Jump to content

Spotrebaky

• Please log in to reply
6 replies to this topic

TechDiver #1 Posted 11 November 2014 - 08:42 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 13079 battles
  • 860
  • [SCRY]
De facto u vsech tanku pouzivam jako spotrebaky viceucelovy balicek, naradi a adrenalin. Jake pouzivate spotrebaky vy? Zejmena mi zajima vyuziti coca-coly a pridelu jidla, ktere zvysuji skill posadky o 10 nebo 15%.  U vetsiny tanku mam ventilacku a zajimal by mi v praxi pozorovany narust "vykonu"

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

PictusCZ #2 Posted 11 November 2014 - 11:38 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 2372 battles
  • 149
Já vozím teď už většinou stejnou konfiguraci jako ty. Víceúčelový balíček je jasný, dál normální opravářskou sadu pro případ, že víceúčelovku použiju pro hašení či léčení a musel bych někde zůstat "viset" s pásem ustřeleným deset sekund po jeho využití... A na třetí místo dle úvahy buď adrenalin, ten vozím většinou na tancích, kde bojuju hodně kontaktně a často je to o tom, kdo koho dřív ustřílí, nebo hasičák u strojů, které mají vyšší "hořlavost". Ale už přecházím spíš na adrenalin. Coca-colu atd. jsem nikdy moc nepoužíval... Ale budu rád, když s tím někdo napíše svoje zkušenosti...

Herní HW: iPad mini retina 32GB

Stroje: M26 Pershing || E-75 || T-127 || T-25 || Hetzer || T20

Jsem fanoušek německé techniky, ale VK3002M je peklovehikl...

TechDiver #3 Posted 11 November 2014 - 03:52 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13079 battles
  • 860
  • [SCRY]
No já jsem coca-colu a ani další příděl jídla nikdy nepoužíval. Vzhledem k absenci adrenalinu na tancích na nízkém tieru jsem jí nedávno de facto náhodou zkusil a to zlepšení se mi zdálo pocitově docela dost znát. Vyzkoušel jsem to jen v pár bojích a proto by mně zajímal názor lidí, kteří to používají více a zejména na tancích s vyšším tier (6+)

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

PictusCZ #4 Posted 13 November 2014 - 08:55 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 2372 battles
  • 149
Já jsem teď zkusil Coca colu na Pershingu a vypadá to docela fajn, minimálně s 76% posádkou co tam zatím do začátku mám, se to docela slušně pohnulo kupředu... Akorát člověk teda musím nastřílet, protože pokud dá dvě rány a pak někde fatálně selže a bídně zhyne, tak je i s premkem v minusu :-D

Kapitan_Ondrej #5 Posted 13 November 2014 - 11:03 AM

Sergeant

• Player
  • 21303 battles
  • 365
  • [SCRY]
Dávám čokoládu na 100% tigra a příjde mi, že znatelně rychleji nabíjí. Jinak fury má ventilátor a cola. Taky je znát rozdíl. Na M46 cola se 100% posádkou, taky mírné zlepšení. Nejvíc znát asi na pásech

TechDiver #6 Posted 14 November 2014 - 10:43 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 13079 battles
  • 860
  • [SCRY]

no tak možná přehodnotím spotřebáky, ale nevím zatím jak :)

víceúčelový balíček je jasný, ten si nechám

řeším zda colu/jídlo vyměnit za opravy nebo za adrenalin

co vy na to - vzdát se oprav nebo adrenalinu???

Edited by TechDiver, 14 November 2014 - 10:43 AM.

PictusCZ #7 Posted 16 November 2014 - 08:13 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 2372 battles
  • 149
No hele řeknu ti to takhle, já vozím vždycky multisadu a k tomu opravu. Proč? Protože není výjimečná situace, že dostaneš pecku, opravíš se a vzápětí ti nejakej jouda ustřelí pás. A není nic horšího než zůstat stát v křížový palbě jak tvrdý Y. A adrenalin já osobně nějak moc neuměl nikdy efektivně používat :-D Přijde mi, že tak v půlce případů jsem ho nevydržel schovat na nějakou "Face to face" situaci a odpálil ho blbě tak, že mi cíl zajel za chvíli někam do háje :-D Takže já osobně teď co se spotřebáků týče vozím Multisadu-opravy-colu/čokoládu/mrtvý šváby (či co mají za pochoutku Sověti)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users