnie zniszczyli czerwoni, czerwonego zieloni, tylko ja miałem po bitwie jakieś 15k srebra na minusie.

Edited by Sasza_Peczerski, 07 December 2016 - 09:04 AM.

G_R_A_V_E_D_I_G_G_E_R #9 Posted 07 December 2016 - 09:07 AM

Sergeant

• Player
  • 36738 battles
  • 279
  • [PF_]

Co Pan na to Panie Voulezvous?

Czy teraz podejmie Pan dyskusję czy zgrabnie ominie ten wątek?

so_mar #10 Posted 07 December 2016 - 11:02 AM

First Sergeant

• Player
  • 11017 battles
  • 1,682
  • [GRZYB]

Pan Voulezvous zapewne w dyplomatyczny sposób oznajmi,że ten problem nie znajduje się w polu Jego zainteresowania.I że przekaże sprawę dalej.

W sumie,tak całkiem prywatnie,to mi chłopaka trochę szkoda.Praca w dziale obsługi klienta,to jedna z najbardziej niewdzięcznych robót.Z jednej strony klienci,którzy bardzo często mają rację,z drugiej szefostwo które płaci.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

Rafa_sniper_2014 #11 Posted 07 December 2016 - 11:06 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 93259 battles
  • 978
  • [CHWAT]
Od Pana Voulezvous nie oczekujemy tutaj nic więcej jak zwykłej ludzkiej szczerości i banowania trolli.

Vespac #12 Posted 07 December 2016 - 11:40 AM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

Zgłaszacie na forum problemy z tzw. PINGiem, u mnie w klanie też o tym piszą, mamy różnych dostawców, mieszkamy w różnych rejonach, na ogół opózniania mają niskie wartości ale dość często zdarza się, że te wartości są wysokie, często cyklicznie. Zbyt dużo powiązań by mówić o problemie z dostawcą Internetu.

A problem jest złożony i różnie klienci odczuwają jego skutki, jedni bardziej drudzy mniej. Dla mnie dziwne jest podejście WG do tej sprawy.

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

Rafa_sniper_2014 #13 Posted 07 December 2016 - 01:17 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 93259 battles
  • 978
  • [CHWAT]
Dla mnie problem z pingiem jest ewidentny, zawsze mam skoki pingu w godzinach szczytu, czyli między 18-22. Jednym słowem serwery się zapychają, teraz pytanie czy to wina oprogramowania, czy sprzętowa bida. A dlaczego tego nie potrafią naprawić już od kilku miesięcy?! Może w grę wchodzi optymalizacja kosztów, czyli zwykłe sknerstwo, kosztem klienta.

paradise93 #14 Posted 07 December 2016 - 01:28 PM

Lance-corporal

• Player
  • 11141 battles
  • 26
  • [3XV]

View PostJuggernaut155, on 07 December 2016 - 04:31 AM, said:

a próbowałaś zmniejszyć ustawienia graficzne ? Być może kanion za dużo wymaga i urządzenie nie nadąża :)

Gram na niskich ustawieniach. Na wysokich mogę grać bez zacięć, ale nie gram gdyż szybko pożera mi baterię i procek się grzeje, a nie chcę przeciążać. Więc jeśli inne mapy śmigają na high a Kanion nie chce na low, to coś tu jest nie tak - nie mogę tylko dojść co. 

Vespac #15 Posted 08 December 2016 - 12:36 AM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]
Przyznam, że jestem pod wrażeniem - dalej ten sam błąd dotyczący zaproszeń do drużyny turniejowej

i kto tu jest huncwot?

voulezvous #16 Posted 12 December 2016 - 02:26 PM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

View PostG_R_A_V_E_D_I_G_G_E_R, on 07 December 2016 - 09:07 AM, said:

Co Pan na to Panie Voulezvous?

Czy teraz podejmie Pan dyskusję czy zgrabnie ominie ten wątek?

Napisaliście o problemie w grze i to w wątku właśnie do tego przeznaczonym.

Cieszę się że udzielacie się w tych wątkach bo wtedy ja mam  podkładkę by przekazać Wasze myśli wyżej.

View Postso_mar, on 07 December 2016 - 11:02 AM, said:

Pan Voulezvous zapewne w dyplomatyczny sposób oznajmi,że ten problem nie znajduje się w polu Jego zainteresowania.I że przekaże sprawę dalej.

W sumie,tak całkiem prywatnie,to mi chłopaka trochę szkoda.Praca w dziale obsługi klienta,to jedna z najbardziej niewdzięcznych robót.Z jednej strony klienci,którzy bardzo często mają rację,z drugiej szefostwo które płaci.

Zabawni jesteście. Robię dokładnie to za co mi płacą - informuję Was o zmianach, nadchodzących nowościach, zbieram Wasze opinie o bieżącej aktualizacji, etc...

Chłopakiem to już dość dawno nikt mnie nie nazwał ale niech Ci będzie.

Dodam jeszcze jedno sprostowanie - pracuję w dziale Community czyli tym, który istnieje dla Was. Jestem łącznikiem między WG a Wami. Ja nie rozwiązuję Waszych problemów techniczych.

View PostRafa_sniper_2014, on 07 December 2016 - 11:06 AM, said:

Od Pana Voulezvous nie oczekujemy tutaj nic więcej jak zwykłej ludzkiej szczerości i banowania trolli.

Następny dowcipny. Ok, jak chcecie...

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

Vespac #17 Posted 12 December 2016 - 11:48 PM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View Postvoulezvous, on 12 December 2016 - 03:26 PM, said:

Napisaliście o problemie w grze i to w wątku właśnie do tego przeznaczonym.

Cieszę się że udzielacie się w tych wątkach bo wtedy ja mam  podkładkę by przekazać Wasze myśli wyżej.

Zabawni jesteście. Robię dokładnie to za co mi płacą - informuję Was o zmianach, nadchodzących nowościach, zbieram Wasze opinie o bieżącej aktualizacji, etc...

Chłopakiem to już dość dawno nikt mnie nie nazwał ale niech Ci będzie.

Dodam jeszcze jedno sprostowanie - pracuję w dziale Community czyli tym, który istnieje dla Was. Jestem łącznikiem między WG a Wami. Ja nie rozwiązuję Waszych problemów techniczych.

Następny dowcipny. Ok, jak chcecie...

te docinki nie wzięły się z nikąd, optymiści uważają, że odkąd jesteś te opinie zaczną się poprawiać więc zobaczymy

i kto tu jest huncwot?

G_R_A_V_E_D_I_G_G_E_R #18 Posted 13 December 2016 - 07:40 AM

Sergeant

• Player
  • 36738 battles
  • 279
  • [PF_]

Tak jak przypuszczałem zgrabnie ominąłeś wątek dotyczący problemów z pingiem i zaproszeniami do drużyny turniejowej.

Tak trzymaj :great:

Edited by G_R_A_V_E_D_I_G_G_E_R, 13 December 2016 - 07:41 AM.

so_mar #19 Posted 13 December 2016 - 07:46 AM

First Sergeant

• Player
  • 11017 battles
  • 1,682
  • [GRZYB]

Nie,nie wzięły się z nikąd.Wielu graczy ma odczucie,że WG pozostawiła ich samych sobie.To się wprost przekłada na sposób mówienia do przedstawiciela firmy.

Na wielu forach trole,klony i inne kosmiczne byty,mają bardzo krótkie życie.Tu jest dokładnie odwrotnie.Trwa to na tyle długo,że można śmiało przyjąć,że jest to celowe działanie administracji forum.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

naceroth #20 Posted 13 December 2016 - 08:52 AM

Sergeant

• Player
  • 7468 battles
  • 277

Własnie, voulezvous, proszę, powiedz mi jedno: ludzie pokroju kolegi shirotora_neko, który należy do bardzo kulturalnych użytkowników, zostali potraktowani edycją (czy tam usunięciem) posta. Ludzie tacy jak billfred czy Pappasmerf bluzgają, wyzywają ludzi od durni, offtopują, śmiecą, sieją ferment i generalnie generują ruch na forum (tylko taki troszkę niepotrzebny ruch...). Powiedz mi, dlaczego się tak dzieje? Dlaczego nie można sprzedać tym dwóm po banie albo chociaż upomnieniu?

Tak, wiem - Pappasmerf ostatnio ucichł, troszkę się ogarnął i nawet napisał jednego sensownego posta.

Jeszcze jedno: jak prościej dojść do WG? Przez tickety, czy przez pisanie w tym wątku, żebyś mógł to ująć w tygodniowym raporcie? Czy lepiej uderzać dwoma kanałami? Mam pewien pomysł i zastanawiam się, gdzie było by go lepiej przedstawić.

Also tagged with 3.4

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users