Jump to content

3.800 altın ile Tier 7 ve üzeri pre tank önerisi?

Tier 7 Premium tank önerisi

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Depiana #1 Posted 01 January 2017 - 03:04 PM

Private

• Player
  • 13065 battles
  • 3
  • [LTUBY]
Merhaba dostlar, Tier 7 için premium tank önerir misiniz ? Başlıkta 3.800 altın yazdım ama biraz daha ekleyebilirim.Benim oyun tarzıma en çok hafif ve orta tanklar hitap ediyor dolayısıyla garajımdaki tüm tanklar hafif ve orta sınıflardan oluşuyor bu yüzden biraz sıkıldım ve farklılık iyidir deyip gözüm Tank Avcılarına ve Ağır tanklara kayıyor zaman zaman.Mesela geçen gün Helsinborg mu ne o tarz bir adı olan tank gördüm oyunda böyle işlemeli nakışlı bayağı klas bir görüntüsü vardı ve adam onunla kendi basesinden tek attı bana.Hafif ve orta sınıf tanklar hızlı,çevik güzeller aslında rakibin etrafında kızıl derilirler gibi döne döne adamları delirtmek Harika fakat Artık bıktım tek yemekten sıkıldım birazda ben 2 vurusta patlatayım rakipleri.Bana şöyle vurduğu yerde gül açan bir tank önerir misiniz ? Mesela şu bahsettiğim Helsinki nasıl alabiliriz satışta gözük müyor.

yigitcalisir #2 Posted 01 January 2017 - 05:32 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 12299 battles
  • 135
  • [SL_]

Sana şuan teknik ağaçtan alabileceğin tanklar kısıtlı olduğundan Su-122 44 ü önerebilirim şuan indirimde sanırım bu gece son yakalıyabilirsen 3570 gold indirimi kaçırırsan 5100 golda çıkacak fiyatı senin için iyi fırsat gold eklemene gerek kalmaz.:)

Bu da tankı tanıyıp fikir sahibi olabilmen için bir video almadan önce izlemeni tavsiye ederim:

__FuRKaNnN__ #3 Posted 01 January 2017 - 05:43 PM

Sergeant

• Player
  • 27410 battles
  • 402
Bence de su-122 44 al indirimdeyken

Helsing etkinlikle geldi. Geri gelir mi alma fırsatı bilemem

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users