Jump to content

Aktualizacja 3.4 - raportujcie błędy

3.4

• Please log in to reply
83 replies to this topic

Vespac #21 Posted 14 December 2016 - 12:00 AM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View Postnaceroth, on 13 December 2016 - 09:52 AM, said:

Własnie, voulezvous, proszę, powiedz mi jedno: ludzie pokroju kolegi shirotora_neko, który należy do bardzo kulturalnych użytkowników, zostali potraktowani edycją (czy tam usunięciem) posta. Ludzie tacy jak billfred czy Pappasmerf bluzgają, wyzywają ludzi od durni, offtopują, śmiecą, sieją ferment i generalnie generują ruch na forum (tylko taki troszkę niepotrzebny ruch...). Powiedz mi, dlaczego się tak dzieje? Dlaczego nie można sprzedać tym dwóm po banie albo chociaż upomnieniu?

Tak, wiem - Pappasmerf ostatnio ucichł, troszkę się ogarnął i nawet napisał jednego sensownego posta.

Jeszcze jedno: jak prościej dojść do WG? Przez tickety, czy przez pisanie w tym wątku, żebyś mógł to ująć w tygodniowym raporcie? Czy lepiej uderzać dwoma kanałami? Mam pewien pomysł i zastanawiam się, gdzie było by go lepiej przedstawić.

? czyżby chodziło ci o te pomyje?

Papamserf

nie słuchaj baranów co Ci polecają zakup premki 8 tieru, bedziesz dla drużyny jak kula u nogi. To tak jakby wsadzić papieża do bolidu F1 i kazać mu się ścigać :)  rozegraj minimum 2000 bitew i postaraj się dojść do jakiejś 8tierowej maszyny własnymi siłami. Wtedy wróć na forum i zapytaj co dalej.

Ludzie..narzekacie,biadolcie całe życie na noobów w tej grze ,a gościowi co ma ledwo 200 bitew i 30 WR na tierach 5 polecacie zakup T34 ,przecież w takim czołgu to on pożyje w bitwie 30 sekund i strzeli 1 raz przy odrobinie szczęścia. 

Takie porady to sobie w swoje noobowskie dupsko wsadźcie.

no nie, to nie jest sensowny post, NIKT tego nie potraktuje poważnie, to rynsztokowa twórczość i pomyje

to jest sensowny post, to jest post, który moze odnieść skutek, różnica kolosalna

GRK83

@Wickowy - masz rozegrane bardzo mało bitew i bardzo proszę Cię, żebyś nie kupował wysokopoziomowego czołgu premium! Jeszcze nie widziałem gracza, który odrazu byłby w stanie grać co najmniej dobrze takim czołgiem. Będziesz się sam wkurzał, a jeszcze bardziej będziesz wkurzał innych swoim brakiem ogrania i doświadczenia.

Popraw grę tymi czołgami, które masz teraz. Jeśli koniecznie chcesz kupić jakiś czołg premium, zacznij od tych na niższych tierach - mogę polecić Valentine II, który wybacza dosyć dużo ze względu na pancerz (za to ma słabe działo), lub też jeśli lubisz TDki, to SU-85l ewentualnie (jak rozegrasz jakiś 1000 bitew) SU-100Y albo DickerMax.

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

naceroth #22 Posted 14 December 2016 - 06:25 AM

Sergeant

• Player
  • 7468 battles
  • 277

View PostVespac, on 14 December 2016 - 01:00 AM, said:

? czyżby chodziło ci o te pomyje?

no nie, to nie jest sensowny post, NIKT tego nie potraktuje poważnie, to rynsztokowa twórczość i pomyje

Przepraszam, powinnam napisać "sensowny jak na Papę Smerfa". To nieco zmienia kontekst.

MatiSerwer #23 Posted 15 December 2016 - 12:07 PM

Lance-corporal

• Player
  • 6335 battles
  • 13

Mam problem.

Dołączyłem do bitwy i nagle zatrzymało mi aplikację. Nwm czemu. Chciałem zdobyć bt 7 art. I po 10 min wchodze znowu. Najpierw wszystko ok a potem "ładowanie pojazdów" i znowu zatrzymało aplikację. I tak już jest za każdym razem. Prosze o pomoc.

Rafa_sniper_2014 #24 Posted 15 December 2016 - 12:32 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 93259 battles
  • 978
  • [CHWAT]
A możesz napisać jaki masz sprzęt i czy miałeś już wcześniej takie problemy? Może zrestartuj urządzenie na początek.

MatiSerwer #25 Posted 15 December 2016 - 01:55 PM

Lance-corporal

• Player
  • 6335 battles
  • 13
Ok pobralem gre od nowa i działa.
PS bt 7 art jest super na swoim tierze

G_R_A_V_E_D_I_G_G_E_R #26 Posted 16 December 2016 - 08:12 PM

Sergeant

• Player
  • 36738 battles
  • 279
  • [PF_]

Raportuję pociski przelatujące przez skałę. Film poniżej. T30 strzelił z CAPa przez skałę.

Vespac #27 Posted 17 December 2016 - 10:22 PM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View PostG_R_A_V_E_D_I_G_G_E_R, on 16 December 2016 - 09:12 PM, said:

Raportuję pociski przelatujące przez skałę. Film poniżej. T30 strzelił z CAPa przez skałę.

wyślij jak możesz to do supportu, oni mają zapis każdej bitwy, sprawdzą, ciekawe co odpiszą

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

Rafalski1967 #28 Posted 19 December 2016 - 06:14 AM

Lance-corporal

• Player
  • 35794 battles
  • 30
  • [1PL1]
Mam pytanie, nie wyświetlają mi sie filmy/reklamy płatne mimo iż pojawia mi się symbol dostępności takowego filmu, do tego zazwyczaj do tej pory miałem ich dostępność w ilości ok. 3 na tydzień. O co tu chodzi?

KroluGaming #29 Posted 19 December 2016 - 06:50 PM

Private

• Player
  • 9 battles
  • 1
Mi jak gram to po jakis 2min. to mnie wywala do logowania i pisze polaczenie z serwerem zostalo zerwane co robic?!

so_mar #30 Posted 19 December 2016 - 07:21 PM

First Sergeant

• Player
  • 11016 battles
  • 1,682
  • [GRZYB]
Sprawdzić połączenie,przejść w miejsce gdzie jest lepszy zasięg,zmienić dostawcę netu.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

Vespac #31 Posted 19 December 2016 - 11:07 PM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]
UNOSZENIE LUFY myślałem, że ten błąd został naprawiony ale niestety nie, walcząc blisko wydmy po przejechaniu meda, lufa powędrowała w górę, celownik w niebie a ja dostałem oczopląsu.

i kto tu jest huncwot?

CreatureHunter #32 Posted 21 December 2016 - 12:59 AM

Lance-corporal

• Player
  • 4847 battles
  • 14
No widzicie? A ja nie mam zadnych problemow z gra bo posiadam flagowca :) problem lezal po mojej stronie a dzis nawet EMKA wpadla hehe :)

so_mar #33 Posted 21 December 2016 - 06:15 AM

First Sergeant

• Player
  • 11016 battles
  • 1,682
  • [GRZYB]
Czat klanu nadal działa źle.  Nie mogę wysłać wiadomości. Problem występuje dość losowo,ja przynajmniej żadnej zależności nie znalazłem.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

G_R_A_V_E_D_I_G_G_E_R #34 Posted 22 December 2016 - 01:27 PM

Sergeant

• Player
  • 36738 battles
  • 279
  • [PF_]

Jest odpowiedz od WG:

"Drogi G_R_A_V_E_D_I_G_G_E_R,

dziękuję za ponowny kontakt z nami. Otrzymaliśmy również odpowiedź od naszego specjalisty.

Obawiam się, że do zgłoszenia sprawy dalej, czyli do badania przez naszych developerów potrzebujemy wszystkich wspomnianych wcześniej danych tak, aby mieli oni pełen obraz sprawy. Bez pobitewnych raportów niestety nie ma możliwości zgłoszenia tej sytuacji. Proszę, pamiętaj o tym na przyszłość - jeżeli podobna sytuacja jeszcze się powtórzy, pamiętaj, by wykonać zrzuty ekranów wszystkich raportów po bitwie.

W razie jakichkolwiek innych pytań, śmiało skontaktuj się z nami ponownie.

Pozdrawiam serdecznie,

Lukasz Mikolajewicz

Wargaming.net Customer Service Representative - Follow us on Twitter

PL: Twoja opinia ma znaczenie! Po zamknięciu zgłoszenia, wypełnij proszę ankietę.
EN: Rate us! Improve us! Leave feedback on our service after this ticket is closed."

Sasza_Peczerski #35 Posted 22 December 2016 - 01:39 PM

First Sergeant

• Player
  • 68550 battles
  • 1,141
  • [N4N]

View PostG_R_A_V_E_D_I_G_G_E_R, on 22 December 2016 - 01:27 PM, said:

Jest odpowiedz od WG:

dziękuję za ponowny kontakt z nami. Otrzymaliśmy również odpowiedź od naszego specjalisty.

Obawiam się, że do zgłoszenia sprawy dalej, czyli do badania przez naszych developerów potrzebujemy wszystkich wspomnianych wcześniej danych tak, aby mieli oni pełen obraz sprawy. Bez pobitewnych raportów niestety nie ma możliwości zgłoszenia tej sytuacji. Proszę, pamiętaj o tym na przyszłość - jeżeli podobna sytuacja jeszcze się powtórzy, pamiętaj, by wykonać zrzuty ekranów wszystkich raportów po bitwie.

Pozdrawiam serdecznie,

Lukasz Mikolajewicz

PL: Twoja opinia ma znaczenie! Po zamknięciu zgłoszenia, wypełnij proszę ankietę.
EN: Rate us! Improve us! Leave feedback on our service after this ticket is closed."

hahahaha

hahahaha

a jak już będziesz mieć wszystkie raporty koniecznie nie zapomnij o selfiku, czy to aby na pewno Ty grałeś, a nie ktoś inny :)

hahahaha

hahahaha

Edited by Sasza_Peczerski, 22 December 2016 - 01:40 PM.

kaysak #36 Posted 22 December 2016 - 01:42 PM

Sergeant

• Player
  • 14716 battles
  • 321
  • [-APD-]

View Postcuck_suker, on 21 December 2016 - 12:59 AM, said:

No widzicie? A ja nie mam zadnych problemow z gra bo posiadam flagowca :) problem lezal po mojej stronie a dzis nawet EMKA wpadla hehe :)

Tez sie ciesze ze nie masz zadnych problemow jednak dziel sie tymi informacjami w odpowiednim topicu a nie w tym w ktorym mamy zglaszac błędy :facepalm:

Sasza_Peczerski #37 Posted 22 December 2016 - 01:46 PM

First Sergeant

• Player
  • 68550 battles
  • 1,141
  • [N4N]

WG dlaczego oczekujecie od gracza screenshotow i innych raportów, przecież te wszystkie dane, całościowy i kompletny raport z bitwy jest u was na serwerach :)

Gravedigger właśnie dostałeś kapciem w pysk z ze stosownym komentarzem won :)

Vespac #38 Posted 22 December 2016 - 02:49 PM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View PostG_R_A_V_E_D_I_G_G_E_R, on 22 December 2016 - 02:27 PM, said:

Jest odpowiedz od WG:

Pozdrawiam serdecznie,

Lukasz Mikolajewicz

k..... no sami sobie pracują na opinie i teorie, dokładnie opisane już zachowanie WG w wszystkich tego typu sprawach jak ktoś jeszcze twierdzi, że wszystko jest w porządku to mu gratuluję 

szkoda

i kto tu jest huncwot?

blablabla_241 #39 Posted 22 December 2016 - 09:09 PM

Private

• Player
  • 413 battles
  • 5
Zgłaszam błąd długiego wczytywania misji komputer parametry ok wręcz nie ma mowy ze sprzęt słaby mapa ładuje się od minuty nawet do trzech minut to jest parodia jakas przed aktualizacja bylo wszystko ok ale czytam rozne fora zagraczniczne tez ze nie tylko ja mam taki problem 

Rafalski1967 #40 Posted 22 December 2016 - 10:04 PM

Lance-corporal

• Player
  • 35794 battles
  • 30
  • [1PL1]
Ruskie złodzieje blokują płatne reklamy!
Swołocz jedna!

Also tagged with 3.4

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users