Jump to content

Aktualizacja 3.4 - dyskusja ogólna

3.4

• Please log in to reply
22 replies to this topic

naavel_slodki_wawel #21 Posted 26 December 2016 - 11:51 AM

Lance-corporal

• Player
  • 48811 battles
  • 12
  • [PAT]

Siemano :P

Teraz to tak zawsze będzie wyglądało, że jak rozgrywka startuje i okazuje się że w drużynie przeciwnej jest 4 bobków off, i rozgrywka startuje 7 na 3 to będzie wywalać z serwera i nie wpuści dopóki bitwa się nie skończy bo gra jakiś klan co to lepiej sobie radzi? To ma być żart czy k.... co?? Nigdy nie zdarzyło się żebym nie mógł się zalogować po wywaleniu z serwera, a przy takiej bitwie serwer zablokowany aż do czasu skończenia rozgrywki?!! xDD

No i oczywiście od wersji bodajże 1.6, a może i wcześniej do poprawy został nadal ten sam największy błąd którego zrobić nie potraficie. Match Maker - system losowania. Dość mam już rozgrywek  z ludźmi w teamie co maja po 40% wr, podczas gdy w drużynie przeciwnej znajdują się topki... Chcecie się bawić w tych swoich chorych programach (RNG) to się bawcie. Spora ilość osób ma to w głębokim poważaniu czy wygrają czy dostaną w plecy. Grać można nawet całe dnie tylko żeby mieć jakąkolwiek ochotę na granie to trzeba wygrywać, a jeśli oba wspomniane wyżej czynniki tego nie umożliwiają (oczywiście tego nie ma i to nie istnieje(BUAHAHAHA))
 to ciężko jest spędzić chociażby 5 minut w rozgrywce skoro i tak wiesz że dostaniesz w plecy, bo tak sobie ktoś wymyślił... Ile można przegrywać? Ostatnie 40 rozgrywek i tylko 8 zwycięstw? Walicie w palnik czy jak? Przez kilka dni mogę rzec że dziwnie to wygląda bo np. od Poniedziałku do środy - wygranych średnio 66%, a od czwartku do niedzieli - 40% przy średniej bitew na dzień okolo 120...

Good luck Fagggots ye?

Witamy w świecie równych i równiejszych....

Edited by naavel, 26 December 2016 - 01:17 PM.

voulezvous #22 Posted 02 January 2017 - 02:37 PM

Sergeant

• EU Community
  • 152 battles
  • 275
Dzięki bardzo za Wasze  opinie. Już dodałem do raportu!

Niestety nie obsługuję już tego forum. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z: 

Zloydd i MaXSty1er.

Pawel_swinczak72 #23 Posted 04 January 2017 - 10:35 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29156 battles
  • 77
  • [PSWE]
Przynajmniej pobrałeś.Ja od dwóch tygodni tylko na wifi mogę pograć.Tyle że w domu to mam inne zajęcia,a na sieci od razu albo po chwili "połączenie z serwerem zostało zerwane"

Also tagged with 3.4

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users