Jump to content

Aktualizacja 3.4 - raportujcie błędy

3.4

• Please log in to reply
83 replies to this topic

chceswojekontozgmaila #41 Posted 23 December 2016 - 01:53 PM

Private

• Player
  • 17 battles
  • 1

No cóż jak widać na załączonym obrazku, a w zasadzie filmie, mamy do czynienia z paradoksem ponieważ, jak sami zapewne wiecie dręczą nas tzw. znikające pociski (teoria o słabych graczach, oni też muszą mieć szansę, żeby żyło się lepiej itp.). Dostają filmik gdzie czarno na białym widać że pojazd jest zniszczony poprzez strzał przez górę (osobiście to wpadłbym w taka furię że...). Czarno na białym widać że coś jest na rzeczy i mają to zwyczajnie w głębokim poważaniu, żądając zrzutów ekranu z wynikami bitwy(Zmieńcie dilera bo was w uja wali, albo się podzielcie z nami). Fachowo nazwałbym to wycinaniem tekstur (przecież to żaden problem), ale co ja się tam znam.

Świetny komentarz dał Sasza_Peczerski i pozwolę sobie go zacytować:

View PostSasza_Peczerski, on 22 December 2016 - 01:46 PM, said:

WG dlaczego oczekujecie od gracza screenshotow i innych raportów, przecież te wszystkie dane, całościowy i kompletny raport z bitwy jest u was na serwerach :)

Gravedigger właśnie dostałeś kapciem w pysk z ze stosownym komentarzem won :)

i lekko zmodyfikować:

Nasi kochani, najlepsi na świecie, wierni i zawsze oddani gracze w naszej odpowiedzi chcielibyśmy zakomunikować wam że dostajecie od nas śmierdzącym kapciem w pysk ze stosownym komentarzem won ponieważ mamy w głębokim poważaniu to że wam się coś nie podoba lub coś wam nie pasuje, płaćcie i spier.... <--- W taki sposób odbieram odpowiedź na każdego maila wysłanego do WG w sprawie ich produktu.

Tyle w temacie.

Pozdro dla wszystkich

Edited by chceswojekontozgmaila, 23 December 2016 - 01:55 PM.

naceroth #42 Posted 23 December 2016 - 01:59 PM

Sergeant

• Player
  • 7468 battles
  • 277

Ano własnie, po co screeny z wynikami bitew w przypadku błędu związanego prawdopodobnie z wykrywaniem kolizji?;)

...a może to była bitwa testowa z ficzerem, który ma być wprowadzony do nowej wersji: strzelającymi górami?;)

so_mar #43 Posted 23 December 2016 - 04:00 PM

First Sergeant

• Player
  • 11006 battles
  • 1,682
  • [GRZYB]
Po to,aby zbyć klienta składającego reklamację. Bez obrazka Panu nie pomożemy. Tylko kto normalny robi zrzuty przy każdej okazji,bo a nóż się kiedyś przydadzą.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

Pawel_swinczak72 #44 Posted 23 December 2016 - 09:10 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29350 battles
  • 77
  • [PSWE]

A u mnie cały czas "połączenie z serwerem zostało zerwane".I w domu a fifirifi i w pracy na k.p.d.Co prawda w domu żadziej ale jednak ,a na k.p.d. non stop

Rafa_sniper_2014 #45 Posted 23 December 2016 - 09:56 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 93259 battles
  • 978
  • [CHWAT]
Zamiast literki B wyskakuje *, i czat sie buguje co jakis czas. Dalej sie przewija samoczynnie.

Locust_PL #46 Posted 28 December 2016 - 03:19 AM

Sergeant

• Player
  • 12539 battles
  • 497
  • [VOLOS]
Zgłaszany przez innych graczy brak meczów w trybie Dominaacji gdy pojawią się misje, po 2 godzinach grania 1 bitwa...

JrTanker #47 Posted 28 December 2016 - 04:15 AM

Sergeant

• Player
  • 12346 battles
  • 457
Pojawiające się lagi w momencie napotkania przeciwnika, rozpoczęcia "walki".

Vespac #48 Posted 28 December 2016 - 06:16 PM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View PostJrTanker, on 28 December 2016 - 05:15 AM, said:

Ja to traktuje jako system wczesnego ostrzegania bo wcześniej mam przycięcie niż mnie zobaczą lub ja kogoś zobaczę. 

Jest też błąd związany z akceptacją podania do klanu, po tej czynności zeruje wszystkie dane w tabeli klanu.

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

Pawel_swinczak72 #49 Posted 28 December 2016 - 08:00 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29350 battles
  • 77
  • [PSWE]

A u mnie nadal "połączenie z serwerem zostało zerwane".Ktoś wie jak to draństwo naprawić

so_mar #50 Posted 28 December 2016 - 11:39 PM

First Sergeant

• Player
  • 11006 battles
  • 1,682
  • [GRZYB]
Zegar forum a czas rzeczywisty-ktoś kompetentny mógłby go ustawić i zablokować?

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

Locust_PL #51 Posted 29 December 2016 - 12:00 AM

Sergeant

• Player
  • 12539 battles
  • 497
  • [VOLOS]

View PostPawel_swinczak72, on 28 December 2016 - 08:00 PM, said:

A u mnie nadal "połączenie z serwerem zostało zerwane".Ktoś wie jak to draństwo naprawić

przeinstaluj grę bo najwidoczniej, któryś plik jest uszkodzony

Pawel_swinczak72 #52 Posted 29 December 2016 - 06:36 AM

Lance-corporal

• Player
  • 29350 battles
  • 77
  • [PSWE]
Już to robiłem.Od czasu ostatniej łatki przed świętami tak mi się dzieje

polo_loco #53 Posted 29 December 2016 - 07:29 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 32482 battles
  • 228
  • [EXE]

View PostJrTanker, on 28 December 2016 - 04:15 AM, said:

Och, to słodki ficzer, prezent od Wargaming. Wyjezdzasz na przeciwnika i w tym momencie wszystko znika, poza krajobrazem. W następnym ujeciu stoisz bez gaci na srodku pola przed wycelowanymi w ciebie lufami czerwonych. Kilka razy tak mialem i ubaw po pachy. Zwlaszcza dla nich.

Vespac #54 Posted 29 December 2016 - 10:09 PM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View PostPawel_swinczak72, on 29 December 2016 - 07:36 AM, said:

Już to robiłem.Od czasu ostatniej łatki przed świętami tak mi się dzieje

pisałeś do supportu?

czy masz router?

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

lubik_n #55 Posted 30 December 2016 - 11:59 AM

Private

• Player
  • 10896 battles
  • 3

Nagminnie gra wyłącza się tylko na mace Kanion i tylko jeżeli pojadę w stronę NE (północny wschód). Jest to conajmniej dziwne i mam nadzieję, że Wargaming szybko naprawi ten błąd. Ponadto miewam problemy z zalogowaniem się przez Facebooka, ale sprawa jest już zgłoszona do Działu Obsługi Klienta. To chyba wszystko, nie licząc tego, że ping trochę skacze (Nie tylko przez transmisję danych, ale i przez wifi). Dziękuję, i życzę wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku.

Pozdrawiam, lubik_n

so_mar #56 Posted 30 December 2016 - 05:55 PM

First Sergeant

• Player
  • 11006 battles
  • 1,682
  • [GRZYB]
Jak to jest,że studenci z 20 lat temu,napisali gg-miało rozmiar coś koło 1mb i działało. Potem Rosjanie tlen zrobili i też działał. A czat w grze produkcji jednej z wiodących na rynku firm nie działa. Albo żyje po swojemu. Nie pozostaje nic innego,jak przyjąć,że jest to działanie celowe.
Cenzura w czacie działa jak wiemy w sposób dość ekscentryczny,ktoś może wytłumaczyć,dlaczego i w jakim języku litera B jest wulgaryzmem? Jednocześnie ten doskonale działający mechanizm dopuszcza tagi klanu będące określeniem najstarszego zawodu świata. I nicki graczy wprost odnoszące się do czynności seksualnych.

Vespac #57 Posted 30 December 2016 - 07:12 PM

First Sergeant

• Player
  • 42573 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]

View Postso_mar, on 30 December 2016 - 06:55 PM, said:

Jak to jest,że studenci z 20 lat temu,napisali gg-miało rozmiar coś koło 1mb i działało. Potem Rosjanie tlen zrobili i też działał. A czat w grze produkcji jednej z wiodących na rynku firm nie działa. Albo żyje po swojemu. Nie pozostaje nic innego,jak przyjąć,że jest to działanie celowe.
Cenzura w czacie działa jak wiemy w sposób dość ekscentryczny,ktoś może wytłumaczyć,dlaczego i w jakim języku litera B jest wulgaryzmem? Jednocześnie ten doskonale działający mechanizm dopuszcza tagi klanu będące określeniem najstarszego zawodu świata. I nicki graczy wprost odnoszące się do czynności seksualnych.

program do cenzury jest inteligentny jak system świateł na skrzyżowaniach, uczy się by zatrzymywać samochód na każdym skrzyżowaniu nawet o 24:00 wtedy jest bezpieczniej, mniej smogu i bardziej ekonomicznie - B to skrót od polskiego buca, angielskiej *edited* itd., itd. Niedługo kolejne litery wejdą do tego grona, niedługo będziemy się porozumiewać za pomocą piktogramów

od kilku dni po każym nowym logowaniu +99 nowych wiadomości

Edited by TariboW, 14 March 2017 - 09:39 AM.
edited

i kto tu jest huncwot?

so_mar #58 Posted 30 December 2016 - 07:37 PM

First Sergeant

• Player
  • 11006 battles
  • 1,682
  • [GRZYB]
Słowa na B kojarzę bez problemu,intryguje mnie,co sama litera zawiniła.
Ktoś ten system inteligentnych świateł tłumaczył,że jest jak student który dopiero przyjechał i uczy się miasta. Niby dobre porównanie, ino jak żak poznaje miasto,to z pół roku nie trzezwieje.

Locust_PL #59 Posted 31 December 2016 - 03:11 AM

Sergeant

• Player
  • 12539 battles
  • 497
  • [VOLOS]

@voulezvous i koledzy chciałbym byście uważnie przeczytali poniższy tekst i odpowiedzieli na pytanie czy skoro tryby bitwy do misji są absolutnie losowe to czy można na nich oprzeć event? 

witam, 

od kilku dni po pojawieniu się nowych misji nie losuje mi meczów w trybie Dominacji lub jeśli losuje to jeden dwa na około 2 godziny, w związku z tym nie mam możliwości ukończenia finałowego etapu eventu. Dodam również, że pomysł resetów w godzinach 13:00 i 19:00 oraz Wigilię, 1 i 2 dzień świąt jest godny nagrody.

Z poważaniem
Locust

Michał Mann 

Drogi Locust_PL,

Dziękuję za kontakt z naszym Działem Wsparcia Wargaming.net

Doskonale rozumiem Twoją frustrację związaną z tym trybem.

Niestety owe misje są absolutnie losowe i nie ma szansy na to, by niektóre tryby występowały częściej. Po prostu nie miałeś szczęścia :/

Mam nadzieję, że nieco Ciebie uspokoiłem i wyjaśniłem jak to działa.

Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania - wiesz, gdzie pisać.

Pozdrawiam serdecznie,

Michał Mann

EU Wargaming Support - Follow us on Twitter

Your feedback matters! Fill in our survey once your issue is resolved.
Pomóż nam! Oceń nas! Po zamknięciu zgłoszenia, wystaw swoją opinię na temat naszej usługi.

Edited by Locust_PL, 31 December 2016 - 03:16 AM.

Marcin_po_prostu #60 Posted 01 January 2017 - 12:11 AM

Lance-corporal

• Player
  • 19554 battles
  • 69
  • [_OO_]
Dziś strasznie mulił czat klinowy. Te +99 to wiadomo tylko nie przeczytane wpisy, ale jak czat się ładuje pół minuty to lekka przesada.

Edited by MMS_media, 01 January 2017 - 12:11 AM.

Also tagged with 3.4

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users