Jump to content

M60 Tankı İle İlgili Bilgilendirme

• Please log in to reply
126 replies to this topic

BlaCK_AnGeL_X #41 Posted 24 December 2016 - 06:49 PM

Private

• Player
  • 32740 battles
  • 4
  • [HUNAW]
Kritersiz tank vermek hangi akla hizmet ediyorlar bizleri enayi yerine koyuyorlar resmen

SiNaN_061 #42 Posted 24 December 2016 - 07:03 PM

Lance-corporal

• Player
  • 44688 battles
  • 82
  • [-M8-]

Birde talya nın giriş cümlesindeki söze dikkat edin; teşekkür etmek adına verdiğimiz hediye ;

Biz 2 yıldır hemen hemen her gün oynayp ; 32 bin savaş sayısına ulaşıp , onca premium tank vs paket alarak, etkinliklere katılarak , klan turnuvalarında başarı elde edip , hediyeyi haketmemişix . Peki bu hediyeyi hakeden kim ? 6 bin maçı olan daha tankların ismini bilmeyen ,premium hesabı bile hiç olmamış, oyunla ilgili bilgisi bize oranla %10 geçmeyecek adamamı teşekkür ettiniz. Sonuçta ne olacak ? Ben kendi adıma söliyim o arkadaşlarla başarılar dileyip burda her türlü çirkefliği yapıp gideceğim .

The_Mates #43 Posted 24 December 2016 - 08:17 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 20308 battles
  • 205
  • [M8S]
Vurun arkadaşlar daha ölmedi :D

The_Mates #44 Posted 24 December 2016 - 08:24 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 20308 battles
  • 205
  • [M8S]

Şaka bir yana benimde çorbada tuzum olsun. Ben hiç şu kadar oynadım,bu kadar para yatırdım,şunca zamandır varım muhabbetine girmeyeceğim ki zaten her şey ortada.

Tek söylemek istediğim şey : WG, madem tier X tank dağıtacak ya herkese dağıtsın ya da kimseye vermesin. 

Sesimizi hem burada hemde WG'ye özel bilet oluşturarak duyuralım. Yine de bir şey yapılmazsa bu WG'in ayıbı...

yigitcalisir #45 Posted 24 December 2016 - 08:42 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 12222 battles
  • 135
  • [SL_]

View Postturkish_classic, on 24 December 2016 - 08:24 PM, said:

Şaka bir yana benimde çorbada tuzum olsun. Ben hiç şu kadar oynadım,bu kadar para yatırdım,şunca zamandır varım muhabbetine girmeyeceğim ki zaten her şey ortada.

Tek söylemek istediğim şey : WG, madem tier X tank dağıtacak ya herkese dağıtsın ya da kimseye vermesin. 

Sesimizi hem burada hemde WG'ye özel bilet oluşturarak duyuralım. Yine de bir şey yapılmazsa bu WG'in ayıbı...

Ya hep ya hiç!Evet doğru ama herkese de verilse X seviye savaşlarını batıracaklar.Balık baştan kokuyor verilmemeliydi!Turnuva ödülü olarak sınırlı sayıda insana dağıtabilirdi bu oyun düzenini bozmaz ama tahminen oyunun %10 na dağıtıldığı halde oyunlar,oynamayı bilmeyen M60 kullanıcıları sayesinde yeterince berbat ediliyor.Herkese verildiğini düşünmek istemiyorum...

__M8__ #46 Posted 25 December 2016 - 04:19 AM

Lance-corporal

• Player
  • 34668 battles
  • 78
  • [M8S]

Herkese dagitilamaz, ama en azindan geri alip adam gibi kriter yaparlar. bide oynamayi bilmeyen birisine vermeleri de gerekmez. en iyisi bi filtre yapip ama statlara gore filtre yapip, mesela 55% ustu yada 60% winrate, 1500+ genel hasar, X seviye ile 2000 ustu ortalama hasar, bu gibi seylerle ck daha kaliteli oyunculara ulasa bilirler. yada bunu bi klan savaslari etkinligi ile ilk 10 ilk 15 ilk 20 klan diye ayirip dagita bilirlerdi. 

Ac gozlu Kopek Wargaming. 

KELLECI_06_1 #47 Posted 25 December 2016 - 05:42 PM

Lance-corporal

• Player
  • 49983 battles
  • 12
  • [K4RAJ]
Gerizekalı beyinsiz sürüsü

KELLECI_06_1 #48 Posted 25 December 2016 - 05:43 PM

Lance-corporal

• Player
  • 49983 battles
  • 12
  • [K4RAJ]
Verdiğiniz oyuncular kendini aptallığa adamış kişiler

PinkyPunky_Unicum #49 Posted 25 December 2016 - 05:52 PM

Sergeant

• Player
  • 7618 battles
  • 474
  • [R3B3L]

Eğer bu tank verilecekse, başka türlü verilmeli idi. Eğer aşağıdaki seçeneklerden herhangi biri olmaz ise, oyuna artık kuruş yatırmam:

-Bu etkinliği protesto eden tüm oyunculara ve aynı zamanda bu protestoda yer alan tüm klanlarin tüm oyuncularına bu tankı vermek.

-Tankları geri çekmek ve bu tankla kazanılan tüm kredi, istatistik vs. silinmesi

-Veya tankı aşamalı olarak getirmek ancak biz deneyimli oyuncuları en az 5 aşama önden başlatmak.

Gibi.. Aklinza gelen varsa sizde ekleyebilirsiniz. Eğer bunun gibi birşey olmaz ise, oyuna artık para harcamam.

Unicum olmak demek, istatistik demek degildir. Unicum olmak demek, yerinde durmayı, fark yaratmayı ve hedeften gözünü ayırmamayı bilmektir.

yigitcalisir #50 Posted 25 December 2016 - 08:57 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 12222 battles
  • 135
  • [SL_]

View PostPinkyPunky_Unicum, on 25 December 2016 - 05:52 PM, said:

Eğer bu tank verilecekse, başka türlü verilmeli idi. Eğer aşağıdaki seçeneklerden herhangi biri olmaz ise, oyuna artık kuruş yatırmam:

-Bu etkinliği protesto eden tüm oyunculara ve aynı zamanda bu protestoda yer alan tüm klanlarin tüm oyuncularına bu tankı vermek.

-Tankları geri çekmek ve bu tankla kazanılan tüm kredi, istatistik vs. silinmesi

-Veya tankı aşamalı olarak getirmek ancak biz deneyimli oyuncuları en az 5 aşama önden başlatmak.

Gibi.. Aklinza gelen varsa sizde ekleyebilirsiniz. Eğer bunun gibi birşey olmaz ise, oyuna artık para harcamam.

Pinky bence direk kaldırılsın bütün hesaplardan silinsin sadece turnuva ile ödül olarak gelsin.

SiNaN_061 #51 Posted 26 December 2016 - 07:06 AM

Lance-corporal

• Player
  • 44688 battles
  • 82
  • [-M8-]

Hafta sonuda bitti sayın Wg çalışanları ; 

Mesainiz başladığına göre bu kadar insanın haykırışına bir ses verseniz artık. Bir samimi güzel açıklama yapın lütfen ; gerekli yerlere ilettiniz mi? başka bilgiler gelecek mi? size ulaşan başka bilgi varmı ? 

__Nikolaus__ #52 Posted 26 December 2016 - 07:22 AM

Sergeant

• Player
  • 36836 battles
  • 460

Burayı fransız toplulugu ya da amerika forumumu sandınız sürekli cevap bekliyorsunuz buraya daha ugramazlar bile :)

Söyleyemediklerini ben söyliyim ,

Everyone that was getting the tank on the 23rd simply got it a day early. We're not releasing the criteria for who got the tank or the full list of players who received them. 

Amerika Wg yetkilisi. Yapılan tek hata tankların 1 gün önce verilmesiydi. Tankları alan kişiler neden aldı hangi kritere göre aldı AÇIKLAMAYACAĞIZ.

Türkçe anlatımlı Blitz videolar için buraya https://www.youtube....8TtR_eO-MCHVFCQ

ghopier #53 Posted 26 December 2016 - 09:35 AM

Lance-corporal

• Player
  • 20508 battles
  • 29
  • [ULUS]
Geçen zaman içinde aşağı yukarı anlaşıldı ki tank kötü bir tank değil sadece genel olarak kötü oyunculara verilmiş. Klan savaşlarında da görmeye başladık tankı. görüş mesafesi, isabet oranı ve top eğimi olarak medler arasında en iyilerden. Wg için değerli olmayan ama turnuvalara katılan takımlar bu tankı kullanamayacak mesela. Resmen REZALET.

yigitcalisir #54 Posted 26 December 2016 - 10:08 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 12222 battles
  • 135
  • [SL_]

View Postghopier, on 26 December 2016 - 09:35 AM, said:

Geçen zaman içinde aşağı yukarı anlaşıldı ki tank kötü bir tank değil sadece genel olarak kötü oyunculara verilmiş. Klan savaşlarında da görmeye başladık tankı. görüş mesafesi, isabet oranı ve top eğimi olarak medler arasında en iyilerden. Wg için değerli olmayan ama turnuvalara katılan takımlar bu tankı kullanamayacak mesela. Resmen REZALET.

Evet buda olayın başka tarafı "fırsat eşitliliğinin ihlali" herkesin tanka bir şekilde ulaşamadığı bu "özel hediye" ile turnuvalarda kullanıldığı taktirde işin bir de hukuki boyutu oluyor malesef tabi Wg yine bizi takmıyacak.

Tek kelime ile Adilik...

NoobKillerTR #55 Posted 26 December 2016 - 03:05 PM

Private

• Player
  • 18497 battles
  • 7
  • [CZZR]
Kritelerler cidden güzelmiş saçma sapan iş yapılıyor en çömez adamda olan tank bizde olmuyor  ondan sonra karsıklık çıkmıs diyorsunuz

SiNaN_061 #56 Posted 27 December 2016 - 07:42 AM

Lance-corporal

• Player
  • 44688 battles
  • 82
  • [-M8-]

View Post__Nikolaus__, on 26 December 2016 - 10:22 AM, said:

Burayı fransız toplulugu ya da amerika forumumu sandınız sürekli cevap bekliyorsunuz buraya daha ugramazlar bile :)

Söyleyemediklerini ben söyliyim ,

Everyone that was getting the tank on the 23rd simply got it a day early. We're not releasing the criteria for who got the tank or the full list of players who received them. 

Amerika Wg yetkilisi. Yapılan tek hata tankların 1 gün önce verilmesiydi. Tankları alan kişiler neden aldı hangi kritere göre aldı AÇIKLAMAYACAĞIZ.

Gerçektende cevap gelmiyor Güneş ; 

Diğer konuya yazmış talya sadece ; bildirdik gelişme olursa söleriz .... 

Yani şöle diyor senin deyiminle ; siz unutursunuz zamanla başka şeylere odaklanın 

ghopier #57 Posted 27 December 2016 - 01:21 PM

Lance-corporal

• Player
  • 20508 battles
  • 29
  • [ULUS]

View PostSiNaN_061, on 27 December 2016 - 07:42 AM, said:

Gerçektende cevap gelmiyor Güneş ; 

Diğer konuya yazmış talya sadece ; bildirdik gelişme olursa söleriz .... 

Yani şöle diyor senin deyiminle ; siz unutursunuz zamanla başka şeylere odaklanın 

Bu haksızlık düzeltilene kadar sesimizi çıkartacağız yapacak bir şey yok. Klan savaşları dahil bir çok yerde haksızlık yaratıyor bu tankın oyunda oluşu.

SiNaN_061 #58 Posted 28 December 2016 - 02:40 PM

Lance-corporal

• Player
  • 44688 battles
  • 82
  • [-M8-]
Talya geridönüş bekliyoruz ; Ticket da attık cevap gelmedi , bu kadar ısrar etmemizin sebebi gerçekten hakkımızın yenmesi 

yigitcalisir #59 Posted 28 December 2016 - 04:20 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 12222 battles
  • 135
  • [SL_]
Unutmadık!Hala bir yanıt bekliyoruz...

BIRAKIN_GELSiN #60 Posted 30 December 2016 - 12:21 AM

Lance-corporal

• Player
  • 22027 battles
  • 61
  • [TR404]

Çoğu kişinin derdi
"bize niye vermediniz" değil
"onlara niçin verdiniz?"

Tatmin edici bir cevap yok. Üzeri onlara göre çoktan kapatıldı belki de...
Kimse tank için ölüp bitmiyor, hastası hayranı da değil kimse sanıyorum. Bilinmezlik insanın canını sıkan.

2 yıldır oynuyorum. Pre hiç eksik etmedim. 8-10 araç almışımdır belki tam hatırlamıyorum. Deneyim için aldığım altınları saymıyorum bile. Bunların hiçbirini de boncuk verip almadım. Kimse de öpücükle almadı. Ortalama bir oyuncuyum. 15k savaşım %53.92 wr var. Ama bu adı geçen lanet aracı 1600 maç yapmış wr %42.. olan, 2.300 maç yapmış wr %41 olan kişilerde gördüm.
Tamam bizim paramızı pul saymışsın WG, bizi ortalama oyuncu kavmine koymuşsun tamam, emeği de geçmişsin, ayırdığımız vakti de görmemişsin eyvallah tamam...
Ben ve ben gibi ortalama oyuncuları geçtin de bu işe ben ve ben gibilerden çok para harcayan,emek veren, zaman ayıranlar neci sizin gözünüzde? Adamın 25k oyunu %72 wr var. Adamın 30k oyunu %80 wr var. Bunlar neci? Bu tip kişiler niçin görmezden gelindi...

Mevzu oyun içi alım satım değilse, wr değilse, emektar ve aktif üye değilse, nedir?

Çıkıp üç beş cümle edin ayıptır günahtır.
Deyin ki biz kafamıza göre tombala, kime gelir bilmeden şu kadar aracı salladık havaya. Gelene hayırlı olsun gelmeyene yapacak bir şey yok. Gibi... Bir şey deyin.
İyice bızıkladınız oyunu. Araçları, haritaları bızıkladığınız gibi sıra kişilere geldi. Can sıktınız, sorumsuz davrandınız, haybeye iş çevirdiniz. Ki bir haklı yanınız olsaydı şimdiye kadar çoktan çarşaf çarşaf yazılar yıkar, boy boy reklamını yapardınız değil mi?
Ha işte WG efendi, olmadı. Bunca insanın kızgınlığı da kırgınlığı da kolay kolay geçmez.

Sallayın şimdi birkaç yalandan haber, yok komutanlar bilmem ne, yok bilmem ne cumasına hazır mısınız diye üç beş ekstra deneyim haberi falan. Çok lazım ya bize deneyim şu bu.

Gece gece gerdiniz la beni...

Edited by BIRAKIN_GELSiN, 30 December 2016 - 12:30 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users