Jump to content

Altın alımı acil destek lütfen

ALtın alımı

• Please log in to reply
18 replies to this topic

Hamza_Tatar #1 Posted 11 January 2017 - 04:07 PM

Private

• Player
  • 3379 battles
  • 6
  • [SYH]
Lütfen allah aşkına bilgisi olan cevap versin 2 gün önce 52.99 TL lik altın paketi satın aldım altınlar hala yüklenmedi ticket attım hala cevaplanmadı fuar İçin aldım altınları Ve fuar bitene kadar ticketim cevaplanmazsa veya altınlarım hesabıma yüklenmezse resmî işlem başlatırım ilgililere DUYURULUR.!!

Pururut #2 Posted 11 January 2017 - 04:36 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 11925 battles
  • 670
  • [1RTR]

Ustabasi acil kelimesi lincini baslatmadan ben hemen yanitlayayim:trollface::trollface:

Tickete cevap gelmesini beklemen lazim zira burasi forum, musteri hizmetleri yada destek hatti degil.Duruma gore seni ya App Store musteri hizmetlerine yonlendirirler ya da ona gerek kalmadan cozulur.Lutfen 1-2 gune cevap gelmedi diye arka arkaya ticketda atma.

WOULD YOU BE INTERESTED IN A TRADE AGREEMENT WITH ENGLAND???

USTABASI #3 Posted 11 January 2017 - 06:38 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 4944 battles
  • 232
  • [SIYAH]

View PostPururut, on 11 January 2017 - 04:36 PM, said:

Ustabasi acil kelimesi lincini baslatmadan ben hemen yanitlayayim:trollface::trollface:

Tickete cevap gelmesini beklemen lazim zira burasi forum, musteri hizmetleri yada destek hatti degil.Duruma gore seni ya App Store musteri hizmetlerine yonlendirirler ya da ona gerek kalmadan cozulur.Lutfen 1-2 gune cevap gelmedi diye arka arkaya ticketda atma.

ama öyle be arkadaşım hiçmi okumaları yok bu milletin hiçmi forum kullanmadılar bu güne kadar hiçmi internete girip görmediler başlıkları sırf bu konu dışına girseler adam gibi başlıklar direk göze çarpar daha yazacak çok şey var bir örnekle kapatalım konuyu

bilgisayar için sürücü ararken x25666  win 10 sürücüsü diye aranır konu açılırken acil yardım diye yazılır kafa bu kadar

Hamza_Tatar #4 Posted 11 January 2017 - 07:05 PM

Private

• Player
  • 3379 battles
  • 6
  • [SYH]
Edited.

Edited by cekan_1, 13 February 2017 - 02:37 PM.
Hakaret!

qurrel99 #5 Posted 11 January 2017 - 07:11 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 11583 battles
  • 198
  • [__X__]

View PostHamza_Tatar, on 11 January 2017 - 10:05 PM, said:

Edited.

Dediğin kişiler forumda aylardır hatta yıllardır yazıyor, o yüzden forumun yapısını korumak istiyorlar, USTABASI büyük ihtimalle senin başlığı değiştirmek yerine böyle bir şey yazacağını tahmin etmiş olmalı...

USTABASI #6 Posted 11 January 2017 - 07:30 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 4944 battles
  • 232
  • [SIYAH]

View Postqurrel99, on 11 January 2017 - 07:11 PM, said:

Dediğin kişiler forumda aylardır hatta yıllardır yazıyor, o yüzden forumun yapısını korumak istiyorlar, USTABASI büyük ihtimalle senin başlığı değiştirmek yerine böyle bir şey yazacağını tahmin etmiş olmalı...

biliyorum ona lafım yok zaten takılmak amacıyla yazmış belli :) zaten diğeri ikinci mesajı ile nasıl bir karakteri olduğunu sergiledi biz onun seviyesine inmeyiz ama arkadaş uyarıya rağmen keşke ya bunlar bu lafı söylüyorlar ama neden ? diye düşünüp doğru olanı yapsaydı keşke demekten başka birşey diyemiyorum

Pururut #7 Posted 11 January 2017 - 07:46 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 11925 battles
  • 670
  • [1RTR]

View PostHamza_Tatar, on 11 January 2017 - 10:05 PM, said:

Edited.

Canim benim ya,hanimis benim aslanim hanimis benim kaplanim.Anneciginden tableti almismisda oyuna baslamis afferin.Gecenlerde senin gibi bir tip daha vardi bundan birkac ay once.Allahini seversen yorumlarini editle benide seni sikayet etme derdinden kurtar zaten usengecim.Sonra banliyorlar forumdan 1-2 ay temiz ufak prensimiz ufff oluyor :(

Size sonuna kadar katiliyorum Ustabasi cidden milletimizin forum kullanma ahlaki ve formata uyum tarzi yerlerde.Belki forumda yazmadan once Turk topluluk icin ufak bir forumda nasil yazilir vs gibi bir video hazirlansa daha guzel olur.

Hamza_Tatar #8 Posted 11 January 2017 - 08:05 PM

Private

• Player
  • 3379 battles
  • 6
  • [SYH]

View PostUSTABASI, on 11 January 2017 - 07:30 PM, said:

biliyorum ona lafım yok zaten takılmak amacıyla yazmış belli :) zaten diğeri ikinci mesajı ile nasıl bir karakteri olduğunu sergiledi biz onun seviyesine inmeyiz ama arkadaş uyarıya rağmen keşke ya bunlar bu lafı söylüyorlar ama neden ? diye düşünüp doğru olanı yapsaydı keşke demekten başka birşey diyemiyorum

Yaw beyler laf yapmayın şurda Allah aşkına yapmayın tamam aga hepiniz ustasınız ağasınız yardımcı olacak adamlar yazsın şuraya birşeyler herşeye bilgecan dede gibi çok bilmiş gibi konuşmayın şurda işinizin başına geçin. Lütfen rica ediyorum sizden işinizin başına geçin 

Hamza_Tatar #9 Posted 11 January 2017 - 08:07 PM

Private

• Player
  • 3379 battles
  • 6
  • [SYH]

View PostPururut, on 11 January 2017 - 07:46 PM, said:

Canim benim ya,hanimis benim aslanim hanimis benim kaplanim.Anneciginden tableti almismisda oyuna baslamis afferin.Gecenlerde senin gibi bir tip daha vardi bundan birkac ay once.Allahini seversen yorumlarini editle benide seni sikayet etme derdinden kurtar zaten usengecim.Sonra banliyorlar forumdan 1-2 ay temiz ufak prensimiz ufff oluyor :(

Size sonuna kadar katiliyorum Ustabasi cidden milletimizin forum kullanma ahlaki ve formata uyum tarzi yerlerde.Belki forumda yazmadan once Turk topluluk icin ufak bir forumda nasil yazilir vs gibi bir video hazirlansa daha guzel olur.

siz animecileri iyi biliyorum ben fazla söze gerek Yok seni kale alan Yok şuan ;) 

Pururut #10 Posted 11 January 2017 - 08:27 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 11925 battles
  • 670
  • [1RTR]

Bende senin gibi yontulmamis tipleri iyi bilirim hamza efendi.Ac profilime bak, sakladigim hicbir sey yok.Kale laga lugani moderatore saklarsin artik, kolay gelsin.

Hamza_Tatar #11 Posted 11 January 2017 - 10:21 PM

Private

• Player
  • 3379 battles
  • 6
  • [SYH]

View PostPururut, on 11 January 2017 - 08:27 PM, said:

Bende senin gibi yontulmamis tipleri iyi bilirim hamza efendi.Ac profilime bak, sakladigim hicbir sey yok.Kale laga lugani moderatore saklarsin artik, kolay gelsin.

geçerken selam da söyle benden

tnaurmzan #12 Posted 11 January 2017 - 10:32 PM

Sergeant

• Player
  • 18400 battles
  • 296
  • [CZZR]
Pururut burda yardımcı olmak için yapıcı yorumlar yazıyo. Arada ustasına takılmış

Ustası da gelmiş demiş forumda böle yazılır,  ortalığı dağıtıp giden çocuklar gibi olma.

Adam(!)ın burdan çıkardığı "bi şey bilmiyonuz çenenizi kapatın"

Ne güzel kafalar yaw:D;)

Aslında ben de bi kaç tahmin yürütecektim ama baktım bu(aslan kaplan efendi) böyle
Yazmayım dedim.

Hamza_Tatar #13 Posted 12 January 2017 - 12:18 AM

Private

• Player
  • 3379 battles
  • 6
  • [SYH]

View Posttnaurmzan, on 11 January 2017 - 10:32 PM, said:

Pururut burda yardımcı olmak için yapıcı yorumlar yazıyo. Arada ustasına takılmış

Ustası da gelmiş demiş forumda böle yazılır, ortalığı dağıtıp giden çocuklar gibi olma.

Aslında ben de bi kaç tahmin yürütecektim ama baktım bu(aslan kaplan efendi) böyle
Yazmayım dedim.

View Posttnaurmzan, on 11 January 2017 - 10:32 PM, said:

Ustası da gelmiş demiş forumda böle yazılır, ortalığı dağıtıp giden çocuklar gibi olma.

Yazmayım dedim.

Kardeş  bana yardımcı olucak bilgiler yazın ama şunlar gibi akıl vereyim çok bilgiliyim ayaklarına takılmayın arkadaş 

Sinan_TR #14 Posted 12 January 2017 - 04:40 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 19072 battles
  • 789
  • [ULUS]
Arkadaşım o kadar acil ölüm kalım meslesi yazacağına  ödeme yöntemin ne, ticket ı ne zaman açtın, ticket açtın ama içine ne yazdın, faturayı gönderdin mi, ödeme başarılı oldu mu yani hesabından para kesildi mı bunları yazsan su an çoktan gereken bilgiyi almıştın. Ödeme sorunlarında açtığın ticket aynı gün içerisinde cevaplanır wg para oldu mu müşterisini hiç bekletmez. Ama sen bu forumda açtığın konu gibi formatı dikip atan bir ticket açtıysan senin o ticketın uzay boşluğunda yayılan alelade bir sinyalden başka birşey olmaz.

susuco #15 Posted 12 January 2017 - 09:35 AM

Sergeant

• Player
  • 11754 battles
  • 257
  • [SPRTA]
Yeni bir ticked aç tekrar yolla. Aynı ticked üzerinden yazarsan botlar cevaplıyor.  Bilgisayar otomatik cevaplıyor bir Türkün cevap yazması lazım.  Yabancı bir imza varsa anlaki o bot. 

Troll_Kingdom #16 Posted 12 January 2017 - 12:30 PM

Sergeant

• Player
  • 4092 battles
  • 396
  • [TRLL]
Bu nasıl hareketler yaa :) ne olmuş burda arkadaş biraz daha zorlasa küfredecek. Burası forum senin kafana geleni yazacağın bir yer değil

USTABASI #17 Posted 12 January 2017 - 12:50 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 4944 battles
  • 232
  • [SIYAH]
:)

PinkyPunky_Unicum #18 Posted 12 January 2017 - 03:13 PM

Sergeant

• Player
  • 3931 battles
  • 436
  • [SB_]

Yapma ya?! O kadar acil mi? O zaman defol bu forumdan ve gidip tüketici mahkemesine başvur. Boşu boşuna burada milleti aşağılayarak zaman kaybetme. Senin gibileri iyi biliyoruz emin ol. 

Not: Istatistikleine baktım yerlerde sürünüyor; o altını alsan da sana tank çıksada, oynayamayacağın ortada.

Buyur: Bu kadar noob dolu bir serverda bile ortalamanın altındasın. Aferin sana! Yardım isteyeceksen ya ADAM gibi iste ya da o lanet olası çeneni kapat!

Buyur istatistiklerin: http://wotbstars.com...&geo=EU&lng=eng

Edited by PinkyPunky_Unicum, 12 January 2017 - 03:24 PM.

Unicum olmak demek, istatistik demek degildir. Unicum olmak demek, yerinde durmayı, fark yaratmayı ve hedeften gözünü ayırmamayı bilmektir.

BIRAKIN_GELSiN #19 Posted 12 January 2017 - 03:38 PM

Lance-corporal

• Player
  • 20322 battles
  • 43
  • [TR404]

Olan biteni okudum da

İçimde hunharca "Gel hele gel gel!"  haykırışları ayan oldu. :izmena:

:facepalm:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users