Jump to content

M60 Tankı İle İlgili Bilgilendirme

• Please log in to reply
124 replies to this topic

yigitcalisir #21 Posted 24 December 2016 - 11:13 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 12196 battles
  • 135
  • [SL_]

View Post__Nikolaus__, on 24 December 2016 - 09:11 AM, said:

Bu olaylar yavaş yavaş durulcak , wargamingde bunu bekliyor şu an , farklı bir hareket beklemeyin. Bundan sonra yapması gereken ise mesela is5 tankı için bir turnuva veya sefer düzenleyip bu süreçte misal ilk 20 ye girmiş tüm klanların oyuncularına hediye edilmesidir. Aslında M60 dada olması gereken buydu.

Aynı Wot pc de olduğu gibi turnuvada belirli başarıyı göstermiş ve katılım sağlamış oyunculara verilmesi gibi,o zaman kimse bir tek laf etmemiştir...

Sinan_TR #22 Posted 24 December 2016 - 11:39 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 23202 battles
  • 813
  • [ULUS_]
Durun lan bi tekme de ben vursaydım

Cezzar_Turk #23 Posted 24 December 2016 - 12:00 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 29576 battles
  • 550
  • [CZZR]

View Post__Nikolaus__, on 24 December 2016 - 09:11 AM, said:

Kriterler açıklanmayarak insanları dahada üzerlerine çekiyor şu an wargaming. Talyaya kızmayın o da diğer topluluk koordinatörleri gibi sadece kendisine söyleneni yazıyor. M60 tankının ne oldugunu , pc de hangi koşullar altında klanların hak ettiğininden bile haberi yoktur muhtemelen.

Şimdi duruma gelelim , Açıklanmamasının sebebi muhtemel kriterlerin insanları dahada sinirlendirecek olmasıdır. Belirli bir dönemde belirli para harcayan , aktiflik gösteren bir oyuncu havuzundan rastgele seçilmiş olabilir  çünkü her kriteri çürüten başka bir oyuncu çıkıyor ortaya.

Bu olaylar yavaş yavaş durulcak , wargamingde bunu bekliyor şu an , farklı bir hareket beklemeyin. Bundan sonra yapması gereken ise mesela is5 tankı için bir turnuva veya sefer düzenleyip bu süreçte misal ilk 20 ye girmiş tüm klanların oyuncularına hediye edilmesidir. Aslında M60 dada olması gereken buydu.

@Sinan_061 Ben sana oynatcam tankı merak etme :p

Kusura bakmayında gereksiz hesaplara verip adaletsiz yaklasimdan sonra verdmedikleri kisilere " durun sizede bir iki oyuncak verecegiz tabi bol bol savas yapip aktif olup bilmem ne kadar " ot , çöp , odun toplarsaniz " demek dalga gecmenin ikinci boyutu olur. Alin size sadece 2 ornek " bremsealle ve vafaan2 " bu ve bunlsr gibi bircok İlgisiz yada tecrubesiz oyuncuya , ilginize thx bro deyip karsiliksiz verip arkasindan bizlere yok en iyi 20 klana yok  su kadar ot cop toplayana tank verilecek demek küfretmekten farksiz. "Siz istiyor duj verecek 100 dolar " demek kibarca , yada " siz istiyor tank calisacak cok , calis pis **** calis " demektir. Enayi yerine konmaktir. Özru kabaatinden buyuk olma durumu budur.Ek olarak hala farkinda degilsiniz sanirim tankin bu sekilde dagitimindan ofkeli insanlar , Tankini fln gecmis vaziyetteler.

Edited by Cezzar_Turk, 24 December 2016 - 12:19 PM.

Diger Hesaplar ; Youtube & Steam & XBox Nick : Cezzar KY                                        Kaynıyor ortam , takımlar aksi . Anlamadım ki WG bizi niye kesti                  

tnaurmzan #24 Posted 24 December 2016 - 12:14 PM

Sergeant

• Player
  • 22699 battles
  • 402
  • [CZZR]
Nikolaus un dediği, okuduysanız eğer George Orwell "Hayvan Çiftliği" ndeki olay olacak

Her zamanki gibi wg saçmalayıp sessiz kalacak daha sonra da unutacağız

Söyleyin kredi çarpanlarında da aynı olmadı mı
Ya da helsing dracula olayında olmad mı?
Daha hatırlamadığım durumlarda-olaylarda olmadı mı?
Oldu.

Biz yazdık umursanmadık çünkü biz kimiz ki?

Biz oyunu oynamaya, para yatırmaya devam ettiğimiz sürece de saçmalayacak, unutturup tekrar saçmalayacak

Tank umrumda değil. Asıl sıkıntı olan X seviye maçları mahvedecek bu kadar oyuncuya bedavadan X maça girme hakkı verilmesi

Hem emek yok hem tecrübe
Tamam ben kendime iyi oyuncuyum demiyorum ama verilen oyuncuları herkes görüyo.

Neyse biz yazarız yazarız bişi olmaz ta ki fiiliyata döküp wg ye dokunurana kadar

Cezzar_Turk #25 Posted 24 December 2016 - 01:56 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 29576 battles
  • 550
  • [CZZR]

Bir örnrk daha. 2014 yilindan beri yanlizca 3k savas. İlgiye ve destegr tesekkur hediyesi. Wg nin yetkilileri destek olmaktan ziyade aciklamaya benzer küstek oluslarina tam gaz devam etsin

Posted Image

Diger Hesaplar ; Youtube & Steam & XBox Nick : Cezzar KY                                        Kaynıyor ortam , takımlar aksi . Anlamadım ki WG bizi niye kesti                  

Atilla_the_KinG #26 Posted 24 December 2016 - 03:16 PM

Lance-corporal

• Player
  • 30670 battles
  • 78
  • [R2K-]

Bu ezik Wargaming artıkne kadar aç gözlu köpek olduğunu son hamlesiyle gösterdi,en iyisi boykot edip tek kuruş harcamamak.

Tankı verdikleri kriterlere gelirsek, oyunda ateş edin e hangi mermiyi kullanacağını bilmeyen bir adama da verdiler bu tankı. Mutlaka vardır iyi oyuncularda ama çıktığı günden beri oyun içinde 100den fazla farklı m60 kullancısı gördüm, ama içlerinde tek bir mantıklı oyuncu göremedim.  İçlerinde hesabında Xtankıbile olmayan, premium 3 tier tankı bile olmayan, ne olduğu belirsiz kişilerde gördüm. Hatta  wargmmingin botları olduğunu bile düşünüyorum. 

Allah belanızı versin. Ac gözlü köpek Wargaming yönetimi. 

MR_PARAZIT #27 Posted 24 December 2016 - 03:42 PM

Private

• Player
  • 25936 battles
  • 8
  • [T-T-R]
Yaptıkları uyguladığı sistemler her geçen gün dahada kötüye gidiyor dahada rezil oluyorlar, oyun iyice çığrından çıkmaya başladı, 2.dünya tanklarını uluslarını getirmek yerine üşenmeden çinden grafiker getirip tank çizdiriyorlar gözünüz doysun be! Pardon ben m60 haketmedim sözü yukarda ssteki adam bırakiyim..

sam3t #28 Posted 24 December 2016 - 03:51 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 22771 battles
  • 171
9 ocak 2015 den beri oynuyorum 14bin savasim var ve 100 tl para yatirmisimdir fakat bana vermediler

yunus2610 #29 Posted 24 December 2016 - 03:53 PM

Lance-corporal

• Player
  • 36133 battles
  • 24
  • [BJK]

3 yıla yakın zamandır şu Oyunu oynuyorum wargaming in çok saçmalıklarını gördüm ama bu kadar keyfi ve Kendi Sevenlerini umursamaz Sistemi ilk kez görüyorum, Wg ya M60 ları herkese dağıtmalı ya da Tankları garaj lardan geri çekmeli

BEŞİK KLAN KOMUTANI

ComolokkoTR61 #30 Posted 24 December 2016 - 03:59 PM

Lance-corporal

• Player
  • 22238 battles
  • 10
  • [--7--]
ya bıraksinlar bu palavralari daha dun gördüm  oyunda adamin,bi is6 tanki,var,başka  biseyi falan,yok bakiyorum,tanklarına oynadigi yok yaptigi savaş sayısı 5-6 bin benim 20 bin savas,sayim oyunada,suana,kadar,gelmiş  tum,tankları satin aldim murettebatlarim,ful ama oyunu cidden bu wargamingin yaptigi kahpelik cifte standart işleri  yüzünden birakicagim harbiden. burda insanları kucumsuyor oyuncu kaybindan başka  bi halta yaramaz. m60 tanki,bi işe, yaramaz zatwn o ayri ben sevmedim  istememde,gelmesini,ama ihtiyaci olan,insanlar da,var yazıklar olsun. neden aciklanmadi bi tahminde buliniyim yanlışlıkla yolladilar,tankida ondan rezalet wargaming rezalett. yakinda türkiyede oynayanlara,bise,vermez,bunlar yurt dışındakilere verirler beklenir bunlardan.

susuco #31 Posted 24 December 2016 - 03:59 PM

Sergeant

• Player
  • 14071 battles
  • 317
  • [ULUS]
Benim gözlemim herhalde 2014 den bu yana yani oyun ilk çıktığında kayıt yaptıranlara verilmiş olabilir.

metalstorm_41 #32 Posted 24 December 2016 - 04:00 PM

Private

• Player
  • 21289 battles
  • 5

2.5 senedir oynuyorum şu oyunu lakin bu wg denen hıyarlar bi m60 çok çok görüyo bize. Lan hıyar herifler o kadar para yatırdık şu oyuna wr miz iyi olmasa da 50 den low değil. Elin 43 wr li adamına m60 ı layık gören yönetim bize niye boşluyor !? Biz adam değilmişiz demekki. Şimdi fuarda da hata yaptılar fcm 50t ve 23e3 sadece vermedi bu o ..... çıkmıştı Bilet attım daha hala cevap gelecek. Onu  boşverinde şimdi bizi adam yerine koymayan wg ekibi sizi kınıyorum. En kısa zamanda da m60 garajıma bekliyorum.  ve ticketlarıma da cevap bekliyorum 

BEŞİKTAŞ KLAN MENSUBU. 

Edited by metalstorm_41, 24 December 2016 - 04:03 PM.

BAYBARS_93 #33 Posted 24 December 2016 - 04:01 PM

Private

• Player
  • 26979 battles
  • 1
  • [T-T-R]
Doğru düzgün tatmin edici bir açıklama yapılmadığı sürece daha fazla tepki alicaklardir ama sanırım bunun farkındalar ve farkında oldukları halde umursamıyorlar 2 seneden beri bu oyundayim daha nekadar saçma sapan şeyler goruceğimi merak ediyorum doğrusu bu zamana kadar verdiğim emeğe de paraya da yazık bunu bikez daha anladım.

_CoeXisT_ #34 Posted 24 December 2016 - 04:12 PM

Private

• Player
  • 25238 battles
  • 1
  • [T-T-R]
  ,

Edited by The_OzKa, 24 December 2016 - 04:43 PM.

Cezzar_Turk #35 Posted 24 December 2016 - 04:17 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 29576 battles
  • 550
  • [CZZR]

View PostAtilla_the_KinG, on 24 December 2016 - 03:16 PM, said:

Bu ezik Wargaming artıkne kadar aç gözlu köpek olduğunu son hamlesiyle gösterdi,en iyisi boykot edip tek kuruş harcamamak.

Tankı verdikleri kriterlere gelirsek, oyunda ateş edin e hangi mermiyi kullanacağını bilmeyen bir adama da verdiler bu tankı. Mutlaka vardır iyi oyuncularda ama çıktığı günden beri oyun içinde 100den fazla farklı m60 kullancısı gördüm, ama içlerinde tek bir mantıklı oyuncu göremedim.  İçlerinde hesabında Xtankıbile olmayan, premium 3 tier tankı bile olmayan, ne olduğu belirsiz kişilerde gördüm. Hatta  wargmmingin botları olduğunu bile düşünüyorum. 

Allah belanızı versin. Ac gözlü köpek Wargaming yönetimi. 

+10000000000999999999

Ayni sekilde bende dogru durust oyuncularda gormedim . Cok az sayida gordum dogru durust oyunu oynayan . yabanci olsun turk olsun...

Bot olmadigini dusunuyor cogu kullanici hatta bot denildiginde " bu oyunda bot yok ge***li " diyen oluyor. Ancak bot atarak takim olusturuldugunun bir cok fazla kaniti var. Gerek bir takimin asiri iyi oynamasindan tutun rakibin cok kolay olmasina , gerek sadece karsisindaki bir dusmana odaklanan oyuncu gorunumlu kullaniciya , gerekse belli rotada  hic istifini bozmadan giden kullaniciya kadar cok fazla ornek var. Bunlar o kadsr cok ki nooblukla yda 12 yas oyuncusu ile aciklanamaz. En buyuk kaniti hemen hemen ne zaman savasa girerseniz girin bu kadar cabuk takim olusturmasi buyuk bir kanit bana gore. Online bir cok oyun oynadim hic biri bu kadar saniyeler icinde takim  olusturmadi. Gecenin 4 une kadar oynayan biriyim hemen hemen her zman durum bu. 

Ac gozlulukte ve kullanicisini bu kadar kolay harcamakta bir markadir Wg...

Edited by Cezzar_Turk, 24 December 2016 - 04:21 PM.

_AmokacHi_ #36 Posted 24 December 2016 - 04:30 PM

Private

• Player
  • 24530 battles
  • 1
  • [BJK]

WG kendi ayağına ateş ediyorsun haberin yok

kubilaycanik #37 Posted 24 December 2016 - 04:57 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 13732 battles
  • 186
biz konuşuyoruz da wg ne düşünüyor acaba. 

tnaurmzan #38 Posted 24 December 2016 - 05:31 PM

Sergeant

• Player
  • 22699 battles
  • 402
  • [CZZR]
Demedi demeyin, unutacağız.

SiNaN_061 #39 Posted 24 December 2016 - 05:35 PM

Lance-corporal

• Player
  • 42985 battles
  • 82
  • [-M8-]

View Post__Nikolaus__, on 24 December 2016 - 12:11 PM, said:

Kriterler açıklanmayarak insanları dahada üzerlerine çekiyor şu an wargaming. Talyaya kızmayın o da diğer topluluk koordinatörleri gibi sadece kendisine söyleneni yazıyor. M60 tankının ne oldugunu , pc de hangi koşullar altında klanların hak ettiğininden bile haberi yoktur muhtemelen.

Şimdi duruma gelelim , Açıklanmamasının sebebi muhtemel kriterlerin insanları dahada sinirlendirecek olmasıdır. Belirli bir dönemde belirli para harcayan , aktiflik gösteren bir oyuncu havuzundan rastgele seçilmiş olabilir  çünkü her kriteri çürüten başka bir oyuncu çıkıyor ortaya.

@Sinan_061 Ben sana oynatcam tankı merak etme :p

Maalesef doğruları sölüosun ; ama bnm kızdığıö talya çevirmen değil bizim için bi şeyler yapmalı; yoksa bizde yabancı forumlarda aynı açıklamayı okuoz ;

Haklısın wg unutturma politakası izleyecek , ama bende bu tank olmayıp her acemide bu tankı görünce daha çok heceslenip oyundna uzaklaşacağım , kendi adıma ben unutmayacağım.

Bana biri bunun mantıklı açıklamasını yapmadıkça hakkı yenilen olarak hissedeceğim , diğer almayan arkadaşlar içinde aynı şey geçerli.

Ayrıca saol ama oynamak istesem çoktan isterdim hesabını:/ ama oynarsam daha çok heveslenecem :( hesabımda isteyeceğim tankı.

Talia ya tekrar sesleniyorum lütfen bir kez olsun türk forumu bir bilgiye önce  veya ayrıcalıklı ulaşssın bunun için çabalayabilir. Yoksa bizi oyunda tutmak için çekiliş falan yapmış hiç önemli değil . Asıl bizim için yapacağı şey budur. 

yigitcalisir #40 Posted 24 December 2016 - 06:26 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 12196 battles
  • 135
  • [SL_]

Wg bindiğin dalı kesiyorsun haksızlık adaletsizlik yapıyorsun sana asıl sadık olan bişeyler kazandırıcak olan oyuncuları es geçiyorsun sonun hiç hayıra gitmiyor...

Galba topluca ban yiyeceğiz.

4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users