Jump to content

M18 Hellcat

• Please log in to reply
3 replies to this topic

_FREE__SQU1RREL_ #1 Posted 14 December 2016 - 07:18 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 39356 battles
  • 801
  • [-TXC-]

Çok sevdiğim ve oldukça hakim olduğum bir tank olan Hellcat den bahsetmek istedim. Bu tank benim kendime göre en iyi oynadığım ve en çok zevk aldığım tanklardan biri. Tank bana kalırsa biraz op ama bunun yanında beceri istiyor sadece doğru oyunculara çok büyük fırsatlar sunabilen bir tank. Sıkıldığım için ve kredi için sattım ama herkese tadını çıkartana kadar oynamasını tavsiye ederim.

Tankın zayıf yönleri: bildiğiniz gibi tankın zırhı çok kötü ve bunun yanında canı az ve isabet aldığında neredeyse hep bir modül veya mürettebat kaybediyorsunuz o yüzden isabet almamak esastır kule zırhı arada sektirir ama buna güvenip çıkmayın. hareket kabiliyeti olarak da beklentinizi karşılamayabilir hızlı bir tank ama dönüşlerde çok hız kaybediyor ve kule dönüşü çok yavaş sakın bu tankla ağır tank dairelemeye kalkmayın. Tankın güçlü yönlerine gelirsek bu tankın mükemmel bir kamuflajı var ve tam dönen kulesi sayesinde gövdenizi hareket ettirmeden silahınızı çevirebilirsiniz böylece hareket etmediğinizden kamuflajınız bozulmaz 180m den bile ateş ederken görünmez kalırsınız. Tankın güzel bir silahı var 225 ortalama hasar 160mm zırh delişi ve oldukça iyi bir isabete ve top eğimine (-10) sahip.

Bu tankla oyun başında güzel bir konum bulun ve snipe yapın hızlı olduğunuzdan çabucak iyi bir konum alabilir hatta diğer tankların çıkamadığı tepelere de çıkabilirsiniz. Seçtiğiniz konum başladığınız yere çok yakın olmasın biraz merkeze yakın ama çok da ortada olmayan bir yer olsun tespit edildiğiniz an hemen güvenli yere çekilin. Oyun sonunda ise hızınızı kullanarak yanlız kalmış düşmanları avlayın.

Edited by qurrel99, 14 December 2016 - 07:19 PM.

PinkyPunky_Unicum #2 Posted 16 December 2016 - 07:03 AM

Sergeant

• Player
  • 8450 battles
  • 477

Güzel yazmışsın ve özetlemişsin. Ben bu tankı tek cümle ile özetleyecek olursam:

KV-2 ile ne zaman görsem tek attığım bir tank. :trollface:

Unicum olmak demek, istatistik demek degildir. Unicum olmak demek, yerinde durmayı, fark yaratmayı ve hedeften gözünü ayırmamayı bilmektir.

Hellsing_TR #3 Posted 19 December 2016 - 03:59 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5003 battles
  • 63
5. seviyedeki t49 u tercih ederim zevk açisindan
daha hizli, daha çevik, (seviyeye gore) dpm i daha iyi

7. seviyede hellcat e en yakin tank helsing de zevklidir.
ustelik hellcat e oranla zirha da sahip

Turk1shCLassic #4 Posted 16 September 2017 - 11:30 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19477 battles
  • 32

View PostPinkyPunky_Unicum, on 16 December 2016 - 07:03 AM, said:

Güzel yazmışsın ve özetlemişsin. Ben bu tankı tek cümle ile özetleyecek olursam:

KV-2 ile ne zaman görsem tek attığım bir tank. :trollface:

Aynen

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users