Jump to content

Aktualizacja 3.4 - raportujcie błędy

3.4

• Please log in to reply
83 replies to this topic

Locust_PL #81 Posted 15 January 2017 - 02:15 AM

Sergeant

• Player
  • 12539 battles
  • 497
  • [VOLOS]
2 dni temu coś było robione w systemie koło 18:00 od tego czasu sterowanie na iOS dziwnie się zachowuje, opóźnienia, brak czułości.

Pawel_swinczak72 #82 Posted 15 January 2017 - 12:30 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29813 battles
  • 77
  • [PSWE]
A ja z uporem maniaka zgłaszam problem z grą na komórkowym przesyle danych.Po dużej aktualizacji było w porządku,ale po łatce przed świętami kiszka.Mogę grać tylko na wi-fi.Telefon to Huawei P8 lite,w Orange

voulezvous #83 Posted 16 January 2017 - 10:03 AM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275

View PostVespac, on 09 January 2017 - 11:34 PM, said:

Koledzy nadszedł czas odpuścić, Voulzveus nie ma mocy sprawczej jest pracownikiem odpowiedzialnym za to co m.in. tu na forum robi, czyli:

1. poinformował nas o zasadach,
  2. wskazał miejsce,
  3. reaguje,
  4. sporządza raporty,
  5. informuje nas o tym.

Czy nie tego chcieliśmy? Zastanówcie się.

Waga jego raportów zależy od NAS - od naszych pomysłów, argumentów, uzasadnień, zainteresowania polskiej społeczności, która według mnie jest bierna a samo zainteresowanie mierne. Więc zacznijmy od siebie bo do tej pory wszystkie inicjatywy naszej społeczności spaliły na panewce.

Ja i tak już odnotowałem widoczne zwiększenie Waszej aktywności. Wreszcie widzę że możemy razem powalczyć o ulepszenie tej gry. Jasne, wszystkiego nie uda się przepchnąć ale cieszę się że udało mi się Was przekonać do udziału.

Kolejnym krokiem do jeszcze większej aktywizacji i być może całej masy zabawy jest organizacja Waszych turniejów i konkursów. Ja się tutaj oferuję z pomocą w ogarnianiu regulaminów i nagród (zależnie od projektu).

View Postkrzysztofpasternak19, on 10 January 2017 - 11:51 AM, said:

Właśnie widzisz Vespac. To nie mierna aktywność polskiej społeczności tylko brak reakcji na nasze pomysły wszystko to sprawiły że gra taka jest. Bo np tak jest z czołgami anime i innymi typu Dracula lub Helsing. Podejrzewam że w większości przypadków w polskiej społeczności pomysły takie się nie podobają ale WG i tak je wprowadzi bo widocznie my się dla nich nie liczymy. Niestety smutne ale prawdziwe. Bo gdyby WG rzeczywiście słuchało graczy to gra wyglądała by inaczej.

Bardzo łatwo jest ogłaszać takie prawdy jak w Twoim poście bo nikt nie może Ci zaprzeczyć bez dostępu do danych. Sam odnoszę wrażenie że polska społeczność nie narzeka na te czołgi bardziej niż inne grupy językowe w regionie europejskim. Piszę 'bardziej' bo generalnie odbiór tych czołgów w społeczności jest bardzo pozytywny.

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

Vespac #84 Posted 18 January 2017 - 10:57 AM

First Sergeant

• Player
  • 42897 battles
  • 2,125
  • [VOLOS]
Raportuje, że mamy teraz FeriowiskoPINGówSkokowisko - niepokojące jest w tym wszystkim to, że WG nie przejawia zainteresowania stanami Nirwany we wlasnych produkcjach.

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

Also tagged with 3.4

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users