Jump to content

M60

• Please log in to reply
42 replies to this topic

WW2_Sturzkampfflugzeug #21 Posted 23 December 2016 - 11:09 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 29544 battles
  • 133
  • [PERL]
Dün geceden beri sıkça gördüm bu tankı. Hele her savaş sonu teknoloji ağacına girdim baktım böyle bir tank yok ulan diye. Öncelikle bu tankla adam gibi oynayan bir tane eleman görmedim. Hepsi amatör ve işi bilmeyen oyuncular. Neye dayanılarak verilmiş en son merak edip bir m60 sahibi oyuncuya mesaj attım. 22k savaşı sizede komik gelecek ama %42 win oranı vardı. Fazla savaş yapmış fakat oynamayı pekte bilmeyen bir oyuncu. Tankı nasıl aldıgını sordugumda bilmiyorum birden garajıma geldi dedi. Şimdi WG den bir açıklama bekliyorum. Bu tank niye benim gözlemledigim kadarıyla amatör oyunculara verildi? Verildiyse amaç neydi? Gerçekten merak ediyorum

kubilaycanik #22 Posted 23 December 2016 - 11:14 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 13758 battles
  • 186
10 seviyedeki noob sayısını artırmak için gibi duruyor. 

WW2_Sturzkampfflugzeug #23 Posted 23 December 2016 - 11:21 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 29544 battles
  • 133
  • [PERL]

View Postkubilaycanik, on 23 December 2016 - 11:14 AM, said:

10 seviyedeki noob sayısını artırmak için gibi duruyor. 

Çok saçma. 1. Saydada bir arkadaş yazmış tier 7 yi dracula ile tier 8 i defender ile öldürdüler. Son kalan tier 10 maçlarıda profesyonellik içeriyor. Çekişmeli geçiyor yani. Gerçekten her amatöre m60 verildiyse elveda tier 10 diyelim

Thaleesi #24 Posted 23 December 2016 - 12:00 PM

Lance-corporal

• EU Community
  • 99 battles
  • 64

Merhaba Arkadaşlar,

Bahsedilen M60 tankı belirli kriterler göz önüne alarak seçilmiş oyunculara verilen bir tank.  

Konuyla ilgili şu an ne yazık ki daha fazla bilgi paylaşmamız mümkün değil. Elimize daha fazla bilgi geçtiğinde sizlere ileteceğiz.

Teşekkürler

yZmkzP0.gif

_MupTeLa_Tr #25 Posted 23 December 2016 - 12:06 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 34794 battles
  • 553
  • [ZIRH-]

İs3 Defenter yine insafli. O kadar zarari olmadi. Objektif bakarsak. O zamana kadar İs6 vardi , is6 da mi ölduruyordu. Tamam her ikisininde aptalca abartili sektirme kabiliyetleri var ancak is3 un topu doldurus suresi buyuk oranda dengeliyor. 

Neyse ancak su kesin , Helsing , Drakula gercekten 7 tieri bitirdi. Tier 7 tiger p ve is kasiyordum gecen durum felaket. Helsing in 9 saniyede 400-450 vuran topu insani sinir krizine sokuyor. Ustelik sektiren bi zirhida var. Spic ilk ciktiginda da ayni sekilde 9.5 saniyede dolduran topu vardi ancak bi meretin sektiren bi kulesi yda ön zirhi yoktu. Hizi vardi sadece. Ama spic in top dolumunu nerflediler.Helsing 7 tiere amborgo koymus vaziyette. Ortalama bi oyuncunun krali oldugu maclar mevcut. Drakulanun hizi bi arti sadece.Ancak bi helsing kadar abartili degil. Cunku o levelde hizli bir cok tank mevcut , Lttp olsun Vk 28 , Spic olsun.Helsing in top dolumu kesinlikle nerflenmeli. Tipki spic i nerfledikleri gibi. n. Simdide su yaratik cikmis 0-47 mi ne haltsa. Oyun giderek isin 

Edited by Cezzar_Turk, 23 December 2016 - 12:09 PM.

Youtube & Steam & PUBG Mobile Klan ; Special'Forces              

Pururut #26 Posted 23 December 2016 - 12:26 PM

First Sergeant

• Player
  • 23504 battles
  • 1,720
  • [1RTR_]

View Posttagl1a, on 23 December 2016 - 03:00 PM, said:

Merhaba Arkadaşlar,

Bahsedilen M60 tankı belirli kriterler göz önüne alarak seçilmiş oyunculara verilen bir tank.  

Konuyla ilgili şu an ne yazık ki daha fazla bilgi paylaşmamız mümkün değil. Elimize daha fazla bilgi geçtiğinde sizlere ileteceğiz.

Teşekkürler

Anlıyorum, oldukça geçte olsa verdiğiniz yanıt için teşekkürler.Konuyla ilgili daha çok bilgi paylaşmanıza kadar ne yazıkki aylık 120-300tl arası yatırımımı devam ettirmemin mümkün olmadığını bilmenizi isterim.Ayrıyetten müşteriyi hiçe sayarak verdiğiniz bu kararlar bütünlüğünün bütün sosyal mecralarda duyulmasınıda sağlayacağım, insanlar ne kadar amatör bir şirketin hizmetini aldıklarını bilmeliler.Dahada söyleyeceğim birşey yok, iyi günler.

SiNaN_061 #27 Posted 23 December 2016 - 01:26 PM

Lance-corporal

• Player
  • 47708 battles
  • 87
  • [-M8-]

View Posttagl1a, on 23 December 2016 - 03:00 PM, said:

Merhaba Arkadaşlar,

Teşekkürler

Merhaba Tagl1a ; 

Sizce bu yapılan mantıklımıdır ? 

Birde bizim açımızdan bakın ; 2 yıldır oyunu kesintisiz oynayan her türlü permium araçtan tutun aktiviteye katılan bir oyuncu olarak ; bir gün oyun giriyorsunuz bir çok iyi veya kötü ; eski veya yeni oyuncuya hediye verilmiş ; 

Bu basitte bir hediye değil tier x m60 tankı ; 

Şimdi sizce biz oyundan soğumazmıyız ; tüm tier x tanklarım var ancak m 60 bende olmadığı için hep değerli olacak;

Bence bunun hiçbir mantıklı açıklamsı yok ; Umarım mantıklı bir açıklama yapıp bizi oyunda tutabilirsiniz ;

general_blue #28 Posted 23 December 2016 - 01:58 PM

Sergeant

• Player
  • 20530 battles
  • 284

http://forum.wotblitz.eu/index.php?/topic/24188-premium-tanklar-yeni-oyuncularin-almasini-kisitlama/

16.Mart 2016.... sunu neden yüklediniz ? Yani bu soruyu neden oyunculara sordunuz ? Abicim Noob'lar dolu diyoruz. Tier 10 oynanilmaz haale gelmis diyoruz...bu ne yaa? ilim var akil var 

Yahu niye adami sinir ediyonuz. Nedir sizin derdiniz

Edited by general_blue, 23 December 2016 - 01:59 PM.

_MupTeLa_Tr #29 Posted 23 December 2016 - 02:19 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 34794 battles
  • 553
  • [ZIRH-]

View PostSiNaN_061, on 23 December 2016 - 01:26 PM, said:

Merhaba Tagl1a ; 

Sizce bu yapılan mantıklımıdır ? 

Birde bizim açımızdan bakın ; 2 yıldır oyunu kesintisiz oynayan her türlü permium araçtan tutun aktiviteye katılan bir oyuncu olarak ; bir gün oyun giriyorsunuz bir çok iyi veya kötü ; eski veya yeni oyuncuya hediye verilmiş ; 

Bu basitte bir hediye değil tier x m60 tankı ; 

Şimdi sizce biz oyundan soğumazmıyız ; tüm tier x tanklarım var ancak m 60 bende olmadığı için hep değerli olacak;

Bence bunun hiçbir mantıklı açıklamsı yok ; Umarım mantıklı bir açıklama yapıp bizi oyunda tutabilirsiniz ;

View Postgeneral_blue, on 23 December 2016 - 01:58 PM, said:

http://forum.wotblitz.eu/index.php?/topic/24188-premium-tanklar-yeni-oyuncularin-almasini-kisitlama/

16.Mart 2016.... sunu neden yüklediniz ? Yani bu soruyu neden oyunculara sordunuz ? Abicim Noob'lar dolu diyoruz. Tier 10 oynanilmaz haale gelmis diyoruz...bu ne yaa? ilim var akil var 

Yahu niye adami sinir ediyonuz. Nedir sizin derdiniz

kesinlikle katiliyorum. ! 

Her ne kadar oyuna para kaptirmamis olsamda ayda 1500 -2000 savas yapanlardim. Hadi beni bosver , oyunun mudavimi 60k savasli %64 wrli tum pre tanklara sahip yni oyuna bagli  olan bir cok kiside olmadigini gorunce sok oldum.

Yani hani su hediye ettikleri elemanlara yazdiklari yazi varya " ilginizin hediyesi " diye. .. Sadece 1 gunde m60 verilenlerin hesaplarindan gordugum %80 i ya yeni hesap yada da bilmem ne zaman acilmis aktifligi sifir , arada oynayan adamlar. Kalkmis simdide belli kriterlere gore verdik diyorsunuz. Lutfen insanlari bu kadar aptal yerine koymayin . Neden , nicin verildigini siz bile bilmediginizden eminim. Ve kriterin fln olmadigi apacik

Konu tanktan ziyade artik alay etme mevzuna dondu. Satsan kredi etmeyen , pre tanklar gibi getirisi olmayan bi tank. Dolasiyla insanlar tankindan ziyade " biz neyiz " diyorlar. Hakli olarak

Edited by Cezzar_Turk, 23 December 2016 - 02:22 PM.

Youtube & Steam & PUBG Mobile Klan ; Special'Forces              

WW2_Sturzkampfflugzeug #30 Posted 23 December 2016 - 02:45 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 29544 battles
  • 133
  • [PERL]
Kriterleri gerçekten çok merak ediyorum. Yakında bir açıklama gelmesi dileğiyle 

yigitcalisir #31 Posted 23 December 2016 - 02:45 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 12299 battles
  • 135
  • [SL_]

View Posttagl1a, on 23 December 2016 - 12:00 PM, said:

Merhaba Arkadaşlar,

Teşekkürler

Öncelikle geç de olsa cevap verdiniz teşekkür ederim,fakat ben bu rezilliğe sessiz kalamam bundan böyle bu oyuna para kaptırmayacağım yazdan beri aralıksız oynuyorum ve garajımda 7 tane kendi paramla aldığım sizin verdiğiniz zımbırtılardan olmayan premium tank var(3 tanesi 8 seviye,3 tanesi 7 seviye bir tanesi 6 seviye) hesabımda 180 gün premium hesap  belirli aralıklarla oyuna para aktarıyorum bunu sizin açınızdan oyuna ''İlgim'' olarak görüyorum ve dalga geçer gibi hediye verdiğiniz oyunculara ilginiz ve başarılarınıza bir ödül olarak diye mesaj atıyorsunuz başarı kısmına gelince yaptığım savaşlardaki ortalamalara bakabilirsiniz...Şimdi ben bu oyuna bu kadar zamanımı verdiğime mi yanayım yoksa yatırdığım paraya mı?Şuana kadar yaptığınız saçma etkinliklerdeki bizi uğraştırarak verdiğiniz o premium tanklar hariç hiç bir zaman seviye 2 bile olsun havadan tank gelmedi bana yazıklar olsun wg lütfen bu sözlerimi iletin,bize yanlış yaptınız.

susuco #32 Posted 23 December 2016 - 03:46 PM

Sergeant

• Player
  • 15946 battles
  • 319
  • [F0RA]

Benim fikrim kriter olarak youtuber olanlara verildi.  Wr, maç sayısı , harcanan para vs değil.   Benim gördüğüm arkadaşlardaki hepsinin youtube da video paylaştığını youtuber olduğunu biliyorum.  Yani bizim klanda da %70wr e sahip neredeyse her pre tanki almış klan liderinin bu tanki yok ama düzenli olarak youtube'a video ekleyende var.  Dolayısıyla bence eğer bu kriter olarak belirlenmişse bu tankı almaları doğal.  Adam emek harcıyor video çekip yayınlıyor.  Böyle tank hediye edileceğini de bilmeden.  Alana hayırlı olsun demekki bazı kriterleri bizden iyi  yapacak birşey yok. 

Beni asıl deli eden. Bende pzs35 ile tetrach varken 3 tane  6lı sandığın ikisinden bu tanklar çıktı.  Acayip gıcık oldum :D  

Edited by susuco, 23 December 2016 - 03:47 PM.

__FuRKaNnN__ #33 Posted 23 December 2016 - 04:32 PM

Sergeant

• Player
  • 27410 battles
  • 402

View Postsusuco, on 23 December 2016 - 03:46 PM, said:

Benim fikrim kriter olarak youtuber olanlara verildi.  Wr, maç sayısı , harcanan para vs değil.   Benim gördüğüm arkadaşlardaki hepsinin youtube da video paylaştığını youtuber olduğunu biliyorum.  Yani bizim klanda da %70wr e sahip neredeyse her pre tanki almış klan liderinin bu tanki yok ama düzenli olarak youtube'a video ekleyende var.  Dolayısıyla bence eğer bu kriter olarak belirlenmişse bu tankı almaları doğal.  Adam emek harcıyor video çekip yayınlıyor.  Böyle tank hediye edileceğini de bilmeden.  Alana hayırlı olsun demekki bazı kriterleri bizden iyi  yapacak birşey yok. 

Beni asıl deli eden. Bende pzs35 ile tetrach varken 3 tane  6lı sandığın ikisinden bu tanklar çıktı.  Acayip gıcık oldum :D  

Bizim klanda bir kişiye geldi, o da youtuber değil :)

susuco #34 Posted 23 December 2016 - 06:41 PM

Sergeant

• Player
  • 15946 battles
  • 319
  • [F0RA]

View Posttnaurmzan, on 23 December 2016 - 04:32 PM, said:

Bizim klanda bir kişiye geldi, o da youtuber değil :)

Evet açıklama yapmışlar saçma sapan net olmayan bir açıklama ben oyunları video ile paylaşan oyunculara verildi denmesini beklerdim. Fakat saçma sapan bir açıklama yapmışlar . Burada forumda insanlara yardım ederek fikrimizi belirterek bizde yardımcı oluyoruz forumda aktif olanlara niye vermediler o zaman.  İyice saçmalamaya başladı WG. Böyle giderse  bu çifte standart ile rakip bir oyun çıktığında insanlar by by diyecek.  

__FuRKaNnN__ #35 Posted 23 December 2016 - 07:33 PM

Sergeant

• Player
  • 27410 battles
  • 402
Susuco, o yazı açıklama değil ki. Oyun içinde tankın eklendiği hesaplara tankı ekledik derkenki yazı. Hani şu ss lerde gördüğümüz.

Nerdeyse aynısını buraya geçirmişler

yigitcalisir #36 Posted 23 December 2016 - 07:53 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 12299 battles
  • 135
  • [SL_]

View Postsusuco, on 23 December 2016 - 03:46 PM, said:

Youtuberlar ile alakası yok olmayanlar da aldı sana öyle denk heralde keşke youtuberlara verilmiş olasaydı o zaman daha anlaşılabilir olabilirdi...

SiNaN_061 #37 Posted 24 December 2016 - 06:31 AM

Lance-corporal

• Player
  • 47708 battles
  • 87
  • [-M8-]

View Postsusuco, on 23 December 2016 - 06:46 PM, said:

Keşke senin inandığın gibi olsaydı ; ne güzel mantıklı bir açıklaması olurdu . Ama maalesef öle bi şey 6 bin savaş yapmış daha oyunu öğrenememiş bir acemide bile gördüm ; youtuber falan alakası yok .. 

Sinan_TR #38 Posted 24 December 2016 - 11:53 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 26700 battles
  • 813
  • [ULUS_]

View Postyigitcalisir, on 22 December 2016 - 08:35 PM, said:

200w.gif

İmzandan aşırdım :) O saatte ben online idim...

Sıkıntı yok

cCc Walter Reyiz cCc

yigitcalisir #39 Posted 24 December 2016 - 06:27 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 12299 battles
  • 135
  • [SL_]

View PostSinan_TR, on 24 December 2016 - 11:53 AM, said:

Sıkıntı yok

cCc Walter Reyiz cCc

:trollface:

PinkyPunky_Unicum #40 Posted 24 December 2016 - 06:43 PM

Sergeant

• Player
  • 8517 battles
  • 477

View PostSinan_TR, on 24 December 2016 - 11:53 AM, said:

Sıkıntı yok

cCc Walter Reyiz cCc

Heeh, bu da tuzu biberi oldu. Şimdi siyaset yapmakatan ve yapımcıları asagilamaktan dolayı topluca ban yiyelim bakalım. :trollface:

Unicum olmak demek, istatistik demek degildir. Unicum olmak demek, yerinde durmayı, fark yaratmayı ve hedeften gözünü ayırmamayı bilmektir.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users