Jump to content

M60 Tankı İle İlgili Bilgilendirme

• Please log in to reply
126 replies to this topic

SiNaN_061 #101 Posted 25 April 2017 - 06:19 AM

Lance-corporal

• Player
  • 44584 battles
  • 82
  • [-M8-]

View PostTundra772, on 24 April 2017 - 08:31 PM, said:

Bu tankı elde etmek için 3500 TL civarında para yatırmak gerekiyormuş, yabancı bi arkadaşımla konuşurken öğrenmiştim. Kesin bilgi diyemeyeceğim, ama söyleyeyim.. Ve arkadaşlar bu tank için gerekli kriterleri WG Türkiye yetkilileri hazırlamıyor diye biliyorum.

Ben de sizin kadar WG'den nefret ediyorum. Para gözlüler ama, WG Türkiye yetkililerinin bir suçu var mı bilemiyorum. Bence sinirinizi WG'e, Türkiye yöneticilerine yöneltmeyin. Tabii yanlışsam açıklama bekliyorum.

Bu tank dimzzy'de var - o oyuna çok para yatırıyor, kısaca bu da büyük ihtimalle dediğim 3500 TL'yi doğruluğa biraz daha yaklaştırıyor diyebilirim. Ama 3000 TL hiç te iç açıcı bir rakam değil, zaten bir oyuna 3500 TL yatırmak akla zarar olur (bir anda değil, zamanla!)

3500 TL derken yanlış ta olabilirim. Duyduğum 1000 dolar kadardı.

Tamamen yanlış bilgi ; M60 tankını alanları incelediğinde , oyuna hiç para yatırmamış premium tankı bile olmayanların aldığını göreceksin ;Ayrıca bende ortalama o kadar para yatırmışımdır bende yok. Tamamen şansa dağıtıldı bence bir kriter yok.

Wg türkiye yetkilierine kızmayın yazmışsın ; Nasıl kızmayalım mutatabımız onlar ? 

Turnuvalarla ilgili sorunlarımız yazıyoruz cevap yok , m60 ile ilgili güzel bir cevap alın bizim için diyoruz cevap yok , gel buraya onlara bi şey sor cevap alamazsın , sadece ayda bir gelir forum kuralı koyarlar . Önce forum kullanmayı öğrensinler.

Bu insanları yüzyüzede tanıdım ancak bu kadar işini yapmayan tembel müşterileri önemsemeyen insanlar olur.

Git yabancı foruma bir hata için yaz hemen cevap ve özür alırsın , bizimkiler cevap yazmaz . Belki cevap yazsada seni aptal yerine koyar. 

PinkyPunky_Unicum #102 Posted 25 April 2017 - 04:00 PM

Sergeant

• Player
  • 5408 battles
  • 459

View PostTundra772, on 24 April 2017 - 05:31 PM, said:

Bu tankı elde etmek için 3500 TL civarında para yatırmak gerekiyormuş, yabancı bi arkadaşımla konuşurken öğrenmiştim. Kesin bilgi diyemeyeceğim, ama söyleyeyim.. Ve arkadaşlar bu tank için gerekli kriterleri WG Türkiye yetkilileri hazırlamıyor diye biliyorum.

Ben de sizin kadar WG'den nefret ediyorum. Para gözlüler ama, WG Türkiye yetkililerinin bir suçu var mı bilemiyorum. Bence sinirinizi WG'e, Türkiye yöneticilerine yöneltmeyin. Tabii yanlışsam açıklama bekliyorum.

Bu tank dimzzy'de var - o oyuna çok para yatırıyor, kısaca bu da büyük ihtimalle dediğim 3500 TL'yi doğruluğa biraz daha yaklaştırıyor diyebilirim. Ama 3000 TL hiç te iç açıcı bir rakam değil, zaten bir oyuna 3500 TL yatırmak akla zarar olur (bir anda değil, zamanla!)

Çok saçma, eğer bu dediğin doğru çıksaydı (neyse ki çıkmadı) oyunu kalıcı olarak bırakırdım. (şu an YGS yüzünden oyunu sildim 1 yıldan az zaman kaldı çünkü;) ayrıca dimzzy de oyundaki BÜTÜN premium tanklar var. Ben bir oyuna hayatta o kadar para harcamam. Böyle bir şey isteyen olursa da takmam.

Unicum olmak demek, istatistik demek degildir. Unicum olmak demek, yerinde durmayı, fark yaratmayı ve hedeften gözünü ayırmamayı bilmektir.

Tundra772 #103 Posted 26 April 2017 - 06:54 PM

Lance-corporal

• Player
  • 8430 battles
  • 19
Sadece para ile elde edilmiyor. Para yatırılmadan da elde ediliyor. Benim yazdıklarım elde etme yöntemlerinden biriydi, tek yöntem değil.

"> 

Gelişmek için ipucular arıyorum. Bir şeyler öğretmek isterseniz sevinirim.

tagl1a #104 Posted 27 April 2017 - 03:44 PM

Lance-corporal

• EU Community
  • 99 battles
  • 64
  • [WGEU]

View PostTundra772, on 24 April 2017 - 05:31 PM, said:

M60 tankı para ile veya oyuna para harcayan oyunculara özel olarak verilmemiştir. Bilgilendirme yanlış. 
yZmkzP0.gif

SiNaN_061 #105 Posted 28 April 2017 - 09:12 AM

Lance-corporal

• Player
  • 44584 battles
  • 82
  • [-M8-]

View Posttagl1a, on 27 April 2017 - 06:44 PM, said:

M60 tankı para ile veya oyuna para harcayan oyunculara özel olarak verilmemiştir. Bilgilendirme yanlış. 

Gelmiş açıklama yapmış zahmet etmişssiniz çoook teşekkür ederiz . Bizde bunu soruyoruz ama neye göre verildi m60 lanet olsun . Neye göre verdinizde biz o kümenin içine giremedik . Bir halt ettiğiniz yok 3 ay sonra gelip bir satır yazıp gittiniz yine. Bu m60 ve yeni donanımlara getiridğiniz bekleme süresi nedeniyle iyice batacaksınız batında. 

_N_G_ #106 Posted 28 April 2017 - 04:58 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13987 battles
  • 49
  • [-M8--]

View PostSiNaN_061, on 28 April 2017 - 09:12 AM, said:

Gelmiş açıklama yapmış zahmet etmişssiniz çoook teşekkür ederiz . Bizde bunu soruyoruz ama neye göre verildi m60 lanet olsun . Neye göre verdinizde biz o kümenin içine giremedik . Bir halt ettiğiniz yok 3 ay sonra gelip bir satır yazıp gittiniz yine. Bu m60 ve yeni donanımlara getiridğiniz bekleme süresi nedeniyle iyice batacaksınız batında. 

Sinan reis sana büyük yanlış yaptılar valla.Sana vermediler gittiler nooblara dağıttılar.(Abi bu arada beni klana alsanıza yerleri falan süpürürüm,çayınızı getiririm,oto sanayide çalışıyorum zaten tanklarınızın bakımını yaparım )

susuco #107 Posted 28 April 2017 - 06:38 PM

Sergeant

• Player
  • 14755 battles
  • 318
  • [ULUS]
M60 olayında bir şirket nasıl böyle beyin yoksunu gibi hareket eder inanılmaz.  Daha yeni tier5  tanka 330 metre görüş mesafesi verdiğini fark  edemeyen bir kurum bunun nasıl dağıtıldığını tabi bilemez. Adamlar hatirlamiyor ki .Biraz daha fazla türk kahvesi için de mantıklı karar verin normal türlü düşünemiyorsunuz. 

Sinan_TR #108 Posted 28 April 2017 - 08:19 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 23609 battles
  • 813
  • [ULUS_]

View Postgulumseyen, on 28 April 2017 - 06:58 PM, said:

Sinan reis sana büyük yanlış yaptılar valla.Sana vermediler gittiler nooblara dağıttılar.(Abi bu arada beni klana alsanıza yerleri falan süpürürüm,çayınızı getiririm,oto sanayide çalışıyorum zaten tanklarınızın bakımını yaparım )

moruk bı fırt da bana versene :D

_N_G_ #109 Posted 28 April 2017 - 09:11 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13987 battles
  • 49
  • [-M8--]

View PostSinan_TR, on 28 April 2017 - 08:19 PM, said:

moruk bı fırt da bana versene :D

:D

Edited by gulumseyen, 28 April 2017 - 09:12 PM.

SiNaN_061 #110 Posted 02 May 2017 - 09:57 AM

Lance-corporal

• Player
  • 44584 battles
  • 82
  • [-M8-]

View Postgulumseyen, on 28 April 2017 - 07:58 PM, said:

Bendede olmasın asıl sorun neden bende olmadığını öğreniyim. Sölesinlerki sen şu kategorinin içine giremedin eyvallah. Tabi bu herkes için geçerli ( Nickinin hakkını veriyon gülümsettin :)

K_altarbas #111 Posted 02 May 2017 - 10:38 AM

Lance-corporal

• Player
  • 15314 battles
  • 99
  • [DSK1L]

View PostSiNaN_061, on 25 April 2017 - 06:19 AM, said:

Tamamen yanlış bilgi ; M60 tankını alanları incelediğinde , oyuna hiç para yatırmamış premium tankı bile olmayanların aldığını göreceksin ;Ayrıca bende ortalama o kadar para yatırmışımdır bende yok. Tamamen şansa dağıtıldı bence bir kriter yok.

Wg türkiye yetkilierine kızmayın yazmışsın ; Nasıl kızmayalım mutatabımız onlar ? 

Turnuvalarla ilgili sorunlarımız yazıyoruz cevap yok , m60 ile ilgili güzel bir cevap alın bizim için diyoruz cevap yok , gel buraya onlara bi şey sor cevap alamazsın , sadece ayda bir gelir forum kuralı koyarlar . Önce forum kullanmayı öğrensinler.

Bu insanları yüzyüzede tanıdım ancak bu kadar işini yapmayan tembel müşterileri önemsemeyen insanlar olur.

Git yabancı foruma bir hata için yaz hemen cevap ve özür alırsın , bizimkiler cevap yazmaz . Belki cevap yazsada seni aptal yerine koyar. 

Senin gibi bi oyuna 3500 tl yatıranlar yüzünden wargaming böyle coşup istediğini yapar hale geldi zaten.

SiNaN_061 #112 Posted 02 May 2017 - 10:50 AM

Lance-corporal

• Player
  • 44584 battles
  • 82
  • [-M8-]

View PostK_altarbas, on 02 May 2017 - 01:38 PM, said:

Senin gibi bi oyuna 3500 tl yatıranlar yüzünden wargaming böyle coşup istediğini yapar hale geldi zaten.

Arkadaşım gidip orayamı takıldın sen. Herkes kendi zevkine para yatırır yada harcar . Sizde yatırın mı dedik protesto edin almayın hakkınızı arayın.Gelip burda saçmalamayın ama !

Hasann_TR #113 Posted 05 May 2017 - 02:24 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13528 battles
  • 16
  • [BJK]
Ben şu oyuna para mı yatırılır diye atıp tutan arkadaşlara tutuluyorum. Yav siz hiç mi oyun cdsi almadınız? Veya ps salonuna gidip parayla oyun oynamadınız? Herşeyi geçtim ülkenin yüzde 70i dumanını içine çekip geri bıraktığı bir zehire aylık ortalama 300 lira para veriyor. Ne var yani insan keyif aldığı bir oyuna bir kaç kuruş para harcıyorsa? Ayrıca sizi ilgilendiren kısmı neresi sizin cüzdanınızdan mı çıkıyor bu para? Çok garip bir millet olduk ya. Şu M60 konusunda da benim de çok merakım var.  Kim neye göre aldı acaba bir açıklama yapılması şarttır aksi halde kötü niyetli olduğunuzu düşünmemiz hakkımızdır.  Bu şekilde insanları aptal yerine koyup gelip bir satır yazı yazmak ile administatör olunmaz.  Madem ki ülke temsilcisi oldunuz hakkını vermek zorundasınız.  İnsanların verdiği parasını emeğini görmezden gelemezsiniz konunun muhatabı olarak mutlaka açıklama yapmak zorundasınız. Ve ya İkinci bir seçenek olarak çıkın biz bir işe yaramıyoruz gidin hakkınızı başka yerde arayın deyin biz de direk wg ile iletişime geçmeye çalışalım veya farklı ülke forumlarından bir çözüm bulmaya çalışalım.

tagl1a #114 Posted 15 May 2017 - 12:48 PM

Lance-corporal

• EU Community
  • 99 battles
  • 64
  • [WGEU]

View PostSiNaN_061, on 02 May 2017 - 09:57 AM, said:

Bendede olmasın asıl sorun neden bende olmadığını öğreniyim. Sölesinlerki sen şu kategorinin içine giremedin eyvallah. Tabi bu herkes için geçerli ( Nickinin hakkını veriyon gülümsettin :)

View Posterdemkarakus, on 05 May 2017 - 02:24 PM, said:

Ben şu oyuna para mı yatırılır diye atıp tutan arkadaşlara tutuluyorum. Yav siz hiç mi oyun cdsi almadınız? Veya ps salonuna gidip parayla oyun oynamadınız? Herşeyi geçtim ülkenin yüzde 70i dumanını içine çekip geri bıraktığı bir zehire aylık ortalama 300 lira para veriyor. Ne var yani insan keyif aldığı bir oyuna bir kaç kuruş para harcıyorsa? Ayrıca sizi ilgilendiren kısmı neresi sizin cüzdanınızdan mı çıkıyor bu para? Çok garip bir millet olduk ya. Şu M60 konusunda da benim de çok merakım var. Kim neye göre aldı acaba bir açıklama yapılması şarttır aksi halde kötü niyetli olduğunuzu düşünmemiz hakkımızdır. Bu şekilde insanları aptal yerine koyup gelip bir satır yazı yazmak ile administatör olunmaz. Madem ki ülke temsilcisi oldunuz hakkını vermek zorundasınız. İnsanların verdiği parasını emeğini görmezden gelemezsiniz konunun muhatabı olarak mutlaka açıklama yapmak zorundasınız. Ve ya İkinci bir seçenek olarak çıkın biz bir işe yaramıyoruz gidin hakkınızı başka yerde arayın deyin biz de direk wg ile iletişime geçmeye çalışalım veya farklı ülke forumlarından bir çözüm bulmaya çalışalım.

Arkadaşlar sinirlenmenizin sebebini anlıyorum fakat bu konuda ilk mesajımda belirtilenden başka bir açıklama yapılmıyor.

Bize inanın her hafta forum üzerinde geri bildirimlerinizi topluyoruz ve her hafta tekrar tekrar bu durumu bildiriyoruz. Dediğim gibi sinirlenmenizin sebebini anlayabiliyorum fakat bizim de elimiz kolumuz bağlı bu durumda. 

Bu durumdan dolayı gerçekten üzgünüz. 

yZmkzP0.gif

Santacuruz #115 Posted 30 May 2017 - 11:55 PM

Lance-corporal

• Player
  • 26187 battles
  • 59
  • [TSK]
Ha gayret arkadaşlar. Direne direne alacaksınız bu M60 tanklarını :). Twitter dan grup kurup organize olmak gerek hemen akabinde WG sarsıcı bir etkinlik. :)

SiNaN_061 #116 Posted 25 July 2017 - 07:00 AM

Lance-corporal

• Player
  • 44584 battles
  • 82
  • [-M8-]

View Posttagl1a, on 15 May 2017 - 03:48 PM, said:

Arkadaşlar sinirlenmenizin sebebini anlıyorum fakat bu konuda ilk mesajımda belirtilenden başka bir açıklama yapılmıyor.

Bize inanın her hafta forum üzerinde geri bildirimlerinizi topluyoruz ve her hafta tekrar tekrar bu durumu bildiriyoruz. Dediğim gibi sinirlenmenizin sebebini anlayabiliyorum fakat bizim de elimiz kolumuz bağlı bu durumda. 

Ne oldu bu mesela , 8 aydır yazıyoruz hâla bizi takan yokmu

___mahoney___ #117 Posted 25 July 2017 - 10:36 AM

Lance-corporal

• Player
  • 28229 battles
  • 32
  • [ALF4]

View Posttagl1a, on 15 May 2017 - 12:48 PM, said:

yapılan haksızlığın açıklaması olmadığı için doğal olarak bir açıklama yapamazlar ama etkinlikle tekrardan verilebilir diye biseyler yazmıştınız pek sanmıyorum da bari o etkinlikte gerçekten hakedenler alabilsin tankı diger etkinlikler gibi sadece savaş yaparak ve sıradan görevler yaparak kazanilmasin temennisindeyim yani ilk dagıtımdaki inanılmaz hatalar yapılmasın tier9 tankı bile olmayan hesaplara verilmesin mesela

SiNaN_061 #118 Posted 14 September 2017 - 11:41 AM

Lance-corporal

• Player
  • 44584 battles
  • 82
  • [-M8-]

View Posttagl1a, on 23 December 2016 - 07:31 PM, said:

Bu ödüller, Blitz kapsamında sadakati ve katkılarınızı son ödüllendirişimiz olmayacak. Oyuncularımıza katkıları ve desteklerine bakmaksızın teşekkür edebilmek adına sürekli yeni yöntemler arayışındayız. M60 kapsamında bu tankı ilk ve son kez ödül olarak görmeyeceğinizden kesin olarak emin olabilirsiniz.

Evet Tagl1a m60 ödülü tekrar verilecek diyodunuz, 1 yıl geçti twister bile başlayacak nerdeyse , m60 yok yok yok .. Hakkımız yediniz ya kime neden verildiğini söyleyin yada herkese verin adaletsiz olmasın .. 

Kaçıncı yazışım bilmiyorum. 

tnaurmzan #119 Posted 14 September 2017 - 01:10 PM

Sergeant

• Player
  • 24176 battles
  • 402
  • [CZZR]

View PostSiNaN_061, on 14 September 2017 - 11:41 AM, said:

Evet Tagl1a m60 ödülü tekrar verilecek diyodunuz, 1 yıl geçti twister bile başlayacak nerdeyse , m60 yok yok yok .. Hakkımız yediniz ya kime neden verildiğini söyleyin yada herkese verin adaletsiz olmasın .. 

Kaçıncı yazışım bilmiyorum. 

Haklısın

+1

Cezzar_Turk #120 Posted 14 September 2017 - 03:02 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 29604 battles
  • 552
  • [CZZR]
Adamlar foruma başlik bile acmiyorlar artik neredeyse hic bi konuda. Dolyisiyla yazilanlari okudukladi bile şaibeli. :D m60 i oyunda kimse kalmadiginda verirler

Diger Hesaplar ; Youtube & Steam & XBox Nick : Cezzar KY                                        Kaynıyor ortam , takımlar aksi . Anlamadım ki WG bizi niye kesti                  

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users